Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Niedziela, 24 Września 2017, 15:01

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Żabson - TBA (201?) [Zapowiedź] 
Autor Wiadomość

Ostrzeżenia: 1
Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Żabson - TBA (201?)
  Wysłano: Niedziela, 20 Sierpnia 2017, 14:44
typ napisał(a):
djniemal napisał(a):
typ napisał(a):
trochę beka, że homo chłoptaś w rozpiętej koszuli nawija o grouppies

:mrgreen: za każdym jebanym razem

już wgl pomijając fakt, że takie "homo chłoptasie" zazwyczaj mają ładniejsze kobiety niż "typy" w zbyt szerokich spodniach i zbyt wąskich horyzontach myślowych, to powiedz mi, koleżko, czy wy tam w 00s dostawaliście za homofobię dodatkowe punkty w rekrutacji na moderatora, czy tylko honorową odznakę?

nie znam cię z forum i nie chce mi się sprawdzać twoich postów, ale podejrzewam, że trafiłem w czuły punkt :mrgreen:
nie ograniczałbym się jednak do dzielenia gości na grupy "homo chłoptasie" i "typy w zbyt szerokich spodniach" (tak na marginesie, dzisiaj to już chyba ewenement). zawsze można wyglądać normalnie - no chyba, że obecnie panują takowe standardy ubraniowe, a ja o tym nie wiem, bo nie mam insta, snapa i innych wynalazków. taki żabson jest ode mnie sporo młodszy, ale w sumie podejrzewałbym, że jego rówieśnicy popierdalają w rurkach i różowych polówkach Obrazek

nie zesraj sie

nie spamuj

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku WWW

Post Re: Żabson - TBA (201?) [Zapowiedź]
  Wysłano: Niedziela, 20 Sierpnia 2017, 15:18
Rurki i różowa polówka, no rzeczywiście detektor homoseksualizmu rozjebany na miliard drobnych części.

Skoro twoje wyobrażenie o pedalstwie jest zawieszone między zwykłym, zachodnim ubiorem a noszeniem slimów, to nawet nie chcę wiedzieć, jak toksyczne i spierdolone środowisko jest w stanie kształtować takie podejście, zrób dobry uczynek społeczeństwu i po prostu się odjeb, póki twoja laska w mig nie puści się z tak zajebiście wyglądającym kolesiem.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 26 Sierpnia 2017, 02:38
nie no ten track księżniczki zajebiscie mi wszedl. przedtem nie slyszalem zadnych kawalkow zabsona. dobre to jest.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 26 Sierpnia 2017, 18:37
mysle ze zabson za swoj haniebny czyn sprzed lat, powinien w okolicznościach jakie są zrobic jakis honorowy trenotrack jak czarne roze bezczela albo cos takiego a nie dalej nawijac o hajsie i dupach, jestem pełen smutku

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 12 Września 2017, 15:46
I CHYBA PRZEZ TO MUSISZ WYPIERDALAAAĆ EJ EJ EJ

sztos nutka

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4