Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Poniedziałek, 22 Lipca 2019, 00:46

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2628 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 128, 129, 130, 131, 132
[BEEF] SB Maffija vs WSZYSCY INNI 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: [BEEF] SB Maffija vs WSZYSCY INNI
  Wysłano: Czwartek, 6 Grudnia 2018, 22:21
Odpaliłem ten fragment o beefie i mam pytanie dla tych co oglądali całość, każda wypowiedź Resta jest tak pocięta? :lol:

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 6 Grudnia 2018, 22:42
ja słyszałem że kafarowi szmata z mordy spadała dlatego musieli robić cięcia

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 7 Grudnia 2018, 00:40
Flowrider napisał(a):
Odpaliłem ten fragment o beefie i mam pytanie dla tych co oglądali całość, każda wypowiedź Resta jest tak pocięta? :lol:

obejrzałem tylko chwilę wcześniej ale tak naprawdę ciężko znaleźć jedno zdanie bez cięcia xD

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 11 Marca 2019, 16:42
Kafar odniósł sie do tego beefu raz jeszcze

Cytuj:
Raczej z jednym kasztanem od nich (Bedoesem – przyp. red.). Rapowo jest to zakończone, a dla mnie najważniejsze jest to, że on już wie, że trzeba ponieść konsekwencje za to, co się mówi. Poniósł i będzie ponosił dalej. – Trzeba przyznać, że beef zabrał mi trochę – może nie zdrowia – ale czasu. Odpowiedział na szybko, to trzeba ogarnąć. Też nie mam takiego życia, że mogę rzucić wszystko i sobie pisać dissy na Białasa. Zabrał mi trochę czasu, potrzebnie, nie potrzebnie, to już zobaczymy. – Gdzieś tam się sprawdziłem i dla mnie wystarczy. Teraz zdałem sobie sprawę, że musiałbym połowie cisnąć i nic innego nie robić. Siedzieć w domu i pisać dissy. Gdyby nie wspomniał o mojej rodzinie, to by się to skończyło w studiu. A tak, to niestety lub stety nie skończyło się.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 11 Marca 2019, 17:13
Xd

Wiadomo w końcu dokładnie jak się skończyło?

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 11 Marca 2019, 18:56
Pozdro

Ostatnio edytowano Wtorek, 4 Czerwca 2019, 18:29 przez Piters, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 14 Marca 2019, 08:45
A to nie jest nawiązanie do tej akcji z wpadnięciem do nobocoto? Chyba, że dali se na ulicy po mordach bez kamer i tyle, jak tak to spoko.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 7 Czerwca 2019, 19:34
jaca napisał(a):
pozdrowionka

Wysłano: Piątek, 16 Listopada 2018, 14:51
Ostatnio edytowano Wtorek, 4 Czerwca 2019, 11:35 przez jaca, łącznie edytowano 1 raz

Przypomnę:)
jaca napisał(a):
mam nadzieję, że realizator i klient zgłoszą włamanie i napaść do odpowiednich organów :!:

Pominę fakt, że wszystko wymazujesz ze swojej działalności na Ślizgu, ewidentnie zapracowany jesteś. Wstyd? Jakieś obawy? Pytam tylko.
Każdy kto bawi się w wojenki, wracając do tematu, musi się liczyć z konsekwencjami. Życie! SB nie miało problemu podbijać do Śliwy i wtedy też krytykowałeś takie postępowanie? Też chciałeś namawiać do tego, żeby osoby wiedzące na co się piszą strzelały z ucha? Gdy jakże wesoły Bedi ze swoim jakże "potężnym" gęgiem chciał się umawiać na bójkę z Kałachem, to też byłeś tak zniesmaczony? Ja bym był zniesmaczony chowaniem się w bagażniku...w Białymstoku (elo). Nie wspomnę o chowaniu się za plecami własnej mamy. Jak były beefy SB z typami w sukienkach czy z emigracją, to odwaga. Jak trafiło na dobrych ludzi za którymi w ogień pójdzie wielu równie dobrych ludzi, to już chujnia. Zwłaszcza, że miejsce niewygodne. Trafiła kosa na kamień. Wjeżdżanie na rodzinę, a ty coś o tym wiesz jacku, bo miałeś coś do powiedzenia o moim dzieciństwie, no nie są miłe. Ani wybaczalne. Żaden "ojciec chrzestny" nie będzie mówił prawdziwemu ojcu jak ma dbać o rodzinę. Jak myślisz, np. taki Żary poklepałby cię po plecach za twoje poglądy? Oczywiście pytanie retoryczne, bo odpowiedź jest prosta. Wiem też co myślą inni raperzy (ludzie) na ten temat, jacku:) Nie tyka się pewnych rzeczy, osób, spraw, grupy, bo później sumienie może męczyć, bo to niezbyt ładne ani miłe. Żeby nie było, ja do przemocy nie namawiam, jak zawsze, tak się spraw nie rozwiązuje, oczywiście:) Na słowa trzeba jednak uważać.
Chyba pisałem ale beka, bo gdy Avi przeprosił, to wypierdalać. Gdy Bedi przepraszał i lizał dupę, spoko...bo hajs się zgadza. Tak to wygląda, za chuj honoru i zasad, hajs, hajs, hajs. Jak gęg nie jest głupi, to zrozumie, że jest tylko maszynką do robienia kasy i pójdzie swoją drogą czy tam odjedzie w bagażniku, bo lubi. Nom.
Cytuj:
pozdrowionka

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2628 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 128, 129, 130, 131, 132