Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Niedziela, 21 Października 2018, 02:55

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1181 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60  Następna strona
Jimson (C.V. - Gościnnie) 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Jimson (C.V. - Gościnnie)
  Wysłano: Czwartek, 22 Grudnia 2016, 01:38
sory za podbitke ale no ja nigdy tego nie zrozumiem że gość który został OBDAROWANY wieloma elementami które są w rapie potrzebne, WYRZEŹBIŁ całą reszte, i kurwa o nim nie wie nikt oprócz kilkuset gośći ze ślizgu :rotfl: :mrgreen: dlaczego kurwa smark i reszta staneli przeciwko niemu? ja tego nie czaje kurwa o co z tym chodzi, dlaczego polscy słuchacze mają tendencje do pierdolenia raperów którzy nawijają o czymś? każdy kawałek to perła, każda zwrotka kurwa przemyślana, zróznicowana, no wszystko co koneser rapu może sobie wymarzyć, i chuj, weźmy VNMa na jego miejsce BO BARDZIEJ PROWY Z TĄ BLIZNĄ XDDDDDD jebać to serio, a Ty królu jak to czytasz to wiedz że w moim sercu jesteś i byłeś najlepszy *psycho off* pozdrawiam wszystkich (:

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 22 Grudnia 2016, 01:40
kurwa to normalne, że staniesz po stronie swojego koleżki :dunno:

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 22 Grudnia 2016, 01:47
tak bardzo jebać polski rap za takie akcje
edit: i wiadomo że akurat polski bo tu wystarczy jedna wpadka i wszyscy o Tobie zapomną, stanie takich trzech cweli powiedzą że JEBAĆ CIEBIE i wszyscy już dalej zaczną krzyczeć, nie to co w stanach że i tak miałby swoje grono odbiorców. smutne to po prostu, smutne kurwa, serce sie kraja.

Ostatnio edytowano Czwartek, 22 Grudnia 2016, 01:49 przez dizzy, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 22 Grudnia 2016, 01:48
przecież to jest ludzka rzecz

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 22 Grudnia 2016, 01:53
no niby ludzka ale jeżeli na przykład mój ziomek jeździ sobie na rowerze, a jakiś typ z innego miasta ROZPIERDALA na tym rowerze, to nie powiem mu że "Tyyyy weź ty to chujowy jesteś, mój ziomek potrafi lepiej" tylko przyznam mu że jest kurwa lepszy i doradze swojemu ziomkowi żeby brał może z niego może przykład albo przynajmniej nie woził sie jaki to on nie jest zajebisty co nie?

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 22 Grudnia 2016, 01:59
ale w sumie to chyba nie jest główny powód tego, że Jimson się nie przebił. On chyba po prostu tego nie chciał

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 22 Grudnia 2016, 02:03
no chyba masz racje, po części go właściwie rozumiem chociaż myśle że swoją drogą mógł otworzyć wieeeeele więcej głów. generalnie no tak, Polska nie stany czarnuchu i to boli bardzo bo mamy/mieliśmy tu 100x lepszych tekściarzy i chuj z tego wszystkiego bo przeciętny Polak nie sięga dalej niż po cołikendowe discopolo czy muzyke w radiu, smutek jak chuj.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 22 Grudnia 2016, 09:38
ci co znaja to znaja i to jest spoko. z reszta, znam paru ludzi, ktorzy nie wiedza o slizgu a znaja jimsona.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 23 Grudnia 2016, 17:41
To nie ten czas, nie to miejsce na nasz rap w esce

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 23 Grudnia 2016, 22:59
Yo dizzy piateczka

jimson krol, bez pierdolenia

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 24 Grudnia 2016, 10:17
nie byłem nigdy wielkim fanem, ale jedna sprawa, jimmi przewidział niestety co się wydarzy z hiphopem, opisał to w wersie

coś tam wchodzi hiphop w której najmniej ważna dziś jest treść

no i niestety tak jest i jebać to

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 24 Grudnia 2016, 12:20
Jeżeli kiedykolwiek można było kogoś nazwać królem podziemia to tylko Jimsona.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 27 Grudnia 2016, 15:47
dizzy napisał(a):
dlaczego kurwa smark i reszta staneli przeciwko niemu? ja tego nie czaje kurwa o co z tym chodzi, dlaczego polscy słuchacze mają tendencje do pierdolenia raperów którzy nawijają o czymś? (...) i chuj, weźmy VNMa na jego miejsce BO BARDZIEJ PROWY Z TĄ BLIZNĄ

Ej serio uważasz że karierę Jimsona pogrzebała ta chujowa "Śmiertelna kombinacja", najmarniejszy kawałek z całego beefu?

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 27 Grudnia 2016, 15:48
ten kawalek jest dissem? dobrze wiedziec

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 30 Grudnia 2016, 00:14
Luxair napisał(a):
dizzy napisał(a):
dlaczego kurwa smark i reszta staneli przeciwko niemu? ja tego nie czaje kurwa o co z tym chodzi, dlaczego polscy słuchacze mają tendencje do pierdolenia raperów którzy nawijają o czymś? (...) i chuj, weźmy VNMa na jego miejsce BO BARDZIEJ PROWY Z TĄ BLIZNĄ

Ej serio uważasz że karierę Jimsona pogrzebała ta chujowa "Śmiertelna kombinacja", najmarniejszy kawałek z całego beefu?

no nieeee, nie zupełnie, to tylko taka frustracja z mojej strony że Smarki się w to wpierdolił, bardziej emocje chyba mną kierowały jak to pisałem :D ale kto wie, może jakby Smarkej stanął po stronie Jimsona to inaczej by to wszystko wyglądało. w ogóle nie wiem jaka niby jest ta relacja pomiędzy Smarkejem i vnmem że to takie ziomki, przecież nie są z tego samego miasta ani nic. teraz na zimno właściwie zgadzam sie z przedmówcami że Jimson po prostu nie chciał dalej na to poświęcać tyle czasu i tyle.

@kopara, no nie jest dissem, przyjechali se na zajawce, ale kilka wersów o nim jest cnie.
@jabol, no niestety, to pokrywa się z tym co napisałem o przeciętnym słuchaczu :/

edit: https://www.youtube.com/watch?v=V3womz247d4 o ten kawałek chodzi jabolowi jakby ktoś chciał posłuchać ;)

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 30 Stycznia 2017, 20:29
Ma ktoś w posiadaniu jakąś sajkopaczkę z jak największą ilością autorskich czy też gościnnych zwrotek Jimsona?

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 31 Stycznia 2017, 16:33
pewnie dropbox

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 2 Lutego 2017, 22:20
siema, dwie sprawy:

1) mógłby ktoś wrzucić linka do strony z audycjami z jakiegoś hip hopowego radia ze starymi wywiadami (2005 - 2007 około) gdzie można usłyszeć między innymi Jimsona ? Nie pamiętam co to było za radio, może wu doo

2) podobno jest wywiad w którym jims wyjaśnia że w ZAMYKAM GRĘ jest pocisk na eldo w wersach z My music, da ktoś link do tego
wywiadu?

EDIT: ok jeśli chodzi o pierwsze to znalazłem, wywiady od 2003 roku, zajebista sprawa :)

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 3 Lutego 2017, 14:50
Podrzuć proszę jak już znalazłeś :)

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 3 Lutego 2017, 15:23
2rzyn chyba chodzi ci o ten wywiad: http://www.hip-hop.pl/teksty/projector.php?id=1269600995
Fragment o Eldoce:
Cytuj:
Na Twojej EPce znalazł się utwór pt. "Zamykam Grę", w którym dostaje się kilkunastu raperom z polskiej sceny. Liczyłeś się z faktem, że któryś z nich może Ci odpowiedzieć? Co posunęło Cię do nagrania tego utworu?
Jimson: Wiesz, nie mam problemu z mówieniem tego co myślę o jakimś raperze. Jeśli jest słaby - to mówię o tym. Tam oberwało się nawet nie kilkunastu, co kilkudziesięciu, jeśli nie więcej. Jeśli Eldoka, jeden z raperów, których szanuję od dawna decyduje się na kontrakt z wytwórnią pochodną od UMC, to nie mam mu za złe tego, że to zrobił, ale chodzi mi o brak konsekwencji. Pamiętam jak siedzieliśmy z narzeczoną i słuchaliśmy płyty "Człowiek który chciał ukraść alfabet". Jedna z najlepszych płyt wydanych w Polsce. Siedzę sobie i słucham, Bitniksi rządzą, Eldo komponuje się idealnie i nagle wchodzi kawałek - bodajże nazywa się 'Prasa, radio, telewizja', w którym Eldo zaczyna narzekać na stan kultury i rozrywki w Polsce w takim stopniu, że doprowadza mnie z miejsca do wyłączenia sprzętu. Autentyczna historia. Akceptowałem jego podejście, bo bardzo go szanuję, ale zatkało mnie, gdy dowiedziałem się, że kolejny jego album wyjdzie w wytwórni "My Music", która wtedy - bo nie wiem specjalnie co stało się od tej pory - utożsamiała sobą to przeciw czemu tak oponował w tym kawałku. A gdy do tego dokładałem treści z mojej ulubionej płyty Eldo, czyli jego pierwszej solówki, to jako fan poczułem się trochę oszukany. Od tamtego czasu nie słuchałem go już nigdy z taką samą atencją. Widzieliśmy się nawet w Szczecinie, graliśmy razem na tej samej imprezie, siedzieliśmy na tym samym bekstejdżu i nie zamieniliśmy ani słowa. Tak bywa. W kawałku "Zamykam grę" jest to jedyny wers, który jest adresowany do konkretnej osoby. Pozostałe są uogólnieniem. Tu też wygrał polski Hip Hop, bo pewni ludzie pomyśleli, że dany wers może mieć tylko jednego adresata. Gdyby tak było, to powiedziałbym tak, by niepotrzebne były domysły.

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1181 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60  Następna strona