Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Poniedziałek, 22 Lipca 2019, 20:07

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Sarius - Pierwszy Dzień Po Końcu Świata (2019) [Zapowiedź] 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Sarius - Pierwszy Dzień Po Końcu Świata (2019) [Zapowiedź]
  Wysłano: Czwartek, 11 Lipca 2019, 12:10
Sarius idzie za ciosem i w kolejny rok wraca z kolejnym albumem.

Antihype przedstawia prolog zwiastujący nadchodzący album Sariusa pt. "Pierwszy Dzień Po Końcu Świata". Tytułowy utwór, będący jednocześnie intrem płyty, został wyprodukowany przez Gibbsa.

Tak o albumie i numerze mówi sam Sarius: "Moja pierwsza płyta nazywała się "Blisko Leży Obraz Końca" - nie miałem wtedy pojęcia, jak długa będzie ta droga. Dotarłem jednak do tego mitycznego miejsca, który cały czas jawił się jako tonący w złocie Eden. Dzisiaj dostrzegam, że to wszystko to tylko pomalowana makieta, a blask złota okazuje się być sztucznym światłem reflektora. I w tłumie ludzi okazujesz się być zawsze sam, chyba, że akurat chcesz być sam naprawdę - wtedy zawsze jesteś w tłumie ludzi. Już mnie to nudzi i tak jak Truman chce po prostu zobaczyć, co jest po drugiej stronie tej całej scenografii. O tym jest ten numer i o tym jest ta płyta. Zapraszam Was do spędzenia ze mną pierwszego dnia po końcu świata."

Album "Pierwszy Dzień Po Końcu Świata" ukaże się na rynku 30 sierpnia bieżącego roku.

Tytułowy singiel

Ostatnio edytowano Wtorek, 16 Lipca 2019, 18:34 przez pingwinho, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Sarius - Pierwszy Dzień Po Końcu Świata [2019]
  Wysłano: Wtorek, 16 Lipca 2019, 09:24
Pierwszy singiel, no nie powiem ciekawy (zresztą zawsze kibicowałem temu małolatowi ;p), tylko kurde brakuje jakby czegoś nowego, świeżego nie wiem, może muszę się jeszcze osłuchać ale na ten moment wydaje mi się, ze jest na tym samym poziomie co płytę temu.

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2 ]