Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Czwartek, 18 Października 2018, 05:39

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 165 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
ŚLIZGERY 2017 - komentarze!!! 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatem
Post Re: ŚLIZGERY 2017 - komentarze!!!
  Wysłano: Czwartek, 4 Stycznia 2018, 19:05
Nawet jeśli komuś nie podoba się muzyką borka i ma zamiar negować wyświetlenia (które świadczą o popularności raperów i każdy chce je mieć bo jakby nie chcieli to by tego nie wyciągali z szuflady), to dzieciak w wieku 18 lat wydał legalną płytę, która zadebiutowała na pierwszym miejscu listy olis i zagrał pełno koncertów w całej Polsce. A co zrobił w tym czasie taki reno czy pivot? No wydał płytę, spoko w sumie, to tyle, wow.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Czwartek, 4 Stycznia 2018, 19:36
Nie szanuję użytkowników wrzucających do Numeru Roku 5 tracków od jednego rapera
To zakrawa o fanatyzm

Dodatkowo jako pomysł mogę podrzucić, aby za rok zrobić dwuetapowy wybór Numeru Roku. Spośród setek kawałków, bardziej miarodajne będzie głosowanie na te dajmy na to 20 najlepszych, i nie byłoby takiego rozpierdolu w finalnych wynikach.

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Czwartek, 4 Stycznia 2018, 23:35
Drmz napisał(a):
skała napisał(a):
2018 a ludzie wciąż w ślizgerach głosują na Bisza i Wenę

Pedały, zrobiliście z rapu jakieś spierdolone wyścigi do chuj wie czego

:lol: :lol:

Z ciekawości wbiłem na Twój profil na last.fm i mamy prawie 100% kompatybilność muzyczną, więc chyba też jesteś ciepławy przyjacielu ; )))

Jeśli chodzi zaś o Bisza, to od Wilka Chodnikowego nie wydał dobrej płyty która tekstowo wychodziłaby poza artystyczne pierdy na poziomie tekstowym zwrotek Bisza z Goodlife. Sorry chłopaki, możecie się z tym zgodzić lub nie.

miki napisał(a):
Muzyką Bedoesa można gardzić (tak jak np. ja), ale po prostu nie można nie docenić tego, co zrobił w minionym roku.

A pod tym podpisuje się wszystkimi pięcioma kończynami. Sam nie lubiłem bardzo Bedoesa, są zresztą tego ślady na forum, jednak w tym roku nie sposób być pod wrażeniem. No chyba że nie wiem kim się jest

Dziwi mnie tez wrzucanie do rapera roku na przykład Pivota. Nie żebym nie doceniał jakości tej płyty, bo jest świetna (mimo że nie jestem jeszcze w stanie się z nią utożsamiać), ale mimo wszystko raperem roku powinien zostać ktoś kto cały rok ROZ-PIER-DA-LAŁ liczbowo, koncertowo, sprzedażowo czy marketingowo (a najlepiej wszystko naraz). I ciężko mi jest zrozumieć czemu niektórzy uznają za takiego Kamila, który rzucił bardzo dobry materiał, ale jeden i bez większego echa (chociaż i tak z większym niż spodziewane, o czym pisał sam autor)

I niektórzy przeczytajcie sobie jeszcze raz post Paradoxa z zeszłego roku, bo niektórym żyłka pęka że PRAWDZIWY HIP HOP nie zdobędzie w tym roku nagrody w 10 kategoriach

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Piątek, 5 Stycznia 2018, 09:31
Cytuj:
rozjebaliście to w pył, a stało jak Kuwejt.

Już sam fakt, że odnosisz się do tego "czegoś" co rozjebaliśmy, a stało jak Kuwejt, wskazuje, że chyba zbyt poważnie podchodzisz do muzyki hibob, zastanów się nad swoim życiem typie, to nie jest zdrowe

pomiędzy leszczy

ZOSTAŃ UŻYTKOWNIKIEM ŚLIZG-PREMIUM, BYKU[ZOBACZ JAK]
Spoiler:

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Piątek, 5 Stycznia 2018, 15:01
2018 a banda pojebów się kłóci kto bardziej zasłużył na miano rapera roku według ŚLIZGU. XD dorośnijcie panowie

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Piątek, 5 Stycznia 2018, 18:41
no wlasnie :)
ja wam dam zajebjsta rade: jak cos wam sie nie podoba to tego nie słuchajcie i nie komentujcie i dajcie kazdemu jarac sie czym chce
chyba muzyka (nie tylko hh) powinna laczyc a nie dzielic
pozdro z fartem

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Sobota, 6 Stycznia 2018, 02:12
skała napisał(a):
mimo wszystko raperem roku powinien zostać ktoś kto cały rok ROZ-PIER-DA-LAŁ liczbowo, koncertowo, sprzedażowo czy marketingowo (a najlepiej wszystko naraz). I ciężko mi jest zrozumieć czemu niektórzy uznają za takiego Kamila, który rzucił bardzo dobry materiał, ale jeden i bez większego echa (chociaż i tak z większym niż spodziewane, o czym pisał sam autor)

Sprzedażowo i marketingowo? Zapomniales dodać, że powinien rozpieralać przede wszystkim rapując, a to z tym co napisałeś z reguły się nie pokrywa, przynajmniej w PL. To Ślizgery, a nie Fryderyki, ziomek :)

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Sobota, 6 Stycznia 2018, 03:20
chodzi o rozpierdalanie w każdej możliwej kwestii (czyli od muzyki, po całą otoczkę z nią związaną) czyli wszystko się zgadza, właśnie dlatego jest coś takiego jak kategoria raper roku, żeby wyróżnić tych co zrobili spory progres w okresie jednego roku, to nie jest tak że raper roku = nagrał płytę roku

-liczby - kręci po kilkanaście milionów viewsów pod singlami
-sprzedaż - debiut i numer 1 na OLiS (niektórzy raperzy ze stażem mają problem wbić się na 1. miejsce, o złocie już nie mówiąc)
-wizerunek - gość w ciągu roku przeszedł niezłą zmianę wizerunkową i z rapera "ciekawostki" jest uważany przez wielu za mega kota z potencjałem na rozjebanie sceny
-cały rok aktywny muzycznie - od premiery płyty, przez głośny beef (poziom średni, ale idzie wybaczyć), przez gościnki, na singlach na nową płytę kończąc
-muzycznie - niektórzy wstawiają AŚMZ w topce roku, może nie jest to top 3 ale jest dobrą płytą, gościnki jak i jakieś pojedyncze numery są bardzo dobrze odbierane przez słuchaczy, gość brał udział nawet w młodych wilkach i nawet je wpierdolił
-koncertowo - jeździ po Polsce i gra non-stop
-wybicie (nie wiem jak to inaczej określić) - mało osób w pl rapie w tak krótkim czasie osiągnęła takie wyniki
no powiedz mi kto w 2017. zrobił tyle w takim wieku?

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Sobota, 6 Stycznia 2018, 09:06
No co mam Ci powiedzieć? Mój post w ogóle nie odnosił się bezpośrednio do rapera, którego masz na myśli. Rozumiem wybór Bedoesa, ale nie stawiałbym wyświetleń i miejsc na OLISIE w jednym szeregu z samym rapem, dlatego, że sprzedaje się imidż, otoczka, hajp, to że ktoś cie lubi, ale nie sam rap - nie na taką skalę. Z jedynką na OLISIE debiutował zdaje się bawiący się w rapera jutuber grający w grę - jak myślisz, co to oznacza?

Wielomilionowe wyświetlenia mają słabi raperzy jak i rapujący jutuberzy. Zrobienie takich liczb w rapie jest możliwe tylko gdy trafisz do masowego odbiorcy (czyli m.in.. do gimbów, to tłumaczy przypadek jutuberów). Trzeba iść na kompromis, wpasować się w to co dzisiaj lubi ogół i tworzyć łatwoprzyswajalne dla ogółu rzeczy - ogół to komformiści, słuchają piosenek, których słuchają inni, ogół lubi słuchać popka, discopolo w ostródzie, fajnych nutek hip-hop na czasie.

I to ma się troche też do sytuacji z Biszem. Tam kolega coś pisał, że Bisz chujowy - Ty no nie wiem. Ja bym się wahał czy Wilk Chodnikowy był super i że najlepszy względem całego dorobku Bisza - ale widzisz zrobił się hype i ludzie mówią, że najlepsza - jeden za drugim powtarza, a poprzednich jego plyt nawet nie slyszal, chociaż już wcześniej robił według mnie mega zajebiste i równie dobre albo i lepsze rzeczy.

Dzisiaj Bisz dalej napierdala - jego zwrotki gościnne rozpierdalają każdy numer na jakim ma przyjemnośc. Epka też niczego sobie. Płyta z BOK była bardzo dobra. Jego płyta z Radexem, była dobrze napisana, jednak wielu słuchaczom nie pasowała warstwa muzyczna - ok, rozumiem, bo rzeczywiście była dość specyficzna. Ale znowu - ostatni numer z OEREM to kolejna petarda i jak ktoś mówi, że Bisz coś nie bardzo no to elo.

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Sobota, 6 Stycznia 2018, 15:09
Powiem wam, że miałem trochę dylematów w obstawieniu 5 miejsca w swoim rankingu płyt, zdecydowałem się na Frostiego, ale KPSN (chodzi mi o JNT?) i ewentualnie Włodi też dobre materiały dali. Podobnie między Igim a Pikersem ciężki wybór w raperze roku.

Kalib napisał(a):
Dodatkowo jako pomysł mogę podrzucić, aby za rok zrobić dwuetapowy wybór Numeru Roku. Spośród setek kawałków, bardziej miarodajne będzie głosowanie na te dajmy na to 20 najlepszych, i nie byłoby takiego rozpierdolu w finalnych wynikach.

Popieram. W ogóle zwracać w tym głosowaniu uwagę za zamieszanie jakie dany utwór wywołał?

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Sobota, 6 Stycznia 2018, 16:58
Czyli do rapera roku wystarczy według niektórych wejście z buta, wielomilionowe wyświetlenia, 1 na olis i tym podobne sprawy to 2 lata temu raperem roku powinien zostać kurwa Gimpson

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Sobota, 6 Stycznia 2018, 18:07
fizyk123 napisał(a):
Czyli do rapera roku wystarczy według niektórych wejście z buta, wielomilionowe wyświetlenia, 1 na olis i tym podobne sprawy to 2 lata temu raperem roku powinien zostać kurwa Gimpson
Ty tak na poważnie?

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Sobota, 6 Stycznia 2018, 20:54
zupełnie na poważnie

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Sobota, 6 Stycznia 2018, 21:36
Chłopaki ja rozumiem, że Bedoes robi na was wrażenie, ale czy trzeba go odrazu propsować i dawać do TOP za to, że zrymował "mili" do "pili" ? Wiem, że to może buja głową, jest melodyjne i tak dalej, ale trzeba powiedzieć, że poziom tekstów jest nisko jak poziom Tomba ciągnący nogawkę Ensona. Nie mam problemu, chłop robi hajs, małolaty się jarają, ale kurwa ślizg powinien takie rzeczy zauważać. No chyba, że jestem w błędzie to prosze mi wyjaśnić.

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Sobota, 6 Stycznia 2018, 21:42
Mało go słuchałeś skoro tak sądzisz, chyba, że poziom tekstów dla Ciebie to tylko i wyłącznie ilość wielokrotnych.

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Sobota, 6 Stycznia 2018, 21:49
Ablazir napisał(a):
Mało go słuchałeś skoro tak sądzisz, chyba, że poziom tekstów dla Ciebie to tylko i wyłącznie ilość wielokrotnych.

Jakby się dało to daj mi jakieś konkretne przykłady kawałków, bo chętnie podyskutuje na ten temat. Dla kontry mogę wyróżnić te słabe.
Nie nie tylko ilość wielokrotnych.

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Niedziela, 7 Stycznia 2018, 09:03
Bardzo proszę: https://www.youtube.com/watch?v=fide4cDt_xo

Powrót do góry
Zobacz profil profil na discogs

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Niedziela, 7 Stycznia 2018, 23:40
A coś poza Gustawem co nie jest asłuchalne? Bo jeden kawałek, który da się przesłuchać i to, że schudł to trochę mało jak na rapera roku, ale może po prostu ja już nie nadążam za trendami :dunno: .

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Poniedziałek, 8 Stycznia 2018, 00:03
Bedoes jest, dla mnie, po prostu zajebistym młodym raperem. Dobre wersy, melodyjnie wkomponowane w bity, stara się robić ciekawe numery, próbować różnych rzeczy. Nie zawsze mu to wychodzi jak na "Filipinach" lub "Typie". Ale jest oryginalny, trochę kontrowersyjny. Jak dla mnie na pewno ciekawy, nie tylko w rapie ale i w całej tej otoczce na insta choćby. Wydaje sie fajnym ziomkiem i to też ludzi przyciąga. Poza tym zrobił w tym roku duży szum, wydał płytę która się dobrze sprzedaje, podzielił słuchaczy i konsekwentnie robi rap. Jest ambitnym chłopakiem, no i tak jak dla Eldo "jak dla mnie świetni ludzie, naprawdę". Więc nie ma co się dziwić, że dla jakieś części ludzi jest jednym z top3 raperów AD 2017.

Mt 25,29

Wróć, LipskY to Republika

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Poniedziałek, 8 Stycznia 2018, 16:08
jak APmg to grupa producentów z tego co wiem, to można na nich głosować?

https://soundcloud.com/jawor

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 165 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona