Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Piątek, 14 Grudnia 2018, 01:19

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 587 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 30  Następna strona
CGM Rap Podcast 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: CGM Rap Podcast
  Wysłano: Poniedziałek, 10 Września 2018, 14:59
mast napisał(a):
Mr Burns napisał(a):
jankes napisał(a):
Leaf napisał(a):
ja pierdole, nikt rudejnacji nie kojarzy tu? albo z żywegorapu? ale sie stary poczułem

Przecież on był na poziomie Dioxa, czyli służył jako zakąska przed wódką dla Pe, Teta, Majkela, Greena, Muflona, Pogza, Dolara, Gresa, Puocia, Skowa a i pewnie kilkanaście razy dla randomowych panów fristajlowców spod klubów pod szalony bitbox użytkownika @BeatboxerSpodKlubu.

co :lol: przecież to był jeden z najlepszych freestylowców w trakcie swojej krótkiej aktywności, pomijając fakt że był finalistą WBW 2005 i 2006, zajął 3 miejsce w najlepiej obsadzonej bitwie 2005 roku (o Harendę) i 2 miejsce w najlepiej obsadzonej bitwie 2006 roku (bitwa o Białystok), szkoda że tak szybko zajawkę stracił - o ile dobrze pamiętam bardzo słabe w jego wykonaniu finały WBW 2006 były ostatnią imprezą na jakiej występował jako uczestnik

A w 2004 roku finalistą był Flesh i były jego linijki w Ślizgu wypisane, i co z tego, nie znać go to grzech?

Kompletnie nie rozumiem czemu zacytowałeś moją wypowiedź, gdzie ja napisałem że nieznajomość Filipa to coś złego? Jak ktoś się nie interesuje freestylem to i Muflona może nie znać i nie jest to żadna ujma na honorze, natomiast mój post odnosił się do absurdalnej tezy jakoby Rudanacja był drugoligowym zawodnikiem w swoich czasach - należał do ścisłej czołówki i nikt kto interesował się freestylem w 2005 roku nie może tego kwestionować

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 10 Września 2018, 15:06
Ok, przepraszam, myślałem że jesteś też autorem pierwszej wypowiedzi.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Poniedziałek, 10 Września 2018, 16:35
Mr Burns napisał(a):
absurdalnej tezy jakoby Rudanacja był drugoligowym zawodnikiem w swoich czasach - należał do ścisłej czołówki i nikt kto interesował się freestylem w 2005 roku nie może tego kwestionować

Aż sprawdziłem i tak, WBW A.D. 2005 to było ostatnie, którym się interesowałem, dlatego mogę kwestionować. Więc kwestionuję. Zresztą każdy może sobie sam posłuchać.
https://youtu.be/hZntuoX-SDk?t=1m4s
Zresztą jankes napisał, że Filip był na poziomie Dioxa i to jest IMO trafne porównanie, obaj byli w tych wszystkich finałach, "czołówce" - i obaj dostawali tam baty.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Poniedziałek, 10 Września 2018, 18:29
To wejście które wrzuciłeś bez rewelacji ale jak na 2005 rok i tak zdecydowanie powyżej przeciętnej, zresztą na tej imprezie przegrał z Pogo i Tetisem, późniejszymi finalistami, ciężko na tej podstawie czegokolwiek mu ujmować. Słyszałeś w ogóle jakieś jego walki poza grupowymi z WBW 2005? Nie wierzę że mając faktyczne pojęcie o tym jak wyglądał freestyle w 2005 roku można stawiać na równi Dioxa i Filipa, Filip był jednym z pierwszych czterech zawodników, obok Teta, Dużego Pe i Pogo, którzy umieli swobodnie rymować na drugi wers, zajmował czołowe lokaty w bardzo mocno obsadzonych bitwach, regularnie wygrywał z przytoczonymi przez Jankesa Dolarem, Muflonem i Pogo, już o jakichś Majkelach i Skowach nie wspominając, o ile dobrze pamiętam w prowadzonym wówczas rankingu Polskiej Federacji Stylu Wolnego zajmował 3 miejsce, to że Filip był czołowym zawodnikiem nie jest opinią tylko faktem.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 10 Września 2018, 19:13
Nie moge wyczymać głosu Wdowy, ma taki lamiacy sie glos ze idealnie by pasowala jako pokrzywdzona "madka" do interwencji czy innej uwagi

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 10 Września 2018, 19:39
Maca Millera? Wydawało mi się, że Mac się w tym przypadku nie odmienia.

Jak coś znika to nie płaczę, ufam Bogu
Szykuje coś lepszego albo da ku temu powód

Człowieka zdobi prawda a nie prada.

Powrót do góry

Banned
  Wysłano: Poniedziałek, 10 Września 2018, 22:04
wyłączyłem po tym jak powiedział Marka Millera. chodzi tylko o przygotowanie. w sumie miałem nie oglądać, ale brakuje w pl takich rzeczy, więc byle gówno puszczają i działa

edyt

macie mnie, obejrzałem do 20 minuty jakoś. co ta Wdowa xDDDDDD co to jest za cringowy skład (upewniam się, że taki był zamiar wydawców programu)

na WMWTSO masz wpisanych co-writerów w postaci producentów bitów (sprawdź dokładnie tę stronę na wikipedii, o której nie wie tyle osób :damn: ). to jest normalna sytuacja, że raper pracuje z producentem nad całościowym numerem i sugerują sobie wzajemnie jakieś rozwiązania. nie wierzę, że ona to powiedziała. żenada.

ktoś dobrze napisał, że w 2018 oni dopiero odkrywają, że nad płytami pracuje się całymi sztabami ludzi. żałuję czasu spędzonego z tym podcastem, który nie jest nawet podcastem. pzdr

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm
moderator

Post CGM Rap Podcast
  Wysłano: Wtorek, 11 Września 2018, 21:23
śledzę amerykański rap dość mocno, a karierę Maca śledziłem kurwa ze szczegółami i nigdy nie natrafiłem na jakikolwiek ślad ghostwritingu w jego przypadku, akurat jestem na Majorce i nie mam płyt ze sobą wiec nie mogę sprawdzić tych creditsow i nurtuje mnie pytanie czy pani Wdowa prawniczka kretynka zajebana jest kretynka zajebana czy to prawda a ja chuja wiem i serio Makowi ktoś te zajebiste wersy pisał?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 11 Września 2018, 21:24
to pierwsze ale nie bije się bab

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 11 Września 2018, 21:45
Zdanie podobne jak kolega Regulator. O ile rozumiem pomylić się raz na jakiś czas, ale tutaj ledwo, co włączyłem, a tu Numer już zdążył nazwać podcast castingiem, tutaj mówią o Marku Millerze...

W szczególności rozwalił mnie moment, jak Rudanacja postanowił podzielić się ciekawostką dotyczącą ostatniego singla Popka z Matheo i jeszcze zanotował to na kartce.

Apropo Wdowy to czy wrzucała jakieś ostatnio nowe zdjęcie na IG, bo przy beefie MGK z Eminemem ponownie chwaliła się, że zrobiła "research" genezy konfliktu obu panów?

Spoiler:

@DOWN: 1:16

Ostatnio edytowano Wtorek, 11 Września 2018, 21:51 przez Manieq, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku WWW

Wysłano: Wtorek, 11 Września 2018, 21:48
RegulatorG napisał(a):
wyłączyłem po tym jak powiedział Marka Millera

ej to jest na serio? która minuta mniej więcej, bo nie wierzę

dzięki. numer chyba na grubym kacu. wdowa przeczytała coś wczoraj w internecie i objawia to głosem "słuchajcie wpuścili mnie do archiwów FBI i teraz wam opowiem..." wytrzymałem 9 minut. smutne

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Czwartek, 13 Września 2018, 10:07
Nie chce mi sie kopac w internecie. Moze ktos powiedziec o co chodzi z konfliktem Numera z Tedzikiem? I co ma do tego dj Tuni? Pozdro

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 13 Września 2018, 10:13
Numer zaprosił Tunizino do swojej audycji w czwórce żeby opowiedział o tym jak to było z tym wyjebaniem z NWJ (czaisz michu jest przekaz nie) i tede się spiął

Ezio_Wroclaw napisał(a):
Oskar to raczej experimental hip-hop w stylu Brockhampton.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 13 Września 2018, 12:09
Numer przychodzi na ten casting/podcast jak ja do szkółki - nieprzygotowany
a tdf ostatnio na insta robi zdjęcia przypadkowym dziewczyną i je wysmiewa #cringe :wtf: :wtf:

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 13 Września 2018, 12:35
nieźle zaczynasz gościu, ale rozumiem twoje intęcje

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 13 Września 2018, 17:37
:lol: :lol:

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 14 Września 2018, 10:23
Jak możemy traktować to poważnie jak główny prowadzący wychodzi z ,,Markiem Milerem'', przecież to jest jakaś kpina...

Powrót do góry
a.k.a. Kondzik

Wysłano: Sobota, 15 Września 2018, 02:11
Spoiler:

:wtf:

W sumie ten casting momentami w formie jak Ryszard Petru, dlatego przyjemnie posłuchać.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 15 Września 2018, 11:19
Przecież to jest kurwa jakaś kpina. Chłopaczyna umiera, a oni nawet nie potrafią przez chwilę utrzymać powagi tej "rozmowy". Lubiłem Numera, ale tutaj jest takim starym dziadem, że kopara opada. Jak można tak zrzędzić OOOO JA JEBE MAM 42 LATA NIE WIEM O CO CHODZI W MUZYCE. To siedź kurwa na chacie sam rozwodniku i wpierdalaj obiadki od Jędrusia z Biedry przy Jakiej to melodii z Norbim bo chyba z tego programu czerpiesz wiedzę o muzyce.

Nie wiem czy kiedykolwiek wylał się ze mnie taki hejt. Ale musiałem. Co za banda dzbanów, a Numer to już balon do robienia wina.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 15 Września 2018, 11:37
skad info o rozwodzie numera

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 587 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 30  Następna strona