Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Piątek, 22 Czerwca 2018, 16:26

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1289 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65  Następna strona
Bedoes (C.V. - gościnnie) 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Bedoes
  Wysłano: Czwartek, 15 Lutego 2018, 09:07
recklezz napisał(a):
Te pierdolenie Flinstona smieszne, jak to nie weryfikuja w Stanach? Pierwszy przyklad z brzegu 6IX9INE, na ostatnim koncercie strzelanina, na jednym z ostatnich obrzucony jakims smarem gdzie musial zejsc ze sceny czy to co dzien jakis nowy OG zakazuje mu wstepu dodanego landu. Kolejny - Slim Jesus tez szybka weryfikacja i sprostowanko w wywiadzie ze sie boi o swoje zycie i to tylko kreacja oraz fikcja co nawija.

ale jemu chodziło o to, że ślizgerzy w dziale zagraniczny hiphop nie weryfikują :lol:

a diss aviego chujowy, nie wiem za co zbiera propsy, pancz o banku spermy :bag: czy skandowanie jebał cię pies, aviego stać na więcej, a paradoksalnie rzuca wersy, których nawet tps z kolegami by się wstydzili rzucić

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 15 Lutego 2018, 09:19
Flinston napisał(a):
No a gdzie w dziale zagraniczny hiphop rozkminiacie teksty raperów i szukacie dowodów na ruchanie dziwek i zabawę pistoletem?

Wojsław napisał(a):
od weryfikowania amerykańskich raperów są amerykańscy słuchacze i scena

Tylko że tam to ma każdy w dupie i nikt z wypiekami na twarzy nie szuka potwierdzenia każdego wersu w rapie. Tylko w polsce jak w lesie i jesteście zdziwieni, że Bedoes rapujący o gangu nie jest rzeczywiście gangsterem.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 15 Lutego 2018, 09:51
myślę, że przy tej okazji warto przytoczyć skandaliczny utwór tetrisa, w którym praktykuje gangsterską przewózkę
https://www.youtube.com/watch?v=onLAf5KQf5U
o kurwa a dzieci słuchają :!:

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 15 Lutego 2018, 10:26
weź już wyloguj może

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 15 Lutego 2018, 10:49
Tylko że Tet spłacił swój street credit zajebistymi skillami zarówno na płytach w podziemiu jak i na występach na bitwach freestyle'owych i pokazał że jest jednym z bardziej uzdolnionych i niestety niedocenionych raperów na scenie.

Nie wiem czy można go porównywać do takiego Bedoesa, którego pokolenie ma w chuju street credit, nie zna podstawowych pojęć jak follow up czy real talk, a sam Bedo ma wyjebane na różnice między hh i rapem bo "on chce robić piosenki". To niech robi, tylko niech potem nie dziwi się, że jako reprezentant środowisko hh, jest rozliczany ze swoich zachowań na podstawie zasad rządzących tym środowiskiem.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 15 Lutego 2018, 11:02
hardy napisał(a):
Nie wiem czy można go porównywać do takiego Bedoesa, którego pokolenie nie zna podstawowych pojęć jak follow up czy real talk

:lol:

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 15 Lutego 2018, 11:05
Na razie największym przegranym jest użytkownik alexmahone

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 15 Lutego 2018, 11:30
Po trzecie - nigdy się nie zmuszaj do plucia. Lepiej mieć cichy rok, niż iść lać i kucać.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 15 Lutego 2018, 11:40
alexmahone napisał(a):
myślę, że przy tej okazji warto przytoczyć skandaliczny utwór tetrisa, w którym praktykuje gangsterską przewózkę
https://www.youtube.com/watch?v=onLAf5KQf5U
o kurwa a dzieci słuchają :!:

Ja pierdolę typie. Chodzi o to, że sam wystawiasz jakieś tezy, które mają chuja wspólnego z tematem, a później sam próbujesz udowodnić wszystkim, że masz racje.
Może wreszcie napisz o co ci chodzi. Czemu niby ten patus tps nie mógł zaczepić bedoesa i zarzucić mu brak autentyczności? Nawet jeśli nie ma racji to mógł to zrobić, tak samo jak bedoes może nawijać bragga. Właśnie na tym polega ta wolność artystyczna o której pierdolisz od kilku stron. Możliwe, że było to podyktowane bólem dupy albo chęcią złapaniu fejmu, ale na chuj to rozkminiać w ogóle. Jak to mówi młodzież weź wrzuć na luz. :D

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 15 Lutego 2018, 13:19
#23 napisał(a):
cały polski rap opiera się na stanach to nie ma się co dziwić że wszyscy odnoszą się do niego, u nas nawet nikt nie stworzył własnego podgatunku tak jak chociażby Anglicy czy Francuzi

Jak na moje to od przynajmniej kilku lat Ten Typ Mes nie podaza za zadnymi trendami tylko konsekwentnie realizuje swoj pomysl na muzyke. nie oceniam czy jest to dobre czy niedobre, ale zdecydowanie ma swoj lot.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 15 Lutego 2018, 13:42
mówienie, że mamy równać się do rapu z USA, bo tam jest lepiej bo nikt nikomu nie mówi SPRAWDZAM przez co każdy może zachować swoją fikcję sceniczną spowodowało że zaśmiałem się bardziej niż powinienem

nagle się okazuje, że Malik to rzeczywiście jest gangster i to wcale nie jest tak, że jeździ furami kumpla który je wynajmuje
nagle się okazuje, że Bedoes kieruje organizacją przestępczą
nagle się okazuje, że Belmondo już nie lata napierdolony towcem
nagle się okazuje, że VNM jest najlepszym raperem w kraju

inb4 - nie wszystko to kreacje sceniczne, RSK co Ty pierdolisz :lol:

a no pierdole to, że JA to wiem, i TY też to wiesz, ale target w który trafia Bedo tekstami (podstawówka - liceum) tego NIE WIE. I dla nich nawijanie o tym, że Bedi chce napaść na bank, a najważniejszy dla niego jest skłaaaaad, to REAL TALK. I jak Bedo tak powie, jak jakiś jang Multi, Plan Be czy Żabson powiedzą coś takiego, to dla nich jest to SUPER MĄDROŚĆ.
Dla nas (dla was) Bedo jest kolesiem co nawija o jakichś smiechostkach i macie wbitę w to o czym rapuje, bo jest fajny bit, jest fajnie przewinięte i do tego tekst nie przeszkadza, bo rapuje kurwa o strasznych głupotach w 95% swoich numerów :dunno:

Uroku Bedo dodawał po prostu fakt, że rapował z tak ogromną charyzmą, że nawet mając z tyłu głowy jak bardzo głupoty pierdoli, Ty chciałeś w to wierzyć, i chciałes wierzyć ze gang 2115 to pojdzie sie napierdalac po koncercie jak bedzie potrzeba, a nie spierdoli w bagażniku, kurwa. A teraz, jak Bedo przeprasza za jakąś przewózkę, piszę że on nie jest gangsterem i w ogóle to nie tak, i że sorry mordki hehe, to mi się nóż otwiera w kieszeni. Bo okłamał nie nas, ale kurwa tych dzieciaków, co myśleli że to jest prawdziwa postać a nie kreacja artystyczna.

I słowem podsumowania, ktoś pisał na którejś ze stron wcześniej, że QQ, SB itd to nowe JP, i boże, to jest tak bardzo smutne jak prawdziwe. Tamto pokolenie słuchało Firmy, HG, D37 ( ;) ), Peji oraz innych pato-raperów wyrastając na sebków-narodowców, i ja się szczerze mówiąc boje, na co wyrośnie obecne pokolenie. Bo różnica jest generalnie prosta, pokolenie JP jak bardzo spierdolonym by nie było, trzymało się tych "ulicznych" zasad dość mocno - szacunek, szczerość, jebanie policji oraz inne takie (chcialoby się napisać, Bóg, Honor, Ojczyzna, no ale szanujmy się xD). A obecne pokolenie QQ/SB, będzie wyznawało jakie zasady?

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 15 Lutego 2018, 14:21
Mathieu napisał(a):
#23 napisał(a):
cały polski rap opiera się na stanach to nie ma się co dziwić że wszyscy odnoszą się do niego, u nas nawet nikt nie stworzył własnego podgatunku tak jak chociażby Anglicy czy Francuzi

Jak na moje to od przynajmniej kilku lat Ten Typ Mes nie podaza za zadnymi trendami tylko konsekwentnie realizuje swoj pomysl na muzyke. nie oceniam czy jest to dobre czy niedobre, ale zdecydowanie ma swoj lot.

no dobra trochę przesadziłem, tylko że Mes to nadal jeden z niewielu tak na prawdę, ciekawe ilu ludzi po za slg słucha Bedoesa i Mesa jednocześnie, raczej mały procent, po za Mesem i paroma innymi raperami to reszta robi kopię, kopii

RSK napisał(a):
mówienie, że mamy równać się do rapu z USA, bo tam jest lepiej bo nikt nikomu nie mówi SPRAWDZAM przez co każdy może zachować swoją fikcję sceniczną spowodowało że zaśmiałem się bardziej niż powinienem

nagle się okazuje, że Malik to rzeczywiście jest gangster i to wcale nie jest tak, że jeździ furami kumpla który je wynajmuje
nagle się okazuje, że Bedoes kieruje organizacją przestępczą
nagle się okazuje, że Belmondo już nie lata napierdolony towcem
nagle się okazuje, że VNM jest najlepszym raperem w kraju

inb4 - nie wszystko to kreacje sceniczne, RSK co Ty pierdolisz :lol:

a no pierdole to, że JA to wiem, i TY też to wiesz, ale target w który trafia Bedo tekstami (podstawówka - liceum) tego NIE WIE. I dla nich nawijanie o tym, że Bedi chce napaść na bank, a najważniejszy dla niego jest skłaaaaad, to REAL TALK. I jak Bedo tak powie, jak jakiś jang Multi, Plan Be czy Żabson powiedzą coś takiego, to dla nich jest to SUPER MĄDROŚĆ.
Dla nas (dla was) Bedo jest kolesiem co nawija o jakichś smiechostkach i macie wbitę w to o czym rapuje, bo jest fajny bit, jest fajnie przewinięte i do tego tekst nie przeszkadza, bo rapuje kurwa o strasznych głupotach w 95% swoich numerów :dunno:

Uroku Bedo dodawał po prostu fakt, że rapował z tak ogromną charyzmą, że nawet mając z tyłu głowy jak bardzo głupoty pierdoli, Ty chciałeś w to wierzyć, i chciałes wierzyć ze gang 2115 to pojdzie sie napierdalac po koncercie jak bedzie potrzeba, a nie spierdoli w bagażniku, kurwa. A teraz, jak Bedo przeprasza za jakąś przewózkę, piszę że on nie jest gangsterem i w ogóle to nie tak, i że sorry mordki hehe, to mi się nóż otwiera w kieszeni. Bo okłamał nie nas, ale kurwa tych dzieciaków, co myśleli że to jest prawdziwa postać a nie kreacja artystyczna.

I słowem podsumowania, ktoś pisał na którejś ze stron wcześniej, że QQ, SB itd to nowe JP, i boże, to jest tak bardzo smutne jak prawdziwe. Tamto pokolenie słuchało Firmy, HG, D37 ( ;) ), Peji oraz innych pato-raperów wyrastając na sebków-narodowców, i ja się szczerze mówiąc boje, na co wyrośnie obecne pokolenie. Bo różnica jest generalnie prosta, pokolenie JP jak bardzo spierdolonym by nie było, trzymało się tych "ulicznych" zasad dość mocno - szacunek, szczerość, jebanie policji oraz inne takie (chcialoby się napisać, Bóg, Honor, Ojczyzna, no ale szanujmy się xD). A obecne pokolenie QQ/SB, będzie wyznawało jakie zasady?

tylko, że na prawdę coraz częściej mam w chuju czy ten i ten to rzeczywiście strzela do swoich przeciwników albo czy lata z tematem po osiedlach i robi na tym hajs, to nadal jest przede wszystkim muzyka, jak chce sobie posłuchać czegoś luźniejszego to sobie włączę tego Bedoesa i wyjebane w te parę wersów gdzie się wozi (i tak ta przewózka jest sztuczna, tego się nie da zamaskować jak tego nie robisz w rzeczywistości), bo od niego oczekuję rozrywki,
to że całe slg wie że on tam chuja się wozi - co z tego, słuchacze jak są głupi i nie potrafią tego rozróżnić to nie wiedzieć czemu to my mamy stać na straży żeby dzieciaki sobie czasem w to nie uwierzyły - to rodzice są od zakazywania własnym dzieciom czego nie mogą słuchać

pokolenie sb/qq to jest to samo co pokolenie jp tylko wychowane na innej muzyce, tak samo głupie i bezmyślne co sebki słuchające ulicy, w ogóle wkurwia mnie to że ulica w pewnym momencie przez kilku raperów przyjęła te narodowe wartości (że ulica robi taki "narodowy" rap, że to oni są ci dobrzy) - to już jest często fikcja na maxa, nie jeden sebix który słucha takiego rapu albo robi taki rap, potrafi być patusem który jest złodziejem albo ma konflikty z prawem za pobicia jak się okazuje często normalnych ludzi.
a ilu z tych sebixów to zwykłe cwaniaki? multum przypadków, nawet w takim śmiesznym Rzeszowie często można spotkać jeszcze bandę patyków co podbija i pyta się za kim jesteś (XD) i że zaraz wpierdol wyłapiesz , a jak byś im czasem wpierdolił to potrafią zadzwonić po większych (to już jest kurwa beka max)

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Czwartek, 15 Lutego 2018, 14:47
recklezz napisał(a):
Co do tego, ze sie nazywaja gangiem tez smiech. Co to za tlumaczenia, ze wyjasnial? Wejdzie se mlody lebek widzi - gang, wpisze w google i slownik mu powie, ze to grupa o charakterze przestepczym. Kim oni sa zeby zmieniac definicje slownikowe, w dodatku przynaleznosc do gangu jest karana wedle prawa wiec zwazka.To tak jakby sie nazwali geje 2115 i tłumaczenie, ze to tylko nazwa i kochają sie i zrobią dla siebie wszystko ale nie sa gejami. Szanujmy sie.

o kurwa ale zgniłem XDDDD to rozumiem, że ulicznicy z HG nazywający się „Hemp Armią” też mogą mieć przejebane za kierowanie nielegalną formacją zbrojną? XD

edit:
#23 napisał(a):
to rodzice są od zakazywania własnym dzieciom czego nie mogą słuchać

Chuja prawda. Jestem rocznik '96 i rodzice nie powstrzymali mnie przed słuchaniem pato rapu w gimnazjum, i to mimo, że nie wychowałem się na ulicy a internet ze stałym łączem dostałem dopiero w szkole średniej. Dzisiaj gdy pierwszy smartfon dostajesz w przedszkolu może być to tylko jeszcze bardziej nierealne, a i podejrzewam, że już w czasach kaset magnetofonowych było podobnie. Poza tym zakazany owoc smakuje najlepiej.

insta: wojslvw

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku profil na lastfm WWW

Wysłano: Czwartek, 15 Lutego 2018, 15:10
ukrz napisał(a):
chodzi mi o to, że go bronisz w ciemno co by nie odpierdolił

dlaczego mam przestać skoro cały czas mi się udaje? wróćmy do tego tematu jak ktoś odbije mój jeden argument, dobra?

najlepsze kontrargumenty przeciwników jak do tej pory:
1. haha co ty pierdolisz
2. haha słuchasz bedoesa masz 5 lat
3. haha przecież tetris może, bo go lubimy i kłóciłoby się to z naszym światopoglądem
4. haha ile tu postów napisałeś
5. haha

:dunno:

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 15 Lutego 2018, 15:12
najśmieszniejszy temat na ślizgu od dawna, alexmahone nie przestawaj

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 15 Lutego 2018, 15:12
hyde nawet nie wiesz jak się cieszę, że ustawiłeś się po drugiej stronie barykady

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 15 Lutego 2018, 15:15
jesli wlasnie to wywnioskowales z mojego posta to tym bardziej nie przestawaj

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 15 Lutego 2018, 15:22
starajcie się bardziej zwięźle chłopaki, bo nie nadążam czytać, a zabawa przednia!

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 15 Lutego 2018, 15:32
Wojsław napisał(a):
#23 napisał(a):
to rodzice są od zakazywania własnym dzieciom czego nie mogą słuchać

Chuja prawda. Jestem rocznik '96 i rodzice nie powstrzymali mnie przed słuchaniem pato rapu w gimnazjum, i to mimo, że nie wychowałem się na ulicy a internet ze stałym łączem dostałem dopiero w szkole średniej. Dzisiaj gdy pierwszy smartfon dostajesz w przedszkolu może być to tylko jeszcze bardziej nierealne, a i podejrzewam, że już w czasach kaset magnetofonowych było podobnie. Poza tym zakazany owoc smakuje najlepiej.

no to skoro rodzice nie mają jak tego zakazać to jak jakiś typ z internetowego forum slg chce tego zakazać? w przypadku rodziców jeszcze można jakoś to egzekwować
po za tym tematem to bardziej chodzi o to, że to rodzice muszą swoje dzieci nauczyć pewnych rzeczy, nie oznacza to że muszą dzieciakom zakazywać słuchania rapu (bo to jest prawie niemożliwe), ale mogą nauczyć podejścia do pewnych rzeczy, ukazania że to co w kawałkach się mówi to nie znaczy że tak jest, wiesz o co chodzi, mam taką nadzieję
przecież to samo tyczy gier, filmów, książek, jak dasz dzieciakowi GTA, Szklaną pułapkę itp. bez powiedzenia dzieciakowi że treść tam to jest fikcja i że normalne życie tak nie wygląda to może dojść do szkodliwych skutków ale to nadal nie książki, muzyka, filmy czy gry są złem samym w sobie, a złe wychowanie, a raczej jego brak
dzisiaj jest często tak, że rodzice nie interesują się swoimi pociechami (choć nie przeczę że wcześniej tego nie było)

z drugiej strony ilu z nas grało w GTA, słuchało ulicznego rapu, oglądało brutalne filmy mimo braku przyzwolenia od rodziców? no praktycznie większość z nas postujących tutaj i jakoś nie wyrośliśmy na morderców, uliczników, gwałcicieli itd.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Czwartek, 15 Lutego 2018, 15:32
alexmahone napisał(a):
najlepsze kontrargumenty przeciwników jak do tej pory:
1. haha co ty pierdolisz
2. haha słuchasz bedoesa masz 5 lat
3. haha przecież tetris może, bo go lubimy i kłóciłoby się to z naszym światopoglądem
4. haha ile tu postów napisałeś
5. haha

:dunno:

:damn:
Nadal tłumaczymy Ci jedno, a Ty swoje. To nie ma żadnego sensu, foruming rodem andrzejgolot.

Ostatnio edytowano Czwartek, 15 Lutego 2018, 15:34 przez ukrz, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1289 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65  Następna strona