Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest środa, 22 Sierpnia 2018, 05:18

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 425 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następna strona
Young Multi - Nowa Fala (1.12.2017) 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Young Multi - Nowa Fala (1.12.2017)
  Wysłano: Poniedziałek, 18 Grudnia 2017, 13:58
SWN napisał(a):
moody napisał(a):
oldschool napisał(a):
No i jak do " :bowdown: " za Olis to się fani zlecieli, a do napisania więcej niż 3 zdań na temat tej płyty to nikogo nie ma. Ot pokolenie beki i "xD"

niestety ale to bardzo trafne podsumowanie mlodego pokolenia wychowanego na memach i emotkach. umiejetnosc zlozenia trzech zdan na temat nawet ulubionej plyty staje sie ewenementem. nic dziwnego, ze wszelkiego rodzaju fora zamieraja, nie tylko muzyczne zreszta.

tylko powiedz mi, po co pisać tutaj ściany tekstu i jakiejkolwiek argumentacji o tym, że rozwój Multiego z kawałka na kawałek jest widoczny gołym okiem, że chłopak jedną płytą stał się pełnoprawnym raperem i komuś album się spodobał? próbowało już wielu, a niemal każda pozytywna i nieironiczna wypowiedź kończy się komentarzami SKOŃCZCIE TO PROWO, ŻEŚ DOJEBAŁ, XDD. umiejętność złożenia więcej niż trzech zdań i dłuższej dyskusji przydaje się, jeśli dwie osoby nie zgadzają się w jakimś elemencie, bądź chcą dwa elementy ze sobą porównać, a nie jeśli jedna z nich przedstawia swoje zdanie, kiedy druga nie chce przyjąć niczego do rozumu i wręcz neguje czyjeś subiektywną opinię.

zarzucanie braku merytoryki obrońcom Mulciaka jest tym bardziej niedorzeczne biorąc pod uwagę, że od jakichś dobrych kilku stron głównym orężem jego przeciwników jest PRZECIEŻ ON DWA LATA TEMU GRAŁ W MINECRAFTA na przemian z GIMBUS Z DREDAMI CIEKAWE SKĄD PINIĄŻKI :lol:

tak ich widzę
Obrazek

Spoiler:

Spoiler:

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 18 Grudnia 2017, 17:33
Wychowałem się. Na jego lets playach, teraz jakoś nie gra mi to, płyta dużo gorsza od Styrany Alias Szafa Gra

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 18 Grudnia 2017, 18:41
Jak progress, on technicznie kuleje, dykcja też fatalna, nawijka też do dupy. Porównując go z dobrze rokującymi niegdyś młodymi graczami z nowej fali jak Koldi czy może teraz Bedoes, to pomimo tego że ta dwójka dla mnie i tak szału nie robi to taki Multi to przy nich to dno. To jest taki popkulturowy grajek przecież on nie ma skillsów. Jest wielu młodych sto razy lepszych, zarówno z trueschoolu jak i z nowej szkoły. A co do jego fejmu no to w normalnych warunkach on by miał maksymalnie taki zasięg jak young igi przykładowo. Będąc youtuberem wywęszył hajs na modnym rapie i sobie przyciągnął tych ludzi i nagrał chujową płytę, która i tak się bardzo dobrze sprzedała. Ale czy to świadczy o tym że on jest doskonały?. Ja już przeczuwam odkąd on się pojawił, że za długo on w rapgrze nie zagości bo nie będzie chciał, będzie miał kontrakty sponsorskie z yt i tulił 4,5 cyfrowe kwoty i zwyczajnie lache na to wyłoży. I w sumie słuchając jego muzyki to jestem za tym żeby ten scenariusz się sprawdził. Muzyka to dla niego brak zajawki tylko chęć przytulenia pengi gdyby na rynku Patokalipsa i inni podobni stylówą raperzy rozdawali karty jeśli chodzi o fejm i sprzedaż to on by na iphonie pisał punche i bujał głową do beatu 94bpm. No niech ktoś stwierdzi że by było inaczej.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 18 Grudnia 2017, 19:25
Multi jako śpiewak to wytwor i potworek popkultury jimmy ladnie to nakreslil. Slizgu stajesz sie definicja chujowej dyskusji stwierdzam po tym wątku. Nie dopuszczacie do siebie zdania jakby to co najmniej byl spor polityczny albo pojedynek między apologleta a ateistą. A przedmiotem sporu jest newschoolowy spiewak. Serio dla kogos przedstawia on taka wartość by w tym przypadku stac w blaszczakowej totalnej opozycji ? Nie wiem ziom. Nwm nwm d(--)b

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 18 Grudnia 2017, 22:49
JimmY napisał(a):
taki zasięg jak young igi przykładowo
to bardzo słaby przykład, bo chyba nie wielu pl raperów pod AUDIO robi 10mln wyswietlen

https://soundcloud.com/jawor

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Wtorek, 19 Grudnia 2017, 01:50
SWN napisał(a):
że chłopak jedną płytą stał się pełnoprawnym raperem

najs

Jawor napisał(a):
JimmY napisał(a):
to bardzo słaby przykład, bo chyba nie wielu pl raperów pod AUDIO robi 10mln wyswietlen

Jawor ma rację, a Jimmy nie ma racji.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na facebooku

Wysłano: Wtorek, 19 Grudnia 2017, 02:01
Jawor napisał(a):
JimmY napisał(a):

jo sugerowanie, że jang igi zrobiłby kolosalnie inne liczby gdyby ten numer miał klip to kurwa beka, liczby byłby dalej takie jakie są, różnica jest taka, że multi może sobie zrobić klip do każdego kawałka

Spoiler:

Spoiler:

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 19 Grudnia 2017, 02:22
A co ma piernik do wiatraka. Was ten temat ogłupia, czy o chuj chodzi?

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 19 Grudnia 2017, 15:00
pod ten temat powstała ta emotka: :hardasfuck:

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Wtorek, 19 Grudnia 2017, 15:14
young multi robi flex

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 19 Grudnia 2017, 15:44
Niech ktoś wrzuci jak będą jakieś wyniki sprzedaży. Tylko to się liczy.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 19 Grudnia 2017, 16:40
LuckyLuke napisał(a):
A co ma piernik do wiatraka. Was ten temat ogłupia, czy o chuj chodzi?

włącz mózg, nie będę cię prowadził za rączkę byś prosty brak zależności zrozumiał

Spoiler:

Spoiler:

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 19 Grudnia 2017, 17:11
Kurwa typie, skąd ty żeś się urwał. Średnio mam czas na wykłady łopatologiczne, ale niech ci będzie, bo widocznie rozumem nie grzeszysz.

JimmY napisał(a):
A co do jego fejmu no to w normalnych warunkach on by miał maksymalnie taki zasięg jak young igi przykładowo.

Jawor napisał(a):

Widzisz te dwa cytaty? No to to dobrze. To teraz skumaj, że Jaworowi chodziło o to, że Jimmy dał zły przykład, bo w NORMALNYCH WARUNKACH Mulit za chuj nie miałby takich zasięgów jak dajmy na to JANG IGI (a JANG IGI ma ogromne zasięgi w tej chwili. Na youtube, na koncertach, wszędzie). Bo ZWYKŁY YANG MULTI to byłby kolejny zwykły gostek co se nawija na niuskulach, jakich teraz jest na pęczki. Jak już mówimy o normalnych warunkach, to jeśli nie byłby jutuberem i robiłby rap z zajwaki, to za chuj nie przebiłby się aż tak mocno, bo raz, że mało osób by o nim usłyszało, dwa, nie miałby takich klipów z przepychem, trzy, musiałby zaczynać od zera. Jak już mamy porównywać domniemanego ZWYKŁEGO RAPERA JANG MULTIEGO i jego domniemane zasięgi gdyby nie był jutuberem, to na pewno nie do Jang Igiego, bo za chuj te zasięgi by się do siebie nie zbliżyły nawet. Kumasz?

No nie kumasz, bo wyskakujesz kurwa z jakimś odrealnionym postem, który jest w ogóle nie na temat i ma się nijak do tego o czym dyskutują wyżej wymienieni.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 19 Grudnia 2017, 18:40
Jeżeli Young Igi jest rzeczywiście taki popularny no to nie wiedziałem. Nie sprawdzałem. Z tego powodu że Multi wyskakuje z lodówki o Igim tyle nie słysze, to podałem jego ksywę bo mi się skojarzyło z young. Ale dla mnie można to robić o wiele lepiej niż oni, ten cały newschool. Dzisiaj jak robisz to w taki sposób jak oni to z miejsca trafiasz w ten target i jestes popularny. Ale żeby robić np taką twórczość jak jakiś Penx czy Pezet, czy choćby Białas. To trzeba mieć większe skillsy. A takie przerywane flow i dużo autotuna to każdy głupi potrafi i jest to w dużej mierze oszukiwanie słuchacza, bo trafiłem na kawałek przy okazji Young Igiego ''Mówiłaś''. No to gdzie tu jest szcypta umiejętności?. Przecież powyłączać te wszystkie efekty, a właściwie wyłączyć autotune. To cały śpiew jest całkowicie zafałszowany i nawijka też już by kulała bez tych efektów. Ale to każdy ma inny podgląd, dla mnie to poprostu jest całkowicie sztuczne, jeśli chodzi polską rapgre to zajebisty kawałek na autotune jaki pamiętam to był Michael Kors od Tedego. Nie wiem czy to tylko jednorazowy taki kawałek tego young igi, jeśli leci na tym patencie przez całą płytę no to coś jest nie tak.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 19 Grudnia 2017, 19:38
JimmY, przykro mi, że niszczę twój świat z marzeń, ale żeby dobrze brzmieć na autotune, trzeba umieć go wykorzystać i modulować głosem. Inaczej jest jeszcze gorzej niż bez efektu. Igi jest zajebiście melodyjny i IMO jest jednym z najlepszych w polsce jeśli chodzi o niuskul. Multi ma bardzo dobre ucho do bitów i potrafi rzucić zajebisty refren, a reszta jeszcze przyjdzie - przypominam, że gość jest dopiero na początku rap drogi.

Swoją drogą, LuckyLuke, piszesz tak, jakby Multi robił rap tylko dla siana i w ogóle bez zajawy. Moim zdaniem to chuja prawda, słychać, że gość ma na to zajawkę, że słucha takiej muzyki i po prostu chce ją robić. Będzie tylko lepszy - między najlepszymi a najgorszymi kawałkami z "Nowej Fali" jest ogromny rozstrzał, podejrzewam, że powstawała na przestrzeni długiego czasu. A to, że wykorzystał zasięg, który zbudował sobie swoją pracą na czymś innym? Należy tylko pochwalić za zmysł do robienia interesów.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 19 Grudnia 2017, 20:28
ucho do beatów jako zaleta rapera xd. Propsy dla producentów. Ja tam wgl nie czuje tego klimatu, tzn lubie newschool ale bliżej mi do stylu Białasa, Palucha, ewentualnie Queby. A co do tego multiego jeszcze to napisałeś że to dopiero początek jego drogi. To ja już teraz pisze w tym temacie 19 grudnia. Że to jest ostatnia jego płyta. A co do jego zajawki to myślę że wyjaśniłem jego zajawke w tym temacie, tym oto fragmentem posta.

Spoiler:

Zajawkowicz, to dla mnie ktoś kto jest oryginalny w tym co robi, nie ważne od stylu. A nie podpinacz pod coś pod co jest boom.

Ostatnio edytowano Wtorek, 19 Grudnia 2017, 20:34 przez JimmY, łącznie edytowano 2 razy

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 19 Grudnia 2017, 20:32
Warto dodać że muzycznie już kilka lat coś tam klepał tylko nie wychodziło to poza krąg jego fanów z okresu MultiGameplayGuy czy jakoś tak

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 19 Grudnia 2017, 21:44
deska napisał(a):
Swoją drogą, LuckyLuke, piszesz tak, jakby Multi robił rap tylko dla siana i w ogóle bez zajawy.

Nie nie nie, źle to odebrałeś. W chuju mam czy se robi to dla zajawki, czy dla hajsu, bo go nie słucham. Podziwiam sukces, ale to by było na tyle. Może kiedyś mi się spodoba jego muzyka, nie wykluczam, nie skreślam go. Wlazłem tu tylko po to, żeby skomentować dwa durne posty via RAPER KOMPLETNY, albo tego ananasa PSZ. Osobiście nic do dzieciaka nie mam, niech sobie robi co chce i niech zgarnia penge.

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Wtorek, 19 Grudnia 2017, 22:25
JimmY napisał(a):
ucho do beatów jako zaleta rapera xd. Propsy dla producentów. Ja tam wgl nie czuje tego klimatu, tzn lubie newschool ale bliżej mi do stylu Białasa, Palucha, ewentualnie Queby. A co do tego multiego jeszcze to napisałeś że to dopiero początek jego drogi. To ja już teraz pisze w tym temacie 19 grudnia. Że to jest ostatnia jego płyta. A co do jego zajawki to myślę że wyjaśniłem jego zajawke w tym temacie, tym oto fragmentem posta.

Spoiler:

Zajawkowicz, to dla mnie ktoś kto jest oryginalny w tym co robi, nie ważne od stylu. A nie podpinacz pod coś pod co jest boom.

jest młody, taki styl jest modny, więc to naturalne, że tego słucha i nagrywa w tym stylu, równie dobrze mógłbyś przyjebać się do smarkiego smarka albo nasa, bo czemu nas nie mógł w latach 90' nagrywać w stylu run dmc tylko nawijał tak jak było wtedy modnie? to całe przypierdalanie się do wszystkiego innego tylko nie do muzyki jest już śmieszne, z drugiej strony muszę przyznać, że coraz częściej widzę w tym temacie krytykę muzyki, więc chyba jesteśmy na dobrej drodze

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 24 Grudnia 2017, 21:45
W czasie domówki słuchasz tej nuty,
buja się do niej nawet gość głuchy

Young Multi - Pogba

Jak można nawinąć coś takiego, jeszcze tak jak on :lol:

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 425 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następna strona