Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Piątek, 20 Lipca 2018, 17:41

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1596 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 80  Następna strona
Taconafide ‎- SOMA 0,5 mg (2018) 

Kogo bardziej lubię?
Taco 25%  25%  [ 57 ]
Quebo 26%  26%  [ 60 ]
lubię ich tak samo, jebać nienawiść! 12%  12%  [ 28 ]
nie lubię nikogo, w tym mnie 36%  36%  [ 83 ]
Liczba głosów : 228

Taconafide ‎- SOMA 0,5 mg (2018) 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Quebonafide x Taco Hemingway - TBA (23.03.2018)
  Wysłano: Poniedziałek, 19 Marca 2018, 11:07
@Japan @azurro

"Latacie po mieście jak Bójka, Bajka, Brawurka"

no i ehhh?? gdzie w tej warszawie on widzi latajace laski z supermocami????/ powinien lute wylapac za takie peirdolamento ;//// jebany oszust

"W tym pokoleniu, na umowie - zleceniu"

lol, ja mam umowe o prace a kolega dzialanosc, a on ze cale pokolenie na zleceniu co ;/// gdzie on to widzi?????

Jak Waszym zdaniem wygladaja dzisiejsze latajace dziewczynki na umowach zleceniu co????

YOU SHOULD HAVE LEARNED - BITCHES LOVE CAKE

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 19 Marca 2018, 11:07
Może wspomniany O.S.T.R. jest już na tyle dojrzały, że nie w głowie mu obnoszenie się z hajsem? Facet w maju kończy 38 lat, ma wypracowane miejsce w muzyce, szacunek fanów i rodzinę. I przede wszystkim - układa te klocki od lat 90-ych a debiutował legalnie w 2001, to jest kupa czasu. Widział już wiele, zna wiele twarzy tej sceny.

A ludzie młodsi od niego o 10 i więcej lat dorastali w biedzie (załóżmy), dorobili się na rapie i teraz się chwalą i nawijają o tym. Dla mnie to akurat nie jest fajne. Wolę drogę Ostrego, wspomnianego też Mesa czy Sokoła, czyli spokojna praca nad wersami i muzyką, dobre albumy, a pieniądze są pieniędzmi i już. Ale ta nowa szkoła chyba tak nie potrafi, oni mają zupełnie inne podejście :dunno:

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 19 Marca 2018, 11:13
@Cz4rny1337

No już się przypierdalasz na siłę kolego. Nie uważasz?

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Poniedziałek, 19 Marca 2018, 11:18
Taki Ostry woli może sobie spokojnie ten hajs odłożyć bo jednak ta kariera wiecznie trwać nie będzie, a młody raper, który dopiero co wystrzelił z hajpem woli wydać zarobiony kwit na nowe ciuszki Supreme czy też Gucci. Młodsi słuchacze to też głównie pelikany, które łykną wszystko od swojego idola. A jeśli to jest ładnie opakowane, ciekawe i nieszablonowe to tym bardziej idą za nim w ciemno.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 19 Marca 2018, 11:23
Japan, uważam po prostu, że jesteście przewrażliwieni (szczególnie azurro) i przydałby się 2 tygodniowy urlop w górach z dala od tych śmiesznych wojenek

YOU SHOULD HAVE LEARNED - BITCHES LOVE CAKE

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 19 Marca 2018, 15:33
"Soma 0,5mg" to tytuł czy nie umiem czytać ze zrozumieniem?

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku WWW

Ostrzeżenia: 2
  Wysłano: Poniedziałek, 19 Marca 2018, 16:34
ksxn napisał(a):
Jedyne co mi przychodzi na myśl to Oskar ze Steezem.

PS: zmiencie tytul tematu na Taconafide - SOMA 0,5 mg

Lepiej niech zostanie tak jak jest.

azzurro napisał(a):
Może ludzie mają ból dupy, bo wkurwia nas już słuchanie o maszerujących nazistach w stolicy i generalnie o wielkiej fali nazizmu, która ogarnia nasz kraj i do autobusu nie wejdziesz, jeśli nie zahajlujesz kierowcy. Fajnie by było, gdyby artyści z uwagi na swoją rozpoznawalność przestali się wpisywać w trend pierdolenia głupot, które z racji ich zasięgu docierają do dużego grona osób w Polsce i zagranicą i są przez te osoby powtarzane. No chyba, że Taco mieszka w Niemczech i mu chodzi o te antyżydowskie manifestacje nazizjebów w Berlinie, to sorki.

7 koncertów też jest pewnie dlatego, że Quebo długo nie wytrzyma z taką amebą umysłową, w końcu nawinął kiedyś, że nie czyta Newsweeka, więc ma względny luz, a Taco pewnie prenumeruje i okładki sobie w ramkę oprawia. Jak mu zacznie pierdolić o zamachu na demokracje w trakcie podróży z Warszawy do Katowic, to Quebie się xanax skończy po pierwszym dniu trasy.

Tak właśnie, tak właśnie. Chociaż czy oni nie są bardziej jak dwa wyrachowane chochliki stojące nad kotłem? "Nie róbmy polityki, ubijajmy biznesy"

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 19 Marca 2018, 18:15
Ogółem to żartowałem, chociaż takie mam wrażenie, że obydwaj są z dwóch zupełnie różnych biegunów jeśli chodzi o myślenie, poglądy itd. 100% biznes, tak jakby sobie Que wydał z Białasem i Bonsem BBQ to czysta zajawka, ciężko określić chęć projektu z Taco jako czysto zajawkowy i w sumie szkoda, bo Demówka EP nie była nastawiona na komercję i zarówno w przypadku Quebo, jak i Białasa jest to najlepsza płyta w ostatnim czasie.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 19 Marca 2018, 18:48
Imho to bardziej tu chodzi nie o obnoszenie się hajsem, a zgrywanie wielce umęczonych sławą i pieniędzmi z którymi nie mają co robić. Skoro tacy są zmęczeni to niech spierdalają ze sceny zamiast wciskać kit. Que jest w tych zwrotkach tak sztuczny że głowa mała.
Taco niby lepiej, ale też szału nie ma. Jedyne co zostaje w głowie, to melodyjny refren i profanacja bonobo. Jeszcze obydwaj to "o" na końcu, jak to mnie irytuje.
Szkoda, czekałem na jakiś fajny materiał od taco, niestety wszystko wskazuje, że będzie zawód.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 19 Marca 2018, 18:58
Tak się teraz zastanawiam i czym właściwie objawia się zajawka przy robieniu albumu w duecie?

Jak Laik swojego czasu korespondował z Biszem i zapowiedział JOOŁ KURWA KOCURKI WIĘC TAK, ROBIMY PROJEKT TEHNIKOLOR, TEKSTY SIE PISZĄ ALE TO BĘDZIE SZTOS to jest zajawka, w ogóle wszystko z czystej pasji i będą dopłacać fanom do biletów, a Quebo usiadł na jakimś afterze festiwalu obok Taco i powiedział SŁUCHAJ FILIP, JAK ZROBIMY SIEDEM KONCERTÓW WSZĘDZIE WEJDZIE LICZMY 7 TYSIĘCY OSÓB, BILETY PO 69ZŁ TO DAJE JAKIEŚ 50 TYSIĘCY ZYSKU, TO JAK? Bo czytając część postów miałem wrażenie, że tak to sobie wyobrażają. Założę się, że zarówno jeden jak i drugi jarał się perspektywą zrobienia projektu (ktoś się zgodzi, ktoś nie) dwóch największych raperów na scenie, pofantazjowali sobie ostro możliwością wejścia na scenę i zagrania dla takiego głodnego tłumu śmiejąc się z crowdsurfingu Otsochodzi i dla mnie to jest nic innego jak zajawka.

To, że niezbyt pasują do siebie tematycznie (z tym też można się kłócić, jeśli zarówno jeden i drugi będą pewnie pchać na tej płycie singlowe populizmy) i prawdopodobnie nie zbijali sobie pion kończąc swoje zwrotki w studiu nie świadczy moim zdaniem o braku szczerych intencji ani pociągu do piniążków, tylko brakach w chemii.

Jak coś to czytałem forum dużo wcześniej, tylko omijały mnie otwarte rejestracje.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Post Re: Quebonafide x Taco Hemingway - Soma 0,5mg (23.03.2018)
  Wysłano: Poniedziałek, 19 Marca 2018, 19:17
To gdzie jest zajawka jak nie ma chemii i jedyny wspólny punkt to "obaj jesteśmy na szczycie"?

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 19 Marca 2018, 19:19
To porównaj sobie album Que z Białasem, który sobie wypuścili jako dodatek, a na QueShopie przez długi czas stał chyba za 20 zł do powinięcia osobno i preorder Taconafide, który bez podania playlisty stoi po 50 zł w komplecie z elitarną trasą koncertową, na którą bilety kosztują nawet 90 zł. No chyba jednak nie jest to opcja czystej zajawki, typu dawaj zrobimy projekt i puścimy ludziom, żeby się zajarali muzyką.

Ja nie mówię, że oni sobie usiedli i powiedzieli, nie lubie Cie, ale zrobimy hajsu na prywatny jacht, jak nagramy płytę, tylko że były już kolaboracje, które można określić jako czysto zajawkowe, bo ludzie usiedli i zrobili płytkę, która była jakąś ciekawostką i prezentem dla fanów, a nie opcją przycinki kokosów.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 19 Marca 2018, 19:23
azzurro napisał(a):
Ogółem to żartowałem

To jest materiał na film promocyjny z trasy robionej dla pieniędzy. Na początku jeszcze podekscytowani tłumem i stawką wydarzenia, z każdym koncertem coraz bardziej zmęczeni sobą i zawiedzeni odbiorem nowych utworów. Na ostatni koncert wychodzą tylko dzięki sile woli i kar umownych. Kończą po 50 minutach.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 20 Marca 2018, 00:10
śmieszne jest jak ludzie łączą sukces komercyjny z niską jakością płyty, weź sobie jeden z drugim sprawdź ile poszło albumu twojego ulubionego murzyńskiego rapera z lat 90
uproszczenie czy jaktam nazwać to o co ludzie się tu spinają można by np wyrzucić ocochodzi, który zamienił swoje i tak już płaskie teksty na ej ej ej skrrt, a w wypadku tacoxque mamy mało hitowy bit i oni tam kładą zwrotki rapowe rozumiesz, w których starają się przekazać coś swojego, na luzie mogłyby znaleźć się na ich innych projektach, bo tematyką/stylistyką nie odbiegają od ich aktualnej twórczości, nie ma żadnych modnych autotunów czy refrenu rozciągniętego na 90% tracku, jest za to mocno hiphopowo, podejrzewam że jak planowali robienie wspólnej płytki to aspekt finansowy brali pod uwagę ale widocznie złapali na tyle dobry kontakt ze sobą, że mają jakaś wspólną płaszczyznę na bazie której sobie nagrali kilka tracków, a że trasa tylko 7 koncertów to w sumie zajebista opcja, nagrali epkę potem grają koncerty, wracają zarobieni do siebie i mogą skupić się w 100% na solowych projektach, super sprawa dla takiego artysty

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Wtorek, 20 Marca 2018, 09:17
no nie ma refrenu rozciagnietego na 90% tracku bo oni nie maja na to pomyslu, są za to standardowe zwrotki o niczym na pseudo artystycznym bicie

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 20 Marca 2018, 09:40
Czy wiadomo już jak zasobna jest tracklista krążka? To dla mnie bardzo ważna informacja

pomiędzy leszczy

ZOSTAŃ UŻYTKOWNIKIEM ŚLIZG-PREMIUM, BYKU[ZOBACZ JAK]

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 20 Marca 2018, 09:43
azzurro napisał(a):
To porównaj sobie album Que z Białasem, który sobie wypuścili jako dodatek, a na QueShopie przez długi czas stał chyba za 20 zł do powinięcia osobno i preorder Taconafide, który bez podania playlisty stoi po 50 zł w komplecie z elitarną trasą koncertową, na którą bilety kosztują nawet 90 zł. No chyba jednak nie jest to opcja czystej zajawki, typu dawaj zrobimy projekt i puścimy ludziom, żeby się zajarali muzyką.

Ja nie mówię, że oni sobie usiedli i powiedzieli, nie lubie Cie, ale zrobimy hajsu na prywatny jacht, jak nagramy płytę, tylko że były już kolaboracje, które można określić jako czysto zajawkowe, bo ludzie usiedli i zrobili płytkę, która była jakąś ciekawostką i prezentem dla fanów, a nie opcją przycinki kokosów.

a pomyślałeś, że koszt wyprodukowania tego albumu z taco był większy niż z tym muminkiem białasem?

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 20 Marca 2018, 10:03
fakt, musieli przecież opłacić przeloty do studia w Nowym Jorku ze swoich apartamentów w południowej Francji

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 20 Marca 2018, 10:20
ale nieśmieszne koleś

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 20 Marca 2018, 10:24
Coraz bardziej się przekonuję do tego singla Artystyczny Biznes. Nie jest to jakieś odkrywcze, ale zwyczajnie fajnie bangla, dobrze się słucha. Czasem trzeba dać muzyce czas i nie płynąć samemu na negatywnych opiniach. Nie ma rewelacji, ale też nie ma żenady, jest okej, normalny numer. Czekam na więcej info, bo w ciemno preorderu i tak nie powinę.

edit jeszcze co do tej kolaboracji,
to być może było tak że się przecięli na jakichś festiwalach co widać na zdjęciach, pogadali między występami i któryś rzucił luźną propozycję że może by nagrali płytę, ale nie od razu w celu zarobkowym tylko żeby sprawdzić jak ich stylówki będą współbrzmieć, dając dodatkowo fanom obu panów mega frajdę że złączyli siły.

Komercyjność jest tu naturalną sprawą, patrząc na popularność obu artystów, Quebo to polski raper z największą ilością followersów na Insta (450k), a Taco wyprzedał Torwar i ludzie pragną jednak jego muzyki mimo że nie żyje w social mediach i wyskakuje jak Filip z konopi z nowym materiałem.

Wiem że bardziej spodziewane byłoby kolabo Quebo z Paluchem (też by się sprzedał) czy znowu z Białasem albo kimś z SB lub z Bonsonem choć Que wspominał że ten projekt został porzucony, niż z takim Taco, bo niby się nie znają, nie mają wspólnych numerów. Myślę że tu właśnie o to chodzi - chcieli spróbować czegoś nowego i od razu z dużym rozmachem organizacyjnym, chyba pierwszym takim na polskiej scenie.
Wiedząc że Que lubi zmiany i nowości, wydaje się to zrozumiałe.

Na pewno nie było tak jak za granicą, że menadżer jednego artysty dzwoni do drugiego, dogadują stawkę, artyści wchodzą do studia nawet się nie widząc razem, potem to ląduje na YT i po tygodniu ma 100mln views. To jest czysta komercha i kalkulacja.

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1596 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 80  Następna strona