Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest środa, 26 Września 2018, 12:23

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Bryx - Wakat EP (2018) 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Bryx - Wakat EP (2018)
  Wysłano: Niedziela, 11 Marca 2018, 21:39
@va_banque- Dzięki, rzeczywiście nie jest łatwe się rzucić na taki projekt, gdzie trzeba współpracować z większą ilością osób, dużo rzeczy się non stop zdarza, które muszę zmieniać bądź ulepszać, ale jestem na ostatniej prostej, myślę, że w kwietniu już nie, ale maj to realna data gdzie te pozostałe 4 numery i Bonus Track wpadną :D.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 12 Marca 2018, 20:00
Zobacz jaka jest przepaść między Tobą a Łuszym, nie czujesz tego? Teksty piszesz już z 5 lat jak nie więcej, nagrywasz już z półtora roku jak nie więcej, a jest kurwa co raz gorzej. Spięte masz poślady przy majku, ledwo trafiasz w bit, gonisz za nim, nie czujesz swobody, zbyt wysoką masz samoocene nieadekwatna do tego co piszesz w tekstach, nie reprezentujesz poziomu żadnego na chwilę obecną, traktuj to jako hejt czy chuj wie co, ale tego się nie da słuchać, modulacja głosu zerowa, o flow zapomniałeś, rytmiki Ci brakuje sporo, jakość nagrań nadal słaba. Odpocznij, przeanalizuj co robisz źle i popraw to, rap Ci nie ucieknie. Ema

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 12 Marca 2018, 21:56
@UP - 7 maja będzie 12 lat pisania tekstów, z nagrywaniem trafiłeś, reszta jest czystą opinią, nie odpowiadającą większości opinii jakie dostałem, mało tego, na jednym z for piszą, że różnica między mną a Łuszym jest, ale na moją korzyść. Masz prawo do takiej, a nie innej opinii, nic ona nie zmienia, pozdro.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 12 Marca 2018, 22:01
Ziomie, pamietaj, że to samokrytyka pchnie Cię do góry. Tak btw. ten Łuszy to jakiś Twój ziomek? Czy zapłaciłeś za zwortke? A może po prostu sie dograł randomowi?

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 12 Marca 2018, 22:03
przecież on nawet nie wie kiedy prowo z niego cisną i przyjmuje te propsy dla beki :rotfl: czekam na nowe wałki

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 12 Marca 2018, 22:12
glamrap akurat jest stworzony z 13-wymiarowego prowa (12 to prowo-wymiary zwykłe + 1 ściśnięty do mikroskopijnych rozmiarów i został niedawno odkryty [jest to sama budowa forum]), także nie bierz opinii stamtąd mocno do serduszka

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 12 Marca 2018, 22:37
the_god19 - Do Łuszego napisałem, bo chciałem mieć kogoś na feacie, i do takiej tematyki pasował mi po prostu najlepiej, wysłałem mu kawałek, powiedział, że jakość nie powala, ale skillsy są na takim poziomie, że się dogra. Wszystko czysto spontanicznie.

ToMojaNowaKsywka- Niech cisną, to jest naprawę nieważne co kto mówi, nie zmienia to niczego

samir- to Glamrap jeszcze istnieje?

Tak podsumowując, i skracając to co wrzuciłem do siebie na fp - zajebiście się cieszę z tego kawałka, z jego odbioru, z komentów, nie jest łatwo nagrywać z gościem, który jest gdzieś tam już wyżej, bo tacy w strone podziemia raczej nie zaglądają, nawet jak mówią inaczej, wiedziałem, ze opinii znajomych nie ma co brać do siebie, no bo ziomki to ziomki, ale opinie ludzi, których nie znam, sprawiły, że się po prostu ucieszyłem. Spodziewałem się takiego jadu jak tam ktoś wyżej walnął 'bo Ty słaby, Łuszy dobry', ale tego nie było, i to mnie najbardziej pozytywnie zaskoczyło. Oczywiście gdyby była tam 1 łapka w górę i tysiąc w dół to i tak by nic nie zmieniło i nic nie znaczyło, robię to głównie dla siebie, do SB nie wysyłam, i mam najgłębiej co kto o mnie powie. Teraz ten temat zniknie zapewne do maja, wtedy wrzucę resztę kawałków, mam kozak bit od Walchucka, newschoolowy, ale zostawiam go aż na Bonus Track, mam pomysł jak go wykorzystać. Swoje dołożył też Eigus, a resztę bitów domknął FeRu. Zabrakło CrackHousów, ale im sie akurat mój rap nie spodobał, i mają do tego prawo. Gości więcej nie będzie, ale na mixtape, który też pobocznie tworze będzie też rozpoznawalna Mordeczka, może teraz wykorzystywana głównie na blendach, i trochę wygasła, ale swoje kilka lat temu robił bardzo dobrze. Nie mam w sumie nic więcej na temat tego projektu do dodania, oprócz tego, że pofrunie spory pocisk, w stronę rapera, który nawinął ostatnio, że jest najlepszy z Polski w UK. Wyśmiewka raczej niż sprucie, ale poczęstuje go punchem. No i to tyle, słyszymy się w maju, pozdro.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 12 Marca 2018, 22:53
Miło ze strony Łuszego w takim razie. A tobie, Bryx, doradzam trochę luźniejsze podejście do tego wszystkiego :wink:

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 12 Marca 2018, 22:58
Ablazir- Masz mnie w najbardziej luźnej wersji, nawet po gramie już :D. Po prostu lubię dyskutować, jak ktoś ma taką a nie inną opinię na temat mojego rapu, to ją konfrontuję z tym co o tym myślę, gdybym się spinał napisałbym tam komuś z góry 'kim Ty kurwa jesteś pajacu' i tyle :D. Ale opinia ludzi nic nie zmienia, czy ktoś ocenia 10/10 czy 0/10, nie ma to dla mnie kompletnie żadnego znaczenia, ostatnio konfrontowałem sobie bodajże Alkotraz z opinią Babinciego, i ten stwierdził, ze w większości moich kawałków jest za cicho wokal, ja uważam, że przeważnie jest za głośno, i tu jest tak samo - ktoś napisze 'dobre', ktoś 'chujowe' i co to zmienia? Kompletnie nic. To tylko Opinia.

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2