Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest środa, 21 Listopada 2018, 18:43

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2616 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116 ... 131  Następna strona
[BEEF] SB Maffija vs WSZYSCY INNI 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: [BEEF] SB Maffija vs WSZYSCY INNI
  Wysłano: Piątek, 9 Listopada 2018, 12:25
^ dokładnie to

Powinien napisać: jebac te kurwe Resta, idźcie kroić dzieciaków z bluz dix37, kto przyniesie najwiecej dostanie darmowa płytę ;]]]]

Lud by miał igrzyska i wszyscy by byli szczęśliwi. Może by kogoś pobili przy okazji a może by ktoś dostał kosę i zdechł

Ezio_Wroclaw napisał(a):
Oskar to raczej experimental hip-hop w stylu Brockhampton.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Piątek, 9 Listopada 2018, 12:29
Przecież to "nie dajcie się nikomu zastraszyć" w kombinacji z filmikiem, który wrzucił oyche to mocne xd/10

Powrót do góry
Zobacz profil profil na discogs

Wysłano: Piątek, 9 Listopada 2018, 12:30
ale jak to zdech? to znaczy że tyś go killim?

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 9 Listopada 2018, 12:31
Blazfm napisał(a):
^ dokładnie to

Powinien napisać: jebac te kurwe Resta, idźcie kroić dzieciaków z bluz dix37, kto przyniesie najwiecej dostanie darmowa płytę ;]]]]

Lud by miał igrzyska i wszyscy by byli szczęśliwi. Może by kogoś pobili przy okazji a może by ktoś dostał kosę i zdechł

Tak by było. Butelki z benzyną i kamienie, zamieszki jak w Los Angeles w 92 i wszyscy z obniżonym zachowaniem na koniec roku.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 9 Listopada 2018, 12:33
Sneaker napisał(a):
kurwa, to jest mega smutne że gość który ewidetnie się zmienił (to czy to jest prawdziwe jest mało ważne) i już nie odpierdala jak kiedyś, jest dalej jebany ale już za to że zachowuje się jak pizda i nie kozaczy. Weźcie się zdecydujta. Kurwaa, słuchacze to największe gówno w muzyce.

Kolego ale to jest w tym wszystkim najważniejsze, ja pamiętam jak przy którejś z kolejnych afer Bediego dzwonił do jakiegoś marnego youtubera i kazał mu zbierać ekipę i wpadać do niego na koncert, ludzie chyba zapominają że to jego gęg gęg to nie była tylko kreacja artystyczna ale on się naprawdę wczuł w to, fason jednak szybko się skończył i jeżeli to jest prawdziwe a Bedi będzie kroczyl ścieżka miłości do bliźniego to chwała mu za to, jestem jednak prawie pewny że tak nie będzie i za jakiś czas Borys znów zacznie odpierdalać jak wszystko ucichnie

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku

Wysłano: Piątek, 9 Listopada 2018, 12:36
Suseł napisał(a):
Blazfm napisał(a):
^ dokładnie to

Tak by było. Butelki z benzyną i kamienie, zamieszki jak w Los Angeles w 92 i wszyscy z obniżonym zachowaniem na koniec roku.

Przekaz tej wypowiedzi był taki ze lepiej jest promować pozytywne wartości wśród młodzieży zamiast negatywnych a nie taki ze ktoś z fanów Bedoesa zajebie fana Dixonow.

Mam nadzieje ze teraz zrozumiałeś

Ezio_Wroclaw napisał(a):

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 9 Listopada 2018, 12:39
Czak napisał(a):
Kolego ale to jest w tym wszystkim najważniejsze

gówno ważne, i tak nie sprawdzisz czy taki faktycznie jest czy nie. jedynie to wasze domysły czy to machina promocyjna czy nie. Dlatego jebać tą waszą wczute na forum jak wściekłe psy byle rozerwać XD
Zresztą zapomniałem że tu każdy święty i nie zmieniacie się wcale. Jeśli tak jest to współczuje.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 9 Listopada 2018, 12:47
Mystair napisał(a):
Bedi na fb:
Cytuj:
Ostatni raz o tej sytuacji. Wszystkie zdarzenia miały miejsce przed wydarzeniami w Stodole, gdzie nie zrobiłem nikomu nic złego a zostałem zastraszony. Trzymałem to w sobie przez bardzo długo, wstydziłem się i bałem o tym mówić. Jeśli macie podobne sytuacje w swoim życiu nie dajcie się nikomu zastraszyć, nie żyjcie w strachu bo macie tylko jedno życie. Kochajcie rodzinę i bądźcie dobrzy. Jestem dumny, że mam takich fanów jak Wy. Nie ważne jaki macie kolor włosów, ile macie w łapie, czy jesteście z ulicy czy nie. Ważne, że jesteście prawdziwi. Kocham Was. Kwiat Polskiej Młodzieży.

to Kocham Was w dosłownie KAŻDYM poście Bediego wydaje mi się mega nienaturalne i niepotrzebnie zaznaczane milion razy, beef nierozwiązany, obaj mają trochę racji i obaj są trochę żenujący w swoim zachowaniu

Wszystko rozchodzi się o emocje.

A poza tym to gadanie, że on am 20 lat a Dixon 30, to jest jakaś kpina. Czemu on się kreuje na dziecko? 95% 20-latków ma posturę dorosłych mężczyzn, fizycznie SĄ dorosłymi osobami. W głowie jeszcze gówno, owszem, ale to zawsze przychodzi z czasem, no chyba że jest się ekstremalnie inteligentnym, no ale to bediemu nie grozi raczej. Nie kupuje tej retoryki.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 9 Listopada 2018, 12:52
No ale tu chodzi właśnie o różnice w mentalności a nie o to kto komu by najebal w bójce xD

Koleś po 30ste chyba powinien zająć się w życiu poważniejszymi rzeczami niż wypłacanie liści 18 latkom

Ezio_Wroclaw napisał(a):

Ostatnio edytowano Piątek, 9 Listopada 2018, 12:53 przez Blazfm, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 9 Listopada 2018, 12:52
Sneaker napisał(a):
Czak napisał(a):
Kolego ale to jest w tym wszystkim najważniejsze

gówno ważne, i tak nie sprawdzisz czy taki faktycznie jest czy nie. jedynie to wasze domysły czy to machina promocyjna czy nie. Dlatego jebać tą waszą wczute na forum jak wściekłe psy byle rozerwać XD
Zresztą zapomniałem że tu każdy święty i nie zmieniacie się wcale. Jeśli tak jest to współczuje.

Dla mnie jako słuchacza to jest ważne :) ja osobiście tego nie sprawdzę, ale cała akcja z Dixonami to był właśnie taki CHECK dla wizerunku Borka "dzwoniącego po TAKIE KABANOSY XD" i teraz już to nie są domysły tylko pewność że to była tylko machina promocyjna jak to określiłeś :joint:

Jose napisał(a):
Przecież to "nie dajcie się nikomu zastraszyć" w kombinacji z filmikiem, który wrzucił oyche to mocne xd/10

[2]

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Piątek, 9 Listopada 2018, 13:00
epanowie
1) borek ostatnie numery ciagle placz i użalanko. kwiat polskiej młodzieży, gustaw, jakies numery o smutku i dupkach i milosci. no okej, niech będzie. teraz puszcza diss, znowu się użala, on jest biedny CHLIP CHLIP
2) borek kreował się na wariata co ma kontakty i to takie, że jego kumple mówią "ja znam borka..." i typo miał spokój. tymczasem w ostatnim singlu mówi że miał czas że ganiali go po mieście swoim z nożami i on się bał wychodzić i miał przejebane CHLIP CHLIP
3) borek mówi, że on to w ogóle nie był w gengu i to było przejaskrawione taka kreacja arystyczna i wiecie jak to jest, na końcu numerów rzucając ciągle GENGGENGGENG!!!
4) borek deklaruje że rapowal numery dixow na ośce i byli jego idolami a teraz się ich boi, a ciągle ich zaczepia i nie może zapomnieć o temacie, w końcu najagresywniejsza ekipa w polsce SBmaffija

jak dla mnie borek to super raper, mega utalentowany, fajna barwa głosu, zajebiście składa numery, emocje, no kurwa ZAJEBIŚCIE. jakby gadał dobrze po angielsku to mógłby być na luzie w topce może i europy, chuj go wie.
ale
jak dla mnie borek to straszna pizda aka chorągiewa aka kretyn. nie wiem kto mu doradza w życiowych decyzjach, nie wiem kto stoi za tym jego wizerunkiem. ale powinien go wyjebać.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 9 Listopada 2018, 13:04
no ta, bo Ty wolałbyś dostać w pizdę z możliwym uszczerbkiem na życiu ale mieć szacun dzielnicy która jak widać wystarczy jeden zły ruch i jest się jebanym. Ja podziękuje za takie coś.
Gardzę dixonami i całą resztą bandy wczutej w rapik. Muzyka to zabawa i tak powinno zostać. A ludzie którzy nadal nie rozumieją, że muzyka rapowa, to w większości fikcja literacka obecnie, a nie prawdziwe życie, powinni odstawić rap i iść sobie posłuchać jakiejś popularnej teraz pop gwiazdki.

Aż strach coś nagrać bo zaraz się zostanie zdissowany o zmyślanie i fejk gangsterke
- xD

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 9 Listopada 2018, 13:10
Blazfm napisał(a):
No ale tu chodzi właśnie o różnice w mentalności a nie o to kto komu by najebal w bójce xD

To nie znaczy, że trzeba się samemu kreować na jakąś ofiarę i bronić wiekiem.
Ja mam tylko 20 lat, a on aż 30
Kiedy mówiłem o fizyczności, nie miałem konkretnie na myśli bójki napierdalanki, bo wiadomo, że Rogal byłby... honorowy, że nasłałby koleżkę 2 metry (o czym wspomniał Białas), a potem siedziałby zachwycony. Bardziej chodziło mi o fakt, że on jest już zwyczajnie dorosłym mężczyzną.
Ja mam tylko 20 lat Ja mam tylko 20 lat Ja mam tylko 20 lat
Bedi powtarza to jak mantrę, to jego opoka. To nie jest jakieś jednostkowe. On non-stop się wykręca tanim plecakiem, mamą i wiekiem. Jego środowisko też to podkręca - "był wtedy dzieciakiem, wciąż jest młody" itp.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 9 Listopada 2018, 13:11
do bediego mam coraz bardziej mieszane uczucia muzycznie od jakiegoś czasu, głównie dlatego że mniej kombinuje a więcej rapuje, ale przecież ten dissik jest bardzo fajny na zasadzie ona robi cyrk suko face my fears w sensie dixon skacze biega krzyczy wkurwiony rzuca talerzami stolikami a bedi sobie siedzi spokojnie i mówi no przepraszam ale o co ci chodzi no uspokój się no już siadaj siadaj no spokojnie rest jeju nie denerwuj się no wdech wydech no już dobrze jest dobrze ciii

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 9 Listopada 2018, 13:11
no po prostu jest dzieciakiem wychowanym w takim trybie, że za słowa nie ma konsekwencji i nie myśli o tym za bardzo, internet spowodował spore różnice między tym pokoleniem przełomu lat 80/90, a tymi bliżej 2000, ci drudzy inaczej podchodzą do wyzywania się bo to norma dla nich w sieci, że kolega rucha ci starego albo robisz mu pałę, czy to źle czy dobrze pozostawiam socjologom, no ale tak jest, dla niego to abstrakcja że ktoś mu chce wpierdolić za coś takiego

no a dla takich kolesi 30+ to wielka obraza majestatu i trzeba wyjaśniać przeciwnika na pizdę w imię honoru, bo całe życie tłukli se to do głowy, z ich punktu widzenia ich reakcja jest słuszna bo tamten go mimo wszystko obraził, ale dorosły człowiek to powinien wszystko jakoś inaczej rozwiązać, nie wiem, ja mam 27 lat i mnie nie jest w stanie obrazić żaden szczeniak wyzywając mnie od kurwy czy że robię mu pałę albo grożąc mi swoimi chudymi witkami że mi wpierdoli w internecie, tak długo jak to są strzały w powietrze to xD a w tym beefie właśnie tak było, coś sobie tam poszczekał ze sceny i chuj

nie słucham tego akurat rapu bo mnie to nie interesuje ale kolejna przypałowa afera w której wspólnym mianownikiem jest POLSKI RAP, z jednej strony jakiś mentalny bachor a z drugiej dorosły facet prawilniak rozliczający go za słowa xdd ja pierdolę

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 9 Listopada 2018, 13:12
rsk dobrze to ujął

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku WWW

Wysłano: Piątek, 9 Listopada 2018, 13:14
Sneaker napisał(a):
no ta, bo Ty wolałbyś dostać w pizdę z możliwym uszczerbkiem na życiu ale mieć szacun dzielnicy która jak widać wystarczy jeden zły ruch i jest się jebanym. Ja podziękuje za takie coś.

- xD

:lol: :lol:

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 9 Listopada 2018, 13:15
Sneaker napisał(a):
Gardzę dixonami i całą resztą bandy wczutej w rapik. Muzyka to zabawa i tak powinno zostać. A ludzie którzy nadal nie rozumieją, że muzyka rapowa, to w większości fikcja literacka obecnie, a nie prawdziwe życie, powinni odstawić rap i iść sobie posłuchać jakiejś popularnej teraz pop gwiazdki.

Aż strach coś nagrać bo zaraz się zostanie zdissowany o zmyślanie i fejk gangsterke
- xD

Przypominam, że Białas swojego czasu próbował podjeżdżać do Mesa ( :rotfl: ) nawijając jakos tak:
"Nie nawijam o bliznach jak Mes, czym on się jara? Że dostał wpierdol jak leszcz?"

No jak leszcz ;) Zawsze można spierdolić w bagażniku i po kłopocie, co nie? :joint:

Po tylu latach Bialas moze sobie skonfrontowac swoj wers ze swoim podopiecznym i skumać na czym polega stawianie czoła czasem sytuacjom takim jak ta.

Ostatnio edytowano Piątek, 9 Listopada 2018, 13:32 przez the_god19, łącznie edytowano 2 razy

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 9 Listopada 2018, 13:21
Poza tym ktoś coś pisał o ewentualnym uszczerbku na zdrowiu, oskarek pampam po wyjściu z więzienia spotkał się z boskim i mu wypłacił jedną niespodziewaną bombę na twarz, jak na kogoś kto podobno na ciebie doniósł to jest to chyba trochę mało, także na pewno przez przewózke dixony wywieźli by go do lasu i przekopali do nieprzytomnosci, aha ta. Malik w podobnej sytuacji gdzie też się wozi zaprosił wujka, który gangstera nie zgrywa wcale ale bierze jebaną odpowiedzialność za słowo na solo, podwójny i mi tego nie zabierzesz, nikt nikogo nie zabił bo nie jesteśmy kurwa w Ameryce i patrzy na nich z pewnie pół młodej Polski w tym momencie, ja rozumiem Bediego bo też bym się obsrał pewnie na jego miejscu no tylko ja bym nie pierdolił głupot bez pokrycia żeby mój rap się sprzedał

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku

Wysłano: Piątek, 9 Listopada 2018, 13:44
Jak zwykle prawda leży po środku.
Bedi jeśli chodzi o zachowanie w social mediach to jest mniej więcej ten sam poziom co 2-3 lata temu tylko że w drugą stronę, z nastolatka który zbytnio się woził do przesadnego pacyfistycznego płaczka. Jak się stoi z boku to wygląda to komicznie. Natomiast fakt jest taki, że już się nie wozi więc zestawianie starych filmików z jego aktualnymi słowami ma taki sam sens jak nastolatki które próbują uczyć innych jak mają żyć. Pewnie na każdego można znaleźć coś podobnego, bo nie ma ludzi którzy się nie zmieniają, jedni mniej drudzy bardziej.

Z drugiej strony barykady stoi Rest stary ulicznik który ewidentnie coś sobie pomieszał, ma swoje lata i po prostu to niezła patola zaczepiać, grozić nastolatkowi, a ja przypomnę że mimo przewózki Bedoes nie cwaniakował do Resta. Tak więc gość po trzydziestce przypierdala się do małolata tylko z tego powodu że się wozi (XD), strażnik texasu. Komizmu dodaje fakt, że gość nagrywa diss gdy Bedoes jest po swojej "przemianie".

Polski rap 2018, może za 2 lata nagrają wspólny numer o miłości do ulicy.

:lol: :lol:
no to jak denerwuje cię oldskul, to jesteś ograniczony, placku

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2616 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116 ... 131  Następna strona