Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Niedziela, 20 Maja 2018, 22:11

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
The Generacja - The Generacja (2018) 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post The Generacja - The Generacja (2018)
  Wysłano: środa, 17 Stycznia 2018, 12:31
Cytuj:
Przedstawiamy pierwszy klip ekipy The Generacja. Utwór o tytule "Od 20 lat" to pierwszy singiel z nadchodzącego projektu The Generacja do którego należą Lutek, Pękacz, Emil Przechwyty oraz Bodek Przechwyty. Za montaż i produkcję klipu odpowiedzialna jest ekipa Film Head. Album pojawi się w 2018 roku nakładem wytwórni Under The Top. Under The Top to label założony w 2018 roku przez Pękacza, Siódmego oraz Parzela. Label stworzony z czystej pasji do muzyki, którą dzielimy na dobrą i złą. Własna wizja, oryginalność i ludzie zmierzający w tym samym kierunku tworzą Under The Top. Związani z tą kulturą od ponad 20 lat dążymy do promowania naszej rzeczywistości a nie fikcji Top 10. Jakość, szacunek do klasyki i świeże podejście gwarantują świetną zabawę i silną pozycję na rynku na długie lata.

Wspomniany singiel Od 20 lat z gościnnym udziałem DJ Acea na bicie Siódmego :
https://www.youtube.com/watch?v=JSxnrTSmBio

W sumie to trochę brakowało mi takiego klimatu :D Ze składu kojarzę tylko Pękacza z jakiś rzeczy z Jeżozwierzem, warto coś od nich jeszcze sprawdzić?

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: The Generacja - The Generacja (2018)
  Wysłano: Czwartek, 25 Stycznia 2018, 01:55
Polecam to, dobre! Ja Parzela kojarzę, legala chyba przez PROSTO pchał kilka lat temu.

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2 ]