Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Piątek, 20 Października 2017, 13:22

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Kasa & Kris Scr - 2K17 EP (2017) 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Kasa & Kris Scr - 2K17 EP (2017)
  Wysłano: Niedziela, 24 Września 2017, 22:00
INFO:

"Teoria Gier" to pierwszy z czterech numerów wrocławskiego duetu Kasa & Kris Scr z ich nadchodzącej epki "2K17".

Całość materiału została zrealizowana i nagrana we wrocławskim studio Grasshopper Records.

Skrecze i cuty do każdego utworu wykonał DJ Cut Haloon, zaś o stronę graficzną zadbał Mdoom.

TRACKLISTA:

1. Teoria Gier feat. Dj Cut Haloon https://www.youtube.com/watch?v=KscBbbttmD4
2. Halo Ziemia feat. Dj Cut Haloon https://www.youtube.com/watch?v=TA_Ll3q7D0U
3. Wielka Gra feat. Dj Cut Haloon https://www.youtube.com/watch?v=VcHdMsRrosU
4. ?

PLAYLISTA:

https://www.youtube.com/playlist?list=PL7M9p0sQWiCrCvMWyd0ZcqB2Pym1cozqV

KONTAKT:

https://www.facebook.com/kasa.oficjalnie
https://www.facebook.com/krisscr71

Dzięki za każde sprawdzenie!

Ostatnio edytowano Piątek, 13 Października 2017, 17:56 przez K The Secret, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Post Re: Kasa & Kris Scr - 2K17 EP (2017)
  Wysłano: środa, 4 Października 2017, 20:45
Dodaliśmy nowy numer i poprawiliśmy link do playlisty. Dobrego sprawdzania!

Powrót do góry

Wysłano: środa, 4 Października 2017, 20:58
raper coś tam ma do powiedzenia, choć nawijka trochę w stylu 2001 roku, bity klasyczne spoko lecą. trochę progresu i może z tego wyjść nawet ciekawy duet, aczkolwiek już teraz nie ma się czego wstydzić.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 4 Października 2017, 20:59
Haha, no i to jest PRAWDZIWY rap, a nie ten Young Multi, gdzie w temacie jest już nabazgranych milion opinii. Znałem do tej pory tylko twój kawałek z Człowieniem (z czarno białym mash upem), ale widzę, że reszta jest równie dobra. Bity pierwsza klasa, tak samo jak i cuty. Teksty czasem trochę o niczym, na rzecz techniki, ale np, w Chaosie ładnie się to uzupełnia. Ogółem chciałbym, żeby to miało większy zasięg, ale widząc co się wyprawia w dziale polski hip hop zaczynam mieć spore wątpliwości. Tak czy siak gigantyczna piątka dla Was od śmietanki forum.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 4 Października 2017, 21:21
Wiecie, przy poprzednim albumie 3 razy traciliśmy dysk, czy tam część materiału, więc siłą rzeczy wszystkie nasze numery wychodzą z jakimś tam opóźnieniem czasowym. Dwa powyżej również nie są jakieś najnowsze, dopiero teraz je puszczamy po prostu, nagraliśmy je jakoś jak się zmagaliśmy z problemami z pełnym albumem.

Mimo wszystko, mamy w zasadzie wyłącznie pozytywny odzew. Ci co nas słyszeli, a nas nie znają wysyłają nam trochę wiadomości i to jest zajebiste. Odnośnie tych zasięgów - kompletnie się na tym nie znamy, nie wiemy co i jak działa do końca. Zauważyłem, że dopóki gdzieś tam szerzej nie wypłyniemy to w zasadzie będziemy robili w kółko tyle samo na numerach z obrazkami, albo by napisać inaczej - ilość odbiorców będzie rosła powoli. Powinienem napisać, że jebać wyświetlenia, ale jak ktoś się uważa za MC, to celem samym w sobie powinno być, żeby trafiać do jak największej ilości osób. Z drugiej strony trafisz jednym numerem i wszystko się zmienia w przeciągu kilku dni... . Nie ma reguły.

Co do reszty - wszystko jest z premedytacją postarzane, tak po prostu miało być. Gotujemy nowości, myślę, że mamy coś czego jeszcze nie było, postaramy się teraz przyspieszyć i puścić to szybciej i sensowniej. Najważniejsze, że będzie słychać nasz styl - bo obecnie trochę za dużo jest wszystkiego na jedno kopyto, albo dosłownego przeszczepiania patentów z ameryki (zgrabnie później nazywanego "followup'owaniem" - kiedyś na to było inne słowo).

Dzięki za dobre słowa! Jakby ktoś coś chciał czy potrzebował to wpadam tutaj no i namiary są również powyżej. Czekajcie na nowe rzeczy, bo z każdym numerem tylko się przygotowujemy do ostatecznego jebnięcia! :)

1,

K.

Powrót do góry
admin

Wysłano: środa, 4 Października 2017, 21:34
K The Secret napisał(a):
Wiecie, przy poprzednim albumie 3 razy traciliśmy dysk
Tak z ciekawości zapytam - nikt nie robi backupów swoich nagrywek w tym kraju? No umówmy się, nagranie całego materiału to kilka dobrych miesięcy wspólnej pracy. Jak można tego nie skopiować w celach prewencyjnych? Nie rozumiem tego. Ja robię backupy głupich mptrójek bo by mi się drugi raz ściągać nie chciało. A tu co chwile info, że ktoś stracił cały materiał bo dysk mu padł i mnóstwo pracy poszło w pizde.

PATRONATY SLG:

AprAxjA - Nie Będzie Tego Na Żadnej Płycie

Nawaj/Barto'cut12 - Za Dnia Marnuję Talent

Spinache - REALITY

Powrót do góry

Wysłano: środa, 4 Października 2017, 21:53
Sądzę, że to zależy jak dana płyta powstaje - płyty w Polsce po prostu powstają w wielu przypadkach w partyzancki sposób.

W naszym wypadku najpierw na wspólnym komputerze zmieniła się ścieżka zapisu na dysk zewnętrzny, który potem upadł (a wraz z nim co najmniej jeszcze jedna płyta). Następnie przy instalacji machine na innym komputerze zniknęła cała partycja, gdzie mieliśmy część bitów, a na koniec ja za szybko odłączyłem kolejny dysk zewnętrzny, kupiony stricte po to, żeby wszystko było w jednym miejscu (bo na studyjnym kompie bodajże był format). Z ostatniego dysku akurat tak 80-90% odzyskaliśmy. Potem znowu coś się działo, ale na szczęście już wówczas Otra Barwa miała wszystkie ślady.

Teraz to już uwierz, że robię backup w trzech różnych miejscach, co pozwala mi również zapowiadać rozpierdol w tematach jak ten :)

Powrót do góry

Wysłano: środa, 4 Października 2017, 21:56
Co te rapery z tymi dyskami wyprawiają

ps: Karto, dawaj jakiś numer bo nie mogę się doczekać

Lowrider napisał(a):
...zarzucicie piksa i co potem, panie doktorze, ziomuś zarzucił zielonego ryjka z muminków?

Powrót do góry
korektor

Wysłano: Czwartek, 5 Października 2017, 12:29
Propsuje wypuszczony materiał, klasycznie czyli to co lubię najbardziej.
Szykujecie może jakiegoś fizyka po wypuszczeniu całości?

CHCIAŁBYŚ STRONĘ, FORMULARZ ZAMÓWIENIOWY ? WBIJ TUTAJ:
..:: MOJE PORTFOLIO ::..

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku WWW

Wysłano: Czwartek, 5 Października 2017, 13:20
Siemasz, jeżeli chodzi o stricte klasyczne rzeczy to raczej nie - najbliżej to raczej jest winyl. Obecna epka ma 4 numery, mamy prawie gotowe kolejne 4, ale na innym patencie, no i powiedzmy 2 numery na ten nowy, odmienny, zajebisty projekt. Co do ostatniego jeżeli będzie odpowiednie grono to wtedy to wytłoczymy. Jak uznamy, że mamy dość materiału na dwie strony, to pewnie zrobimy winyl, bo możemy to zrobić względnie łatwo i zawsze chcieliśmy (obydwoje zbieramy płyty).

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 13 Października 2017, 17:57
Wleciał trzeci numer. Będziemy wdzięczni za podanie dalej, jeżeli wjechał. Z jakiegoś powodu to mój ulubiony numer z tej epki.

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 11 ]