Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Sobota, 26 Maja 2018, 05:03

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1282 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 65  Następna strona
Bedoes 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Bedoes
  Wysłano: Wtorek, 13 Lutego 2018, 00:14
Dwupak napisał(a):
ja chciałbym wiedzieć jak oni tworzyli tę kulturę i co to znaczy. przecież oni nie wnieśli nic nowego do hip hopu, a chyba eksperymentowanie powinno być hiphopem, prawda? każdy taki sam, jakby ich wszystkich wymazać to nic by hip hop nie stracił. to nie jest molesta

przecież to nie jest 0-1, proste że klasyczny skład, w czasach gdzie hh był całkiem inaczej postrzegany to samo nawijanie wpływało pozytywnie na hip-hop, dzisiaj to trochę inaczej wygląda ale bezsprzecznie gdyby wtedy nie zaczęło się od takich ekip jak Molesta, ZIP czy właśnie Dixoni to nie wiadomo jakby się potoczyła historia polskiego rapu
na forum tyle razy była poruszana tematyka klasyków i przecież wiadomo że nie ma jednej słusznej definicji dla "klasyka", więc jak potrafisz choć trochę myśleć to chyba skminisz że nie tylko przez eksperymenty można mieć wkład w kulturę, po za tym możliwości też kiedyś były inne niż dzisiaj więc to wszystko jest bardzo zmienne

alexmahone napisał(a):
ogólnie to już teraz można powiedzieć, że bedoes ma większy wkład w pl rap niż ci wszyscy koledzy raperów razem wzięci

są posty z którymi się zgadzam ale coraz częściej odpierdalasz foruming jako sajko bedoesa i jak go ktoś tknie to już musisz kwestionować to zdanie i jeszcze to porównywanie wkładu XDDD, no chuj w to że to inne czasy i całkiem inne postrzeganie całego rapu w polsce więc jakim prawem tak piszesz? zmiennych dużo i jakby to przeanalizować szczegółowo to może wyjść całkiem co innego

Bryx03 może trochę przesadziłem ale chodziło mi o to że Bedi nie jest aż tak głupi jak to opisujesz, bo w wypowiedziach często wychodzi brak wykształcenia ale mimo tego gość jest inteligentny

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Wtorek, 13 Lutego 2018, 00:16
Dixony tworzyły polski hip hop a nie wiedzą że można mówić cokolwiek o kimkolwiek na bitach? Zamiast się napierdalać mogliby to załatwić sprawę w sposób rapowy, w końcu takie znaczenie ma dla nich ta muzyka i cała kultura co. No tak, tylko wtedy 19 latek na autotunie by ich wjebał i pokazał jak bardzo są nieistotni na scenie w 2018 roku, weźcie się jebnijcie w łby, Borek propsy za przeprosiny, takie elementy się omija szerokim łukiem, szkoda że tutaj zawsze się musi przyjebać jakiś niespełniony artysta raper filantrop, beka z typów.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 13 Lutego 2018, 00:19
tak samo jak u starych, tak u młodych można znaleźć osoby, które coś wniosły, jakiś styl, treści, cokolwiek czego już nie było, lub było w innej formie. dixony odgrzewały kotlet od zawsze, IMO

jak Bryx sądzi, że obie strony mają rację, tak dla mnie obie strony to jebane przygłupy, z tym że Bedoes dorasta i może za 2 lata się ogarnie, czego nie można powiedzieć o 40letnim Bilonie i 20letnim Żarym

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 13 Lutego 2018, 00:23
Dwupak napisał(a):
jak Bryx sądzi, że obie strony mają rację, tak dla mnie obie strony to jebane przygłupy, z tym że Bedoes dorasta i może za 2 lata się ogarnie, czego nie można powiedzieć o 40letnim Bilonie i 20letnim Żarym

W sumie lepiej bym tego nie ujął, bo cała akcja jest mocno chujowa, zarówno to walnięcie głupoty Bedoesa jak i ta gównoburza ulicy.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 13 Lutego 2018, 00:45
etrus napisał(a):
Dixony tworzyły polski hip hop a nie wiedzą że można mówić cokolwiek o kimkolwiek na bitach?

no no zapomniales dopowiedzieć co tam dalej było.

Ogólnie to jakbym był adminem to bym to forum zamknąl czytając ostatnie strony, bo jako admin spaliłbym się ze wstydu stojąc na czele tego pierdolnika, ktory sie tu odpierdala.
Tede zawsze dobrze mowil - zanim cos napiszesz/powiesz, pomysl co sie stanie jak będzie musiala nastąpić weryfikacja.
Po prostu dla niektórych nowych na scenie, problem w powyższym zdaniu stanowi słowo "pomyśl".

Powrót do góry

Lokalizacja: Bitch, I walk around North Lauderdale, like Fuck err'body!
  Wysłano: Wtorek, 13 Lutego 2018, 00:52
o chuj co tu się odjebało xd

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 13 Lutego 2018, 01:05
O, jeszcze TPS się odnalazł

Cytuj:
Niby gang, niby mafia, niby cesarze a majtki obsrane ... hehehe

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 13 Lutego 2018, 01:15
Bryx03 napisał(a):
O, jeszcze TPS się odnalazł

TPS to już pod pierwszym wpisem Resta ze swojego prywatnego konta komentował:
Cytuj:
prujdupa jebana do lachy zjedzie, jedziemy z kurwami !!!

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 13 Lutego 2018, 01:17
Do Aviego sie spierdala jeszcze, jak to jest jedna z niewielu osób, którą można szanować w tej całej sb maffi, to idzie w złą stronę zdecydowanie, zaraz sie zaczną oświadczenia nietoperzy sgp i wieszaków

Powrót do góry

Banned
  Wysłano: Wtorek, 13 Lutego 2018, 01:18
no ale po co on tego kękiego zaczepia

KTO PRAWILNY TEN NIEWINNY

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 13 Lutego 2018, 01:54
the_god19 napisał(a):
Ogólnie to jakbym był adminem to bym to forum zamknąl czytając ostatnie strony, bo jako admin spaliłbym się ze wstydu stojąc na czele tego pierdolnika, ktory sie tu odpierdala.

alexmahone napisał(a):
dyskusja jest już na tyle rozwinięta, że zaraz jakiś debil napisze, żeby zamknąć temat, bo żenada i wstydzi się za posty, za całą sytuację, za obie strony konfliktu, za polski rap, za siebie i za swoją starą

:wink:

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 13 Lutego 2018, 02:12
ogarniam kariere xd bedoesa od kiedy kurwa nagrywal pierwsze goscinki w alc i przeciez ten typek sie wozil jak pierdolony rezus dopoki nie dostal jakiegos kurwa posta jako liscia na odmulce, a potem "zaden gang, po prostu fajnie brzmi, spokojny chlopak jestem", az do teraz, gdy znowu sie poczuł pewniej...po czym znowu osrał gacie przed dixonami, które nigdy jakimis prekursorami nie byli, nic nowego nie wymyślili, ale stali z tym wtedy i trzymali te mury, przez co teraz mają prawo takiemu bedoesowi założyć knebel, bo kurwa tacy są i oni to mogą, a Borek taki chce być i tak nie może, to tylko tak pierdoli, dopóki ktoś mu nie zwróci uwagi.
Pikers rzucił kiedyś
"Od zawsze latałem do hustlerów
Te dzieciaki grają bohaterów
To do czasu, gdy ci wpadną więksi
Mówisz wiele, ale żadnej treści
Wolę osiedlowy rap koleżki
Wysypiecie się tu jak konfetti"
i kurwa to jest całkowite podsumowanie tej sytuacji, gdzie Borek może próbować kurwa najlepszych flow, tekstów, wykładać muzyke w rapie na wyzszy poziom, ale bedzie kurwa nizej od jakichs sredniakow37, bo kurwa sie ich osra jak pizda i to sie kłóci z tym, jakim wizerunkiem zaczął grać.
Sam tez wolalbym (bo po chuj sluchac taki czy taki) sluchac rap kolezki, który jest sredni, ale nie kreci bajery jak dzieciak z slonym paluszkiem w ryju udajac, ze pali papierosa.

btw uzytkwonik alexmahone w tym temacie pokazuje kurwa poziom uposledzonego kasztana

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 13 Lutego 2018, 02:13
alexmahone napisał(a):
dyskusja jest już na tyle rozwinięta, że zaraz jakiś debil napisze, żeby zamknąć temat, bo żenada i wstydzi się za posty, za całą sytuację, za obie strony konfliktu, za polski rap, za siebie i za swoją starą

:wtf:

Jesteś tępy dureń. Wstydź sie za siebie, a za swoją *ekhm* starą nie musisz, nie obwiniajmy wszystkich innych do okoła za to, że ty jesteś błaznem :wink:

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 13 Lutego 2018, 07:05
alexmahone - nie będę pisał "ile ty masz kurwa lat?" czy "nie masz co robić tylko się wczuwać w jakiś hiphopek?", bo to byłoby najprostsze. po prostu można przeprowadzić tę dyskusję w sposób zdystansowany, przy odrobinie obiektywności, a ty uskuteczniasz tutaj najgorszy rodzaj słuchacza-gimba, w dodatku sprowadzając każdą negatywną wypowiedź na temat bedoesa do poziomu gówna i ułomności użytkownika, a jest odwrotnie, bo dużo osób opowiadających się po stronie dixonów bądź po prostu kumających o co im chodzi w tej całej akcji ma dużo racji, jest wiele składowych. a jeżeli dałem się nabrać, to nie odpisuj, tylko przeloguj się na nowe konto almostdivine i leć mocniej.

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Wtorek, 13 Lutego 2018, 08:20
JESZCZE RAZ KRÓCIUTKO I CO TY KURWO NA TO? ULICA SZTYWNIUTKO WYSYŁA ELO BRACIOM, FIRMA, DIXONY I HEMP HEMP GRU

pomiędzy leszczy

ZOSTAŃ UŻYTKOWNIKIEM ŚLIZG-PREMIUM, BYKU[ZOBACZ JAK]

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 13 Lutego 2018, 09:52
w tej całej sytuacji najbardziej szkoda raperów typu zbuku, kaen i bonus bgc, bo jakby nagrywali kilkanaście lat wcześniej, to teraz byście nazywali ich klasykami, tylko dlatego że coś sobie pobełkotali bardzo dawno temu, a wy jako dzieci słuchaliście tej chujozy

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 13 Lutego 2018, 09:55
samir napisał(a):
a jeżeli dałem się nabrać, to nie odpisuj, tylko przeloguj się na nowe konto almostdivine i leć mocniej.

Odbij od mojego człowieka almostdivine typku

Ezio_Wroclaw napisał(a):
Oskar to raczej experimental hip-hop w stylu Brockhampton.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Wtorek, 13 Lutego 2018, 09:56
dobra, bo ja nie w temacie. czy naprawdę gównoburza powstała po tym, że gościu se krzyknął tylko sb jebać resztę , reszta do laski? i dorośli ludzie teraz się o to kłócą w internecie tak?

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 13 Lutego 2018, 09:58
dokładnie XD

patusy się spięły, małolat przeprosił, w necie ludzie walczą ze sobą

to wszystko jest tak złe

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 13 Lutego 2018, 10:04
bedoes rozpierdala MUZYCZNIE chłopaków którzy się wypowiadali na jego temat, ale NIGDY w życiu nie chciałbym być kumplem tego typa. to jaki on jest kurwa zakłamany oraz co on pierdoli w ogóle, to się w głowie nie mieści.

rap 20 lat temu, był robiony w chujowy sposób, ale był kurwa o czymś, i ludzie go wtedy słuchający dalej będą w stanie pewnie przerapować cały skandal, wwo, wfd czy paktofonike. nawet kurwa ludzie sprzed 10 lat gdzie scena juz byla duza, będą też w stanie przerapować całe najebawszy, DMŁŻ, wyższe dobro czy KNOC. A teraz jestem w pizdę ciekawy, czy gimbusy pokroju użytkownika alexmahone, będa w stanie przewinąć za dekadę całe AŚMZ, albumy żabsona, egzotyke, polon czy ostatni debiut solara. i szczerze mowiac to watpie, bo w 3/4 te płyty są takie same, i tak samo o niczym

i jeszcze słowem podsumowania
dziwienie się, że ludzie robili uliczny rap nie mając skillsów, to jest porażka xD wystarczy spojrzeć na skład SBM czy QQ i zadać sobie pytanie, czy te no-name'y umieją rapować? bo ja często słyszę dobry bit i kurwa nic więcej.
i użytkownik bryk ofc podsumował temat idealnie, dziękuje ci ekolego

e. alexmahone - bonus bgc i zbuku nie zrobili dla sceny nic, ale kaen (niestety) już cos zrobil, i niestety walczenie z tym faktem jest trudnym zadaniem :dunno:

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1282 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 65  Następna strona