Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Czwartek, 22 Sierpnia 2019, 23:21

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Przyłu & VBS - #SUR (2019) 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Przyłu & VBS - #SUR (2019)
  Wysłano: Piątek, 12 Kwietnia 2019, 22:24
Bardzo ciekawa i jednocześnie niespodziewanie fajna płyta. Bardzo to melodyjne i o dziwo wcale nie puste, naprawdę dobre, będe wracał i pewnie to kolejna płyta, która zagości na mojej półce.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 20 Kwietnia 2019, 12:57
Podbijam temat, przesłuchałem parę kawałków i nie kumam przypierdolki w temacie :dunno: Normalne chłopaki z niesztampowym flow, paradoksalnie kilka lat temu byliby nudni i wtórni, ale patrząc na to jak teraz małolaty idą po najmniejszej linii oporu gdzie w kawałkach całą robotę robią im producenci to projekt uważam za całkiem ciekawy.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 26 Kwietnia 2019, 08:26
To, jacy są teraz małolaci nie oznacza, że musimy dawać fory, jakieś ulgi. Przesłuchałem wczoraj całą płytę z ciekawości po "peanach" wygłaszanych przez Mateusza Osiaka i autentycznie, to jest najgorsza rzecz, jaką słyszałem od "Przerwanej linii życia" Verby, co nie jest specjalnie dziwne, biorąc pod uwagę to, że Przyłu i VBS wykazują się bardzo podobną wrażliwością muzyczną. Nie rapują za dobrze, strasznie gubią to flow i wychodzą z jakiegos założenia, że zmiany flow to nawijanie spokojnie, darcie mordy, płakanie, przez co ta niestabilność ich nawijki wychodzi na wierzch jeszcze bardziej. Gorzej, że to śpiewanie też nie idzie za bardzo, auto-tune nie uratuje braku pomysłu na melodię w śpiewie. Tytułowy numer jest wręcz absurdalny, bo nie dość, że ta nawijka to średnio, średnio, to panowie krytykują tam wszystko, co robią na każdym pozostałym numerze.

Nieumiejętność odmieniania własnego pseudonimu chciałbym przemilczeć, ale jako że jestem z wykształcenia m.in. magistrem polonistyki, chciałem tylko napisać "JAKIM KURWA PRAWEM PRZYŁUCEM? CZY TY MASZ KSYWĘ PRZYŁU CZY PRZYŁUC?!" (zresztą, na płycie uchowało się jeszcze kilka błędów).

Ale to, co najbardziej mnie zabija na tej płycie to brzmienie. Strasznie zmiażdżone, nieczytelne, często wokale są trudne w odczytaniu, gubią się w bitach, nakładanie kilku ścieżek wokalnych rodzi błyskawiczni chaos, a przez to całość brzmi okropnie niechlujnie.

No, coś tu poszło zdecydowanie nie tak.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na myspace profil na lastfm

Wysłano: Piątek, 26 Kwietnia 2019, 11:15
Znajdź róznice: https://www.youtube.com/watch?v=r8G6tZIVDUM

http://www.facebook.com/kosciey < marniak

06/10/2014:
Spoiler:

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 26 Kwietnia 2019, 19:34
kosciey napisał(a):

Zwrotka Meza w jakiś dziwny sposób kojarzy mi się ze Rasem i nie wiem, jak się z tym czuć.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 26 Kwietnia 2019, 21:44
nie wiem czemu, ale ten numer i meza i donia nie jest jakis najgorszy :lol:

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 26 Kwietnia 2019, 22:34
VBS super ziomek, co grał hymn salezjańskich rekolekcji, a później go z tych samych rekolekcji chcieli wywalić z namiotu za jaranie zielska.

A numer Mezo x Doniu super letniak. Mezo ekstra Ras flow.

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Sobota, 27 Kwietnia 2019, 10:26
Raph napisał(a):
Nieumiejętność odmieniania własnego pseudonimu chciałbym przemilczeć, ale jako że jestem z wykształcenia m.in. magistrem polonistyki, chciałem tylko napisać "JAKIM KURWA PRAWEM PRZYŁUCEM? CZY TY MASZ KSYWĘ PRZYŁU CZY PRZYŁUC?!" (zresztą, na płycie uchowało się jeszcze kilka błędów).

Ej panie polonisto, a o ucięciu podstawy słowotwórczej i skracaniu tematów fleksyjnych to na uniwerku(?, wyższej szkole...) było, czy na te ekstrawagancje zabrakło czasu na ćwiczeniach z gramatyki opisowej?
Swoją drogą ciekawy jestem jak bardzo trzeba mieć spiętą dupę, żeby w wieku 3X lat przypierdalać się do nastolatka o pseudonim i jego odmianę, typie daj spokój, nie jesteś Bralczykiem, a tak poza tym to tylko muzyka.

A skoro już tu piszę tu płyta takie 2,5/10. Połówka za "przezajebisty" numer "Jazz", za każdym razem jak słyszę to nie mogę ze śmiechu. To w sumie niesamowite, że zupełnie przypadkowo można zrobić numer tak beznadziejny, że aż ekstremalnie śmieszny.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 28 Kwietnia 2019, 21:30
e tam mnie też wkurwia jakies gadanie "mam ksywe przylu ale odmienia się ją przyłuca" co to w ogóle za abstrakcyjny pomysł i po co to, jakieś pajacowanie na sile

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2