Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Wtorek, 23 Stycznia 2018, 11:07

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 234 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
VNM/B.Melo – Trailblazer EP (2017) 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: VNM/B.Melo – Trailblazer EP (2017)
  Wysłano: środa, 13 Grudnia 2017, 00:25
xzychu napisał(a):
DwaRazy napisał(a):
xzychu powiedz mi co jest chujowego w nowym trzecim wymiarze, technika, flow?
chyba ze sie jarasz to sry

ale ja nie uważam ze to jest chujowe, nie interesuje mnie trzeci wymiar bo w ich rapie nie znajduje nic ciekawego ale technicznie zawsze to był dobry poziom chociaż jednak mało było w tym sensu, nie jest to moj vibe i tyle w temacie, nie wiem co kurwa trzeba mieć w głowie żeby w 2017 roku zyc kategoria chujowe/nie chujowe, kurwa słuchajcie tego co was jara, tego czego szukacie w muzyce, ale nie wpierdalajcie piłki ze jak coś wam się nie podoba to jest chujowe albo jak nie ma wyświetleń to automatycznie jest chujowe, to jest w ogóle paradoks całości pierdolenia w dzisiejszych czasach - jak coś ma wyświetlenia i się komuś nie podoba to pierdoli ze gimby, kurwy zajebane sluchajo nie znajo się chuje w uszach, jak się podoba i ma wyświetlenia to nagle się części z odbiorców przestaje podobać bo za dużo ludzi słucha i nie ma jakiejś elitarności (gardzę wami durnie) no i trzecia grupa to podoba się a nie ma wyświetleń i ta jest najmniej szkodliwa wiec nie ma sensu się rozpisywać

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

mordo spokojnie, po prostu wkurwiasz sie jak ktos mowi ze nowy vnm chujowy ergo ze temu komus sie nie podoba i pytales o obiektywne kryteria, no to Ci dalem grupe, ktora te obiektywne kryteria odhacza, ale poza tym ciezko
oczekiwanie od ludzi ze beda dodawac do kazdej wypowiedzi 'wg mnie' albo 'wg mnie oraz wielu innych osob, patrzac na wyswietlenia' mija sie z celem, lepiej to sobie dopowiedzieć i sie nei spinać
pozdrawiam serdecznie z pieknego Krakowa

Powrót do góry

Wysłano: środa, 13 Grudnia 2017, 01:04
Pisanie, że VNM powinien zmienić styl, żeby mieć więcej wyświetleń :))))) Kurwa panowie, chyba was pojebało do końca. Kogo interesują wyswietlenia?
W ogóle prawda jest taka, że to z reguły ze słuchaczami jest problem, a nie z samym rapem. Fał nawija na swoim poziomie, tylko wam się nic nie podoba i to nie dotyczy tylko Venoma, tylko ogólnie. I to płakanie, że singiel sie nie spodobał i że wyświetlenia małe, no kurwa, niektórzy tu bardziej żyją tym niż on sam.
Polecam zadbać o jakikolwiek komfort słuchania, nie wiem, do fury se zajeb albo co, bo to zmienia w chuj podejscie, przynajmniej u mnie.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 13 Grudnia 2017, 01:50
Tresztok nie jest chujowy, może się nie podobać, być nijaki, ale na pewno nie można powiedzieć że jest chujowy

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: środa, 13 Grudnia 2017, 08:45
A to nie najebany VNM w wywiadzie ze spiętym Natalim właśnie wyjaśniał różnicę między "nie podoba mi się" a "chujowe"? :D

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: środa, 13 Grudnia 2017, 10:50
ale ja jak najbardziej rozkminiam różnice między "nie podoba mi się, a chujowe" i umiem docenić numer który mi nie siada bo nie trafia w moje gusta ale obiektywnie patrząc jest dobry
tylko problem polega na tym że to co VNM robi ostatnimi czasy jest właśnie chujowe i nie zmienia tego poziom techniczny na jakim poskładane są jego zwrotki skoro często są nawinięte śmiesznie słabo, często są też "wydmuszką" z chujowym refrenem (dodatkowo w tym 1 singlu śpiewanym przez jakiegoś lamusa), dobór bitów też jest co najwyżej średni, a sam Tomek gdzieś zgubił charyzme odnajdując ją tylko czasem tak jak przy okazji Linii

a co do tej rozkminki w wywiadzie ze spiętym Natalim to tak było, a argumentem (trzeba dodać że słabym) był teledysk do Kambek jak dzejzi :lol: który według VNMa może się komuś nie podobać ale nie jest chujowy :lol: (no chyba że coś pomyliłem bo ten wywiad to już był pare ładnych lat temu) oczywiście że jest chujowy

Powrót do góry

Wysłano: środa, 13 Grudnia 2017, 13:37
potter napisał(a):
RSK napisał(a):
potter napisał(a):
Bo ta epka to ma taki charakter mixtejpowy, gdzie są raczej luźne numery, z różnymi pomysłami i patentami Fała, tak przynajmniej mówił w wywiadzie dla popkillera. Płyta długogrająca ma wyjść wiosną i być spójnym, koncepcyjnym materiałem, który będzie mega szczery.

Mi ten numer też nie siedzi ze względu na te historię, a nie flow, ale za to pierwszy się wkręcił, bo technicznie to jednak szatan jest.

mówił to w popkillerze?

Tak było.
I podał też liczby sprzedaży: Etenszyn 15 k, Propejn i Klaudnajn po 13 tys, a Halflajfu zeszło 7 tysi, ale preorder szedł najlepiej ze wszystkich. Także połowę mniejsza sprzedaż, po przejściu z wytwórni mającej 1,5 mln subskrypcji do własnego labelu mającego 50k subów, to chyba tragedii nie ma.

preorder halflajf to chyba wybitnie potwierdza teorie tego, że fał ma stały fanbejs który go kupi no matter what, dzięki

the_god19 napisał(a):
Pisanie, że VNM powinien zmienić styl, żeby mieć więcej wyświetleń :))))) Kurwa panowie, chyba was pojebało do końca. Kogo interesują wyswietlenia?

powinien zmienić styl, żeby mieć więcej wyświetleń, żeby zaczął robić na tym hajs o którym ciągle nawija. pomijam fakt, ze moze gdyby zaczal robic wyswietlenia to zrobilby złoto, bo na razie to chuja se moze zrobic a nie

the_god19 napisał(a):
W ogóle prawda jest taka, że to z reguły ze słuchaczami jest problem, a nie z samym rapem. Fał nawija na swoim poziomie, tylko wam się nic nie podoba i to nie dotyczy tylko Venoma, tylko ogólnie. I to płakanie, że singiel sie nie spodobał i że wyświetlenia małe, no kurwa, niektórzy tu bardziej żyją tym niż on sam.

no ta, każdy twórca robi zajebisty content, tylko to odbiorcy są chujowi. koleś, skąd ty żeś się urwał? pamiętam jak multi robił zajebisty content, ten jego minecraft to był coś, teraz to już gówno, rapsy jakieś, meh

the_god19 napisał(a):
Polecam zadbać o jakikolwiek komfort słuchania, nie wiem, do fury se zajeb albo co, bo to zmienia w chuj podejscie, przynajmniej u mnie.

no tak, jak sobie odpale chujowy numer rano na kiblu i stwierdze ze jest chujowy, to na pewno spodoba mi się jak będę jechał autobusem czy autem, albo jak będę siedział w robocie przed komputerem

za to prowo dam ci 2/10, bo odpisałem

Powrót do góry

Wysłano: środa, 13 Grudnia 2017, 16:19
daj sobie spokój typie

Powrót do góry

Lokalizacja: to miasto nie pachnie jak szlugi i kalafiory, raczej jak butle wódy i puste torby
  Wysłano: środa, 13 Grudnia 2017, 17:11
toć dobrze gada, też mnie wkurwia takie pierdolenie o zjebanych słuchaczach, jak jesteś raperem to się kurwa postaraj żeby przykuć uwagę, to ty jesteś dla słuchaczy, a nie oni dla ciebie, ile razy już widzieliśmy jak typ nagrał średnią płytę i obwinia tych zjebanych słuchaczy i modę i tych co są na topie i cały kurwa świat, tylko nie siebie, że nagrał nudne gówno, odradzam starania typu akcje promocyjne solara, weny, ale już można np stworzyć sb ciekawy wizerunek, dać singiel z przyciągającym teledyskiem, ciekawymi linijkami, jakimś nietuzinkowym rozwiązaniem, np bonson teraz jest znowu smutny, postanawia umrzeć, ma na okładce nagrobek, i to jest już kurwa jakiś pomysł, no ja nwm co ma v dokładnie zrobić i właśnie o to chodzi, bo to jest jego praca, i każdego rapera, który chce hajs z rapu interesują wyświetlenia i interesuje sprzedaż, takie pierdolenie o wyjebaniu zostawmy sfrustrowanym nieudacznikom z podziemia
vnm jest za dobrym raperem żeby jego niepowodzenia tłumaczyć zjebanymi słuchaczami, to jest dobre dla nieudaczników, v się po prostu pogubił

nigga, hustlers don't stop, they keep goin'
you can lose your life but it gon' keep goin'
why not risk life when it's gon' keep goin'?
when you die somebody else was born

Powrót do góry

Wysłano: środa, 13 Grudnia 2017, 17:15
Wysilę się na porównanie (może mądre, może głupie nie wiem).

W muzyce jak i gotowaniu, aby coś uznać za dobre nie może nie być spełniony jeden warunek (muzyka - słuchalność, jedzenie - smak). VNM gdyby był kucharzem to podawałby swoje danie na ekskluzywnym talerzu i byłyby to nie wiem przepiórcze jaja z gatunki zagrożonego wyginięciem, posypane białymi truflami i kandyzowanymi owocami sprowadzanymi z Paryża a to wszystko zrobione metodą soui vide, podpiekane palnikiem o temperaturze nie mogącej zmienić się o 0,00001 stopnia celsjusza i wędzone przez 732h i 5 sekund w odmętach lawy wulkanicznej (oczywiście zmyśliłem to wszystko). Co z tego skoro dla ludzi, którzy zjedli w swoim życiu o wiele więcej niż kebaba i dania tego typu nie są dla nich rzeczą z kosmosu (żeby nie było, że nie poznali się na smaku) smakowałoby to jak gówno, a o zajebistym smaku mówiliby jedynie najwięksi "koneserzy" (psychofani VNMa). Czy taki kucharz byłby uznawany za dobrego? Czy ludzie zabijaliby się żeby zjeść w jego restauracji, nabijając mu kabonę i fejm? Wątpię.

Drugi singiel z tej epki odpalam i mnie uszy bolą, obojętnie czy jest to nawinięte na 50 krotnych rymach z łamanym flow, po prostu nieprzyjemnie się tego słucha.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 13 Grudnia 2017, 17:32
2rzyn napisał(a):
niektórzy to mają wciąż problem ze skumaniem co to flow

vnm w swoim dorobku ma i zajebiste plynne flow i takie wydukane wypierdalanie sie na bitach, z przewagą tego drugiego w ostatnich latach

weź już wypierdalaj gościu XD :lol: :lol:

Spoiler:

Spoiler:

Powrót do góry

Wysłano: środa, 13 Grudnia 2017, 18:37
oldschool napisał(a):

W muzyce jak i gotowaniu, aby coś uznać za dobre nie może nie być spełniony jeden warunek (muzyka - słuchalność, jedzenie - smak). VNM gdyby był kucharzem to podawałby swoje danie na ekskluzywnym talerzu i byłyby to nie wiem przepiórcze jaja z gatunki zagrożonego wyginięciem, posypane białymi truflami i kandyzowanymi owocami sprowadzanymi z Paryża a to wszystko zrobione metodą soui vide, podpiekane palnikiem o temperaturze nie mogącej zmienić się o 0,00001 stopnia celsjusza i wędzone przez 732h i 5 sekund w odmętach lawy wulkanicznej (oczywiście zmyśliłem to wszystko). Co z tego skoro dla ludzi, którzy zjedli w swoim życiu o wiele więcej niż kebaba i dania tego typu nie są dla nich rzeczą z kosmosu (żeby nie było, że nie poznali się na smaku) smakowałoby to jak gówno, a o zajebistym smaku mówiliby jedynie najwięksi "koneserzy" (psychofani VNMa). Czy taki kucharz byłby uznawany za dobrego? Czy ludzie zabijaliby się żeby zjeść w jego restauracji, nabijając mu kabonę i fejm? Wątpię.

Drugi singiel z tej epki odpalam i mnie uszy bolą, obojętnie czy jest to nawinięte na 50 krotnych rymach z łamanym flow, po prostu nieprzyjemnie się tego słucha.

Co :lol:

Powrót do góry

Wysłano: środa, 13 Grudnia 2017, 18:55
Gówno :mrgreen:

Powrót do góry

Wysłano: środa, 13 Grudnia 2017, 18:55
RSK napisał(a):
oldschool napisał(a):

Co :lol:

:lol: Hahahahahahahaha

Powrót do góry

Wysłano: środa, 13 Grudnia 2017, 18:56
alexmahone napisał(a):
toć dobrze gada, też mnie wkurwia takie pierdolenie o zjebanych słuchaczach, jak jesteś raperem to się kurwa postaraj żeby przykuć uwagę, to ty jesteś dla słuchaczy, a nie oni dla ciebie,

LOL
Słuchasz w ogóle tekstów Venoma? Bo chyba nie, skoro używasz tego argumentu. W ogole fakt, że ktoś nagle po tylu latach wypierdala tutaj argumenty w stylu "powinien coś zrobić, żeby przykuć uwagę" lub "żeby mieć więcej wyświetleń" :wall:
"TO TY JESTEŚ DLA SŁUCHACZY"... Serio? ja jestem raczej z opcji żeby słuchaczy mieć w chuju, podstawa wszystkiego.
Raper nie może być dla sluchaczy nigdy, kurwa, to się kłóci kompletnie. Dla mnie w rapie nie ma kompromisów, albo masz swoją stylówkę, swoją fazę i robisz coś z zajawą, bez oglądania się jak siądzie albo chuj z tym.
Ale to o czym mówisz przyszło chyba razem newschoolem - dzięki, że mi wytłumaczyłeś dlaczego młodzi brzmią identycznie, rapując w ten sam sposbób - po prostu tego chce słuchacz, co pokazują liczby.

Wiem, że coś tam rapujesz, bo sobie sprawdzałem. I co? Jak robisz sobie numer, to myślisz nad tym co się fajnie przyjmie? Nie no - jak Reno

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: środa, 13 Grudnia 2017, 18:58
ogólnie można było to zamknąć w jednym zdaniu, ale dobrze napisał.

VNM podąża ścieżką wielu raperów, idzie w zaparte że jest zajebisty i teraz chce eksperymentować, robić coś PONAD, coś więcej niż muzykę. a wszyscy oni najlepiej brzmieli jak pisali teksty do bitu i dawali tam emocje. nie wiem, prawdopodobnie jak jesteś profesjonalnym muzykiem i bierzesz za to fajny hajs, to przestaje ci to wystarczyć i zwyczajnie tak musi być.

Powrót do góry

Lokalizacja: to miasto nie pachnie jak szlugi i kalafiory, raczej jak butle wódy i puste torby
  Wysłano: środa, 13 Grudnia 2017, 19:34
the_god19 nie chodzi o to, żeby zrobić coś pod publikę, tylko żeby publikę sobą zainteresować, żeby kiedy hajp spada nie mówić, że słuchacze zjebani, tylko pokornie ocenić swój produkt, nie mówię, że każdy ma brzmieć jak "mejstrimowy niuskul", ale mówię, że należy mieć pomysł na siebie, vnm był najlepszy jak miał pomysł w stylu: jestem młody, rozpierdalam, chcę ten hajs, żeby znaleźć wartość w aktualnym rapowaniu vnma trzeba być (nie lubię tego określenia ale chuj) świadomym słuchaczem, ja jako pan ślizger, doceniam flow, wiem, że nie jest łatwo tak nawinąć i przyznaję, że skillowo v rozpierdala, ale równocześnie te kawałki mi się nie podobają

nigga, hustlers don't stop, they keep goin'
you can lose your life but it gon' keep goin'
why not risk life when it's gon' keep goin'?
when you die somebody else was born

Powrót do góry

Wysłano: środa, 13 Grudnia 2017, 19:40
Mnie VNM zmęczył swoimi kawałkami, kiedyś czekałem na kolejne płyty, jarałem się starszymi rzeczami. Dziś mogę tylko powiedzieć że wracam do starszych płyt, do tej pory NSPC i Niuskul mixtape leci co jakiś czas. Myślę, że przestałem się jarać około wyjścia Klaud N9jn, które może i opowiadało ciekawą historie, było odskocznią od znanego VNMa, ale kurwa, przysięgam, przesłuchałem ją dwa razy i nigdy już nie wróciłem, bo nic mnie do niej nie ciągnęło. Od tamtego czasu V leci jakieś chuj wie co, niestworzone rzeczy, niby rozpierdala skillami ale chyba po drodze zapomniał o co chodzi w muzyce. Nawet nie w rapie, w muzyce. Skillsów już nikomu nie musi udowadniać, to od dawna wiadomo. Teraz chyba musi udowodnić, że umie robić muzykę.

Stoję sam, odkąd Venom przestał się starać

Powrót do góry

Wysłano: środa, 13 Grudnia 2017, 23:09
Venom wyjaśnił całą tę waszą dyskusję w wywiadzie live u Yurkoskiego(ok. 1:19:00), w skrócie: zdaje sobie sprawę, że przez kombinowanie dla zwykłego słuchacza zmniejsza się słuchalność, ale chce robić takie tracki, żeby inni raperzy stwierdzili "kurwa jak on to przewinął" + wie jak zrobić track, którym ludzie się zajarają, ale uznaje to za ruchanie słuchacza i chce robić to co jego samego jara, zresztą nawijał o tym nie raz, po prostu robi coś czego sam będzie słuchał i co jemu się będzie podobać, może życzyć sobie żeby ludziom się to podobało, ale nie będzie robić pod ludzi(chociaż wie jak to zrobić) z wyżej wspomnianego powodu, polecam zobaczyć ten fragment, bo ponad 5 minut o tym jest gadane.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 13 Grudnia 2017, 23:30
PSZ wyjmij chuja z dupy :mrgreen:

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 14 Grudnia 2017, 05:34
Mystair napisał(a):
Venom wyjaśnił całą tę waszą dyskusję w wywiadzie live u Yurkoskiego(ok. 1:19:00), w skrócie: zdaje sobie sprawę, że przez kombinowanie dla zwykłego słuchacza zmniejsza się słuchalność...

Zwykli słuchacze to są u Onara czy Dioxa na koncertach, tutaj są kurwa koneserzy ok? Ślizg od zawsze był i jest prawdziwym głosem sceny. Nara.

To teraz ja może podsumuję (jestem z Venomem od zawsze i naprawdę chyba żadnego rapera debiut na legalu nie cieszył mnie tak, jak właśnie jego). Oczywiście możemy sypać frazesami typu, że nie każdemu się dogodzi itd. czy tam to jest nowe, innowacyjne, tego nie zrozumiesz itd. No dobrze, ale weźmy w gruby nawias wszystkie te patenty, nowe rozwiązania, które Ci podchodzą lub nie (to jest chyba dla każdego oczywiste) i skupmy się na jednym podstawowym elemencie jakim jest tekst, bez którego wszystko pozostałe jest nic nie warte. Tutaj niestety jest płasko i nawet płaszczyk innowacji nie jest w stanie przykryć pewnego zażenowania po odsłuchu. Dziękuję.

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 234 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona