Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Wtorek, 24 Kwietnia 2018, 21:57

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7517 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 371, 372, 373, 374, 375, 376  Następna strona
Laikike1 (C.V. - Gościnnie) 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Laikike1 (C.V. - Gościnnie)
  Wysłano: Piątek, 5 Stycznia 2018, 00:06
temu rudemu to sie zawsze cos we łbie odklejało, dobrze ze go laik skasował

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 5 Stycznia 2018, 09:25
Co jeszcze da za ciekawe argumenty takie jak "ma 40 lat, już się do grobu kładzie", w łeb się pierdolnij może Deys.

Laik miał rację, typ ma swój lot co do rapu i twardo stoi przy zasadach które mają więcej lat niż zajawka jakiegoś Deysa na rap i są to naprawdę poważne rzeczy ale co o tym może wiedzieć jakiś Deys, który kurwa nie czuje wstydu publikując to co znalazło się na klipie Stempel call i nazywając to fajnym melo i spoko odpałem. Zupełnie inna liga ale nie tylko w byciu raperem ale w byciu poważnym człowiekiem. Nie pierdol nic o jakimś poczuciu wartości, bo tylko się kompromitujesz.

Zabawny i luźny rap to kiedyś robili Sławy a nie Deys który nadal po tylu latach nie znalazł swojego miejsca w rapie. A od Ślizgu się odpierdol bo gdyby nie to forum to nikt by o tobie nie wiedział co się tyczy większości graczy z podziemia nara.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 5 Stycznia 2018, 09:31
Uwielbiam jak się polscy grajkowie sami wyjaśniają. Deys lamusie

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 5 Stycznia 2018, 09:57
jak dla was te wersy laika nie sa zenujace i dziecinne to cos z wami jest nie tak XD deys dobrze zauwazyl ze takie pociski to dostawal pare lat temu, nie dziwie sie ze teraz nie szanuje juz laika za te gowno co laik odjebal, zenada troche

1400/800
S Y R E
Rich Forever
brckhmptn
BVF
O V O

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Piątek, 5 Stycznia 2018, 10:03
Cytuj:
Chodziłby w szlaczki

Chłopie co ty pierdolisz, to nie Ameryka. Tutaj zamachem jest wystrzał z plastikowego pistoletu na wodę, tutaj tede osrany nie pomaga koledze, bo się boi beefu, tutaj laik jedzie po ksywach, a odpowiedzią jest "nie znam"? A ty sugerujesz, że zacznie się kurwa drugie East Coast vs West Coast? Weź ty się w łeb puknij albo nie wiem, wskocz do wanny stemplowskiemu na rozluźnienie. Rany, co za pajac.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 5 Stycznia 2018, 10:56
laik jest jaki jest, za 2 lata i bonsa mógłby zdissować albo peta, ale pierdolenie rudego zajawkowicza, że NIE NO KIEDYŚ SZACUNEK W CHUJ, ZA TO WSZYSTKO ZA NUMER I ZA TO ZE BYL BOGIEM ALE TERAZ TO JUZ NIE JEST BOGIEM A W OGOLE OD DOBRYCH PARU LAT NIE SLUCHAM - podczas gdy wbijam w lvl up 7 bo coś tam kojarzyłem, a tu rudy "na pamiec" , moze i prowo ale levele niesprawdzane prawda, wylała się z tej wypowiedzi taka gorycz i ból, że mógłbyś chociaż nie udawać rudy

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 5 Stycznia 2018, 11:06
Co by nie mówić o Laiku, to dobrze, że ktoś taki jest w tym grajdole. Jedyny, którego nie interesuje lizanie się po kutasach z kolegami raperami i strzelanie w powietrze linijkami, idealnie pasującymi do nich. Deysa boli dupa podobnie jak tego śmiecia Sariusa - zapraszali na featy, a teraz Laik chujowy, a w ogóle to mamy w dupie ten słaby Level, a wypowiadamy się o nich średnio raz na kwadrans :lol:

Powrót do góry
Zobacz profil profil na discogs

Wysłano: Piątek, 5 Stycznia 2018, 11:17
Najlepsze jest to, że każdy niby ma w dupie Laika, nikt nie sprawdza levela, no ale jednak każdy raper wie co tam o nim nawinął, a potem się z tego tłumaczą. XD

Polski rap tak bardzo.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 5 Stycznia 2018, 11:47
Przecież od zawsze nikt nie słucha levela, nikt nie czyta ślizgu, ale każdy ma ziomka który podrzuci świeże info.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 5 Stycznia 2018, 14:21
kurwa roku pora piąta Deysika była spoko materiałem nawet, ta nowa płyta to jakiś nieśmieszny żart (oraz to, że z 2 tygodnie po premierze, są wszystkie numery na spotify, ale kurwa zeby przesłuchać cała płyte to musisz sobie recznie to robic, bo ten rudy debil nie wie ze warto byłoby poprosic spotifaja o stworzenie ALBUMU u nich na platformie #triggered)

generalnie odpłynął konkretnie, szkoda, bo przecież jak chce to umie zrobić w chuj fajny materiał. a skoro na taka, no nie oszukujmy się, durną, zaczepke od laika reaguje w taki sposob, to coraz bardziej zastanawiam się jak to bylo z tym wyrzuceniem go z SB.
licze ze mar sie ustosunkuje do tego, nawet w jakiejś pisance głupim zdaniem wpleczonym w całość, bo jestem ciekawy sytuacji

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 5 Stycznia 2018, 17:10
No oczywko, że Deys w ogóle nie słucha Laika i nie szanuje już od kilku lat, a te wszystkie followupy w kawałkach do laika to ironiczne były wiadomo

Powrót do góry
admin

Wysłano: Piątek, 5 Stycznia 2018, 17:14
Możesz wypisać te followupy razem z tytułami kawałków w jakich się pojawiają? Ja go nie słucham i kompletnie nic takiego nie kojarzę ale chętnie się dowiem :twisted:

PATRONATY SLG:

Proceente/Metro - Kolej Podziemna

Bonson - Postanawia Umrzeć (prod. by KPSN)

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 5 Stycznia 2018, 17:18
Ja tam osobiście nic nie miałem do tego klipu. Wiadomo średni, ale nie aż tak żeby od razu tracić szacunek czy coś. Chociaż możliwe, że Laik miał też inne powody i tylko pisząc linijkę o Deysie po prostu wspomniał o ostatniej akcji która mu się nie podobała czyli klipie. W sensie nie chce mi się wczuwać czemu Laik nie szanuje Deysa, tylko zaznaczam że nie podzielałem tej opinii. Tyle, że co tutaj pierdoli Deys to jakaś masakra, oprócz kilku zdań to to jest takie pierdolenie i ból dupska, że to chuj normalnie.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 5 Stycznia 2018, 17:22
Deys - S.H.E.L.L
Cytuj:
Jestem z tych gości, którzy na wigilię wierzą w Serca
Jestem z tych gości, co wypatrują Level w sylwestra

Deys - Replay
Cytuj:
Żyję od roku z tych jebanych wersów, teraz rozumiem co mówił Karwacki
Uzależniony od tego czy lubią, to nie jest dokładnie co pożyczył by mi

Deys - Coming out Dawida Czerwiaka
Cytuj:
Solar modelu

Te pamiętam

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 5 Stycznia 2018, 18:08
szkoda patrzec jak sie deys zjebał

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 5 Stycznia 2018, 18:49
cały ślizg miałby ból dupy gdyby Laik (a Laika na forumku się szanuje) obraził forum rzucając jakąś linijkę w naszą stronę i tu reakcja jest identyczna bo Dejsik do tej pory o Laiku wypowiadał się dobrze, propsował Levele, mieli nagrany kawałek, a nawet były followupy, ja mu się tam wcale nie dziwię że jest wkurwiony

ps Dejs weź kurwa nie obrażaj forumka

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 5 Stycznia 2018, 18:54
Ja bym spropsowal Laika jakby slizg zdissowal :wink:

Powrót do góry
moderator

Post Laikike1 (C.V. - Gościnnie)
  Wysłano: Piątek, 5 Stycznia 2018, 19:49
niestety albo stety Deys ma racje panowie, to jest smutna prawda ale laik pierdoli bzdury w tym wersie i generalnie dopierdala się bez sensu ale to jest normalna kolej rzeczy dla typa z problemami alkoholowymi, niestety Laik zrobił z siebie debila tym starym levelem w którym opisuje swoich ludzi, problem jest taki ze ta jego wielka rodzina RA o której tam przez pol numeru przewijał rozpadła się przez jego picie miesiąc później, wielcy bracia nie byli już braćmi i jak sobie na świętach wrzuciłem ten level to słucha się tego żenująco, taka prawda

perspektywa dla Laika generalnie nie działa na plus bo na 9 levelu nie dość ze stracił pazur to i stracił ten specyficzny przekminiony sznyt w technice składania rymów i to mnie osobiście smuci, bo o ile można wybaczyć chujowy bit bobera wielkiego znawcy craftow od 3 miesięcy o tyle wybaczenie odpierdalania na bicie już ciężko, nagrywaj ten ostatni level i skończmy już te sagę która raz się wyczerpywała bardziej, raz mniej, pamietam jak 4 słuchałem po sylwestrze to miałem kurwa dreszcze bo było tak zajebiste, kazdy level niesie ze sobą jakieś wspomnienia dla mnie, ale ten ostatni jest po prostu słaby, dobrze ze szops uratował i udostępnił ten zajebisty kawałek 11 to można sobie porównać i wyciągnąć wnioski jak brzmi laik w formie (oczywiście 11 tez pokazuje klasyczna hipokryzje bo wtedy etap „jebania fanów” a teraz po trasce z bonsonem już wielka milosc do fanów mordeczki kochane dzięki za wsparcie i darcie ryja na babelu jak bit wyjebalo jedna miłość kochani muaaa kocurki, klasycznie dla osób z uzależnieniami - trzy zachowania w pięciu sytuacjach i każda wyklucza się wzajemnie)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 5 Stycznia 2018, 20:28
Bardzo dobry wpis Krzychu. Problemy z alkoholem to dość prozaiczna historia. Nie podchodziłbym do tego histerycznie: na pewno picie ma wpływ na moją formę jednak nie uważam, że jestem na już wymienionym przez Ciebie etapie, niemniej dziękuję za obserwację. Przedostatni Level miał być tylko lekką blaszką na ogar dla wymienionych, nie chciałem palić budynków ani wjeżdżać czołgiem bo miało być zrobione na odchodne. Robiłem to już ciężko tyle razy, że to byłoby za proste. Szanujemy to forum i cieszymy się kiedy ono wciąż reaguje na naszą muzykę, gdyby nie Wy nigdy nie moglibyśmy marzyć o frekwencji na naszej pierwszej trasie, nie ma tu w ogóle mowy o sytuacji, że tak ujmę ulicznie, przeciwnej. Masz rację posądzając mnie o hipokryzję: nigdy nie miałem bezpośredniego kontaktu z ludźmi, którzy słuchają mojego rapu i kiedy już się to stało okazało się jedną z najlepszych rzeczy jakie spotkały mnie w życiu. Po prostu zmieniłem zdanie przez doświadczenie ale spokojnie przyjmuję krytykę bo przecież nawinąłem, że mam to w chuju. Okazało się, że nie miałem racji i lubię rozmawiać o muzyce z ludźmi, którzy chcą ze mną o niej dyskutować. Kiedyś nie lubiłem. Rap na żywo mnie zmienił, traktuję gre inaczej i uważam, że po prostu zaniedbałem ten jej aspekt przez wieczną na niej nieobecność. Staram się to teraz zmieniać i mam nadzieję, że uda się to zrobić.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 5 Stycznia 2018, 21:34
Jak juz nie chcemy byc hipokrytami, to czekamy na wersy na Bobera w Level Upie 10 za krzywa szopke, ktora w tym roku odjebal.

Sadzac po miksie i masterze, Bober i tak nie przeslucha tracku przed wypuszczeniem do sieci, wiec powinno luzem przejsc.

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 7517 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 371, 372, 373, 374, 375, 376  Następna strona