Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Wtorek, 23 Stycznia 2018, 05:09

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 159 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Kamil Pivot - Tato Hemingway (prod. Urb) - 15.12.2017 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Kamil Pivot - Tato Hemingway (prod. Urb) - 15.12.2017
  Wysłano: Piątek, 12 Stycznia 2018, 00:27
horoskop napisał(a):
Po prostu już z opisów było widac, że mamy tu do czynienia z rapującym młodym januszem, który nagrał płytę o piłeczce, rozmnażanku i pieniążkach, co nie jest też żadną nowością, bo prawie cały polski rap jest januszem podszyty. To nie jest żadne prowo, nie wiem o co chodzi z tym prowem. Prowa to jest w ogóle najgorsza rzecz, robić prowa to jak mieć trąd w internecie i wytaczenie tej armaty w takim momencie jest niepojęte. Nawet jeżeli Kamil Pivot to Twoje paliwo, to są jakieś granice. Słuchałem teraz trochę i beaty przyjemne, typ brzmi jak Smarki, czyli sympatycznie. Taka sympatyczna płyta od sympatycznego janusza, hip hopowy raport z drogi do klasy średniej, ogólnie nuda, ale nie mam w ogóle ochoty hejtować Kamila, a janusz to nie jest inwektywa, tylko smutek i rozpacz.

Jeżeli ktoś nazywa januszostwem życie, to nie mogę nie użyć słowa prowo nawet jeżeli masz takie poglądy

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 12 Stycznia 2018, 14:05
kartownik napisał(a):
Sęk w tym, żeby to planowanie rodziny było rozsądne, czego zabrakło w przypadku rapera Kamil Pivot, który natrzaskał za dużo tych anielątek co równa się z obniżeniem standardu jego życia.

tutaj i kawalek dalej niezle dojebales. skad ty to mozesz wiedziec niby? :hardasfuck: :hardasfuck:

Powrót do góry
I Mistrz Quizwania

Wysłano: Piątek, 12 Stycznia 2018, 14:24
Ja tam nie ufam horoskopom, nie wiem jak Wy

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku WWW

Wysłano: Piątek, 12 Stycznia 2018, 15:37
Mathieu napisał(a):
kartownik napisał(a):
Sęk w tym, żeby to planowanie rodziny było rozsądne, czego zabrakło w przypadku rapera Kamil Pivot, który natrzaskał za dużo tych anielątek co równa się z obniżeniem standardu jego życia.

tutaj i kawalek dalej niezle dojebales. skad ty to mozesz wiedziec niby? :hardasfuck: :hardasfuck:

Może stąd, że Kamil Pivot uczynił z tego motyw przewodni swojego albumu.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 12 Stycznia 2018, 15:41
na ile dzieci może pozwolić sobie Quebonafide?

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Piątek, 12 Stycznia 2018, 17:09
ale Pivot nie wypowiada sie negatywnie o swoich dzieciach, a nawet sprawia wrazenie szczesliwego z tego co ma/w zyciu osiagnal, wiec nadal nie rozumiem skad wytrzasnales taka teorie.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 13 Stycznia 2018, 20:35
Wydaje mi się ze "januszowanie" na płycie to normalna sprawa akurat, każdy raper jak ma ~20 lat nawija o wygrywaniu życia, hajsie i dziewczynach ale no niestety rzeczywistość jest jaka jest- nie każdy będzie w topie topów i często te X lat pózniej kończy się na sprawdzaniu o ile młodsi rozpierdalają grę jak w "Który rocznik". Ciekawi mnie, czy nadal nagrywałby płytę o rodzinie gdyby wydawał płyty co roku przez czas od Materiału Producenckiego i miał swoją wytwórnię- to on sam tylko wie. Może rzeczywiście domowy spokój to wygranie życia? A może to kwestia zmiany priorytetów i rozczarowania niezrobieniem kariery? Taka słodko-gorzka ta płyta, na pewno bardzo odważna.
Dobrze że szczerze i dojrzale o tym mówi, płyta o wyzwaniach które jeszcze przede mną, fajnie nawinęta i pozytywna- nie szkoda mi kasy żeby wesprzeć ten projekt

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 14 Stycznia 2018, 00:33
No nie wiem, ja mam chyba inną definicję słowa "Janusz". Dla mnie to nie jest "przeciętny przedstawiciel klasy średniej" ale ten wąsacz z memów - facet koło 50, niesympatyczny, sknera, mający w dupie wszystkich poza sobą, wyrzucający śmieci w lesie, biorący auto w manualu "bo woli mieć kontrolę nad pojazdem hehe", fan polskich kabaretów, Sylwestra z Jedynką i tak dalej.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 14 Stycznia 2018, 06:29
^^ no bo tak jest i prawda jest tez to, ze horoskopy sa zjebane.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 14 Stycznia 2018, 11:17
Mathieu napisał(a):
ale Pivot nie wypowiada sie negatywnie o swoich dzieciach, a nawet sprawia wrazenie szczesliwego z tego co ma/w zyciu osiagnal, wiec nadal nie rozumiem skad wytrzasnales taka teorie.

Ponieważ jest zaślepiony. Patrzy przez swój pryzmat - pryzmat dumy z założenia rodziny, wychowywania potomstwa, itp. Nie wątpię, że Pivotowie są szczęśliwi, ale niestety wydaje mi się, że nie wykorzystują maksimum swojego potencjału. Można oczywiście być zadowolonym z życia oglądając meczyki i odkrywać świat dla tej trójki, której jest się ojcem. Ale równie dobrze można świetnie przygotować do późniejszej egzystencji w społeczeństwie jedno dziecko, samemu przy tym mając czas na ambitniejsze pasje - dlatego mam wrażenie, że ta jego gromadka zwyczajnie się marnuje i w przyszłości, o ile nie wkroczą na lepszą ścieżkę, powielą błędy Kamila. A później ich dzieci i dzieci ich dzieci... Denerwuje mnie ta płyta i zachwyty nad nią, ponieważ jest to moim zdaniem linia najmniejszego oporu wychowawczego - szlachetna (i jeżeli Pivot faktycznie utrzymuje ten dom w ryzach, przesyłam szczere gratulacje), ale nic poza tym. Posługując się nomenklaturą piłkarską - można było to lepiej rozegrać. Niestety, odbiór tego krążka potwierdza do czego dążą słuchacze.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 14 Stycznia 2018, 11:55
Jesteś popierdolony

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 14 Stycznia 2018, 11:55
:rotfl: typ ma życie takie jakie mu pasuje, do tego ma czas na hobby itd. itp. więc o czym Ty w ogóle mówisz? Jestem bardzo ciekaw jakby mógł to jeszcze lepiej rozegrać.

Gdy za dużo zobowiązań dźwiga moja głowa, to słucham sobie UNDY, bo taka nasza rola

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 14 Stycznia 2018, 11:58
Np zamiast trójki dzieci mógłby mieć jedno i postować na ślizgu, albo nagrywać płyty, jedną na rok

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 14 Stycznia 2018, 12:34
Dla powyższych krytykantów:
Moja teoria nie jest doskonała, w zasadzie nawet można ją łatwo obalić, ale pomyślcie: żyjecie w rodzinie wielodzietnej i dzielicie: czas, pieniądze, zaangażowanie z resztą rodzeństwa, a rodzice i tak harują w niskim standardzie, abyście mieli co włożyć do garnka. Wtedy trudno o racjonalne wychowanie potomstwa. Teraz druga sytuacja: jesteście jedynakami, wasi rodzice mają mniej gęb do wyżywienia, pracują, ale wkładają też wiele potencjału zarówno w wasze wychowanie jak i we własne pasje. Oczywiście jest szansa, że zaczną przeginać i zrobią z was roszczeniowych gówniarzy, bo jednak rodzina wielodzietna uczy pokory i szacunku, ale to też nie jest norma, jeżeli dzieci są źle wychowywane. Więc może się mylę i Pivotowie ogarniają to wszystko w należytym porządku, jednak po lirykach na tej płycie mam zgoła odmienne zdanie - dla mnie jest to apoteoza przeciętniactwa, tylko, że wy nazywacie ją zwyczajnym życiem młodej rodziny.
Zaznaczam przy tym, że są to jedynie moje luźne spekulacje.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 14 Stycznia 2018, 12:48
Moxx napisał(a):
Jesteś popierdolony

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 14 Stycznia 2018, 13:42
Niedługo ta teoria ewoluuje w antynatalizm i będziesz dostawał jeszcze propsy, Kartownik
PS
Moxx napisał(a):
Jesteś popierdolony
[3]

Co Wy mi tu zrobiliście z takim pięknym tematem :!: Jednak to nie Kadłub zmierza forum ku końcowi.
Zamówiłem wczoraj dwie sztuki i jedną wręczę ziomkowi, któremu urodził się syn i kopie sobie piłkę w A klasie. Na bank doceni i nie będzie pierdolił trzy po trzy :nonono:

Powrót do góry
I Mistrz Quizwania

Wysłano: Niedziela, 14 Stycznia 2018, 13:44
A przy jakiej rodzinie człowiek staje się debilem robiącym największą żenadę dekady na forum?
Nie, nie piszę o sobie, kartownik

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku WWW

Wysłano: Niedziela, 14 Stycznia 2018, 14:19
pogaduchy napisał(a):
Np zamiast trójki dzieci mógłby mieć jedno i postować na ślizgu, albo nagrywać płyty, jedną na rok
Mógłby wyjść pograć w piłkę, albo nie wiem, się poruchać?

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na facebooku profil na lastfm WWW

Wysłano: Niedziela, 14 Stycznia 2018, 14:24
kartownik napisał(a):
Teraz druga sytuacja: jesteście jedynakami, wasi rodzice mają mniej gęb do wyżywienia, pracują, ale wkładają też wiele potencjału zarówno w wasze wychowanie jak i we własne pasje.

Co Ty i ten horoskop wypisujecie w tym temacie to ja pierdole :you_crazy:
Ale powiem Ci, że masz mylne myślenie. Jestem jedynakiem urodzonym w rodzinie pracującej, non stop na dorobku, nikt nie miał czasu na żadne pasje, no chyba że wychowywanie dziecka może być pasją, ale pewnie teraz mnie przeklniesz.

Z tej płyty bije miłość do tej trójki dzieci, jak można tego nie widzieć. Każdy rodzic powie, że jest dużo roboty i niewyspanie, ale satysfakcja ogromna. Na pewno większa niż z jakiejkolwiek zajawki na boku, w mniemaniu rodzica. Zresztą jak można porównywać jakiekolwiek zainteresowanie do własnego dziecka, małego człowieka który ma nasze geny i powstał z miłości do naszej kobiety. 100% życia jest w rodzicielstwie właśnie. Pivot zostanie klasykiem dla elitarnego grona na SLG, ale dla niego bardziej liczy się zostanie klasykiem dla własnych dzieci. Skumajcie linijki.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 14 Stycznia 2018, 17:07
soomal napisał(a):
pogaduchy napisał(a):
Mógłby wyjść pograć w piłkę, albo nie wiem, się poruchać?

Mógłby zapisać się na wieczorowe studia, albo dokształcać się z książek, internetu, cokolwiek. Odpuszczenie sobie nic nie wnoszącego meczyku na rzecz zgłębienia tematu z danej dziedziny, wyszłoby mu na dobre. Jeżeli jednak piłka nożna faktycznie stanowi jego pasję, to ok, ale akurat tv to bierny sposób na pielęgnowanie hobby. Daje więc też bierny przykład dzieciom. Raz na jakiś czas - ok, ale właśnie przez ten brak czasu, ma chwilę jedynie na nieangażujące aktywności i wszyscy na tym tracą. Gdyby miał mniej dzieci i więcej wolnych momentów to mecz byłby jedynie odpoczynkiem od intelektualnych rozrywek, a tak stanowi główną "intelektualną rozrywkę".

Ale wy się jaracie, bo też pewnie poznacie kobietę, zadurzycie się w niej i będziecie gotowi włożyć dla niej ciepłe kapcie i obniżyć standard życia. Albo macie przyjaciół, znajomych, chodzicie z nimi na imprezy, z których nic rozwojowego nie wynika.

Ostatnio edytowano Niedziela, 14 Stycznia 2018, 20:23 przez kartownik, łącznie edytowano 7 razy

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 159 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona