Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest środa, 20 Lutego 2019, 10:30

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3272 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 160, 161, 162, 163, 164
Tede Vs. Peja 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Tede Vs. Peja
  Wysłano: środa, 14 Lutego 2018, 22:04
A Żary Chłopak Kolorowy?

https://www.siepomaga.pl/sercezosi

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: środa, 14 Lutego 2018, 22:18
był, ale nie był w pierwszej piątce, panie prezesie

Powrót do góry

Wysłano: środa, 14 Lutego 2018, 22:24
1.Bedoes
2.Blacha 2115
3.White 2115
4.Kuqe 2115
5.Zui

JimmY napisał(a):
A Białas jeśli chodzi o beefy to, chciałbym go widzieć z Eminemem. Myślę że miał by szanse.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 14 Lutego 2018, 22:26
Ogólnie Bedoes kamień milowy w polskim rapie, jakby nie on to nie wiem w jakim kierunku poszła by nasza scena, LONG LIVE OD BE DO ES!!!!!!!!

Powrót do góry

Wysłano: środa, 14 Listopada 2018, 22:19
Peja w wywiadzie dla Red Bulla odniósł sie do tego konfliktu:

Cytuj:
– Od lat nie śledzę jego twórczości. Ch*j mnie obchodzi, co i ile rzeczy on wplątuje w te swoje linijki, wywiady, posty na Insta etc. Wiedzę na jego temat czerpię pośrednio od ludzi, którzy wysyłają mi cały ten szajs na wszelkiej maści komunikatory. Wiem, że on bardzo uważnie śledzi to, co ja robię, widać to po jego ruchach. Strasznie tym wszystkim żyje, mimo upływu lat. Nawinąłem na nowej płycie wersy o pontonie, a on podobno dmucha gdzieś na koncertach jakieś pontony i rzuca je w publiczność. (śmiech) Patrz, ile można mu zadać roboty jednym wersem. (śmiech) Widocznie ma dużo wolnego czasu, u mnie jest zupełnie odwrotnie. Jeżeli chciałbym mu zadać więcej roboty, to robiłbym różne takie ruchy, a on by się wkręcał i cały czas coś działał. (śmiech) Tede stracił wielokrotnie twarz i to go ewidentnie boli. Ja mam naprawdę gdzie indziej głowę, mentalnie jestem lata świetlne przed nim. Gimb to stan umysłu, ja gimbusem nie jestem. (śmiech). Sparować się z Jackiem na dłuższą metę, to jak sparować z Bonusem BGC, to ten sam poziom, oni nawet mają się ku sobie. (śmiech) Jacek zapewne kipi ze złości, że z mojej strony nie ma odzewu, że taki wariat jak Peja nie podpala się i nie reaguje. On bardzo chciałby mnie sprowokować, ale kompletnie mu to nie wychodzi. To nie jest człowiek, z którego opinią będę się kiedykolwiek liczył. Jego fani wymagają od niego takiej, a nie innej aktywności, ale nie wiedzą nawet, o co chodziło z odwoływaniem koncertów. Nie wiedzą, że Tede sam wpisał sobie na plakacie, że koncert w Poznaniu się nie odbędzie, bo odwołał go Rychu. Dlaczego wtedy nie zagrał, tylko sam skreślił Poznań z plakatu? Ze strachu? Nie rozumiem komentarzy, że to ja kontynuuję ten temat, kiedy tylko od czasu do czasu jakoś zareaguję na to, co robi. Posłuchaj – po „Czarnym wrześniu” fani TDF-a, jak i on sam, krzyczeli, że nie ma beefu. (śmiech) Chwilę później Jaca wszedł w etap lizania tyłka – słał laurki o sprzedaży „Reedukacji”, chwalił mnie w radiu, gratulował narodzin córki etc…

O próbach pogodzenia się:

Cytuj:
To było chwilę po akcji w Mielnie, gdzie wieczór poprzedzający jego urodziny siedziałem z bramką klubu, w którym miał zagrać. Kilku z nich to moi znajomi jeszcze z czasów, kiedy zawodowo zajmowałem się sportem. Obiecałem im wtedy, że kiedy wezmę go na bok, to nic mu nie zrobię i słowa dotrzymałem. On się niczego nie uczy, nie wyciąga wniosków. Natomiast jego menedżerowie wysyłali mi nawet oferty koncertowe, żeby zrobić coś w Poznaniu. (śmiech) To wszystko działo się w czasie jego albumów „Fuck Tede”, „Glam Rap” itd. Przez ten beef został dosłownie wyeliminowany na kilka lat. Przy „Elliminati” – co za ironia – osiągnął sukces, a przy „Rolsonie” wystrzelił marketingowo. Teraz kiedy wszedł chwilowo na falę, stwierdził, że doj*bie Ryśkowi. Tylko, co on mi może doj*bać? On dzięki mnie miał pierwszą Złotą Płytę. Trzeba było walczyć po „Czarnym wrześniu”, a nie chować się na pięć lat jak przyczajona pi*da

O Kurcie Rolsonie

Cytuj:
A więc Jacek potrafi przyjąć alter ego kapusia tylko dlatego, że Kurt zabił jakiegoś Ryśka, a to już wystarczający powód, do zatytułowania płyty w taki, a nie inny sposób. To już zakrawa na obsesję. (śmiech)

Powrót do góry

Wysłano: środa, 14 Listopada 2018, 22:29
Warto dodać że te wypowiedzi są z wywiadu przeprowadzonego w kwietniu 2017, ale publikowany jest dopiero teraz. Można tam znaleźć sporo ciekawych wypowiedzi na temat Poznańskiej sceny m.in DJ Decks, Paluch,Sheller, Gural itp.

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: środa, 14 Listopada 2018, 22:51
Fajny wywiad ogólnie, polecam lekturę.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 14 Listopada 2018, 23:02
telenowela trwa

Powrót do góry

Wysłano: środa, 14 Listopada 2018, 23:04
:o nie miałem pojęcia wcześniej o co chodziło z kurtem

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 15 Listopada 2018, 07:34
Cytuj:
To wszystko działo się w czasie jego albumów „Fuck Tede”, „Glam Rap” itd. Przez ten beef został dosłownie wyeliminowany na kilka lat. Przy „Elliminati” – co za ironia – osiągnął sukces, a przy „Rolsonie” wystrzelił marketingowo. Teraz kiedy wszedł chwilowo na falę, stwierdził, że doj*bie Ryśkowi. Tylko, co on mi może doj*bać? On dzięki mnie miał pierwszą Złotą Płytę.
- nie śledzi go w ogóle... pierdolenie. Ja nawet nie wiedziałem, że ten Tede tyle tego nagrał w międzyczasach, a ten Peja wie która płyta złota, na której się wybił... pierdolenie od mówią bloki.

Dzięki za uwagę.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 15 Listopada 2018, 19:28
Obrazek

Cytuj:
nie śledze tedego w ogóle

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 15 Listopada 2018, 19:37
kogo to jeszcze w ogóle obchodzi

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3272 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 160, 161, 162, 163, 164