Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Czwartek, 21 Czerwca 2018, 07:57

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1289 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65  Następna strona
Bedoes (C.V. - gościnnie) 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Bedoes
  Wysłano: Czwartek, 15 Lutego 2018, 15:33
Wojsław napisał(a):
recklezz napisał(a):
Co do tego, ze sie nazywaja gangiem tez smiech. Co to za tlumaczenia, ze wyjasnial? Wejdzie se mlody lebek widzi - gang, wpisze w google i slownik mu powie, ze to grupa o charakterze przestepczym. Kim oni sa zeby zmieniac definicje slownikowe, w dodatku przynaleznosc do gangu jest karana wedle prawa wiec zwazka.To tak jakby sie nazwali geje 2115 i tłumaczenie, ze to tylko nazwa i kochają sie i zrobią dla siebie wszystko ale nie sa gejami. Szanujmy sie.

o kurwa ale zgniłem XDDDD to rozumiem, że ulicznicy z HG nazywający się „Hemp Armią” też mogą mieć przejebane za kierowanie nielegalną formacją zbrojną? XD

Hmm musisz byc niezbyt madry jesli tak to rozumiesz... Nie raz spoklaem sie jak dzieciaczki w busie xzy innych miejsca puszczali i spiewali te slawne gang gang gang, wiekszosc ludzi ma inne pojecie tego slowa czy koszuleczki gang 2115 po prostu szkoda ze nie sa swiadome z konsekwencji swoich slow ktore moge je spotkac, hm to tak jakbym ci grozil smiercia lecz w moim rozumieniu bedzie to cos pozytywnego ale no niestety wiekszosc to moze zle zrozumiec i beda problemy. Swiadomosc slow jakie sie wymawia i sie glosi o to mi chodzi. Ty nie jestes z blokow to dla Ciebie to abstrakcja tylko slowo, ja jestem z osiedla gdzie matki tracily synow w latach 90 przez gang gang gang

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 15 Lutego 2018, 15:41
tylko, że to było 20 lat temu i ja nie mówię tutaj że to jest dobre ale zwróć uwagę ile takich dzieciaków przez te wszystkie lata darło mordę "Jebać Policję" i tego typu hasła, a słuchali ulicznego rapu, z resztą do tej pory można to spotkać (swoją drogą mam nawet takiego jednego bananowego dzieciaka w miejscowości, 12 lat, patyk, 3 rozmiary za duża bluza która jest kojarzona z uliczono -kibicowskim rapem XD) i analogiczna sytuacja, więc jeśli mówimy tu o jakiejś szkodliwości to nie ze względu na autentyczność twórcy, bo głównie chodzi o treść
świadomość słów w obu przypadkach jest identyczna czy to jakiś dzieciak drący się JP, HWDP czy to dzieciak drący się gang, w tej kwestii taki TPS nie różni się niczym od Bedoesa

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Czwartek, 15 Lutego 2018, 16:01
#23 napisał(a):
tylko, że to było 20 lat temu i ja nie mówię tutaj że to jest dobre ale zwróć uwagę ile takich dzieciaków przez te wszystkie lata darło mordę "Jebać Policję" i tego typu hasła, a słuchali ulicznego rapu, z resztą do tej pory można to spotkać (swoją drogą mam nawet takiego jednego bananowego dzieciaka w miejscowości, 12 lat, patyk, 3 rozmiary za duża bluza która jest kojarzona z uliczono -kibicowskim rapem XD) i analogiczna sytuacja, więc jeśli mówimy tu o jakiejś szkodliwości to nie ze względu na autentyczność twórcy, bo głównie chodzi o treść
świadomość słów w obu przypadkach jest identyczna czy to jakiś dzieciak drący się JP, HWDP czy to dzieciak drący się gang, w tej kwestii taki TPS nie różni się niczym od Bedoesa

Dla mnie to duza roznica TPS ma ogromne doswiadczenia zwiazane z nielegalem, mysle ze ma racjonalny powod dla ktorego wlasnie te jp uskutecznia to nie jest slogan dla sloganu tylko jakas historia jest z tym zwiazana taki bunt przeciiwko wolnosci, policji jak w czasach Eazy Fuck The Police dawno zapoczatkowane tylko polska kontynuacja ale ma tez dobry wydzwiek np utwor swiatlo ft niziol, rogal ddl bardzo spoko, za to Bedoes przepraszam co on przezyl stary mu talerze zajebal i stowrzyl gang... Widzialem ze stworzyl go w czasie gdy byl mocno zajawiony bobbym shmurda(polecam remix computers jego po angielsku beka jak chuj - https://youtube.com/watch?v=C56FdTIHl64 ) ktory odsiaduje 7 lat za bycie w gangu(malo mu udowodnili, w ramach ciekawostki inni z gangu dostali srogie wyroki - jeden nawet 112lat), plus te jego slowa ze z gangiem robi kase, kosy w teledyskach. Slabe to strasznie, pradziwy gangster wchodzi w to zeby jak najssybciej wyjsc, nie propaguje tego nawet odradza zeby mlodzi szukali innej drogi. Ale ok on mowi ze nie jest gangsterem ale chcac nie chcac kreuje sie na niego i to widac tu akcja typowo gangsterka ze my najlepsi kto nie znami niech ssie paly, tam z kalachem byla spinka jakas zeby bral kabanosow a on bedzie z gangiem jakies snapczaty co drugie slowo gang gang i te smieszne gesty palcami. Nie wiem no ja mam troche inny punkt spojrzenia bo czasem mysle o poleglych przez to gowno i nie chce zeby mlodzi choxby sie z tym utozsamiali nie robiac nic zlego bo tylko sobie podspiewuja ale niesmak zostaje

Ostatnio edytowano Czwartek, 15 Lutego 2018, 16:12 przez recklezz, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 15 Lutego 2018, 16:11
Dobra, dałem się nabrać i ci odpisywałem. Co za popierdolone prowo, ale propsuję recklezz.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 15 Lutego 2018, 19:20
recklezz napisał(a):
Hmm musisz byc niezbyt madry jesli tak to rozumiesz... Nie raz spoklaem sie jak dzieciaczki w busie xzy innych miejsca puszczali i spiewali te slawne gang gang gang, wiekszosc ludzi ma inne pojecie tego slowa czy koszuleczki gang 2115 po prostu szkoda ze nie sa swiadome z konsekwencji swoich slow ktore moge je spotkac, hm to tak jakbym ci grozil smiercia lecz w moim rozumieniu bedzie to cos pozytywnego ale no niestety wiekszosc to moze zle zrozumiec i beda problemy. Swiadomosc slow jakie sie wymawia i sie glosi o to mi chodzi. Ty nie jestes z blokow to dla Ciebie to abstrakcja tylko slowo, ja jestem z osiedla gdzie matki tracily synow w latach 90 przez gang gang gang

Typie, ale to element nazwy własnej grupy muzycznej, a nie stowarzyszenia. Można się przypierdolić do przewózki, ale do nazwy? :dunno: I pudło, całe życie mieszkam w bloku z wielkiej płyty.

insta: wojslvw

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku profil na lastfm WWW

Wysłano: Czwartek, 15 Lutego 2018, 19:25
recklezz napisał(a):
#23 napisał(a):

Dla mnie to duza roznica TPS ma ogromne doswiadczenia zwiazane z nielegalem, mysle ze ma racjonalny powod dla ktorego wlasnie te jp uskutecznia to nie jest slogan dla sloganu tylko jakas historia jest z tym zwiazana taki bunt przeciiwko wolnosci, policji jak w czasach Eazy Fuck The Police dawno zapoczatkowane tylko polska kontynuacja ale ma tez dobry wydzwiek np utwor swiatlo ft niziol, rogal ddl bardzo spoko, za to Bedoes przepraszam co on przezyl stary mu talerze zajebal i stowrzyl gang... Widzialem ze stworzyl go w czasie gdy byl mocno zajawiony bobbym shmurda(polecam remix computers jego po angielsku beka jak chuj - https://youtube.com/watch?v=C56FdTIHl64 ) ktory odsiaduje 7 lat za bycie w gangu(malo mu udowodnili, w ramach ciekawostki inni z gangu dostali srogie wyroki - jeden nawet 112lat), plus te jego slowa ze z gangiem robi kase, kosy w teledyskach. Slabe to strasznie, pradziwy gangster wchodzi w to zeby jak najssybciej wyjsc, nie propaguje tego nawet odradza zeby mlodzi szukali innej drogi. Ale ok on mowi ze nie jest gangsterem ale chcac nie chcac kreuje sie na niego i to widac tu akcja typowo gangsterka ze my najlepsi kto nie znami niech ssie paly, tam z kalachem byla spinka jakas zeby bral kabanosow a on bedzie z gangiem jakies snapczaty co drugie slowo gang gang i te smieszne gesty palcami. Nie wiem no ja mam troche inny punkt spojrzenia bo czasem mysle o poleglych przez to gowno i nie chce zeby mlodzi choxby sie z tym utozsamiali nie robiac nic zlego bo tylko sobie podspiewuja ale niesmak zostaje

gościu ale ty w ogóle czytasz to co ci inni odpisują? napisałeś że dzieciaki latają teraz po osiedlach czy gdzie tam sobie chcą i drą się że gang itd. to ja ci tłumaczę że to samo jest z ulicznikami, tak samo dzieciaki słuchają tpsa jak i bedoesa tylko jedne drą się gang, a drugie jp
autentyczność jest tu całkiem inną sprawą, nie zmieniaj tematu bo nie rozmawiamy teraz o autentyczności raperów, a o wpływie muzyki obu raperów na dzieciaki

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 11 Maja 2018, 19:17
Spoiler:

kolejny ból dupy kolejnego łaka, wrzucam z obowiązku kronikarskiego
patokalipsa na fb odcięła się od dzbana i piszą, że żenua

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 11 Maja 2018, 19:34
Bedoes też go wyjaśnił, że Bedi ma normalne życie i pisze właśnie zajebistą płytę, a spięte dupy siedzą w komentach i piszą głupoty nadal tęskniąc za rapem z punchami i techniką, a Bedo jest teraz na szczycie bez punchy i techniki bo wystarczy mu tekst o planetarium który wyjaśnia i zamyka sprawę, nara.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 11 Maja 2018, 19:50
no w beefie to by go penx skończył szybciutko przypuszczam

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 11 Maja 2018, 20:11
mam nadzieje, że będzie beef i go Penksa wpierdoli :D

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 11 Maja 2018, 20:13
Penx dałby wszystko żeby chociaż przez chwilę być Bedoesem

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 11 Maja 2018, 20:19
penx bardzo zgrabna inwektywa, póki co 1:0

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 11 Maja 2018, 20:26
oyche napisał(a):

:bowdown:
hardy napisał(a):
Bedoes też go wyjaśnił, że Bedi ma normalne życie i pisze właśnie zajebistą płytę, a spięte dupy siedzą w komentach i piszą głupoty nadal tęskniąc za rapem z punchami i techniką, a Bedo jest teraz na szczycie bez punchy i techniki bo wystarczy mu tekst o planetarium który wyjaśnia i zamyka sprawę, nara.

bedoes nie powiedział, że nie ma techniki, zresztą nwm po co miałby kłamać :dunno:

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 11 Maja 2018, 20:33
pod czym on tak skomentował

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 11 Maja 2018, 20:38
przecież penxem nawija w każdym kawałku tak samo. te "wkurwione flow" i faki w każdym teledysku XDD dość śmieszna postać na scenie.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 11 Maja 2018, 20:51
Bedo na swoim instastory skomentował. Polecam śledzić, często wrzuca jakieś przekminki luźne i ogólnie fajnie prowadzi insta, ma chłopak już 200k followersów.

A ten Penx to prywatnie ma nazwisko jak mój dawny wykładowca sprzed lat, nieprzyjemny typ. Mam nadzieję że to nie rodzina hehe.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 12 Maja 2018, 03:09
oyche napisał(a):

To akurat żadne odkrycie, podejrzewam, że jeden 5 minutowy diss ze strony Penxa zakończyłby jakiekolwiek próby klejenia panczy przez Bedoesa. Problem tylko taki, że ja akurat na miejscu Bedoesa w taki beef bym się nie pchał. Może na nim tylko stracić, zresztą jak na wszystkich akcjach gdzie ma do czynienia z innymi raperami niż Ci z SB. Penx ma pancze nie gorsze od Tomba, a flow o wiele lepsze (choć nie jakieś wybitne), więc skoro Bedoes dość łatwo przegrał beef z Tombem, to tutaj poległby zupełnie, kolejna marketingowa wtopa ze strony SB, potem znowu pewnie Białas stawałby w jego obronie. Poza tym Pato to Pato, w beef gdyby się włączył Eripe, to nie tylko Bedoes, ale i Białas nie miałby nic do powiedzenia. To w sumie luźne dywagacje, bo żadnego beefu nie będzie, natomiast jeśli chodzi o predyspozycje do beefów no to Penx>>>Bedoes na 100%.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 12 Maja 2018, 10:14
Penx skomentował sytuację na swoim fp:

Obrazek

insta: wojslvw

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku profil na lastfm WWW

Wysłano: Sobota, 12 Maja 2018, 10:52
Chyba nigdy nie zrozumiem fantazjowania ludzi na temat ewentualnego przebiegu beefu, którego powodem miałby być taki screen. Przescrollowałem szybko instagramowe komentarze i sto osób zachęca Penxa do nagrania kawałka, zapluwa się porównując ile wielokrotnych i punchlinów ma Eripe w porównaniu do pedałów z gengu (gdyby jeden albo drudzy mieli w tej sprawie cokolwiek znaczącego).

Dobra, Penx nagrywa kawałek - i o czym on jest? Bedoes to kurwa do bicia, lamus w ogóle, pedał sobie podśpiewuje na kawałkach, to nie jest hip-hop, [wstaw jakiś wordplay o chudnięciu przez ćpanie, ja nadal chudy chociaż wpierdoliłem całą scenę]? Przecież gdybym był raperem (jestem, tylko gdybym był bardziej znany oczywiście), to fakt że jakiś kompletnie obcy mi gość stwierdził, że jestem chujowy i nie podoba mu się moja muzyka znaczyłby dla mnie kompletnie zero, a nie powodował chęć jakiegoś zaczynania beefu. Według mnie takie sprawy (gusta rapowe i żale na facebooku) powinno się albo totalnie olewać albo chcieć sobie wyjaśnić w konfrontacji z osobą, która to stwierdziła, bo i jedna strona i druga miałaby w beefie gówno do powiedzenia.

swn 2115 wielkie pozdro elo

Jak coś to czytałem forum dużo wcześniej, tylko omijały mnie otwarte rejestracje.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 12 Maja 2018, 11:04
Wojsław napisał(a):
Penx skomentował sytuację na swoim fp:

Spoiler:

Piękne wytłumaczenie. :lol: :lol:

Powrót do góry
Zobacz profil profil na discogs
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1289 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65  Następna strona