Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Piątek, 20 Października 2017, 13:18

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 146 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
ŚLIZGERY 2016 WYNIKI!!! 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: ŚLIZGERY 2016 WYNIKI!!!
  Wysłano: Poniedziałek, 6 Lutego 2017, 21:07
Do czego do doszło, żeby post Paradoksa, w którym w 425 słowach dostarcza masy argumentów i punktuje adwersarzy, został nazywany "elaboratem"? Ale w sumie czego oczekiwać od ludzi, dla których "intelektualizmem" stało się pisanie wyczerpujących odpowiedzi, takich jak "rozjebane :bowdown: " albo "chujowe". Jakby jeden z drugim trafił na post Hectica, to pewnie by się rozpłakał, ale to trzeba by było wejść do działu z zagranicznym rapem.

Przy okazji, Kadłub dobrze wyjaśnił Sariusa (https://www.facebook.com/slizg.eu/posts ... 1643448344) i aż z ciekawości sprawdziłem, kiedy dostałem cynk o tym, że wychodzi jego epka. I to było dokładnie wtedy, gdy napisał słynnego posta, który sygnalizował przerwę od rapu (wtedy też Adamkiewicz mówił o tym na Snapchacie czy Instagramie, o czym ktoś pisał w temacie o epce), więc beka z tej historyjki o wyciąganiu go z niemocy twórczej.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na discogs
  Wysłano: Poniedziałek, 6 Lutego 2017, 21:15
Jose napisał(a):
Jakby jeden z drugim trafił na post Hectica, to pewnie by się rozpłakał

to prawda

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Poniedziałek, 6 Lutego 2017, 21:38
Jose napisał(a):
Do czego do doszło, żeby post Paradoksa, w którym w 425 słowach dostarcza masy argumentów i punktuje adwersarzy, został nazywany "elaboratem"? Ale w sumie czego oczekiwać od ludzi, dla których "intelektualizmem" stało się pisanie wyczerpujących odpowiedzi, takich jak "rozjebane :bowdown: " albo "chujowe". Jakby jeden z drugim trafił na post Hectica, to pewnie by się rozpłakał, ale to trzeba by było wejść do działu z zagranicznym rapem.

Przy okazji, Kadłub dobrze wyjaśnił Sariusa (https://www.facebook.com/slizg.eu/posts ... 1643448344) i aż z ciekawości sprawdziłem, kiedy dostałem cynk o tym, że wychodzi jego epka. I to było dokładnie wtedy, gdy napisał słynnego posta, który sygnalizował przerwę od rapu (wtedy też Adamkiewicz mówił o tym na Snapchacie czy Instagramie, o czym ktoś pisał w temacie o epce), więc beka z tej historyjki o wyciąganiu go z niemocy twórczej.

Piękny post, Sarius i atakujący Paradoksa wyjaśnieni :bowdown:

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 6 Lutego 2017, 22:22
Zapomnialem, ze na forum zwyklo pisac sie rozprawki na min 250 slow

Powrót do góry
  Wysłano: Poniedziałek, 6 Lutego 2017, 22:28
ale o co się prujesz?

że ktoś wyraża swoją opinię na forum w inny sposób niż bowdownem czy lolem?

masz ty rozum i godność człowieka?

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 6 Lutego 2017, 22:39
nie zapomnij Kadłub usunąć patronatu nad epką

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm
moderator

Wysłano: Poniedziałek, 6 Lutego 2017, 23:24
Sarius, znam dwa utwory. Żadnego nie pamiętam xD Jebać Ślizg to można tylko w żarcikach, łaku a'la K44.

Za Pro8l3m, Flojd / Wiro, Soulpete to szanuję.

To łódzka ziemia i łódzki styl życia /
Czyli upadły przemysł i przewóz po kryzysach...

Warny spłacę paypassem, a resztę mam w kutasie /
Możesz nie zrozumieć za co go dostałeś kiedy tracę zasięg...

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku

Wysłano: Poniedziałek, 6 Lutego 2017, 23:27
Zapomnialem sprawdzić Młd/Aruzo, a tu takie coś:
https://www.youtube.com/watch?v=MijEg-DPFMk
składam przeprosiny, elo

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 7 Lutego 2017, 00:03
Jose napisał(a):
aż z ciekawości sprawdziłem, kiedy dostałem cynk o tym, że wychodzi jego epka. I to było dokładnie wtedy, gdy napisał słynnego posta, który sygnalizował przerwę od rapu (wtedy też Adamkiewicz mówił o tym na Snapchacie czy Instagramie, o czym ktoś pisał w temacie o epce), więc beka z tej historyjki o wyciąganiu go z niemocy twórczej.

serio? niezła niemiecka akcja, nawijać na kawałku o tym, że będzie nawijać nawet dla 10 osób, a mieć w głowie niesamowity plan na wybicie się okłamując wszystkich swoich fanów. typ ma ewidentnie jakieś zaburzenia, mam nadzieję że się ogarnie, bo lubię jego muzykę, ale nie lubię go jako człowieka, trochę jak Sentino tylko, że zamiast udawanej gangsterki, nieudawana głupota.
oczywiście każdy dopierdalający się do posta Paradoksa powinien zastanowić się nad swoim życiem, pzdr z fartem

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 7 Lutego 2017, 09:45
Turson napisał(a):
ale o co się prujesz?

że ktoś wyraża swoją opinię na forum w inny sposób niż bowdownem czy lolem?

masz ty rozum i godność człowieka?

Masz ty umiejetnosc czytania ze zrozumieniem czy zatrzymales sie na interpretacji tatuarzyka?

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 7 Lutego 2017, 09:55
Jose napisał(a):
i aż z ciekawości sprawdziłem, kiedy dostałem cynk o tym, że wychodzi jego epka. I to było dokładnie wtedy, gdy napisał słynnego posta, który sygnalizował przerwę od rapu (wtedy też Adamkiewicz mówił o tym na Snapchacie czy Instagramie, o czym ktoś pisał w temacie o epce), więc beka z tej historyjki o wyciąganiu go z niemocy twórczej.

brak słów :nonono: :damn:

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Wtorek, 7 Lutego 2017, 10:37
Zacznijmy pod egidą ślizgu podbijać na jego fp z tą wieścią, taki przygłup jak on na pewno mocno się wkurwi :cool:

pomiędzy leszczy

Paradoks napisał(a):
haha biedny motyw się naprodukował a carrington i tak ją tylko kutasem w czoło uderzy i elo

Powrót do góry

Wysłano: środa, 8 Lutego 2017, 18:42
mylą ci się fora chyba :mrgreen:

Powrót do góry
  Wysłano: środa, 8 Lutego 2017, 19:25
ffeee napisał(a):
tatuarzyka

Aha, rozwiałeś wątpliwości.

Powrót do góry
admin

Wysłano: Czwartek, 9 Lutego 2017, 08:15
luk0as napisał(a):
nie zapomnij Kadłub usunąć patronatu nad epką
Mam go zmierzyć ku końcowi?

PATRONATY SLG:

AprAxjA - Nie Będzie Tego Na Żadnej Płycie

Nawaj/Barto'cut12 - Za Dnia Marnuję Talent

Spinache - REALITY

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 9 Lutego 2017, 08:31
Poprosimy bardzo kolego Kadłub, pzdr

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Sobota, 11 Lutego 2017, 19:54
Dlaczego dalej nie usunąłeś tego patronatu?

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 11 Lutego 2017, 23:56
Pro8lem z płytą roku to jedyny słuszny wybór także brawo. Nowa jakość w polskim rapie, idealna symbioza mc z producentem, album kompletny, który jest nie tylko najlepszą płytą w pl w roku 2017 ale też jedną z najlepszych w Polsce w ogóle.

Drugie miejsce to oczywiście nieporozumienie, dla takich płyt powinna powstać kategoria "ciekawostka roku" i byłoby ok, bądźmy poważni. Ja rozumię, że ktoś może sobie tego posłuchać bo można się przy tym pośmiać, wyluzować itd ale wystawianie takiego tworu na piedestał to jakiś nonsens. Ślizg zawsze przedobrzy z żartem.

Sariusowi miejsce na pudle należy się jak najbardziej. Świetny dopracowany album gdzie podobnie jak w przypadku zwycięzców czuć chemię między raprem i producentem. Spójna płyta, dopracowana tekstowo, na której warsztat rapera jest mocno wyeksponowany. Mój numer dwa w tym roku.

Flojd/Wiro- nie znam ale z chęcią poznam

Ostry- dobry, solidny album kompletnego rapera i producenta, zasłużone wysokie miejsce

Z dalszych pozycji to nie rozumiem braku uznania dla Rasmentalismu. 1985 to dla mnie ich numer dwa w dyskografii po "Za Młodzi Na Heroda", świetnie wyprodukowana płyta, Ras jak najbardziej w formie, co najmniej kilka kozackich numerów, nie kumam.

Bisz rozczarowaniem roku? Ja kumam, że muzycznie to może nie każdemu siada ala na majku mamy niemal tę sama jakość jak na Chodnikowym Wilku czy na Babel. Bisz jest tu jak zawsze świetny tekstowo, mnóstwo dobrych wersów, gier słownych, dwuznaczności, wszystko na dobrym dojrzałym poziomie. Co wam się w tej płycie tak bardzo nie podoba?

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 12 Lutego 2017, 15:24
Kaz w tym przeciętnym roku bezsprzecznie zasłużył na podium, jest to postać oryginalna na tej scenie, na dodatek był bardzo aktywny, zaistniał u szerszego grona odbiorców, utrzymywał wysoki jak na swoją konwencję poziom więc w pełni rozumiem wszystkie pozytywne opinie a to, że nie trafia w czyiś gust to już inna sprawa. A taki Rasmentalism to co zrobił żeby być wyżej? wydali jedną płytę, która nie jest niczym świeżym czy ciekawym, schematyczni jak większość polskiego mainstreamu. Bisz natomiast zawsze był jebnięty ale potrafił chociaż fajnie rapować a teraz już odleciał nawet ze swoją muzyką i odwracając pytanie, co może się podobać bardziej niż na wilku? O czym właściwie ta płyta jest? Bo dla mnie to kontemplacja rzeczywistości przez dorosłego faceta, na dodatek w banalny sposób na jakiś z pizdy alternatywnych podkładach.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 12 Lutego 2017, 21:51
bender napisał(a):
Kaz w tym przeciętnym roku bezsprzecznie zasłużył na podium, jest to postać oryginalna na tej scenie, na dodatek był bardzo aktywny, zaistniał u szerszego grona odbiorców, utrzymywał wysoki jak na swoją konwencję poziom więc w pełni rozumiem wszystkie pozytywne opinie a to, że nie trafia w czyiś gust to już inna sprawa. A taki Rasmentalism to co zrobił żeby być wyżej? wydali jedną płytę, która nie jest niczym świeżym czy ciekawym, schematyczni jak większość polskiego mainstreamu. Bisz natomiast zawsze był jebnięty ale potrafił chociaż fajnie rapować a teraz już odleciał nawet ze swoją muzyką i odwracając pytanie, co może się podobać bardziej niż na wilku? O czym właściwie ta płyta jest? Bo dla mnie to kontemplacja rzeczywistości przez dorosłego faceta, na dodatek w banalny sposób na jakiś z pizdy alternatywnych podkładach.

Co zrobił Rasmentalism? Nagrał dobrą, spójną i dopracowaną płytę, na wysokim poziomie zarówno tekstowo jak i muzycznie. Czy dobra płyta musi być świeża? Panowie mają swój styl, który szlifują od lat i od momentu Za Młodzi Na Heroda robią to na takim poziomie, że są czołówką w kraju, eksperymenty nie są tu potrzebne.

Co do Bisza to wiadomo, że nie ma tu nic lepszego niż na Wilku (swoją drogą Wilk to takie top10 polskiego rapu spokojnie więc...) z tym, że ja nie mówię, że to album wybitny a po prostu solidny i nie zgodzę się, że jest napisana w banalny sposób, wręcz przeciwnie, Bisz jest tu błyskotliwy jak zawsze. Z drugiej strony Rasmentalismowi zarzucasz brak świeżości a tutaj piszesz rzeczy typu "Bisz odleciał" czy "z pizdy alternatywne podkłady", ewidentny brak konsekwencji w twoim wykonaniu.

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 146 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona