Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Wtorek, 19 Czerwca 2018, 06:05

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 240 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
VNM/B.Melo – Trailblazer EP (2017) 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: VNM/B.Melo – Trailblazer EP (2017)
  Wysłano: Wtorek, 12 Grudnia 2017, 14:00
ja się pod tym podpisze, szkoda mi, że fał teraz ma po 15k wyświetleń pod trackami, nie powinno tak być

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na lastfm

Wysłano: Wtorek, 12 Grudnia 2017, 14:14
Jak to nie powinno tak być? Chujowe kawałki = chujowe wyświetlenia,proste.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 12 Grudnia 2017, 14:33
Ciekawe ile powinien mieć w przeliczeniu na stadiony narodowe.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 12 Grudnia 2017, 15:23
tak jak lubiłem od zawsze VNMa to te single i poprzedni album niestety lipa straszna :(

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Wtorek, 12 Grudnia 2017, 16:42
instinct dalej przeżywa marną sprzedaż i nikt po za nim nie daje o to jebania XDDDD

Spoiler:

Spoiler:

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 12 Grudnia 2017, 16:58
Bolooo napisał(a):
ja się pod tym podpisze, szkoda mi, że fał teraz ma po 15k wyświetleń pod trackami, nie powinno tak być

Zauważ, że wszystko z kanału "De Nekst Best" mocno kuleje. VNM mimo kolosalnego fejmu np. w stosunku do takiego Flojda (który notabene dopiero wypływa - swoją drogą bardzo dobrze rokujący raper) w liczbie wyświetleń jakoś wybitnie nie odstaje. Wyjątkiem są "Linie" (2,2 mln), które np. w zderzeniu z "Wyjebane" od Kękę są kurwa jakimś żartem (23 mln). W ProstoTV największą liczbę wyświetleń jeśli chodzi o VNM'a mają kawałki z EDKT i PROPEJN.

Dla mnie wniosek jest prosty. Zniżka formy i latanie na oparach dawnej świetności. Oczywiście czekam na LP i mocno wierzę, że wróci.

Powrót do góry
Mistrz Typera EPL

Wysłano: Wtorek, 12 Grudnia 2017, 17:06
PSZ napisał(a):
instinct dalej przeżywa marną sprzedaż i nikt po za nim nie daje o to jebania XDDDD

przeżywa jak przeżywa, ale to + marne wyświetlenia idealnie obrazują jego pozycje na scenie aktualnie
przy czym sam Tomek sprawia wrażenie jakby nic się nie działo i wszystko było zajebiście co troche śmieszy bo liczby są kurwa tak marne że nawet slg mixtape by mógł wykręcić lepsze (a same numery są jeszcze marniejsze)

może niech zrobi popularny teraz ruch "na zakończenie kariery i depresje" to się odbije :lol:

swoją drogą to w kwestii jakości numerów VNM mi troche przypomina Eminema (wiadomo że inna skala więc i liczby inne za tym idą) wszyscy wiemy że gość ma skillsy i może napierdalać Rap Goda ale nikogo poza ślepo patrzącymi fanbojami to już nie rusza

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm
moderator

Wysłano: Wtorek, 12 Grudnia 2017, 19:21
jak numery są „marniejsze” jak tresz tok jest zajebisty typie, co ci w tym kawałku nie siedzi? to jest twoja opinia ze to jest marne a jedyny argument na potwierdzenie to ze ma mało wyświetleń, a pomyślałeś w ogóle jakie to ma znaczenie? tresz tok to świetny kawałek, zajebiscie nawinięty i piękny technicznie na wyjebanym bicie, co z tego ze ma 150k wyświetleń? nie rozumiem czego tak przezywasz te wyświetlenia, łatwiej ci się czegoś słucha jak ma dużo wyświetleń czy o jaki jest twój tok myślenia? przecież oczywiste jest ze V nigdy nie miał potencjału komercyjnego jakoś wybitnie dużego, to już co zrobil „na weekend” przerastało jego target 10ciokrotnie, ale czy jak słuchasz kawałka i ma on mało wyświetleń to już myślisz sobie kurwa chujowy numer, a jak widzisz ze ma dużo to już „uuu jednak tutaj musi być piękny materiał”, no błagam Cię opanuj się kurwa sam ocen bez patrzenia na wyświetlenia, „glitch” deysa tez miał chujowe wyświetlenia i czy wpływało to na jakość kawałka? nie, bo był zajebisty od początku tylko w międzyczasie dobił większego hype’u

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Powrót do góry
Mistrz Typera EPL

Wysłano: Wtorek, 12 Grudnia 2017, 19:24
nie, ten numer nie jest zajebisty i w nim właśnie bardzo odczuwalny jest "syndrom Eminema" (kurwa co) :lol:
(czyli syndrom gościa który ma skille żeby rozpierdalać a jednak nie rozpierdala bo mimo że niby dobrze przewija tak jak w tym 1 singlu to numer jest wgl nie ciekawy a charyzma to chyba została przehandlowana na chujowe tatuaże)
zresztą z tego co pamiętam to propsowałeś Halflajf które jest max 3/10 (aka 2 numery dobre) więc nie ma o czym gadać nawet

a co do tych wyświetleń to oczywiście że nie wpływa to na ocene numeru tylko zastanawia mnie czy taki gość jak VNM nie ma ambicji żeby robić to ciekawiej, lepiej i z większym rozmachem i czemu zadowala go nakład który mógłby zadowolić kartownika aka wagona albo jakiegoś newcomera a nie VNMa

Ostatnio edytowano Wtorek, 12 Grudnia 2017, 20:03 przez instinct, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 12 Grudnia 2017, 20:03
Jedyne do czego można się przypierdolić w Tresz Tok to momentami dykcja i od biedy jeszcze typek na refrenie

insta: wojslvw

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku profil na lastfm WWW

Wysłano: Wtorek, 12 Grudnia 2017, 20:46
https://www.youtube.com/watch?v=0myrXs1nL0U

strimek z odsłuchu płytki

Spoiler:

Spoiler:

Powrót do góry
moderator

Wysłano: Wtorek, 12 Grudnia 2017, 21:18
a pomyślałeś może że jesteś po prostu przygłupi, instinct? może raper ma kurwa inne myślenie niż ty i nie zależy mu albo nie chce zmieniać opcji które zawsze go w rapie jarały jak technika czy flow tylko dla celu przez ciebie sprecyzowanego jako szersza rzesza nic nie znaczących randomów klikająca jego numer na youtube?
Cytuj:
zresztą z tego co pamiętam to propsowałeś Halflajf które jest max 3/10 (aka 2 numery dobre) więc nie ma o czym gadać nawet

wchodzisz na forum o rapie i dziwisz się że komuś się podoba rapowy album zajebistego rapera, mógłbym się z tobą założyć o dużą kwotę, że przy pewnych warunkach które musiałby spełnić się w np. twoim życiu doceniłbyś halflajf (a może nawet zrozumiał) i zaryzykuje tezę, że za 5 lat ten album będzie miał dużo większą siłę przebicia w jakichś podsumowaniach niż ma obecnie, bo to po prostu dobry album, nie najlepszy, nie wybitny ale dobry, szczególnie przy pewnego rodzaju życiowych wiatrach

napisz mi konkretnie co w tresz toku jest chujowe, oceń to w kontekście rapowego bangera, oczywiście oprócz tego że podstawowa zasada kawałków które tobie się podobają jest niespełniona czyli x nie równa się w chuj wyświetleń

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 12 Grudnia 2017, 21:27
Dopóki fani VNMa będą go utwierdzać w przekonaniu, że to co nagrywa jest tak zajebiste, dopóty on będzie napierdalał takie gówno jak ten singiel.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 12 Grudnia 2017, 21:32
xzychu powiedz mi co jest chujowego w nowym trzecim wymiarze, technika, flow?
chyba ze sie jarasz to sry

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 12 Grudnia 2017, 21:36
ale ta epka to przewózka flow i skillsów :bowdown:

Spoiler:

Spoiler:

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 12 Grudnia 2017, 22:08
Słuchałem właśnie tych urywków na streamie u Yurkoskiego i jaranko, zajebiście tam sobie lata po tych bitach :)

Powrót do góry
moderator

Wysłano: Wtorek, 12 Grudnia 2017, 22:45
DwaRazy napisał(a):
xzychu powiedz mi co jest chujowego w nowym trzecim wymiarze, technika, flow?
chyba ze sie jarasz to sry

ale ja nie uważam ze to jest chujowe, nie interesuje mnie trzeci wymiar bo w ich rapie nie znajduje nic ciekawego ale technicznie zawsze to był dobry poziom chociaż jednak mało było w tym sensu, nie jest to moj vibe i tyle w temacie, nie wiem co kurwa trzeba mieć w głowie żeby w 2017 roku zyc kategoria chujowe/nie chujowe, kurwa słuchajcie tego co was jara, tego czego szukacie w muzyce, ale nie wpierdalajcie piłki ze jak coś wam się nie podoba to jest chujowe albo jak nie ma wyświetleń to automatycznie jest chujowe, to jest w ogóle paradoks całości pierdolenia w dzisiejszych czasach - jak coś ma wyświetlenia i się komuś nie podoba to pierdoli ze gimby, kurwy zajebane sluchajo nie znajo się chuje w uszach, jak się podoba i ma wyświetlenia to nagle się części z odbiorców przestaje podobać bo za dużo ludzi słucha i nie ma jakiejś elitarności (gardzę wami durnie) no i trzecia grupa to podoba się a nie ma wyświetleń i ta jest najmniej szkodliwa wiec nie ma sensu się rozpisywać

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 12 Grudnia 2017, 22:47
Pamiętajcie że wyświetlenia =/= sprzedaż. Wydaje mi sie, że VNM ma stałą publikę i po prostu oni to kupują w ciemno

Plus VNM zawsze był w chuj komercyjny. Przypomnij sobie zrob to, nigdy więcej czy nawet urlop

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 12 Grudnia 2017, 22:48
niektórzy to mają wciąż problem ze skumaniem co to flow

vnm w swoim dorobku ma i zajebiste plynne flow i takie wydukane wypierdalanie sie na bitach, z przewagą tego drugiego w ostatnich latach

Powrót do góry

Wysłano: środa, 13 Grudnia 2017, 00:08
RSK napisał(a):
potter napisał(a):
Bo ta epka to ma taki charakter mixtejpowy, gdzie są raczej luźne numery, z różnymi pomysłami i patentami Fała, tak przynajmniej mówił w wywiadzie dla popkillera. Płyta długogrająca ma wyjść wiosną i być spójnym, koncepcyjnym materiałem, który będzie mega szczery.

Mi ten numer też nie siedzi ze względu na te historię, a nie flow, ale za to pierwszy się wkręcił, bo technicznie to jednak szatan jest.

mówił to w popkillerze?

Tak było.
I podał też liczby sprzedaży: Etenszyn 15 k, Propejn i Klaudnajn po 13 tys, a Halflajfu zeszło 7 tysi, ale preorder szedł najlepiej ze wszystkich. Także połowę mniejsza sprzedaż, po przejściu z wytwórni mającej 1,5 mln subskrypcji do własnego labelu mającego 50k subów, to chyba tragedii nie ma.

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 240 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona