Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Czwartek, 24 Października 2019, 05:07

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Tomek Makowiecki 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Tomek Makowiecki
  Wysłano: Poniedziałek, 14 Listopada 2011, 16:36
Obrazek

Tomek Makowiecki (ur. 10 czerwca 1983 roku w Gdyni) - gitarzysta, wokalista, kompozytor, autor tekstów, lider zespołu Makowiecki Band i NO!NO!NO!

Makowiecki jest absolwentem szkoły muzycznej w klasie fortepianu. Był laureatem programu „Szansa na Sukces” (pierwsze miejsce w odcinku z zespołem Wilki oraz finalistą programu „Idol”, w wyniku którego podpisał kontrakt z wytwórnią BMG i wydał, wraz z zespołem, płytę Makowiecki Band (w 2002 roku).

Tomek jest synem Lecha, wokalisty i założyciela grupy Zayazd oraz Bożeny - wokalistki zespołu. Korzenie Tomka sięgają Mazur, gdzie mieszka rodzina jego matki. Aktualnie bierze czynny udział w projekcie multiinstumentalisty Mariusza Szypury - Silver Rocket. W maju 2005 roku wydał swoją drugą płytę, (jak sam powiedział : „dojrzalszą”) Piosenki na nie. Jesienią 2007 roku ukazał się zaś jego trzeci album zatytułowany Ostatnie Wspólne Zdjęcie.

źródło: lastfm.pl

Jara się ktoś jego muzyką? To mój ulubiony polski wokalista a polskiej muzyki nie słucham wcale. Pierwsza płyta kozak z klasykiem Spełni się czy Miasto kobiet. Kolejne płyty również bardzo dobre.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Post Re: Tomek Makowiecki
  Wysłano: Sobota, 19 Listopada 2011, 01:50
jego starszy to pizda stulecia, nie wiem jakim cudem wyprodukował chociarz 1 sprawny plemnik. jazda na tylnim siedzeniu jego skody to były najgorsze 3h mojego życia za małolata!

Powrót do góry
FEJM

Wysłano: Sobota, 19 Listopada 2011, 02:10
rozwiń :lol:

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Sobota, 19 Listopada 2011, 02:20
moj stary gra na skrzypcach, to jego hobby i jak starzy makowieckiego jechali grac koncert na jakimś zadupiu <2 tys mieszkancow, to oni czasem go zgarniali do zespołu (mojego ojca), i kiedyś pojechałem z nimi właśnie. w samochodzie ja, moj stary ktory nienawidził starego makowieckiego, stara hipiska-żona pizdy, i ja. koleś walił tak cipowate teksty ze nawet mając te 11 czy 10 lat wiedziałem że jest jakąś ukrytą opcją pedalską, z dupy przykład podam, ale wbił mi sie w pamięć najbardziej, jedziemy prostą trasą 2 pasmówką czy coś, piękna pogoda, 0 zagrożen na drodze, typ przyśpiesza do 60 i z bananem na ryju do żony ze skoro taka pusta droga to może zaszaleć. typka odrazu go utemperowała, zwolnił do 50 a ja w lusterku widziałem autentyczne łzy w oczach dorosłego faceta.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 19 Listopada 2011, 10:10
Smutna historia :cry: :lol:

A z Tomaszem żadnych przygód nie masz? :D

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Sobota, 19 Listopada 2011, 10:34
niestety