Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Piątek, 27 Kwietnia 2018, 03:48

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Gaslamp Killer - All Killer (Finders Keepers Records 1-20) 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Gaslamp Killer - All Killer (Finders Keepers Records 1-20)
  Wysłano: Wtorek, 8 Czerwca 2010, 19:14
Obrazek

Tracklista:

1. Lubos Fiser - The Sermon (FKR009) / John Hill - Europa (FKR018) / Jan Jankeje - South Indian Line (FKR020)
2. Spectre - Arkham (FKR020) / Chris Harwood - Wooden Ships (FKR005) / Susan Christie - Paint A Lady (FKR007) / Jean-Jacques Dexter - Be Quite (FKR020)
3. Amral's Trinidad Cavaliers Steel Drum Orchestra - The World Is A Ghetto (FKR008) / Jean-Claude Vannier - Les Garde Volent au Secours du Roi (FKR001)
4. Jean-Claude Vannier - L'Enfant la Mouche et les Allumettes / L'Enfant au Royaume des Mouches (FKR001)
5. Stanley Myers - Sitting Target Main Theme / Solitaire (FKR004) / Omega - Kergeskezu favagok (FKR017) / Sevil and Ayla - Bebek (FKR020)
6. Zafer Dilek - Yekte (FKR008) / Yamasuki - Kono Samourai (FKR002) / Sarolta Zalatnay - Hadd Mondjam El (FKR012) / Yamasuki - Yama Yama (FKR002) / Selda - Yaylalar (FKR011)
7. Ersen - Gunese Don Cicegim (FKR016) / Pierre Cavalli - Un Soir Chez Norris (FKR008)
8. Vampires of Dartmoore - Dance Of The Vampires (FKR019) / Sarolta Zalatnay - Egyser (FKR012) / Mustafa Ozkent - Burcak (FKR010)
9. Sarolta Zalatnay - Zold Borostyan (FKR012) / The Stylers - For You (FKR008) / Mustafa Ozkent - Silifke (FKR010)
10. Mustafa Ozkent - Zeytinyagi (FKR010) / Susan Christie - Europa (Poetry) (FKR018) / Jiri Slitr & Jiri Sust- Sugar Stealers / Man With A Typewriter (FKR013)
11. John Hill - Amalthea (FKR018) / Ersen - Zalim (FKR016)
12. Bruno Spoerri - Les Electroniciens (FKR006) / Jiri Slitr & Jiri Sust - Girlies, Girlies (FKR013)

Wariat Gaslamp Killer miksuje turecki psych, brytyjski folk, francuską muzykę konkretną, węgierski prog i cholera-wie-co-jeszcze z katalogu najciekawszej/najdziwniejszej wytwórni specjalizującej się w reedycjach starych, zapomnianych, wykręconych płyt z różnych zakątków globu.
Osobiście, każdy nowy krążek od Finders Keepers kupuje w ciemno i ani razu się nie zawiodłem. Ten mix to doskonała okazja do wypromowania ich na forum.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na discogs WWW
アドミン

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Gaslamp Killer - All Killer (Finders Keepers Records 1-20)
  Wysłano: Wtorek, 8 Czerwca 2010, 19:31
Mam ten miks (CD +7"), jaram się kurde blaszka, miałem nawet w planach zakup dysko Finders Keepers jakiś rok temu, ale już wtedy mieli za dużo płyt i po wyliczeniu ile by mnie kosztowała ta kolekcja odpuściłem. A tym bardziej jakbym miał teraz zbierać...

Zajawka ogólnie na to co wykopują chłopaki, zwłaszcza na rzeczy ocierające się o szeroko pojęte 'haunted sounds' na jakie mam niesamowitą jazdę.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku profil na myspace profil na discogs profil na lastfm WWW
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2 ]