Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Poniedziałek, 15 Października 2018, 10:04

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 619 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31  Następna strona
KęKę - To Tu (2018) 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: KęKę - To Tu (2018)
  Wysłano: Sobota, 2 Czerwca 2018, 11:51
Czyli rozumiem, że Kęki nie chodzi do restauracyj bo piją wino, tak?
Nie chodzi na mecze bo tam piją piwo, tak?
Jak on wytrzymuje w hipermarkecie?

Co innego utracić kontakty z kompanami, którzy służyli tylko do chlania. Co innego nieuczestniczenie w weselu bliskiej osoby bo tam pijo.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 2 Czerwca 2018, 12:08
Jeśli nie widzisz różnicy między typowym polskim weselem (które bardzo często jest jedną wielką najbą) a winem w restauracji czy też hipermarketem ( :lol: ) to współczuję.

Wy chyba nie rozumiecie, że on jest nieuleczalnie chory i jego zmagania z chorobą to co innego, niż wyjście w piątek na miasto i poprzestanie na dwóch piwach. :roll:

Jestem dla niego wyrozumiały, domyślam się, że ma ciężko i mam nadzieję, że nigdy nie będzie mi dane tego bliżej poznać (czy to samemu czy poprzez najbliższych)

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 2 Czerwca 2018, 12:18
Dobrze, tylko ukrywanie się przed światem w momencie gdy np. przyjaciel ma wesele albo siostrzeniec komunię to jest nienormalne.
Jakoś nie potrafię sobie wyobrazić, że siedząc w najbliższym gronie, który zna twoje problemy nagle cała chmara ludzi nagabywała go na wódę. Za to jestem w stanie sobie wyobrazić, że pełno nieświadomych fanów gdzieś na koncertach proponuje mu browara a jakoś nie rezygnuje z tras koncertowych.

Od tego się nie ucieknie a chowanie i unikanie do końca życia sytuacji gdzie ktoś może pić jest bez sensu.

♬ ♫ ♪ Siedze na chacie jak cesarz siedze na chacie jak szczur szczur ♬ ♫ ♪

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 2 Czerwca 2018, 12:23
Jest bez sensu bo ty tak twierdzisz? A może pół życia na bombie jest bez sensu?

Kurwa, dlaczego Wy macie takie ograniczone spojrzenie, że ktoś nie może zachowywać się inaczej od innych. A może on chce być pariasem i ma obrzydzenie do alkoholu, nawet na sam widok? Po prostu w pełni wyeliminował ze swojego życia tę używkę + wszystko co się z nią wiąże. Nie mówię, że to jest popularne/normalne/sam bym tak zrobił, no ale jestem w stanie to zrozumieć.

Może nie jest gotowy na to, by siedzieć spokojnie wokół kielonów i toastów, a wy mówicie że mu odjebało :lol:

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 2 Czerwca 2018, 12:29
Spoiler:

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 2 Czerwca 2018, 12:39
Przecież Laik wyjaśnił, że jakoś najebany Rawicz mu nie przeszkadzał.

Jak coś znika to nie płaczę, ufam Bogu
Szykuje coś lepszego albo da ku temu powód

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 2 Czerwca 2018, 12:55
Za pieniądze to on ma silną wolę XD

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 2 Czerwca 2018, 13:11
Gusher napisał(a):
Po prostu w pełni wyeliminował ze swojego życia tę używkę + wszystko co się z nią wiąże

Przecież to musiałby z chaty nie wychodzić. Ale ślizg też chujowo podszedł do tematu po tylko jednym zdaniu. Możliwe, że Kękiemu chodziło że stara się omijać te mniej ważne dla niego wesela, jakiejś dalszej rodziny albo od znajomych swojej kobiety. Wtedy to spoko przecież skoro nie daje sobie z tym rady.

Ale jak omija wszystkie to imo chujowa akcja, zwłaszcza patrząć na to co zostało przytoczone w postach wyżej

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 3 Czerwca 2018, 00:56
@DMS generalnie większość świata pije w ten sposób i ja np. po roku w Anglii stwierdzam, że my mamy tutaj kulture picia. Chlanie na litry, ale jednak w UK w małych miasteczkach ludzie dosłownie śpią w swoich bełtach przed lokalami, totalna dzicz i tak tydzień w tydzień. Jak zobaczyłem jak wyglądają balety poza granicami naszego kraju to jednak zacząłem doceniać polskie łojenie gołdy, może i w znacznie większych ilościach, ale chociaż z kulturą.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 3 Czerwca 2018, 07:40
To samo jest w Berlinie, ludzie też tam wolą dzień w dzień,a w weekendy na mieście jest syf plus duże prawdopodobieństwo na jakąś spinę, u nas pod tym względem jest zdecydowanie lepiej, wbrew powszechnej opinii, że to my jesteśmy takimi pijakami.

Tydzień temu byłem na weselu mojej kuzynki i mój wujek bardzo mocny alkoholik, obecnie po odwyku jakoś przyszedł i dał radę nie pić mimo, że to wesele jego córki, do tego przyprowadził jako partnerkę bardzo atrakcyjną dziewczynę poznaną na odwyku, przetańczyli całą noc i dali rade nic nie pić i nie spinać się, że wszyscy wokół walili wóde. Niestety mam wrażenie, że Kę robi z siebie jakiegoś męczennika pod publiczkę

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Niedziela, 3 Czerwca 2018, 07:57
Zajebisty raper, ma skurczybyk talent i jest oryginalny... uwielbiam go a płyta bardzo fajna podoba mi się bardzo klip i piosenka Zoba, czyżby nawiązanie do tupaca ze snoopem?

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Niedziela, 3 Czerwca 2018, 08:19
kubs1948 napisał(a):
Niestety mam wrażenie, że Kę robi z siebie jakiegoś męczennika pod publiczkę

Bo to się sprzedaje, a my jako naród, mam wrażenie, że lubimy gloryfikować męczenników i śledzić takie historie.

Jak coś znika to nie płaczę, ufam Bogu
Szykuje coś lepszego albo da ku temu powód

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 3 Czerwca 2018, 13:00
Alkoholizm, to bardzo ciężki nałóg i często jest to choroba nieuleczalna. Nawet jak rzucisz chlanie to boisz się do niego wrócić bo nie wiesz jak to się skończy, ale dziwi mnie to, że typ się boi napić browarka mając już wiele czyt. dzieci, dom, żona, muzyka itp. nie potrafię sobie wyobrazić kogoś kto nagle to przepierdala bo wypije browca, naprawdę aż tak człowiek może być słaby? Przecież gdyby chlał w opór i był mega alkoholikiem to straciłby pracę, nie miałby gdzie mieszkać, wyglądałby teraz dużo starzej itp. według mnie troszkę nałogi są naciągane przez artystów, bo zasłaniają słabości nałogami. Musiałby teraz grzebać w przeszłości pijąc wódę, no bo kurwa co może go teraz smucić że nie ma już 20lat? No błagam, jak dla mnie to troche pod publike nakurwia. Peja jak przestal alko pić itp. to zrobił kilka kawałków, do dzisiaj coś tam wspomni czasami na ten temat, ale kurwa nie mówi w wywiadzie że na wesele nie pójdzie bo leje się wóda ( to już mega fobia i strach - który sam w sobie też jest niebezpieczny ). Podpinam się do pytania wyżej, co jak dzieciaki będą miały wesela? Będzie siedział związany do krzesła? W tych czasach jak nie masz kontroli nad używkami, i nie masz silnej woli to wracasz się tam skąd przyszedłeś, bo same zamartwianie się za każdym razem na logikę ( dostaje zapro tu i tam ) i ciągle musi myśleć, a nie idę bo tu wóda, a nie idę bo tam wino, a nie idę bo tam piwo, ciąglę hamowanie. Gdyby przywyknął do życia i zaakceptował życie bez alkoholu, to mógłby iść na imprezy gdzie są libacje, bo nieraz widziałem pacjentów którzy po prostu nie chleją bo im to nie sluży bo wiedzą że sobie zjebią życie i git, ale nie pierdolą że nie przyjdą bo % są. Trzeba z głową podchodzić do takich rzeczy, bo zamykanie się na wszystkie spusty przed światem jest jeszcze chujowsze. Niech sobie nie chleje, ale takie pierdolenie to mógłby zatrzymać już dla siebie. Każdy na świecie człowiek ma uzależnienia, i tylko my potrafimy je korygować na lepsze lub gorsze. Kwestia akceptacji, silnej głowy, i zrozumienia szczerego.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 3 Czerwca 2018, 15:16
Dzieci sobie nie zdają sprawy czym jest alkoholizm i że 1 na 1000 wychodzi, i to że on o tym cały czas sie chwali i pisze jest jak najbardziej zrozumiałe.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Niedziela, 3 Czerwca 2018, 20:25
Tak dla kontrastu polecam obejrzeć Wam ten wywiad z dzisiejszej perspektywy :)

https://www.youtube.com/watch?v=fC4cU6ao8Ug

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 3 Czerwca 2018, 20:48
Mamflowilajt napisał(a):
Tak dla kontrastu polecam obejrzeć Wam ten wywiad z dzisiejszej perspektywy :)

https://www.youtube.com/watch?v=fC4cU6ao8Ug

szkoda, ze ten dysk mu poszedl, bo zadna jego plyta nie ma podjazdu do tych wszystkich luznych trackow

Powrót do góry
Zobacz profil profil na discogs profil na lastfm WWW

Wysłano: Niedziela, 3 Czerwca 2018, 20:56
Nie chodzi o to ze on nie pije tylko o to ze mowił, że robi swoje i ma wyjebane a teraz pokazuje na kazdym kroku ze wyjebane ma jedynie na fanów którzy nie kupią jego każego wysrywu co wyda i wszystko co robi jest przemyslane i strategią jak zarobić, po onarze bym się tego spodziewał a nie kurwa po kękim który miał być pochodnią słuszności w mroku spierdolenia.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 4 Czerwca 2018, 09:32
No i gdzie na tym wywiadzie wygląda na chlejusa? Tutaj efekty na pysku widać od razu od chlańska i to solidnego 2008 r

Spoiler:

Powrót do góry
moderator

Wysłano: Poniedziałek, 4 Czerwca 2018, 10:25
Uwierz mi, że można łoić przez lata na umór i w życiu byś nie powiedział że taka osoba ma problem z alkoholem.

Swoją drogą odcina się od pijackiej przeszłości na całego, ale gdyby nie to, to na pewno nie byłby w tym miejscu w którym obecnie się znajduje.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 4 Czerwca 2018, 11:11
Czaicie, że alkoholizm, jak każde inne uzależnienie to przejebany mechanizm, który niesie za sobą często złamane życiorysy, przegrane lata, rozjebane psychiki? 1 piwo jest dużym problemem, bo może być wyzwalaczem, który w perspektywie paru następnych dni okaże się sporą pokusą do wypicia kolejnego i kolejnego. Tak po prostu, podświadomie, nie ma to nic wspólnego z logiką. "Bo perełke pod ligę mistrzów to se mogę raz na jakiś czas". No alkoholik po leczeniu nie może, i chuj. Tak samo przebywanie w towarzystwie osób pijących jest niewskazane, a dokładniej sytuacje, w których widzimy siebie sprzed lat, więc pokrótce widok pary w restauracji, która pije se winko będzie słabszym wyzwalaczem niż chlejące wódę ziomki. Przypominam, że mówimy tu o gościu, który walił 5, 10, może 15 lat swojego życia, przepił wszywke

I nie bronię tej celebrytki kękę (jebać go za denną i populistyczną muzykę, całkowite odpulenie kolegów również wydaje się być strasznie słabe), nie zgrywam również speca na temat alkoholizmu, aczkolwiek to co napisałem jest na pewno bliższe prawdy, niż ignoranckie wysrywy paru osób w tym temacie, pozdro

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 619 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31  Następna strona