Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Czwartek, 22 Sierpnia 2019, 23:24

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Bedoes & Lanek - TBA (201?) [Zapowiedź] 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Bedoes & Lanek - TBA (201?) [Zapowiedź]
  Wysłano: Wtorek, 4 Czerwca 2019, 19:01
No jeśli zrobili 15 numerów i te wysrywy dwa to najlepsze co mają do zaoferowania jako duet muzyczny to ja pierdole
Strasznie mnie wkurwia Borek, ta jego wielce emocjonalna i dojrzała maniera przy rapowaniu jest nieznośna. Wgl wersy pisane wzorem Białasa czyli najebane gier słownych i hurr ale zajebista liryka
Wydaje mi sie ze on ma zajawke na świrowanie jakiegoś wizjonera, stąd te skrzeki ktore mu sie pewnie wydaja w kurwe świeże, stad wkrotce ten numer po angielsku etc
No wyzej dupy nie podskoczysz Borys, rób sb bengery i nie świruj Mesa bo też skończysz bez ani jednej płyty na miare swoich mozliwosci bo bedzie cie zjadac ambicja

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 10 Czerwca 2019, 17:21
W "Nadchodzi lato" Borys rapuje "nie pokazuj mi pupy, pokaż mi pasję", by zaraz potem zaśpiewać "trzęś tym, rzuć tym, dla nas trzęś tym".
Coś tu się chyba nie zgadza... czy on sam sobie nie zaprzecza w ramach jednej piosenki?

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 11 Czerwca 2019, 10:17
syrop klonowy napisał(a):
W "Nadchodzi lato" Borys rapuje "nie pokazuj mi pupy, pokaż mi pasję", by zaraz potem zaśpiewać "trzęś tym, rzuć tym, dla nas trzęś tym".
Coś tu się chyba nie zgadza... czy on sam sobie nie zaprzecza w ramach jednej piosenki?

95% raperów w Polsce sobie zaprzecza

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5