Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest środa, 20 Września 2017, 17:31

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 468 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24  Następna strona
Bisz (C.V. - Gościnnie) 
Autor Wiadomość
złodziej Fen

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Bisz (C.V. - Gościnnie)
  Wysłano: Czwartek, 25 Lutego 2016, 21:55
każdy kto porównuje świnie czy kurę do człowieka ma kurwa problem

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 25 Lutego 2016, 21:57
Ty świnio.

http://www.youtube.com/user/bobairbeats
bobairbeats@gmail.com

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku

Wysłano: Czwartek, 25 Lutego 2016, 21:58
Ablazir napisał(a):
Co on gra na koncertach? Wybieram się na koncert ze znajomymi w przyszłym tygodniu a w sumie jarałem się i znam dobrze tylko Zimy i Labirynt Babel, a resztę do tej pory sprawdziłem dość pobieżnie albo wcale.

Jestem bestią, Carrie, Opowiedz mi o swoich planach, Miecz czy bicz, chyba Jurodiwego, na pewno grał coś z płyty "W stronę zmiany" i reszty nie pamiętam, bo ostatnio słyszałem go na Kempie

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 25 Lutego 2016, 22:05
Silnikos napisał(a):
Miałem go za inteligentnego gościa, ale ostatnio odleciał równo.

No właśnie, wytłumacz dlaczego to zdanie świadczy negatywnie o jego inteligencji (o jakąkolwiek "inteligencję" ci chodzi).

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 25 Lutego 2016, 22:11
Cytuj:
No właśnie, wytłumacz dlaczego to zdanie świadczy negatywnie o jego inteligencji (o jakąkolwiek "inteligencję" ci chodzi).

Bo takowej rasie nie opłacałby się ekonomicznie taki proceder. Mając technologię do podróży międzygwiezdnych i dokonać inwazji oznacza, że byliby w stanie dziecięcinę tworzyć w dużo wydajniejszy sposób.
Ale Bisz należy raczej do takowych, co do entropii może i mogą znaleźć rym, ale już ze zrozumieniem pojęcia słabiutko.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 26 Lutego 2016, 05:16
RappaR napisał(a):
Cytuj:

Bo takowej rasie nie opłacałby się ekonomicznie taki proceder. Mając technologię do podróży międzygwiezdnych i dokonać inwazji oznacza, że byliby w stanie dziecięcinę tworzyć w dużo wydajniejszy sposób.

Proszę powiedz, że to prowo. :bag:

e: dobra, chyba już załapałem, że ten post był ironiczny, ale jest 5 rano, więc nie myślę trzeźwo.

KTO PRAWILNY TEN NIEWINNY

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 26 Lutego 2016, 07:59
Obrazek

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 26 Lutego 2016, 12:13
Cytuj:

Masz nad moim postem analogię na podobnym poziomie głupoty /\

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Piątek, 26 Lutego 2016, 12:28
No tak, tylko z tego co kminię to bakterie Cię atakują i chcą wpierdolić i roznoszą choroby, owce, czy kury raczej nie. Bardziej by siedziało porównanie, że "wyobraź sobie że ktoś Cię nie zauważa i depcze i chodzi po Tobie, tak właśnie czuje się trawa", czy coś z warzywami, albo ziemią, albo owadami.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 26 Lutego 2016, 12:44
Cytuj:
No tak, tylko z tego co kminię to bakterie Cię atakują i chcą wpierdolić i roznoszą choroby, owce, czy kury raczej nie. Bardziej by siedziało porównanie, że "wyobraź sobie że ktoś Cię nie zauważa i depcze i chodzi po Tobie, tak właśnie czuje się trawa", czy coś z warzywami, albo ziemią, albo owadami.

Większość tych bakterii jest komensalami, które nie atakuje Ciebie, a część wręcz pomaga naszemu organizmowi.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 26 Lutego 2016, 13:45
ja nie widze nic glupiego w tym co pisze, no ale jesli ktos nie jest w stanie zrozumiec toku myslenia wegan\wegetarian to proste, ze nie skuma tych linijek. sam trzymam sie z dala od skory, mieso wjezdza baardzo sporadycznie wiec ode mnie +

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 26 Lutego 2016, 14:03
RappaR napisał(a):
Większość tych bakterii jest komensalami, które nie atakuje Ciebie, a część wręcz pomaga naszemu organizmowi.

No ja czaję, że są prawilne bakterie, w organizmie, ale no te co zmywasz myjąc ręce to nie są chyba aż tak prawilne (nie noszą dresów i wpierdolek) jak te "dobre bakterie". Czy nie kumam w ogóle bakterii i gadek i pierdolę kocopoły?

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 26 Lutego 2016, 14:23
spenserski napisał(a):
RappaR napisał(a):

No ja czaję, że są prawilne bakterie, w organizmie, ale no te co zmywasz myjąc ręce to nie są chyba aż tak prawilne (nie noszą dresów i wpierdolek) jak te "dobre bakterie". Czy nie kumam w ogóle bakterii i gadek i pierdolę kocopoły?

No nie kumasz. Bakterii szkodliwych dla nas jest względnie mało, nie liczyłem dokładnie, ale na oko kilkadziesiąt. Gatunków niechorobotwórczych zaś jest kilkaset razy więcej i generalnie te bakterie chronią nas, bo upraszczając mocno - każda bakteria komensalna to jedno miejsce mniej. Mycie się nie jest jakimś wielkim problemem, bo wszystkich nie zabijamy i one bardzo szybko się regenerują, no ale je masowo eksterminujemy. Te pół miliarda kurczaków na Super Bowl to ułamek liczby zabitych przy jednym myciu. I jeśli ktoś nie widzi różnicy między życiem człowieka, a kurczaka, to ciekawi mnie czemu widzi już ogromną różnicę między kurczakiem, a bakterią.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 26 Lutego 2016, 14:36
no bakterie dobre jeszcze są wykorzystywane przy produkcji jogurtów, ale mniejsza z tym. Ja weganem nie jestem, ale toleruje że kogoś może obrzydzać bestialski ubój bydła. Fajnie że jarkowi chodzi bardziej o okolicznosci zabijania zwierzat, a nie o sam fakt zabijania. Bo zabijanie jest nie uniknione, ale można ominąć te hormony, trzymanie w klatkach. ważny jest sam szacunek do żywych istot, ale nie zrozumiesz tego jeden z drugim jak nie byłeś nigdy świadkiem. Polecam pójść kiedyś na jakieś polowanie i od samych myśliwych nauczyć się szacunku do zwierząt

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 26 Lutego 2016, 14:47
Marker napisał(a):
no bakterie dobre jeszcze są wykorzystywane przy produkcji jogurtów, ale mniejsza z tym. Ja weganem nie jestem, ale toleruje że kogoś może obrzydzać bestialski ubój bydła. Fajnie że jarkowi chodzi bardziej o okolicznosci zabijania zwierzat, a nie o sam fakt zabijania. Bo zabijanie jest nie uniknione, ale można ominąć te hormony, trzymanie w klatkach. ważny jest sam szacunek do żywych istot, ale nie zrozumiesz tego jeden z drugim jak nie byłeś nigdy świadkiem. Polecam pójść kiedyś na jakieś polowanie i od samych myśliwych nauczyć się szacunku do zwierząt

Ale to są koszty. Duże koszty. Ja bym chętnie tych wszystkich domorosłych ekologów i socjalistów wysłał do ich "raju" - do życia z jakimś plemieniem w dżungli. 100% naturalnie, żadnego kapitalizmu i klatek, hormonów i GMO. I zrozumieliby wtedy, że jednak bycie głodnym przez 80% procent czasu, głodówka przez 3 i więcej dni z rzędu, wszechobecne owady w tym ich ukochane pszczoły i brak dostępu do Iphone to jednak nie takie cool. To, że mamy nadmiar jedzenia wynika z tego, że opanowaliśmy nowoczesne rolnictwo, za wyjątkiem ostatnich 100-200 lat większość ludzi cierpiała nieustanny głód. W II Rp dla przeciętnego obywatela stanem naturalnym jest to, że jesz codziennie ziemniaki i cieszysz się, że są, bo na przednówku wkrótce znowu będzie ciężko. A ludzie pokroju Bisza chcą to cofnąć i odebrać mi przywilej, że mam pełną lodówkę i pytanie brzmi nie czy będę miał obiad, a na co mam ochotę.

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Piątek, 26 Lutego 2016, 15:23
Ja po części rozumiem Bisza, sam niestety muszę żywić się mięsem z masowego uboju bo jest po prostu tańsze niż mięcho od jakiegoś lokalnego rzeźnika, który trzyma te swoje bydło na świeżym powietrzu i upierdala je w imię Boga. Ważna jest chyba sama świadomość, że te zwierzęta są taśmowo mielone; widziałem filmik na którym setki kurcząt jedzie sobie na taśmie wprost na mielarki i szczerze powiedziawszy dotknął mnie ten widok, mimo wszystko szkoda mi, że w sposób nazwijmy to niehumanitarny tak są traktowane zwierzęta i chyba o to chodzi Biszowi. Nie zmienię polityki świata poglądami i buntowniczym nastawieniem, ale ważne, że te sumienie gdzieś dotyka nasz mięsień i przez chwilę zastanawiamy się nad taki aspektami.

Skoro na widok psa, nad którym się znęcano mamy ochotę wymierzyć karę oprawcy i zrównać z ziemią, to czemu obojętne ma nam być masowe zabijanie krów, które siedzą w zagrodach 2mx2m i chuja mają z życia.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 26 Lutego 2016, 15:37
RappaR napisał(a):
A ludzie pokroju Bisza chcą to cofnąć i odebrać mi przywilej, że mam pełną lodówkę i pytanie brzmi nie czy będę miał obiad, a na co mam ochotę.

Tak tylko zestawiając współczesność z wysyłaniem ekologów do "raju" sam cofasz w pewnym sensie cywilizację w rozwoju i zabierasz przywilej pójścia do sklepu i kupienia co się chce, sprawdzenia czy ten produkt jest vege czy nie na pudełku. Skoro jest możliwe teraz życie nie jedząc mięsa, bo dał to postęp to czemu ktoś ma z tego nie skorzystać i czemu to porównywać z plemieniem w dżungli? Znaczy kumam, że jak powiedział ziomek bez mięsa w niektórych miejscach/sytuacjach się przeżyć nie dało. I sam lubię je jeść w sumie, pewnie kwestia przyzwyczajenia. Sokół pamiętam kiedyś wrzucał rozkminę, że człowiek ma układ trawienny raczej roślinożercy, ale nie wiem na ile to prawda jest. Natomiast jak ojciec miał zabijać, czy oporządzać karpia na Wigilię to nie mogłem być w kuchni, bo by mnie rozjebało. Nie to, że jestem wege, ale no kumam to podejście i w miarę możliwości (hajsowych głównie chyba, bo te bio eko rzeczy są często droższe) kurczaka kupuję z napisem Free Range (tak, może ściema) i mam np płyn do mycia biodegradowalny, czy płyn do prania, czy tonik (tak, może ściema). To z bakteriami co mówisz ciekawe. Bisza pewnie cieszy sam fakt sprowokowania do dyskusji D: Mills mniej więcej moje podejście.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 26 Lutego 2016, 18:50
Ale po chuj kogos wysylac do jungli jak moze w spokoju sobie jesc te warzywa w swoim ojczystym kraju i luz. Ja rozumiem, ze gmo, klatki to biznes, ale mozna go ograniczyc. Sam swiata nie zmienisz, ale taki jeden Bisz to kilka krow rocznie ktore beda sobie zyc w spokoju. Najbardziej boli nazywanie go mniej inteligentnym bo smial sie podzielic z fanami swoim podejsciem do uboju zwierzat( nie sledzilem dokladnie jego postow ale chyba nigdzie nikomu nie narzucal bycie wege). a stawianie na rowni kurczaka i bakteri to chyba wyzszy poziom prowa.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 26 Lutego 2016, 19:09
spenserski napisał(a):
RappaR napisał(a):
A ludzie pokroju Bisza chcą to cofnąć i odebrać mi przywilej, że mam pełną lodówkę i pytanie brzmi nie czy będę miał obiad, a na co mam ochotę.

Tak tylko zestawiając współczesność z wysyłaniem ekologów do "raju" sam cofasz w pewnym sensie cywilizację w rozwoju i zabierasz przywilej pójścia do sklepu i kupienia co się chce, sprawdzenia czy ten produkt jest vege czy nie na pudełku. Skoro jest możliwe teraz życie nie jedząc mięsa, bo dał to postęp to czemu ktoś ma z tego nie skorzystać i czemu to porównywać z plemieniem w dżungli? Znaczy kumam, że jak powiedział ziomek bez mięsa w niektórych miejscach/sytuacjach się przeżyć nie dało. I sam lubię je jeść w sumie, pewnie kwestia przyzwyczajenia. Sokół pamiętam kiedyś wrzucał rozkminę, że człowiek ma układ trawienny raczej roślinożercy, ale nie wiem na ile to prawda jest. Natomiast jak ojciec miał zabijać, czy oporządzać karpia na Wigilię to nie mogłem być w kuchni, bo by mnie rozjebało. Nie to, że jestem wege, ale no kumam to podejście i w miarę możliwości (hajsowych głównie chyba, bo te bio eko rzeczy są często droższe) kurczaka kupuję z napisem Free Range (tak, może ściema) i mam np płyn do mycia biodegradowalny, czy płyn do prania, czy tonik (tak, może ściema). To z bakteriami co mówisz ciekawe. Bisza pewnie cieszy sam fakt sprowokowania do dyskusji D: Mills mniej więcej moje podejście.

Ale ja nie mam problemów z tym, że wydają swoją kasę na wege. Ich kasa, ich sprawa, mogą z nich skręty nawet walić. To co mi się nie podoba, to ich protesty, które wymuszają wyższe koszty hodowli, już przez Unię mamy chore normy, a właśnie one są przez podobnych mu oszołomów. I to się odbija na tym, co ja cenię - mojej kieszeni.
A ogólnie jego wypowiedzi o świecie i przyrodzie z postów i piosenek sugerują, że z matmy/fizy/biologi nie miał więcej jak 2-3.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 27 Lutego 2016, 08:58
RappaR napisał(a):
spenserski napisał(a):
RappaR napisał(a):

Ale ja nie mam problemów z tym, że wydają swoją kasę na wege. Ich kasa, ich sprawa, mogą z nich skręty nawet walić. To co mi się nie podoba, to ich protesty, które wymuszają wyższe koszty hodowli, już przez Unię mamy chore normy, a właśnie one są przez podobnych mu oszołomów. I to się odbija na tym, co ja cenię - mojej kieszeni.
A ogólnie jego wypowiedzi o świecie i przyrodzie z postów i piosenek sugerują, że z matmy/fizy/biologi nie miał więcej jak 2-3.

oo proszę i tutaj dochodzimy do bardzo istotnej rzeczy. Jak kolega wyżej wspomniał dzięki takim eko świrkom mamy wyższe ceny żywności. Pamiętacie jazdę z jajkami? Kurczaki mają lepiej a ludzie mniej kasy w kielni. Lewacka logika - so hard.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 468 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24  Następna strona