Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Poniedziałek, 15 Października 2018, 11:14

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 165 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
ŚLIZGERY 2017 - komentarze!!! 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatem
Post Re: ŚLIZGERY 2017 - komentarze!!!
  Wysłano: Wtorek, 9 Stycznia 2018, 12:10
@Kubny, to jest też kwestia kto rokuje. Bedoes zdecydowanie rokuje. Jestem pewien, że za 10 lat będę mógł się pochwalić, że byłem z tym gigantem polskiego rapu od samego początku. To samo tyczy się Quebo. Z nim nie byłem od początku, ale on też od początku nie miał ambicji na robienie wielkiego rapu, Eklektyka i Ezoteryka były kierowane do dosyć hermetycznego grona. Bedoes na odwrót, od razu wszedł z buta i rządzi i będzie rządził. Za 20 lat to on będzie szanowanym dinozaurem rapu jak dzisiaj Rychu, Sokół czy Eldo.

Bedoes mówi otwarcie, że jego nie interesuje różnica między hip hop i rap. On chce robić muzykę na cały świat, chce być znany w Europie, na świecie. Jak można tego nie propsować? Jest na najlepszej drodze do tego. W czasie, gdy inni przyznają, że ich muzyka nie jest ekspansywna, bo oni tego nie chcą, cieszą się gdy lajkuje ich osiedle i rodzina, jarają się 20k views, 19-letni chłopak wchodzi i pierdoli rapowe konwenanse i robi kurwa robotę. O to chodzi.

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: środa, 10 Stycznia 2018, 16:52
Robi robotę....
No tylko mam wrażenie, że nie do końca zrozumiałeś o co mi chodzi. Ale po kolei od początku, w sumie to zgadzam się, że rokuje bo z czasem wydaje coraz mniej śmieciowych numerów o braku treści. Porównanie do Quebo troche nietrafne moim zdaniem, faktem jest, że Quebo też robił coś innego i dalej robi, ale słuchając czegokolwiek z Eklektyki jesteś w stanie wynieść z każdego kawałka jakiś morał/wartość itp. ( może to dlatego, że Q studiował te różne mądre kierunki, a Bedoes zrezygnował z nauki już w gimnazjum) Stąd dalej będę się upierał, że kij z tym iż jego rap jest melodyjny i dobrze buja i robi jak to powiedziałeś robotę. Często słucha tego też młodzież, a więc troche przekazu by im się przydało, ale takiego na poziomie. Reasumując, na bank za 20 lat będzie osobą traktowaną jako dinozaur gdyż zaczął robić coś nowego co się przyjęło, tylko wciąż zadaje pytanie czy to jest muzyka, z którą można się utożsamiać i którą można szanować w całokształcie ? Dla mnie nie.
No offence @hardy, dzięki, że się wypowiedziałeś.

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: środa, 10 Stycznia 2018, 16:57
alexmahone napisał(a):
sztuka to nie jest podręcznik do wychowywania dzieci z podstawówki i ocenianie muzyki pod tym kątem jest śmieszne

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Czwartek, 11 Stycznia 2018, 12:23
skała napisał(a):
2018 a ludzie wciąż w ślizgerach głosują na Bisza i Wenę :bag:

Haha, dokładnie to. Nie wierzę, żę ktoś przy zdrowych zmysłach świadomie wrzuca Bisza, czy innego Pivota do topki z najlepszymi raperami 2017, próbując dyskredytować Bedoesa, który rozjeżdza ich umiejetnościami (i osiągnięciami, które zrealizował w zeszłym roku) już w przedbiegach. Ronaldo to jest już jakiś inny poziom spierdolenia. Typ z uporem maniaka słucha dukającego Reno i pałuje się pod kLiMATycZNą nawijkę, zapominając, że istnieje inny świat, w którym młodzi polscy raperzy wykręcają miliony wyświetleń na youtube, grają dziesiątki koncertów, no ale przecież ich wrażliwość artystyczna jest niczym w porównaniu ze schematem noc, rap, samochód i pianinkowy bit Torta. Jak widać można być niezłym ignoratem i jeszcze się tym chwalić.

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Czwartek, 11 Stycznia 2018, 12:31
jeśli sądzisz że Bedoes zjada Bisza skillsowo to ty odchodzisz od zmysłów typie
rozumiem że komuś może się podobać cały dzisiejszy niuskul
kumam że niektórzy niuskulowi raperzy mają coś do pokazania jeśli chodzi o umiejętności ale gościu Bisz jest jednym z najlepszych skillsowo raperów w tym kraju.

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Czwartek, 11 Stycznia 2018, 12:40
Oczywiście, że zjada. Mylisz chyba fajnie nawinięty gry słowne, jak to w przypadku Bisza czasami bywa, z umiejętnościami śpiewania w kilku tonacjach i pędzenia po bicie, jak walec. To nie 2012 i hasztagowany Pollock xD

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Czwartek, 11 Stycznia 2018, 12:44
Lol jak dla ciebie skillsy to śpiewanie i zapierdalanie to spoko, chyba inaczej rozumiemy te pojęcia.

pod względem technicznym i flow wg mnie druga zwrotka kawałka Te-trisa GONIEC jest nie do przeskoczenia przez 90% sceny a Ty mi tu jakieś bedoesy dajesz ponad biszami

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Czwartek, 11 Stycznia 2018, 13:20
A co ma jakaś zwrotka Te-Trisa do Bisza?

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Czwartek, 11 Stycznia 2018, 13:26
2rzyn napisał(a):
Lol jak dla ciebie skillsy to śpiewanie i zapierdalanie to spoko, chyba inaczej rozumiemy te pojęcia.

Aha, a co ty rozumiesz przez skillsy? Bo nie wierzę powoli w to, co się wyprawia w tym temacie. Technika to jest klimatyczna nawijka ;d i fajne rymy, pozdro.

e: No przesłuchałem tego twojego ukochanego Tetrisa w utworze Goniec. Spoko, leci lepiej, niż Filipek, ale nie rozumiem, jak dalej można spychać na margines 19 latka, który ma parę flow na jeden utwór. Upatrzyłeś sobie Bisza, jako synonim króla skillsów w Polsce, a wydaje mi się, że bazujemy na opiniach i hajpie z Wilka chodnikowego, to wszystko. Teraz, co drugi ma umiejętności Bisza xd, nie mówiąc o rapie Reno, który nadaje się chyba tylko do usypiania.

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Czwartek, 11 Stycznia 2018, 14:00
nie technika to nie jest klimatyczna nawijka i "fajne rymy"
nie twierdzę że Bisz jest królem w pl jeśli chodzi o skillsy
wilk chodnikowy nie jest najlepszą płytą bisza
Reno ma więcej skillsów niż bedoesik, i więcej błyskotliwych linijek - mnie usypia jakieś pierdolenie o niczym byle szybciej, byle głośniej na jakimś nudnym niuskulowym bicie

idę do pracy więc nie mam czasu się rozpisywać, mam nadzieję że skumałeś

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Czwartek, 11 Stycznia 2018, 14:11
2rzyn napisał(a):
Reno ma więcej skillsów niż bedoesik, i więcej błyskotliwych linijek - mnie usypia jakieś pierdolenie o niczym byle szybciej, byle głośniej na jakimś nudnym niuskulowym bicie

Hahahaha. O czym ty w ogóle do mnie pierdolisz. Na jakim tracku ma więcej skillsów i błyskotliwych linijek od Bediego? Tam gdzie pół-martwy w refrenie gada coś, że leci sobie Delfonics? Przyznaj mi rację, że Bedoes jest zajebistym raperem i należy najlepszych zawodników w Polsce, a Reno, jak to Reno - posłucha się dla klimaciku i lavoholicznych sentymentów, ale żeby wyjeżdzać z tezą, że jest on bardziej kompletnym raperem od Młodego Borka, to trzeba być już totalnym dyletantem, albo po prostu zwykłym wczutym przygłupem, który boi się wszystkiego, co z niuskulizacją polskiego hiphopu jest związane.

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Czwartek, 11 Stycznia 2018, 14:21
Flinston napisał(a):
Haha, dokładnie to. Nie wierzę, żę ktoś przy zdrowych zmysłach świadomie wrzuca Bedoesa, czy innego Young Multi do topki z najlepszymi raperami 2017, próbując dyskredytować Reno, który rozjeżdza ich umiejetnościami (i osiągnięciami, które zrealizował w zeszłym roku) już w przedbiegach. Flinston to jest już jakiś inny poziom spierdolenia. Typ z uporem maniaka słucha piszczącego Bedoesa i pałuje się pod nIuSkULoWą nawijkę, zapominając, że istnieje inny świat, w którym starzy polscy raperzy wykręcają tysiące wyświetleń na youtube, grają pojedyncze koncerty, no ale przecież ich dojrzałość artystyczna jest niczym w porównaniu ze schematem tabletki, dupy, darcie ryja i dyskotekowy bit Kubi poukładany z gotowych efektów ściągniętych z internetu. Jak widać można być niezłym ignoratem i jeszcze się tym chwalić.

Poprawiłem, teraz dobrze.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Czwartek, 11 Stycznia 2018, 14:27
Dobrze podkreśliłeś: tysiące wyświetleń na youtube i pojedyńcze koncerty, na których nikt nie zarabia. A jedynym osiągnięciem Reno w zeszłym roku są propsy od kilku ślizgerów i mokry sen Ronaldo.

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Czwartek, 11 Stycznia 2018, 14:30
Nawet lekko zaśmiałem z powyższego (mowa o poście użytnika notausgang).

Tak poważnie to serio nudne są te wasze wojenki o tego Bedoesa. Jakby dla jednych hejtowanie go stanowiło sens życia a drudzy postowali tylko i wyłącznie w przerwach od opierdalania lancy Młodemu Borkowi.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na discogs

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Czwartek, 11 Stycznia 2018, 14:31
Flinston napisał(a):
A jedynym osiągnięciem Reno w zeszłym roku są: płyta roku, propsy od kilku ślizgerów i mokry sen Ronaldo.

Poprawiłem, teraz dobrze.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Czwartek, 11 Stycznia 2018, 14:31
oni reprezentują inne podgatunki rapu
no ale imo jak mówimy o raperze roku no to patrzmy na te wyświetlenia

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Czwartek, 11 Stycznia 2018, 14:42
Tylko kretyn nie przyzna, że Bedoes ma lepsze flow niż Reno. Tak gwoli ścisłości. Flow u Reno kuleje i kulało zawsze. Tylko, że on ma więcej zajebistych linijek w dowolnej zwrotce na nowej płycie, niż Bedi napisał w życiu.

A tak kończąc z mojej strony, to zagłosowałem w kategorii raper roku na rapera Te-Tris, bo ma linijki, ma styl, ma flow, ma wszystko - i miałby to dalej nawet jakby miał 1000, albo 10 000 wyświetleń pod singlem, jaki to jest w ogóle wyznacznik?
A tak kończąc kończenie, to przecież każdy głosuje na to, czego lubi słuchać, na to czym się jara, na to co mu się podoba. Śmieszkowa jest krucjata w tym temacie.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Czwartek, 11 Stycznia 2018, 15:48
Kubny napisał(a):
faktem jest, że Quebo też robił coś innego i dalej robi, ale słuchając czegokolwiek z Eklektyki jesteś w stanie wynieść z każdego kawałka jakiś morał/wartość itp. ( może to dlatego, że Q studiował te różne mądre kierunki, a Bedoes zrezygnował z nauki już w gimnazjum)

:lol: Serio myślisz, że poziom wiedzy i ogarnięcia w tematach jest zależny od poziomu wykształcenia? Beka. Bedi jest akurat farciarzem, któremu się udało rzucić szkołę i mieć hajs z pasji, niech się cieszy. Ma farta też w tym temacie, że nie jest już 2007 i nie musi się chwalić mądrymi linijkami, wygrał.

Dla mnie to, co prezentował Quebo odnośnie wiedzy było przesadą, która sprawiła, że niewiele ludzi go słuchało, względem tego co się stało w 2017. Jakieś trudne słowa, pareidolia, solipsyzm, imponderabilia, cotiedie morimur, niepotrzebne. Jak chcę poszerzyć wiedzę, to robię cokolwiek, tylko nie słucham rapu, taka prawda. Zrobił z siebie wiele wiedzącego ("Miałbyś moją wiedzę, zjarałaby ci zwoje"), strzał w stopę, ale potem się ogarnął i szczerze powiedział że nie wróci do podziemia, bo ma rachunki do zapłacenia ("Znaki zapytania").

Cytuj:
Często słucha tego też młodzież, a więc troche przekazu by im się przydało, ale takiego na poziomie.

Jak kurwa Bedo 19-letni typek z osiedla ma być czyimkolwiek wychowawcą? Jak chcą przekazu, to niech wrócą do 2007, wszystkie płyty Eldoki polecam, one mnie wychowały, byłem sajko dawno temu, full przekaz się wylewa. Ale Bedi jest kurwa grajkiem pokroju popowych gwiazd granych w Esce i zajebiście. Jak chcą przekaz, to niech kupią książki o życiu, pójdą do babci i dziadka na wyluzowaną gadkę, do starszego brata itp, ale nie do kurwa Bedoesa w roku 2018, ja pierdole.
Kumam że jest odpowiedzialność za wersy, pocięte mordy i ślepota słuchaczy, ale zgadzam się ze słowami Słonia, że jak dochodzi do takich rzeczy, to debilem jest słuchacz a nie artysta. Każdy ma swój rozum.

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Czwartek, 11 Stycznia 2018, 16:14
No to już wiesz o co chodzi mi z przekazem. Mówiąc o wykształceniu to nie zrozumiałeś o co chodzi, to nie jest atak w stronę ludzi, którzy mają wyjebane na naukę. To po prostu stwierdzenie że błyskotliwosc często polega na wyrafinowanych słowach. Nie słuchasz rapu skoro chcesz być mądrzejszy? A skoro można się czegoś nowego dowiedzieć to czemu nie? Artyści w pewien sposób powinien być autorytetem.
Dalej uważam że Bedoes nie zasługuje na wasze laury

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Czwartek, 11 Stycznia 2018, 16:50
Flinston wrzuc tutaj blyskotliwe wersy bedoesa :lol:

Powrót do góry
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 165 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona