Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Czwartek, 22 Lutego 2018, 16:06

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1246 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63  Następna strona
Bedoes 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Bedoes
  Wysłano: środa, 14 Lutego 2018, 14:40
alexmahone, nie ma sensu z nimi dyskutować. Dziwi mnie tylko, że nikt nie wypomina braku autentyczności w amerykańskim rapie. Kiedy zrozumiece, że Bedoes może sobie rapować o wszystkim, bo to fikcja muzyczna? To że przyjął sobie taką konwencję nie oznacza, że musi prowadzić takie życie, bo inaczej jakieś gimbusy ze ślizgu będą go rozliczać za brak autentyczności. Jesteście nieźle zjebani, że wymagacie od Bedoesa, że będzie serio gonił z pistoletem, skoro o tym rapuje, albo później napadnie na bank. A to że gang = ziomki i nie raz wspominał, że pójdzie za nimi w ogień to raczej nic nienormalnego.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 14 Lutego 2018, 14:43
Gimbusy ze ślizgu to tam chuj, śmieszniej jest jak próbują to robić 40-letnie pospinane dziady filary ha i pecha o pe ft. żary

KTO PRAWILNY TEN NIEWINNY

Powrót do góry

Lokalizacja: to miasto nie pachnie jak szlugi i kalafiory, raczej jak butle wódy i puste torby
  Wysłano: środa, 14 Lutego 2018, 14:52
bk że tu się niby ze mnie śmieją, że braggahehe, ale taka jest prawda, to jest hiphop, że możesz sb nawinąć jakim to nie jesteś skurwysynem, tak zawsze było, ale jak kojarzycie rap z tekstów dixonów i takie gówno jest dla was klasyką, to potem wychodzą takie "beczki" i myślicie, że to jest nienormalne, już eldoka 20 lat temu walczył z dzbanami, że czemu nie możesz sb nawinąć jak normalny wyluzowany raper, że masz sto samolotów nawet jak nie masz

co do bedoesa to nawet nie jest sentino (którego też bym bronił), bo borek w tym kawałku o mongoli ciśnie oczywistą bekę i rymuje sb jako 17-letni dzieciak, że z ziomkami jedzie do mongoli kupuje tonę koksu i rucha kogoś na hajs, a potem ludzie, którzy uważają się za poważnych mówią, że ten track to skandal :lol: to nie jest hiphop co wy tu pierdolicie, ja to się boję nagrać teraz jakiś śmieszny kawałek na slgmixtape, ostatnio nagrałem, że zaprosiłem agnieszkę szulim na seks, a wiecie co? to nieprawda :cry: czekam na reakcję dixonów, bo chyba się za bardzo wożę

podsumowując, przestańmy udawać, że powodem spiny nie jest niski poziom inteligencji i ból dupy patusów

na trzeźwo to już chuj nie rap

najlepszy przekaz w mieście -> https://www.youtube.com/watch?v=C9dS_h8 ... e=youtu.be

Powrót do góry

Wysłano: środa, 14 Lutego 2018, 16:26
Kładę na to co raper se w tracku nawinie, niech robi co chce
Jednakże chyba kurwa to co mówi poza trackami to już co innego, ale może to po prostu fikcja literacka raperów. Po prostu to jest muzyka i oni mogą się kreować na kogo chcą, pierdolić co chcą bez konsekwencji, bo to muzyka.
Ja pierdole, co za tok myślenia.
Jebać obozy dicksonow i sb, bo to odpowiednio dzbany i dzbany

Powrót do góry

Wysłano: środa, 14 Lutego 2018, 16:39
zamiast iść w zaparte i przewózkę tłumaczyć że to bragga dla beki (ja pierdole XD), to może lepiej powiedzieć że się typ wozi - tylko jakie to ma znaczenie w 2018?
z drugiej strony medalu, u trapowca patrzycie na tekst, a co drugi słucha kawałków ze stanów których albo nie rozumie co oni tam nawijają albo macie to w dupie. podwójne standardziki

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: środa, 14 Lutego 2018, 16:52
od weryfikowania amerykańskich raperów są amerykańscy słuchacze i scena

insta: wojslvw

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku profil na lastfm WWW

Wysłano: środa, 14 Lutego 2018, 17:21
Jak to nikt nie wypomina autentyczności Flinston w USA? Chyba coś Ci się pojebało i to na ostro?

Powrót do góry

Wysłano: środa, 14 Lutego 2018, 17:36
No a gdzie w dziale zagraniczny hiphop rozkminiacie teksty raperów i szukacie dowodów na ruchanie dziwek i zabawę pistoletem?

Wojsław napisał(a):
od weryfikowania amerykańskich raperów są amerykańscy słuchacze i scena

Tylko że tam to ma każdy w dupie i nikt z wypiekami na twarzy nie szuka potwierdzenia każdego wersu w rapie. Tylko w polsce jak w lesie i jesteście zdziwieni, że Bedoes rapujący o gangu nie jest rzeczywiście gangsterem.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 14 Lutego 2018, 17:43
Flinston napisał(a):
Tylko że tam to ma każdy w dupie i nikt z wypiekami na twarzy nie szuka potwierdzenia każdego wersu w rapie. Tylko w polsce jak w lesie i jesteście zdziwieni, że Bedoes rapujący o gangu nie jest rzeczywiście gangsterem.

Nie jak w lesie, tylko w Polsce. U nas tak wygląda hip-hop, mamy po prostu inną kulturę. Skoro Bedoes nawija w Polsce i po polsku, to jest oceniany wg polskich kryteriów. Jest to jak najbardziej słuszne i właściwe, i tylko zakopleksione polaczki albo jakieś multi-kulti zjeby mogą mieć z tym problem.

Powrót do góry

Lokalizacja: to miasto nie pachnie jak szlugi i kalafiory, raczej jak butle wódy i puste torby
  Wysłano: środa, 14 Lutego 2018, 17:51
to że przez lata mieliśmy w tym kraju spierdolone postrzeganie hiphopu i ograniczoną mentalnie publiczność właśnie przez takie dixony czy wigorsony nie oznacza, że mamy w tym obrzydliwym gównie trwać do końca świata, bedoes jest kamieniem milowym w historii polskiego rapu też dlatego, że nawija o takich rzeczach na tak wysokim poziomie, truskulowe kajdany zostały zerwane, kreatywność wypuszczono z klatki i polski rap ma w końcu szansę złapać wiatr w żagle, tej siły już nie powstrzymacie, bo będzie tylko lepiej, powoli wychodzimy z gnoju, do którego sami się wjebaliśmy i tylko zakopleksione polaczki albo jakieś trusko-zjeby mogą mieć z tym problem

najlepszy przekaz w mieście -> https://www.youtube.com/watch?v=C9dS_h8 ... e=youtu.be

Powrót do góry

Wysłano: środa, 14 Lutego 2018, 18:00
ty nadal nie skminiasz, że tutaj ludzie mają w dupie jego wersy, a zachowanie poza muzyczne? poza muzyką ma również przewózkę totalnie odwrotną do jego osoby
jak tak woził dupe sentino, to wszyscy się śmiali, jak wozi dupe bedoes to jednak już props, kamień milowy polskiego rapu

nawet avi kurwa przyznał wprost, że bedoes odpierdolił, a wy dalej że to props
jednak bardziej śmiać mi się chce z tego wytykania nas od zamkniętych głów i truskulzjebów

Powrót do góry

Wysłano: środa, 14 Lutego 2018, 18:03
ty może gościu patrz o czym u góry rozmawiają i do czego się odnoszę, a nie że będziesz wybierał moje losowe posty i wymyslał o czym są

Powrót do góry

Wysłano: środa, 14 Lutego 2018, 18:04
chodzi mi o to, że go bronisz w ciemno co by nie odpierdolił

Powrót do góry

Wysłano: środa, 14 Lutego 2018, 18:05
Od kiedy kreatywność = nieszczerość? :lol: Nawet na chłopski rozum jak masz nieciekawe życie to trzeba wykazać się większymi umiejętnościami żeby ubrać to w słowa na poziomie i nie nawinąć po raz tysięczny o tym samym (jak te dicksony i inne takie). Nawijanie kurwa totalnych farmazonów bez pokrycia z kreatywnością ma tyle wspólnego, co kasowanie biletów w autobusie

Powrót do góry

Wysłano: środa, 14 Lutego 2018, 18:07
dicksony czaicie, dicksony xDDDDDDD

Cytuj:
Od kiedy kreatywność = nieszczerość? :lol: Nawet na chłopski rozum jak masz nieciekawe życie to trzeba wykazać się większymi umiejętnościami żeby ubrać to w słowa na poziomie i nie nawinąć po raz tysięczny o tym samym (jak te dicksony i inne takie)

ja pierdole :bowdown: jak sobie przesłuchasz ostatnich kawałków Bedoesa i znasz jeszcze odrobinę twórczości wcześniej, to zauważysz jaki to jest przemiał z tekstami, także kreatywności tyle samo jak u Twoich dicksonów

Powrót do góry

Wysłano: środa, 14 Lutego 2018, 18:21
Ale przecież ja nie bronię w tym momencie Bedoesa. Odnoszę się ogólnie do tej chujowej argumentacji.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 14 Lutego 2018, 20:41
Flinston napisał(a):
No a gdzie w dziale zagraniczny hiphop rozkminiacie teksty raperów i szukacie dowodów na ruchanie dziwek i zabawę pistoletem?

Co ty tu wypisujesz to głowa mała. Właśnie na tym polega różnica, że Polska to nie USA. I jak tam sobie nawijają o zabawie pistoletem, to sprawdzając to lub nie i tak można w to wierzyć, bo wiadomo, że z dostępem do broni w niektórych stanach nie ma absolutnie żadnego problemu.
Zupełnie inna kultura, zupełnie inna mentalność - więc zupełnie nie rozumiem dlaczego my mamy się na nich wzorować- przecież to kompletny bezsens.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 15 Lutego 2018, 00:04
the_god19 napisał(a):
Flinston napisał(a):

Co ty tu wypisujesz to głowa mała. Właśnie na tym polega różnica, że Polska to nie USA. I jak tam sobie nawijają o zabawie pistoletem, to sprawdzając to lub nie i tak można w to wierzyć, bo wiadomo, że z dostępem do broni w niektórych stanach nie ma absolutnie żadnego problemu.
Zupełnie inna kultura, zupełnie inna mentalność - więc zupełnie nie rozumiem dlaczego my mamy się na nich wzorować- przecież to kompletny bezsens.

tylko że przytaczając temat tekstów w rapie USA nie chodzi wcale o to jak się tam ludzie do tego odnoszą (choć jest tak jak ja pisałem czy Flinston), ale o to że lwia część (i jestem tego pewien na 100%) wypisuje tutaj "no jak to kurwa, ten bedoes taki nieautentyczny, kurwa jak tak można, wozi się jebany", a ci sami goście potem odpalają traczki z ameryczki i sobie słuchają nawet nie kminiąc co oni tam nawijają - to są te podwójne standardziki i tak przykładają wagę do tekstu XD

po za tym prawie cały polski rap opiera się na stanach to nie ma się co dziwić że wszyscy odnoszą się do niego, u nas nawet nikt nie stworzył własnego podgatunku tak jak chociażby Anglicy czy Francuzi, za to wymyśla się jakiś street credit który umówmy się - nic nie znaczy, w szczególności u tak dużych raperów jak Bedoes, Quebo czy Paluch, ludzie zaraz zapomną, po za tym wolą cieszyć się muzyką niż rozkminiać czy ten i ten jest autentyczny i czy należy go słuchać
sam już od dawna nie patrzę co tam sobie raper robi w stosunku do tego co nawija, po za pewnymi przypadkami takimi jak opierdalanie swoich fanów

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Czwartek, 15 Lutego 2018, 00:54
#23 jeszcze doprecyzuje, że napisalem to odnośnie poniższego:
Flinston napisał(a):
Jesteście nieźle zjebani, że wymagacie od Bedoesa, że będzie serio gonił z pistoletem, skoro o tym rapuje, albo później napadnie na bank. A to że gang = ziomki i nie raz wspominał, że pójdzie za nimi w ogień to raczej nic nienormalnego.

Flinston napisał(a):

I chyba jasne dlaczego w stanach nawijają o pistoletach i chyba jasne też dlaczego przenoszenie tego na polske jest średnim pomysłem.

ok, koniec. Jeszcze tylko jedno, jakis taki chujowy trend jest na internecie ogolnie, ze obroncy Bedoesa strasznie obrzucają wszystkich jakimis chujowymi wyzwiskami :dunno: A druga strona (no, przynajmniej ja) nawet nie obraża wam idola, ani tym bardziej was, tylko wyraża swoje zdanie i to merytorycznie, bo tylko wtedy uważam, że ma to sens. No ale może to teraz taki trend ze stanów, a ja tego nie rozumiem :dunno:

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 15 Lutego 2018, 08:57
Niestety według mnie to nie tylko muzyka, rap ma ogromny wpływ na takie dzieciaczki wchodzące w życie, czesto sie z tym utozsamiaja, nie zawsze przeczytaja miedzy wierszami a to sa glownie odbiorcy Bedoesa, jaki ma wplyw rap wystarczy spojrzec na fale za czasow Firmy JP. Te pierdolenie Flinstona smieszne, jak to nie weryfikuja w Stanach? Pierwszy przyklad z brzegu 6IX9INE, na ostatnim koncercie strzelanina, na jednym z ostatnich obrzucony jakims smarem gdzie musial zejsc ze sceny czy to co dzien jakis nowy OG zakazuje mu wstep do danego landu. Kolejny - Slim Jesus tez szybka weryfikacja i sprostowanko w wywiadzie ze sie boi o swoje zycie i to tylko kreacja oraz fikcja co nawija. Co do tego, ze sie nazywaja gangiem tez smiech. Co to za tlumaczenia, ze wyjasnial? Wejdzie se mlody lebek widzi - gang, wpisze w google i slownik mu powie, ze to grupa o charakterze przestepczym. Kim oni sa zeby zmieniac definicje slownikowe, w dodatku przynaleznosc do gangu jest karana wedle prawa wiec zwazka. To tak jakby sie nazwali geje 2115 i tłumaczenie, ze to tylko nazwa i kochają sie i zrobią dla siebie wszystko ale nie sa gejami. Szanujmy sie. Odbiegajac od muzyki cala ta akcja jest tylko i wylacznie z powodu slow Bedoesa wypowiedzianych po koncercie i bardzo dobrze. Niech młodzież nie mysli, ze może mówić co chce komu chce o kim chce - bez konsekwencji. I to nie jest pierwszy raz tego chłopaka. Dziwi mnie to, ze akurat TPS. Chłop ma 30, dziecko tym sie powinien zając a nie tam do zobaczenia a jak mu sie coś nie podoba to w twarz mu to powiedziec a nie facebooki - tu słusznie wypunktowany w dissie. Utwór mily, ale beka trochę z Bedoesa najpierw mówi głupoty później ckliwe przeprosiny a następnie udostępnia diss kolegów z cytatem i dodaje, ze lud chce chleba i igrzysk. Igrzyska chodzi o beef a sam sie z niego wycofał przepraszajac, wygląda to jak dalej nie wie co gada/pisze. Teraz jak cos sie stanie to trzeba pamiętać ze pan Bedoesa jest tego główna przyczyna, jak taki mały brat co się kryje za plecami starszych kuzynow. Mimo, iż track dobry to mam mieszane uczucia, na pewno to strzał w 10 pod względem marketingowym(ogrom osób pierwszy raz usłyszało o Avi, przez co tez sprawdzilo jego inne tracki), pstryczek odnośnie Cesarza był oczywiście do Keke, ktoś wspomnial, ze tez obraził sb maffije, dla mnie to wszystko odnosiło sie do Bedoesa wielokrotnie powtarzając sb to mafia 2115 to gang. I to on później jeździł zesrany po bagaznikach, wiec uwazam, ze po prostu źle to napisał ale no nie ma co wymagać tez za wiele. Nie miał zadnych powodów aby obrażać Bialasa i jego ludzi, mysle, ze chodziło tylko i wylacznie o Młodego Borka. Taka se akcja, ze to akurat Avi wziął sie za obronę sztandaru SB Mafijji będąc tam jednym ze świeżych graczy. W ogóle sama nazwa już daje do myślenia nie nazwali sie mafią a przesmiewczo "mafijja" wiec można wyciągnąć wnioski, ze od początku stawiali sprawę jasno i nie będzie to żadna organizacja przestępcza, może jakby zamiast 2115 gang nazwali sie geng nie byłoby problemu? Kończąc ten Borek sam nie wie czego chce ale mlody jest to nie ma co sie dziwić ale unikać konsekwencji to słaba akcja, według mnie powinien przyjąć liscia i zakończyć sprawe albo nie przepraszać a jechać z beefem do końca albo albo.

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1246 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63  Następna strona