Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Wtorek, 12 Grudnia 2017, 18:55

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Dwa Sławy - TBA (2018) 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Dwa Sławy - TBA (2018)
  Wysłano: Wtorek, 3 Października 2017, 21:05
"Piszemy do Pani/Pana w bardzo nietypowej sprawie. Herbatniczki, należy Wam się kilka słów wyjaśniających co tu się obecnie odpierdoriro. Po pierwsze primo X2. Wydajemy się sami, bo zawsze chcieliśmy być sobie sterem, marynarzem i tatuażem. Poza tym sądzimy, że tak winien robić każdy twórca - półinteligent, który zachował chociaż kapkę grosza w materacu. Nie mamy jednak mokrych snów o ekspansji, dlatego też nie nadsyłajcie, prosimy, Waszych demówek (będą komisyjnie niszczone niszczarką z silnikiem 2.2, no, może poza tymi pięcioma nadesłanymi przez ostatnie 12 godzin), bo na tę chwilę pod nazwą X2 kryją się tylko nasze gęby i tylko nimi będziemy świecić.
Po drugie primo Embryo. Glamrap musi wyhamować konfidencjonalne podniecenie, nie było kłótni, afer, tłuczenia talerzy. Z Markiem rozeszliśmy się w zgodzie, obie strony podjęły i uszanowały tę decyzję. Dużo się od niego nauczyliśmy i jesteśmy wdzięczni za te 5 lat, bo wychodzimy stamtąd jako dużo bardziej wise niggas. Teraz Glamrap może nam w komentarzach wstawiać kutasy. Po trzecie primo - ultimo klip do ATCS. No mówiłem, mówiłem różne rzeczy. Musimy Was przeprosić, bo na koncertach dokazywaliście i licznie przysyłaliście zrzutki z telefonów, ale wyżej wymieniony jednak się nie ukaże. Powody takiego stanu rzeczy zachowamy dla siebie, obiecując jednocześnie, że taka sytuacja już nie będzie miała miejsca, a część tych ujęć postaramy się wykorzystać w nowych rzeczach.
No to co? Dajcie suba i łapkę w górę".

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 5 Października 2017, 16:23
to byłby bardzo dobry numer gdyby nie refren, który po czwartym odsłuchu w kurwę męczy. bardzo bit spoko. sławy w tej spokojnej części bitu naprawdę fajowsko

Spoiler:

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 21 Listopada 2017, 16:24
Astek powiedział, że premiera 'wiosna 2018'

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 21 Listopada 2017, 16:53
mogliby już nic nie wydawać

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5