Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Wtorek, 16 Stycznia 2018, 16:27

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Magik 
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post MAGIK- najlepszy MC
  Wysłano: Czwartek, 2 Września 2004, 19:48
Dla mnie w Polsce nie było jeszcze tak dobrego rapera jak MAG.Chociaż nie, dobry to za słabe słowo, raczej genialnego jak MAG! nie było gorszego wydarzenia w polskim hh niż jego śmierć. Wystarczy posłuchać "+ i -" czy "Nowiny". Co wy o tym myślicie i czy ktoś zna dokładne przyczyny samobójstwa?

Powrót do góry

Post Re: MAGIK- najlepszy MC
  Wysłano: Czwartek, 2 Września 2004, 19:54
magik jest tak samo przereklamowany jak 2pac

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg numer skype profil na facebooku WWW
  Wysłano: Piątek, 3 Września 2004, 03:10
Mag - rozbrajająca, wyczuwalna szczerość, niesamowita melodia w głosie, parę błyskotliwych metafor. I co jeszcze? No nic już, choć to wcześniej i tak sporo.
Wielka szkoda i artysty i człowieka, ale nie mam ciarek na plecach słuchając. Słuchając Fokusa zaś miewam.

Powrót do góry
Post hip-hop
  Wysłano: Piątek, 3 Września 2004, 07:41
czemu każdy raper uważa się za ojca polskiego hip hopu jeśli hip hop pochodzi od czarnuchów.i niech ktoś usunie liroja
[/b]

Powrót do góry
  Wysłano: Piątek, 3 Września 2004, 08:33
MAXX napisał(a):
Dla mnie w Polsce nie było jeszcze tak dobrego rapera jak MAG.Chociaż nie, dobry to za słabe słowo, raczej genialnego jak MAG! nie było gorszego wydarzenia w polskim hh niż jego śmierć. Wystarczy posłuchać "+ i -" czy "Nowiny". Co wy o tym myślicie i czy ktoś zna dokładne przyczyny samobójstwa?

Powrót do góry
  Wysłano: Piątek, 3 Września 2004, 08:47
Magik był genialny..
na drugim albumie k44 w ogóle.. i kiedy go słucham to bez kitu mam ciary! czasami, kiedyś występowały częściej :wink: moim zdaniem był mistrzem. 2-pac się u- my- wa do Maga! co Ty?!?

Powrót do góry
Post MAg
  Wysłano: Piątek, 3 Września 2004, 21:04
Nikt w Polsce nie rymował tak genialnie jak Magik.Wystarczy posłuchać jak się rozwinąl od czsu + i - do nowin. Gdyby żył teraz bez wątpienia byłby najlepszym polskim mc, choc dla mnie i tak nim jest.W tamtych czsach nikt nie posiadał takiego flow, nikt sie nawet do niego nie umywał.

Powrót do góry
  Wysłano: Piątek, 3 Września 2004, 23:37
siemion - a czemu uważasz się za człowieka, skoro pochodzisz od małpy? Przynajmniej mam nadzieję, że od innej niż ja.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 4 Września 2004, 00:53
Magik rulllezz to przeciez tylko on byl jedyna osoba ktora tworzyla 2 legendarne zespoły w polsce -K44 i Pakto ale to chyba kakzdy wie. Wie tez kazdy ze magik byl dobry dla nie ktorych bardziej niz dobry, dla nie ktorych mniej.
Dla mnie byl dobry, bardziej jaram sie calym sklaedm K44 niz pojedynczym magikiem ale za to w Paktofonice Przewyższa razem z Fokusem swojego 3 ziomka i tam go mozna bardziej dostrzec . Takie jest moje zdanie :) pzdr

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Sobota, 4 Września 2004, 16:06
Mag Magik I jest moim idolem, niedługo powinna wystartować strona http://magik.glt.pl właśnie o nim... A dlaczego nim jest? Bo potrafił swoim słowem przebić moją głębię, swoim flow i szczerością dawał do myślenia, swoim przykładem dawał mi siłę życiową... Bez strachu "że coś się nie sprzeda" robił już nie tylko zwykłą muzykę, lecz sztukę! Szacunek i respekt.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 4 Września 2004, 18:43
Magik miał niesamowitą charyzmę i sądzę żę to za to pokochały go rzesze ludzi.Oczywiście miał świetny głos flow i rymy. I stale robił postępy, więc pozostaje żałować że zginą tak młodo

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 4 Września 2004, 18:44
Magik miał niesamowitą charyzmę i sądzę żę to za to pokochały go rzesze ludzi.Oczywiście miał świetny głos flow i rymy. I stale robił postępy, więc pozostaje żałować że zginą tak młodo

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 7 Września 2004, 17:25
M.A.G.I.K. kontra hipokryzji...
MC jedyny w swoim rodzaju.
Nic więcej do dodania.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg YIM

Wysłano: Wtorek, 7 Września 2004, 17:54
Nic szczególnego nie wiem czym sie tak jaracie

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Wtorek, 7 Września 2004, 20:04
nic szczególnego? cała ta charyzma, flow, teksty, zaangażowanie, szczerość, wielki wkład w historie polskiego hh, wzór dla wielu MC, legenda - to nic szczególnego? niektórzy twierdzą że jest przereklamowany - 3A, Pery... on nigdy nie dążył do sławy byle więcej, a nawet unikał jej, i jeśli ktoś nie słyszy w jego głosie czegoś szczególnego - żal mi go :twisted: nie no, ale spoko - nie jest żadnym bogiem, ale jesli chodzi o rap to dla mnie wzór do nasladowania i człowiek, którego teksty powinno sie przeanalizowac dokładnie. SPRAWDŹ TO, SPRAWDŹ... ile dzisraperów tego używa? a ten zwrot rozplewił MAG. "jestem bogiem, uświadom to sobie, ty też jesteś bogiem, tylko wyobraź to sobie"... :P

Powrót do góry
Post eh
  Wysłano: Wtorek, 7 Września 2004, 23:57
a wedlug mnie najlepszymi w polsce mc sa :
Tede
OSTR
Fokus

Powrót do góry
  Wysłano: środa, 8 Września 2004, 09:17
mam wrażenie, że był Mistrzem dlatego, że wkładał w to serce.. tak jak cały k44 i pfk.. serce włożone w każde słowo, w każdą sylabę, w cały przekaz. kuerwa jak się ich słucha to się im wierzy w to co mówią!. nie ma drugiego takiego składu moim zdaniem jak k44 i pfk, gdzie słuchając ich ma się po prostu rozpieprzony baniak!!! jak powiedział dAb: można słuchaczowi obok przekazu wkręcić zajebistą jazdę!! i oni to robili robią i wierzę, że będą to robić. oprócz magika oczywiście.. w sumie to jeszcze OSTR na swoim TABASKO rozpierdala jak nikt

Powrót do góry

Post Re: eh
  Wysłano: środa, 8 Września 2004, 16:24
JACO napisał(a):
a wedlug mnie najlepszymi w polsce mc sa :
Tede
OSTR
Fokus

Tede??? kurde, moze troche mu zawdzięczamy, ale na pewno są o wieeeeeeeeeeeeele (mogłabym nastawć setki tych "e") lepsi od niego. pogląd oczywiście szanuje, ale to tylko mije zdanie :)

Powrót do góry
  Wysłano: Czwartek, 9 Września 2004, 06:34
dokładnie!!!!!!!!! wielu ludzi mówi, że tede to weteran sceny itd wiadomo o co chodzi.. obiektywnie patrząc jego rymy są na normalnym poziomie. kolo od jakiegos czasu niczym nie zaskakuje. a nowa płyta jest tylko dobra.. i to z minusem

Powrót do góry
Post ...
  Wysłano: Czwartek, 9 Września 2004, 10:14
nie wiem czy slyszales Dj Buhha 2 ale
dla mnie jest to jedna z lepszych plyt w HH w polsce.
wedlug ciebie "notes" jest tylko dobry, a moim zdaniem zostawil wszystkich w tyle :lol: wiem ze Tedego mozna lubic albo nienawidzic np. za jego styl bycia ale chcialbym zebyscie patrzyli na niego przez pryzmat wersów.
no ale sa gusta i guściki :D
pozdro

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona