Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Poniedziałek, 24 Czerwca 2019, 18:16

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Emate "Mocne Wejście Ep" 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Emate "Mocne Wejście Ep"
  Wysłano: Wtorek, 7 Lutego 2006, 11:52
O Emate
Dane personalne: Mateusz a.k.a. Emate (więcej nie będzie)
Miejsce, w którym psuje krew: Dąbrowa Górnicza, Dzielnicowych Rejon-1, GŁNG
Dorobek: wspólnie z RCH nagrane "Ściany maja oczy" oraz "Kolejna Stacja" jako - AR , a także kilka projektów, które sypnęły się z winy paru nieodpowiedzialnych ludzi, dzięki wam chłopaki.
Ulubione zamulacze: zimny leszek, ruda i gin
Ulubione słowa: motyw, ogarniać, ściema jak chuj!, śmieszny typek, a ostatnio pod wpływem Wojtasa : zagęszczać, przypał na maksa.

O płycie
Emate - Mocne wejście
Standardowo jak na większości płyt, każdy z was, słuchaczy, znajdzie cos dla siebie. Rozpoczynając projekt w roku 2005, dokładnie na przełomie czerwca, chciałem, aby ta płyta była ostra i nie zostawiała suchej nitki na pewnych osobach. Chciałem pokazać tym, którzy nie wierzyli, że potrafię to robić, nawijać wcale nie gorzej od nich, ludzi nie oszczędzających krytyki na moją osobę.
Lecz nadeszły pewne zmiany, bo każdy z nas jak wiecie się zmienia, jedni pod wpływem meskaliny, inni pod wpływem alkoholu, a cała reszta zmienia się pod wpływem emocji i samo rozwoju....Tak chyba też było ze mną, w głowie nastała spora metamorfoza, po której nauczyłem się brania życia na tzw. lajcie. Nie sądzę abym musiał nadal cos udowadniać komuś czy jestem wartościowy i czy to, co robię nadaje się do wychylania za okno drugiego piętra jak Onar, tak człowieku, mam dosyć śmiesznych ludzi i tych zabawnych opinii, przez które tylko pokochałem rudą żołądkową, Seagram's-a i ........ (Ja wiem co tu ma być, a ty?Hehe) Na płycie jest kilka bardziej delikatnych kawałków (you know me bejbe hehehe), storytelling, albo jakiś chamski klubowy banger.
Gościnnie pojawia się Sensityw...(Kiube, ASP) oraz mój dobry przyjaciel RCH, z którym niebawem zaczynamy pracę nad 3 już płytą AR.
Jeśli nadal nie wiesz czy warto ściągać tę płytę, to powiem tak, jestem tym gościem, który zmienia całą grę...(śmiech)

Patronat nad płytą objął portal TOHIPHOP.PL

POBIERZ

Powrót do góry

Post Re: Emate "Mocne Wejście Ep"
  Wysłano: Wtorek, 7 Lutego 2006, 13:35
Standardowo jak na większości płyt, każdy z was, słuchaczy, znajdzie cos dla siebie

oj nie zgodzilbym sie z tym stwierdzeniem...

Powrót do góry

Post Re: Emate "Mocne Wejście Ep"
  Wysłano: Piątek, 16 Listopada 2018, 19:45
Sorki za ogrzebanie tematu, ale przypomniałem sobie o tym materiale i nigdzie go nie ma. Dysponuje ktoś?

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ]