Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Wtorek, 18 Września 2018, 14:16

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Zawiodłeś mnie! ;( 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Zawiodłeś mnie! ;(
  Wysłano: Poniedziałek, 2 Lipca 2018, 12:00
Szpaku - Zapowiadał się zajebiście jak był w podziemiu, jak już przekroczył próg i wszedł do mainstreamu to wyszedł na mitomana, i stał się asłuchalny, monotonny...
Q - Za mało nagrywa, za duży rozstrzał czasowy między kawałkami, po prostu opierdalalning pełną parą, nie wnikam co tam robi poza rapem, ale jako nieliczny w rapie dawał oryginalną stylówę którą przyjemnie się słuchało.
Tomb - Sieka punchami, ale za dużo krzywych akcji odjebał i nowych produkcji nawet sprawdzać się nie chce.
Eripe - Flow zjebane, punche zajebiste, ale nic się nie zmienia od epy z Que.
Que - Fanbase zrył mu czape nieziemsko, nagrywa jedno i to samo, tylko w innej formie i to nie zawsze, już wolałem jak zapierdalał po kontynentach, przynajmniej czymś się to różniło, a po taconafide został tylko niesmak.
Paluch - sprzedany na maksa, żal mam do niego za to że Biuro ochrony rapu, a dissów w ogóle nie ma poza Fokusem.
Kękę - tutaj nawet pisać nie trzeba
Major SPZ - też odpływa już w inną strone
Rogal DDL - Bity z techniawką chujnia na maksa, teksty zajebiście rozkminione ale to jest tak asłuchalne że idzie się wkurwić.
Kali - Kiedyś nawet słuchałem co nie co, ale po crime tak spierdolił sprawe przez zmianę tonacji głosu, że uszy tego nie wytrzymują.
Peja - Ostatnie płyty były słabe, monotonne, denne rymy, czekam na nową epkę byleby zdala od DJ Zela.
Pih - lepiej jakby już nie nagrywał, ostatnia dobra rzecz to Dowod rzeczowy i Kwiaty Zła.
Sitek - Miał swój złoty strzał i klimat w czasach "geny ulic", zjebał że zjebał nie w czas, teraz pozostał pył.
Bonson - Zajebiście zawsze siadał, ale ostatnia płyta już pokazała że smuty na siłe robi, nawet w wywiadzie gdzieś wspominał że znajomi się martwią i żona go katuje żeby już przestał się użalać.
Kuban - Poszedl w stronę tam gdzie był niechciany, a był mega potencjał teraz jego twory to nowotwory.
Śliwa - ostatnie dobre rzeczy to chłopak z sąsiedztwa, teraz taka chujnia że się odpalać nie chce poza dissami.
Kaz Bałagane - Ostatnia płyta mega zawód, i nawet nie wiem czy będę sprawdzał przez kolejny rok jego tracki, tekstowo blado, flow też, nic ciekawego.

To co było, już nigdy nie wróci ema

Powrót do góry
I Mistrz Quizwania

Wysłano: Poniedziałek, 2 Lipca 2018, 12:02
Ja zawiodłem się na sobie. Miałem rozjebać scenę jak jeszcze coś tam sobie nagrywałem. Ale nic nie nagrałem i nie rozjebałem.
Sidd ty chuju

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku WWW

Wysłano: Poniedziałek, 2 Lipca 2018, 12:09
Malik Montana - po Haram Masari liczyłem na to, że będzie dostarczał tony hustlerskich bangerów, teraz niestety coraz częściej odpływa w klimaty popka czy innego cypisa
Sentino - Zawiódł mnie tym, że nie rozjebał tego śmiecia wujka alego i tym, że nie wykorzystał swojego potencjału nawet w 10%, ale wierzę, że wróci i rozjebie wszystko

dawajcie na rozkminke z nami co

MAMY TO M 0 B B Y N

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 2 Lipca 2018, 12:22
Quebo - paradoksalnie poszerzenie horyzontów i zapierdalanie po świecie wyszło mu na złe. A szkoda, bo 'travel-rap' zawsze w cenie, o ile robi się to ze smakiem tak jak Golin. Quebo ogólnie wygląda mi na gościa, który podjął troche/sporo złych wyborów jeśli chodzi o to, w którą stronę ma iść ze swoim rapem i swoim wizerunkiem (patrząc z perspektywy stricte rapowej oczywiście). Im więcej tatuaży tym więcej miałkich tracków. Im częściej farbował łeb, tym prostsze wersy pisał.
Kiedyś miał charyzmę, niebanalne flow, ciekawe rymy, po których mordeczka sama się uśmiechała i był takim zwykłym, fajnym Kubą. Teraz, muzycznie i wizerunkowo, jest karykaturą samego siebie. Z drugiej strony, może teraz po prostu ciężej mi się z jego muzyką utożsamiać.

Tak czy srak, z jego perspektywy pewnie to cały czas wygrywanko, patrząc na sprzedaż Somy, frekwencję na koncertach i pójście w muzykę popularną. Mnie jednak zawiódł, bo liczyłem, że dotrze do szerszej publiczności w troche inny sposób.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 2 Lipca 2018, 12:42
Zbyt krytyczni niektórzy z was są, rozróżniajcie zawód, niewypał od skończenia się. Każdy muzyk słabnie, zachodni raperzy też, i trudno mieć o to pretensje. Nawet Eis by się zjebał gdyby był 30 letnim raperem. Co najwyżej można kwestionować powszechny schemat rozwoju artystycznego polegający na bezmyślnym trzepaniu płyt.

Mnie zawiódł, powiedzmy, Gverilla, bo 8 0 8 0 8 0 było obiecujące mimo lekkiej zmuły a płyta to paździerz bez stylu.

Mnie zawiódł Jimson, bo na swoich najlepszych utworach /Gorączka, Oddychaj, Zdziczeć/ jest najlepszy, ale ze swoim głosem mógł nagrać o wiele więcej świetnych rzeczy a tak to niestety półka niżej niż BRD czy Dinale. nawet mi się nie chcę szukać perełek pośród kilkudziesięciu featów czy luzaków, nic nie zapowiada że warto.

Spodziewałem się, że cream i Janka rap to farty i żadnej płyty dla siebie nie oczekiwałem, ale brak dobrego utworu od czasu tych dwóch to jednak zawód.

zawiódł mnie Magik wyjebaniem przez okno

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 2 Lipca 2018, 12:54
Jimson - o, to ciekawy wątek.
Można powiedzieć, że mnie zawiódł, bo mógł zjeść całą grę, a nie tylko Fałęnema w beefie i zostać królem całego tego grajdołka.
Z drugiej strony - zawsze grał w zgodzie z podziemnym etosem rapowym, nigdy nie poszedł do żadnej wytwórni, rzucił rap będąc na szczycie i dał nam "GWPI" - nie nudzące się nawet po 100 przesłuchaniach EP, w mojej opinii najlepszy album w historii polskiego podziemia, więc trudno tu mówić o zawodzie.

Trochę podobna sytuacja do Smarka.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Poniedziałek, 2 Lipca 2018, 13:14
Smarki to tytan, dał tony dobrego materiału, nawet ignorując rzeczy najbardziej znane. Odpalasz cokolwiek z Brudnych - sztos. Odpalasz cokolwiek z Ton Flegmy - buja. Marvin Gaye f. Smarki, Halftime, Schoolbiz. Nawet szczeniackie Coś Mądrego jest lepsze niż duża część współczesnych gwiazd. Projekt, Lova Bejbe.
Jimson nie miał takiej powtarzalności, miał głos, ale nie wiedział co ma pisać

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 2 Lipca 2018, 13:21
notausgang napisał(a):
Jimson - o, to ciekawy wątek.
Można powiedzieć, że mnie zawiódł, bo mógł zjeść całą grę, a nie tylko Fałęnema w beefie i zostać królem całego tego grajdołka.
Z drugiej strony - zawsze grał w zgodzie z podziemnym etosem rapowym, nigdy nie poszedł do żadnej wytwórni, rzucił rap będąc na szczycie i dał nam "GWPI" - nie nudzące się nawet po 100 przesłuchaniach EP, w mojej opinii najlepszy album w historii polskiego podziemia, więc trudno tu mówić o zawodzie.

Trochę podobna sytuacja do Smarka.

Z drugiej strony im jestem starszy, tym bardziej rozumiem decyzję Jimsona, tak samo jak rozumiem decyzję Que i Taco o zrobieniu Taconafide.
Kurwa, gdyby koleś mi powiedział, że za nagranie 70 minut muzyki ze swoim znajomym zarobi kilkaset tysięcy złotych, za które kupi sobie mieszkanie i auto w salonie, od razu kazałbym mu w to brnąć. Nie mam już 17 lat, nie będę żył złudzeniami ani ronił łez słuchając Eternii po nocach, choć na 8:00 do szkoły.
Przypomnijmy sobie wpis Jimsa w temacie o GWPI (http://slizg.eu/viewtopic.php?f=36&t=9882&p=466297#p466297):

Cytuj:
Reedycję zrobię jak kupię nową pościel, wymienię 18-letniego kilkunastocalowego samsunga, kupię obiecaną sukienkę dla narzeczonej i jak w końcu odłożę ponad tysiak z hakiem, to wydam je na wyprodukowanie kolejnych płyt. Tu nie ma większej filozofii niestety.

To jest bardzo proste. Koleś musiał zacząć "dorosłe życie" w pełnym tego słowa znaczeniu, czyli również brać odpowiedzialność finansową nie tylko za siebie. Rozumiem, że możesz zrezygnować w tym czasie ze swojego "hobby", jeśli w wymierny sposób nie poprawiało twojej sytuacji materialnej.

Przynajmniej Jims z biegiem lat się nie ośmieszył, nie stracił niczego ze swojej ówczesnej (mocnej!) pozycji. Maciek, dzięki za dobrą muzykę.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 2 Lipca 2018, 13:29
Już się nie zgadzam z tym co napisałem.

Ostatnio edytowano Sobota, 21 Lipca 2018, 19:11 przez kartownik, łącznie edytowano 6 razy

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 2 Lipca 2018, 13:35
oyche doniz - zawiódł tych co go zawiedli

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 2 Lipca 2018, 13:50
Bisz, który z prawdziwego undergroundowca i, jakkolwiek głupio to brzmi, muzycznego wojownika stał się jedną z cieplejszych kluch w rapie. Nic mi nie sprawia większej przykrości niż jego obecna twórczość.

Bardzo smutno mi też w jakim kierunku poszły kariery KęKę, Zeusa i Dwóch Sławów, którzy stali się jakimiś parodiami.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na discogs

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Poniedziałek, 2 Lipca 2018, 14:21
podbijam bisza, kiedyś bardzo dobry lirycznie (tak wiem, że zdarzały się lapsusy typu gówno i chuj, ale dla mnie to nie burzyło całości, może pozostawiało lekki grymas na twarzy), dzisiaj teksty są na niskim poziomie, i co najgorsze, udają teksty na wysokim poziomie, prowadzą ze słuchaczem swego rodzaju emocjonalny szantaż i powołują się na pułap myślowy, obrzydliwy zabieg, do tego flow byle było, ogólnie widać, że bisz już się nie stara i dobrze mu tam gdzie jest, szkoda, moim zdaniem nie do końca wykorzystał potencjał

young igi w ostatnich trakach również zawodzi, teksty słabe i w tym przypadku nie broni ich konwencja (u igiego chociaż jak nazwiesz chujowy tekst chujowym tekstem nikt nie powie, że jesteś głupi), patenty przeruchane, miejmy nadzieję, że to chwilowy przestój, słaba forma trwa od niedawna, więc liczę jeszcze na sztosy na poziomie najlepszej płyty 2017 trappist albo chociaż utworu buzi

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 2 Lipca 2018, 14:30
Zdecydowanie Laikike1

Dopóki nie zaczął robić z siebie błazna w internecie i w wywiadach to mało brakowało i stawiałbym ołtarzyk. Im dalej dawał się poznać tym więcej blazy z niego wychodziło. Pod koniec już odleciał kompletnie, słuchaczy traktował z góry, wyżej srał niż dupe miał, miałem wrażenie, że wszystkich traktował jak debili. Do tego różne chore jazdy wokół rapowe. Na szczęście sam niedawno napisał, że ma tego świadomość i już nie jest taki - to dobrze.

Nawet odpalcie sobie jego wywiad w tej czerwonej polówce - normalny serdeczny, uśmiechnięty ziomek, a potem co za debil, ja pierdole

e; a dla mnie zawód to najgorsze uczucie na świecie i to niezależnie czy ja zawiodłem czy ktoś mnie zawiódł

Spoiler:

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 2 Lipca 2018, 14:39
A bul zemba?

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 2 Lipca 2018, 14:46
eripe najmocniej zawiódł, jedyny raper, którego byłem sajko, a tych płyt z 2018 nawet nie sprawdziłem w całości

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 2 Lipca 2018, 14:54
Co do Igiego, to ja po tym, jak się zaprezentował na koncercie mocno ograniczyłem jego słuchanie, już mi "Pilot" tak pięknie nie wchodzi, a i nowych rzeczy nie chce mi się odpalać. Wierzę, że kiedyś mi przejdzie, a on ogarnie granie koncertów.

Powrót do góry
moderator

Wysłano: Poniedziałek, 2 Lipca 2018, 16:25
byłeś jako opiekun wycieczki na jego koncercie, dla własnej przyjemności czy jakiś festiwal i tak o zobaczyć ?

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Poniedziałek, 2 Lipca 2018, 16:33
Z tych co jeszcze nikt nie wymienił to dla mnie K2, jeszcze jak za gimba słuchałem sobie Sumystyli to bardzo sobie ceniłem featy K2 i na prawdę potrafił złożyć zajebiście techniczny kawałek. Potem przeszedł do Maxflo i zaczął robić gówno dla gimbów ehh

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 2 Lipca 2018, 16:34
:lol:
Festiwal w Płocku w zeszłym roku i nawet się napaliłem na ten koncert, bo miał wtedy swój peak, był razem z Pikersem, więc tym bardziej powinno to jakoś wyglądać, a na scenie znalazło się 10 typów, którzy podbijali wersy lecące z playbacku i skakali na scenie, co chwila na siebie wpadając, no wyglądało i brzmiało to po prostu tragicznie.

W ogóle te koncerty z więcej niż jednym hypemanem to zazwyczaj niezła porażka. Kiedyś się natknąłem na Kartky'ego, Emesa, którzy grali razem i też na scenie było na co najmniej 5 osób z mikrofonami i wyglądało to równie słabo, ale akurat po tych gościach to niczego innego bym się nie spodziewał.

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
Banned
  Wysłano: Poniedziałek, 2 Lipca 2018, 17:03
Tede, Gural bo mają w chuj talent i zmarnowali go na kiepskich lub komercyjnych szmirach... ci najbardziej. Tede od 2004 regres Gural od 2008 dziękuję kropka.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona