Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Poniedziałek, 19 Sierpnia 2019, 06:37

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 365 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19
VNM - Czuz Tu Daj Najs (2019) 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: VNM - Czuz Tu Daj Najs (2019)
  Wysłano: Wtorek, 28 Maja 2019, 16:54
Po pierwsze to VNM jest przepierdolenie-przejebanym raperem i ma takie skillsy, że se po prostu robi co chce. Mówi to co chce powiedzieć, a nie to co mu wyjdzie z kwadratowego dobierania słów na siłę, składając przy tym koronkowe konstrukcje i jak ktoś chce podważać jego skillsy, to niech się najpierw, kurwa, dobrze zastanowi.
Po drugie chłop nagrał ultra-trudny, ultra-odważny, i mega-ciężki album, który na pewno nie będzie bujał dupami w klubach, za to naraża go na śmieszność w oczach wieelu odbiorców czekających na "zajebisty rap", a dostających "nudę, że go dziewczyna pogłaskała". 'Jak czegoś nie rozumiem, to znaczy, że jest głupie', nie? :roll:
Parę bitów mi się nie podoba, parę tekstów podnosi jedną brew, ale i tak jestem pod wielkim wrażeniem tego jak V rozegrał sprawę wbijając się na tak grząski grunt. Miałem przy tym mocne skojarzenie z Tau, który też dłubie w swojej głowie palcem, ręką całą i z tego co tam znajdzie buduje takie traki, że mało kto byłby w stanie mu podskoczyć.
"Czuz Tu Daj Najs" zostaje w głowie i każe się przetrawić.
Mimo wszystko (przynajmniej póki co) nie chce mi się wracać do tej płyty, ale na maksa się cieszę, że spędziłem z nią czas poświęcając jej uwagę w 100% od A do Ż.
Świetny album! Brawo V!

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku

Wysłano: Czwartek, 30 Maja 2019, 16:19
gówniany album a ty pisząc o skillsach i kwadratowym składaniu powinieneś się zastanowić

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 31 Maja 2019, 00:07
a ten dalej swoją krucjatę prowadzi, serio masz jakiś problem ze słuchem gościu

btw. vnm > gówno > boxi

Spoiler:

Spoiler:

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 31 Maja 2019, 11:52
Jak nie slyszysz dukania, gubienia rymow i nudnych tekstow to raczej ty wyjmij kutasa z ucha

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 31 Maja 2019, 17:07
I co? Ma to zrobić bo ty tak chcesz? Masz taka opinię o tej płycie to se ją miej ale, kurwa, przestań usilnie zmieniać tok myslenia innych. Raz napisałes co sądzisz o tym albumie i każdy już wie, a to co sądzisz o opiniach innych to każdy ma w dupie.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na myspace
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 365 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19