Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Piątek, 13 Grudnia 2019, 00:27

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 
Ero - Elwis Picasso (04.10.2019) 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Ero - Elwis Picasso (04.10.2019)
  Wysłano: Czwartek, 25 Lipca 2019, 22:57
„Elwis Picasso” to jeden z najbardziej wyczekiwanych krążków w historii polskiego rapu. Warszawski raper, znany z grup JWP oraz Bez Cenzury, zwany „Królem gościnnych występów”, po wielu latach oczekiwania i niezliczonej ilości nagranych zwrotek, nareszcie zdecydował się na pracę nad własnym projektem. Z każdym kolejnym singlem odsłaniać będziemy kolejny fragment zaprojektowanej i dopracowanej w najdrobniejszym szczególe okładki autorstwa CruzeOnera we współpracy z samym autorem płyty.

Tracklistę oraz listę zaproszonych gości także pozostawiamy jeszcze w tajemnicy - śledźcie kanały Ero oraz Def Jam Recordings Polska by być na bieżąco.

Już dziś natomiast ujawniamy, że wersja preorderowa Elwisa Picasso to limitowany stylowy Digipak z trzema dodatkowymi solowymi utworami, który nie będzie dostępny nigdzie indziej niż na stronie erojwp.pl.

Obrazek

Ero - Bez przesady
https://www.youtube.com/watch?v=f12ZV5ZUtRU

Ostatnio edytowano Piątek, 26 Lipca 2019, 12:52 przez krychaj5, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Post Re: Ero - Elwis Picasso (04.10.2019)
  Wysłano: Piątek, 26 Lipca 2019, 07:25
dawno tak na nic nie czekałem

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 26 Lipca 2019, 12:52
Wygląda na to, że ten remix(?) Dźwięki stereo będzie osobnym trackiem

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 26 Lipca 2019, 19:31
Eros w swietnej formie, wreszcie surowy i nieoszlifowany autotunem rap na porzadnych bitach, niewiele juz sprawdzam z rapu ale bardzo mi sie to podoba, niewykluczone ze kolejna plytka ktora kupie w tym roku :)

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 1 Września 2019, 21:18
Gościu ćwiczył to "nieoszlifowanie" od lat, żebyś uznał, że tak właśnie brzmi. Trochę paradoks

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 5 Września 2019, 16:53
Nie zrozumiales stary, ja nie mowilem o tym offbeatowym lekko flow Erosa tylko o braku pojechania calosci autotunem :) Choc to jego offbeatowe delikatnie flow brzmi swietnie.

Drugi singiel:
https://www.youtube.com/watch?v=-_eMoRsOQ50

Osobiscie zamawiam preorder :mrgreen:

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 8 Września 2019, 16:06
Po tym co zaprezentował tutaj Ero-Elwis Picasso https://www.youtube.com/watch?v=wpv13mRLM5I jestem pewny, że trzeba mieć tą pozycję na półce. Eros, ależ zawstydziłeś hot16challange!

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 16 Września 2019, 11:41
Klip: Ero - Ja
https://www.youtube.com/watch?v=uZdYhlv94XA

Zawsze jak słyszę hasło ero albo jwp, to żałuje że nie skończyłem psychologii. Nigdy chyba nie zrozumiem jak w ich wieku można być dalej hiphopem, ale takim na maxa. Kto dzisiaj jak kiep chodnikowy mider lepi bałwana ze starym? A oni dalej graffiti, jamy, rapsy i kasety video. Mam takiego znajomka po 40, który też ubrany chodzi jak jedna wielka hiphop tęcza. Uwielbiam jak walnie ze dwa krafty i przyjmuje pozę poważnego człowieka i wygłasza tyrady o interwencjonizmie. Wtedy przypomina klauna z mcdonalda, który chciałby gotować w restauracji modesta amaro. A ero przekonuje, że kawałki daje szczere jak spowiedź, ale to spowiedź o niczym, ero bez grzechu? Bez treści. Ciekawe jakby forsy z ciuszków itp. zabrało, dalej by tak samo wyglądali?

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 17 Września 2019, 11:49
a co cię to obchodzi jakby wyglądali?
ważne że mają zajawkę i hajs żeby tę zajawkę uskuteczniać
takiego rapu brakuje na scenie pełnej gówniaków jęczących do trapów
oni to dopiero wyglądają żenująco :D

jednak pokolenie ówczesnych zakapturzonych hip hopowców z szerokimi spodniami wyglądało mniej przypałowo

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 17 Września 2019, 13:57
Masz racje i nic mi do tego. Nigdy z resztą nie było. Mnie się wydaje, że ta ich kreacja, zgredów w ciuchach dla 13 latków jest częścią wizerunku, obowiązkiem który musi się zgadzać, z tym, że są na maxa hiphop już od tylu lat i zawsze będą true. Ero tyle lat na scenie i ciągle te same litery i chujowe bragga, gdyby nie staż i dokonania na początku kariery, to sam powiedz? Gdyby cię pod marketem jego głosem zaczepił książę o złotóweczke i że popilnuje autka, to dalej dobrowolnie słuchałbyś w domu z przyjemnością jego 'przekozackie flow'? Z kolei kosi ma głos takiego ukra z budowy, który nigdy nie opanuje polskiego. Ostatnio puścił farbe u viniego, że płyty w większości rozdają, bo nikt nie kupuje. Kupują ich koledzy, ewentualnie przydupasy, które zrobią wiele żeby ich ulubiony raper poklepał po plecach na instagramie. Trzymają się wiele lat razem i myślę, że to jest kluczem do ich sukcesu i to jest w nich najlepsze - przyjaźń.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 25 Września 2019, 18:09
:you_crazy: chyba masz jakis personalny uraz zwiazany z Ero, bo az ciezko uwierzyc ze ktos moze takie bzdury pisac.
Slabe litery? https://www.youtube.com/watch?v=ECN-w0-AAWA
Bragga tez slaba... :lol:

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 7 Października 2019, 15:39
zajebisty album, a te bębny na "outro" oh ah...zalogowałem się po latach, żeby to napisać!
Brawo Ero, 5!

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 24 Października 2019, 08:21
Droochu napisał(a):
Masz racje i nic mi do tego. Nigdy z resztą nie było. Mnie się wydaje, że ta ich kreacja, zgredów w ciuchach dla 13 latków jest częścią wizerunku, obowiązkiem który musi się zgadzać, z tym, że są na maxa hiphop już od tylu lat i zawsze będą true. Ero tyle lat na scenie i ciągle te same litery i chujowe bragga, gdyby nie staż i dokonania na początku kariery, to sam powiedz? Gdyby cię pod marketem jego głosem zaczepił książę o złotóweczke i że popilnuje autka, to dalej dobrowolnie słuchałbyś w domu z przyjemnością jego 'przekozackie flow'? Z kolei kosi ma głos takiego ukra z budowy, który nigdy nie opanuje polskiego. Ostatnio puścił farbe u viniego, że płyty w większości rozdają, bo nikt nie kupuje. Kupują ich koledzy, ewentualnie przydupasy, które zrobią wiele żeby ich ulubiony raper poklepał po plecach na instagramie. Trzymają się wiele lat razem i myślę, że to jest kluczem do ich sukcesu i to jest w nich najlepsze - przyjaźń.

Co do wizerunku są na maxa hiphop w PL Rap, dla mnie 100% autentyk i ciężko wymagać żeby po 20latach robienia hiphopu zacząć teraz wpierdalać się w gajer...ludzie tym żyją (i z tego)jednak. co do LP Eros dojebał konkret album. Numerki singlowe dobrze wybrane. No i jak wszystko od JWP przesiąknięte hiphopem (cuty, beaty wszystko). A 1 na olsie mówi, że jednak ktoś tam prócz serdecznych ziomeczków kupuje te płytki. Pozdro

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Czwartek, 24 Października 2019, 14:38
Ero prawdziwy HIP HOP reprezentant! Słuchać go to ogromna przyjemność. Ten gość po prostu zyje rapem.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 25 Października 2019, 18:37
Gdyby to wydał w okolicach dwutysięcznego albo po premierze bez cenzury miałoby to jakiś sens, właściwy odbiór, do tamtych realiów najbardziej go plasując. Z resztą kiedy by tego nie wypuścił zawsze będą ciekawsze propozycje od niego, u mnie nawet na szarym końcu nigdy nie będzie. To że wygaduje głupoty to chuj w to, ale jego głos jest nie do przeskoczenia. Chyba najbardziej gdy dobrał do siebie zmanierowanego pyskatego, który ma głos rozpuszczonego nastolatka, któremu wiecznie coś nie pasuje. Obaj dorosłemu człowiekowi nie mają nic do powiedzenia. Suchejgeja, 100% autentyk, żyje rapem, skrecze, tradycja, to się wszystko zgadza, nawet na olisie niespodziewanie wysoko zawiesił poprzeczkę, ale czyja w tym zasługa nie wiem.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 26 Października 2019, 00:31
Droochu napisał(a):
Gdyby to wydał w okolicach dwutysięcznego albo po premierze bez cenzury miałoby to jakiś sens, właściwy odbiór, do tamtych realiów najbardziej go plasując. Z resztą kiedy by tego nie wypuścił zawsze będą ciekawsze propozycje od niego, u mnie nawet na szarym końcu nigdy nie będzie. To że wygaduje głupoty to chuj w to, ale jego głos jest nie do przeskoczenia. Chyba najbardziej gdy dobrał do siebie zmanierowanego pyskatego, który ma głos rozpuszczonego nastolatka, któremu wiecznie coś nie pasuje. Obaj dorosłemu człowiekowi nie mają nic do powiedzenia. Suchejgeja, 100% autentyk, żyje rapem, skrecze, tradycja, to się wszystko zgadza, nawet na olisie niespodziewanie wysoko zawiesił poprzeczkę, ale czyja w tym zasługa nie wiem.

Hehe drogi sure duck'u mały ty, z jednym się zgodzę jakby się dobrał z pyskatym byłoby pieknie (kurwa nie myślałem że się zgodzę z tak zakutym łbem jak droochuj )

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 16 ]