Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest środa, 18 Lipca 2018, 00:29

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Zawiodłeś mnie! ;( 
Autor Wiadomość

Ostrzeżenia: 1
Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Zawiodłeś mnie! ;(
  Wysłano: Poniedziałek, 2 Lipca 2018, 17:52
1. Kiki Keke Radom - zamienił się w jakiegoś marniaka pod ksywką Kękę.
2. Rdi - jest wyjebanym raperem, a wciąż nie wypuścił solówki.
3. Arik - przestał nagrywać i zwinął się z rapu.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 2 Lipca 2018, 18:44
alexmahone napisał(a):
wyluzuj się i zrób coś kreatywnego, może odpuść czasem ten przymusowy podwójny, może przestań robić wszystko na jednym patencie, a skup się bardziej na tym, żeby to było ciekawe, żeby ktokolwiek chciał tego słuchać dla przyjemności, rap to nie matematyka!

Nie kumam, przecież kreatywności to mu za chuj nie można odmówić, spoko, niektóre kawałki od niego rzeczywiście są nudne, ale wersy są kozacko złożone i kozacko przewinięte, on dopieszcza każdy numer setki tysiecy razy, rozumiem że to może nie trafiać do ciebie ale kreatywność to tutaj jest na pewno.

Aka M napisał(a):
Śliwa - ostatnie dobre rzeczy to chłopak z sąsiedztwa, teraz taka chujnia że się odpalać nie chce poza dissami.

Po chłopaku jeszcze był nielegal jmpl, też dobra płytka, ostatnie kawałki (niektóre) też dobre.

Mnie zawiódł Ero że nie nagrał solo i nwm czy nagra, jak nagra to wierze w niego bo wszystko co od niego wychodzi poza połową płyty z Pono i Chudym jest spoko.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 2 Lipca 2018, 18:56
Oczywiście Świnia, który rapuje tylko w przerwie od życia :(

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 2 Lipca 2018, 20:59
Ja kiedyś BARDZO liczyłem na Bedozeta (tego typka którego wszyscy zwyzywali od pedalow za teledysk i lizanie dupy V’a) brzmieniowo było u niego bardzo dobrze, No mnie to siadało. Teraz jest coachem motywacyjnym czy jak to chujstwo się zwie i przyprawia mnie o ciarki żenady.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 2 Lipca 2018, 21:45
Zero zaskoczenia w sumie po wcześniejszych akcjach.

Ale wpisuje się bo ktoś wyżej wspomniał o Ariku. Wez Bonson mu jebnij lepe i niech wraca, zawiódł mnie

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 2 Lipca 2018, 21:53
arik sralik

arki noego mieli rozpierdalać, ale im się nie chce
czuję się lekko oszukany

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 2 Lipca 2018, 22:15
Dziwne, że nikt nie wymienił Sitka. Swojego czasu zebrał propsy od każdego poważnego gracza na scenie, robił parę lat solo a potem wydał jakąś mialka chujnie. Miała być bragga i stylowa, a wyszło jakieś top summer hits 2017.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 2 Lipca 2018, 22:17
Szuwar bo zniknął z gry
Pezet bo również zniknął i niewiele robi
VNM bo zmienił stylówkę i stał się nijaki

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Poniedziałek, 2 Lipca 2018, 22:27
Aka M wymienił Sitka.

Mnie jeszcze zawiódł Flint bo widziałem w nim potencjał, zawiódł mnie Koldi bo nie rozwinął tego co stworzył no i Grupa Operacyjna mnie troche zawiodła

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 2
  Wysłano: Wtorek, 3 Lipca 2018, 07:15
Eldo że nie poszedł w wyczyny rapowe bo ma ku temu możliwości a zamknął się w smutnej poezji.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Poniedziałek, 9 Lipca 2018, 08:14
Jasek napisał(a):
KOSCIEY KURWA PRZESPAŁEŚ
Oj tam. Zaraz coś wrzucam.

http://www.facebook.com/kosciey < marniak

06/10/2014:
Spoiler:

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 9 Lipca 2018, 08:49
Sitka w sumie szkoda, ale z drugiej strony jak by miał nagrywać stylowe braggi to by się jarał Ślizg i zajawkowicze rapowi, a tak wyjechał z hitami jak Chcemy być wyżej, trafił do większej ilości ludzi, zrobił platynę i ma spokój finansowy jako taki.

Tak samo Otsochodzi, reprezentant starego stylu, który dawał mu propsy u wczutych słuchaczy rapu ale nic więcej, zrobił Nowy kolor, dał nowy styl i trudno, mnie się to nie podoba, ale trafia w target jaki sobie obrał. Oczywiście każdy po takiej konwersji będzie mówił że to z serca, że go to jara, no chuj wie jak jest. Pieniądze są teraz w innym miejscu niż były w 2011 w tej muzyce.

To można napisać o wszystkich, którzy kiedyś grali hardkorowo i podziemnie, stylowo i braggowo, a teraz klepią hity z satelity dla mas i liczą gruby hajs, no tak to bywa. Onar w OpenFM dobrze powiedział, że u nas taki hardkorowy rap się nie przebije do mas, do radia, co dzieje się naturalnie np. w Niemczech. U nas muszą być proste bity i proste teksty o miłości, albo hitowe letniaczki czy jebatory aby to zarabiało grubą kasę.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 9 Lipca 2018, 11:35
wiadomo że Janek zmienił stylówę (dość mocno), ale mam nadzieję że wyda coś jak kiedyś, bo chłopak jest turbo-kotem

ps diset wróć

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 9 Lipca 2018, 16:13
Nikt tak nie zjebal jak Wankej i Pierrot. Może też nikt tak nie wygrał jak Pan Wankz i Pierrot...

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 10 Lipca 2018, 21:01
Andrzej, wierzę, że kiedyś wrócisz do najlepszych czasów https://www.youtube.com/watch?v=xOsF4fqA4GA

Powrót do góry
Zobacz profil profil na discogs

Wysłano: Niedziela, 15 Lipca 2018, 18:29
Evangelion napisał(a):
zawiódł mnie Koldi bo nie rozwinął tego co stworzył

Sam Koldi doszedł do podobych wniosków:
Cytuj:
Koldi to legenda - nie zaprzeczysz. Nie zawsze było tak jak miało być, nie zawsze było tak jak chciałem - żeby było. I nadal jestem ogolony, umyty, lekko wypity ... ale też i parę lat starszy. Tylko i wyłącznie przez siebie, przez brak konsekwencji w działaniu - nie gram dziś przy sobocie koncertu w "Pścinie Dolnym" jak moi koledzy po fachu. I zajebiście się cieszę, że im się układa - super duma jak chłopaki lata temu gościli na kawałkach Alcomindz, niektórzy z nich przy ALCMDZ zaczynali - a dziś latają sobie po OLISie, ich ksywy widnieją na Empikowych półkach - żyją tym i żyją z tego. Dlatego to chyba czas na to - żebym po latach bezczynności i ja zrobił coś ze swoim talentem. Nie zapowiadam na tę chwilę nic z czego bym się nie wywiązał i czego nie mogę na tę chwilę potwierdzić - ale musicie wiedzieć, że pracuje nad projektem swojego życia. Teraz - udostępniam wam swoją osobistą wariację Neymara od Capital Bra i Ufo361 - w której umieściłem to co mi siedzi na serduchu od jakiegoś czasu - i jest to ostatni tak "lużny" numer który się pojawi na kanale Alcomindz. Nastaje cisza przed burzą. Wyczekujcie mnie gościnnie u kolegów po fachu, wyczekujcie moich rzeczy - takich - jakie zawsze chciałem robić. Podpisano Koldiusz Cezar

i wypuścił świetny remix numeru Neymar:
https://www.youtube.com/watch?v=-QEmNcei1lA
:!: :!:

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 16 Lipca 2018, 17:48
Kaz Bałagane, człowiek który w bardzo krótkim czasie stał się legendą, bezpruderyjny, chamski, szczery, zabawny. Miał wszystko co powinien mieć raper, wniósł świeżość na scenę. W ciągu roku wypuścił trzy płyty i wszystkie trzymały poziom, potem wyszedł narkopop i znów forma. Następnie obiecał, że kolejna płyta będzie osobista jak żadna poprzednia. Oczekiwałem że poruszy jakieś smaczki ze swojego życia, że utrzyma klimat jak w intro (lata 90). A finalnie wyszło coś na jeden odsłuch, taki typowy bałagan i ta płyta ani słaba ani wybitna, nierówna i najmniej elektryzująca ze wszystkich. Mam nadzieje, że to nie zapowiedź tendencji spadkowej w twórczości.

Zelo, jak ktoś kiedyś słuchał PTP to zczai. Zelo był najjaśniejszym elementem grupy, wyróżniał go charakterystyczny głos i wada wymowy którą obrócił w swój atut. Po PTP były luźne single, szczególnie po tym z Bonsonem zapowiadało się świetnie i stał się jak reszta tych nowoszkolnych grajków, bez polotu, miałki, bezpłciowy.

Braddu, charyzma. Ktokolwiek widział ktokolwiek wie.

Bezczel, za czasów Fabuły miał świetne zwrotki których obecnie nie potrafię słuchać wiedząc, że jest farmazonem. Wykreował wizerunek gościa z zasadami żeby kilka lat później okazać się rurą.

Hemp Gru, mieli nie wracać.

Pih, z totalnej czołówki sceny, z najbardziej ciętych wersów, chamskiej stylówki w coś bliżej nieokreślonego. Kwiaty zła to jego opus magnum, później coraz gorzej. W momencie wydawania Dowodu Rzeczowego NR1 jego barwa głosu ewoluowała w skrzeczenie, warsztat podupadł i gdzieś zniknął pomysł oraz bezkompromisowość. Wypalenie. Dobrym pomysłem byłoby wyciagnąć stare teksty z szuflady, zainspirować się starszymi nagraniami żeby na spince nagrać ostatni dobry materiał i skończyć karierę, bo już czas.

Tede, ja to pierwszy rząd opozycji jak krzyczałeś yebać wieprza parę lat temu. Dzisiaj krzyczę głośniej niż ty wtedy. Żenujący obrót kariery, rozumiem, że chce Sobie zarobić na emeryturę i natrzepać hajsu póki jeszcze się da, ale jego osobowość również nieprzyjemnie ewoluowała. Fajnie było Sobie włączyć kiedyś wywiad z Rawiczem, Jaca zawsze powiedział coś ciekawego, wydawał się sympatycznym ziomkiem. Teraz w wywiadach i mediach społecznościowch sprawia wrażenie zadufanego, zapatrzonego w siebie egocentryka. I jezu chryste, ile można z tym Peją?

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 17 Lipca 2018, 11:01
Zeus - jak mialem te 15 lat, to czulem ze rapuje o rzeczach ktore rozumiem albo zrozumiem jak bede starszy, to co robi teraz to idz mi z takim czyms, zawiodlem sie strasznie, bo kto zna Zeus Jak Mogles to jednym tchem wymienia w topkach pl rapu, a jak nie no to nie.
Ras - maui wowie, zmnh - prime time Rasa, ile on tam dal wersow fajnych, super fajnych i najlepszych. Obserwacje, niewymuszone podwojne, zajawka bylo wszystko. Teraz jak sobie slucham Rasa to nie czuje nic procz zawodu.
Pierrot - tak jak wyzej wspomnial moj kolega Lidwin, charyzma, wokal, teksty - mial wszystko zeby nagrac plyte i rozjebac a tego nie zrobil

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 17 Lipca 2018, 12:36
Wifek napisał(a):
Bezczel, za czasów Fabuły miał świetne zwrotki których obecnie nie potrafię słuchać wiedząc, że jest farmazonem. Wykreował wizerunek gościa z zasadami żeby kilka lat później okazać się rurą.

Czemu Bezczi to farmazon i rura? Nie jestem już chyba na bieżąco, że to pijak i alkoholik to wiem

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 17 Lipca 2018, 22:13
Medium,chyba nie trzeba tłumaczyć

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona