Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Wtorek, 23 Stycznia 2018, 05:08

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 545 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28  Następna strona
Bedoes - TBA (201?) [Zapowiedź] 

Czy Bedoes fajnie rapuje?
tak 59%  59%  [ 93 ]
wstrzymuję się od głosu do czasu, gdy docenię tego artystę żebym się później nie wstydził 15%  15%  [ 23 ]
nie(jestem głupi jak but) 27%  27%  [ 42 ]
Liczba głosów : 158

Bedoes - TBA (201?) [Zapowiedź] 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Bedoes - TBA (201?) [Zapowiedź]
  Wysłano: Piątek, 5 Stycznia 2018, 14:45
czemu on potrafi nagrać dojebany numer jak 05:05 a potem nagrać takie łajno jak te filipiny. omg

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 5 Stycznia 2018, 17:27
przecież oba numery to łajno :sleeping:

w ogole, nie wkurwia was to pompowanie producentow/raperow ze ŁOOO ALE NAGRALIŚMY BNGR, CZEGOŚ TAKIEGO W POLSCE JESZCZE NIE BYŁO, URWIE WAM ŁBY, NAJLEPSZE CO DO TEJ PORY NAGRAŁEM, ZESRAŁEM SIĘ W GACIE Z WRAZENIA po czym wychodzi jakiś pierd? Przeciez to jest taka żeżuncja, że to aż niemożliwe. :lol:

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Piątek, 5 Stycznia 2018, 17:39
heh mam dokladnie to samo odczucie, najpierw balagan sie nad soba spuszczal, jaki to narkopop nie jest rozpierdolem, potem te goscinke u toony'ego okreslil jaka jedna z najlepszych w karierze, teraz tez te zapowiedzi kubiego brzmia smiesznie biorac pod uwage, jak chujowym numerem sa ten cale 'filipiny'

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 5 Stycznia 2018, 18:14
bez tego pompowania nie byłoby tych postów, bez tych postów nie byloby tego tematu i zainteresowania. Nie wazne jak piszą, ważne że piszą. Cyfry muszą się zgadzać

Basically I'm tired of feeling sick and tired.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 5 Stycznia 2018, 20:13
fizyk123 napisał(a):
doprawdy? przecież to moim zdaniem świadomy follow-up do Madagaskaru

czarno-biały klip, krzyczany refren "Filipiny" akcentowany tak samo jak "Madagaskar", w dodatku i Filipiny i Madagaskar to wyspy.

Znaczy ja też myślałem, że to follow-up do Madagaskaru, ale spytałem i Bedoes zaprzeczył

insta: wojslvw

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku profil na lastfm WWW

Wysłano: Sobota, 6 Stycznia 2018, 21:34
Dobra, mam potwierdzenie plotki (pisałem o tym gdzieś wcześniej w tym temacie kilka miesięcy temu), że Gustawa współprodukował Fast Life Sharky. Była o to spina, FLS dalej nigdzie nie jest dopisany. Głosowałem na Michała Graczyka w Ślizgerach, ale zaraz to edytuję, chuj wie jak z resztą jego bitów było :/ Kolejny producent w ostatnim czasie, który odwalił krzywą akcje, słabo.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 7 Stycznia 2018, 18:20
A tę plotkę co niby potwierdza XD? Kurwa gościu weź przeczytaj swój post i pierdolnij 3 razy w ścianę tym zakutym łbem.

Spoiler:

Spoiler:

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 7 Stycznia 2018, 19:04
:lol: :lol:
Liczysz, że będę tutaj nazwiskami rzucał?

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 7 Stycznia 2018, 19:12
okej mam sprawdzone info od pewnego rapera (nie mogę podać kto to), że Gustawa wyprodukował jednak całkowicie sam Michał Graczyk

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Niedziela, 7 Stycznia 2018, 19:13
Ablazir napisał(a):
:lol: :lol:
Liczysz, że będę tutaj nazwiskami rzucał?

nie kompromituj się już typku ze środowiska producentów
W

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 7 Stycznia 2018, 19:33
Skoro Bedoes czyta ten temat to mam nadzieję, że wyjaśni całą sytuację np. na instagramie, zobaczymy.

Powrót do góry

Banned
  Wysłano: Poniedziałek, 8 Stycznia 2018, 23:07
Myślę że kumpel LifeSharkyego ogarniał kontakty z artystami a LifeSharky tylko robił bity, znam już podobna historię

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 8 Stycznia 2018, 23:44
Jak można bać się rzucić ksywą na ślizgu będąc nikim ważnym :dunno:

Powrót do góry

Wysłano: środa, 17 Stycznia 2018, 18:04
jestem pozytywnie zaskoczony odbiorem 'filipin'. myslalem, ze gimby beda lykac juz doslownie wszystko z tagiem bedoes albo sb maffija, ale jednak sa jakies granice. ktorys psychofan przy poprzednim singlu wbijal w temat oznajmiajac, ze pekl kolejny milion na fajnym '05:05', a tutaj tydzien minal i dalej nie ma nawet 2 milionow. slusznie, bo to najslabszy numer bedoesa od daaawna

Powrót do góry

Wysłano: środa, 17 Stycznia 2018, 18:17
Oby więcej słabych numerów w takim razie

insta: wojslvw

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku profil na lastfm WWW
moderator

Post Bedoes - TBA (201?) [Zapowiedź]
  Wysłano: środa, 17 Stycznia 2018, 19:49
moody ty jesteś jakiś psychiczny na punkcie bediego? wszędzie podkreślasz ze się nie jarasz i podważasz zachwyty, kłócisz się o swoją racje chociaż niestety mało kto podejmuje z tobą dyskusje bo jakakolwiek kończona jest i tak najtwojszą racją, wiemy ze bedi dla ciebie chujowy a słuchają go tylko gimby, ale uspokój się bo nikogo nie zaskoczysz pisząc w kółko to samo, a naprawdę nie zmienisz tego ze pare lat „aby smierć miala znaczenie” będzie uważane za klasyk, Bedi za top raperów w Polsce, a ty będziesz dalej mamrotał ze chujowe, tylko ze to nikogo nie interesuje, a pisząc 32 raz to samo nie zmienisz oczywistego, smutne jest tylko to ze jesteś uprzedzony i nie widzisz talentu i wizjonerstwa Borysa, powinieneś się wstydzić swojego zacietrzewienia bo jest na poziomie tych gimbow którymi tak pogarszasz, rzeczy już za daleko zaszły, opanuj się bo Bedi i tak będzie najlepszy czy chcesz tego czy nie, a ty zostaniesz ze swoim zdaniem jak Himilsbach z angielskim

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Powrót do góry

Wysłano: środa, 17 Stycznia 2018, 19:56
a no i w ogole 10 mln na 05:05

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 2
  Wysłano: Czwartek, 18 Stycznia 2018, 01:09
wczoraj jadę sobie uber a tu kierowca lat 25 odpala 5:05 w car audio uśmiechnąłem się cichutko pod wąsem patrząc w szybę

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 18 Stycznia 2018, 01:12
Jak w tamtym tygodniu szedłem na uczelnie koło ulicy to też ktoś w aucie słuchał :D

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 18 Stycznia 2018, 19:27
xzychu napisał(a):
moody ty jesteś jakiś psychiczny na punkcie bediego? wszędzie podkreślasz ze się nie jarasz i podważasz zachwyty, kłócisz się o swoją racje chociaż niestety mało kto podejmuje z tobą dyskusje bo jakakolwiek kończona jest i tak najtwojszą racją, wiemy ze bedi dla ciebie chujowy a słuchają go tylko gimby, ale uspokój się bo nikogo nie zaskoczysz pisząc w kółko to samo, a naprawdę nie zmienisz tego ze pare lat „aby smierć miala znaczenie” będzie uważane za klasyk, Bedi za top raperów w Polsce, a ty będziesz dalej mamrotał ze chujowe, tylko ze to nikogo nie interesuje, a pisząc 32 raz to samo nie zmienisz oczywistego, smutne jest tylko to ze jesteś uprzedzony i nie widzisz talentu i wizjonerstwa Borysa, powinieneś się wstydzić swojego zacietrzewienia bo jest na poziomie tych gimbow którymi tak pogarszasz, rzeczy już za daleko zaszły, opanuj się bo Bedi i tak będzie najlepszy czy chcesz tego czy nie, a ty zostaniesz ze swoim zdaniem jak Himilsbach z angielskim

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

wszystko fajnie, ale probowanie wyjasniania uzytkownikow to zostaw facecikowi :lol:

ubzduralo ci sie, ze "wszedzie podkreslam, ze sie nie jaram", "ciagle mamrocze, ze chujowe", wiec chcac nie chcac wkleje pare swoich postow na temat bedoesa:

Spoiler:

wiec jak widzisz teza, ze hejtuje chlopaka bez wzgledu na wszystko jest kompletnie z dupy. jak mi sie traczek podoba, to pisze, ze fajny traczek. jak chujowy, to pisze ze chujowy. potrafie sam podbic temat bediego, bo odkryje jakis stary numer, ktory wpadnie mi w ucho. dodam jeszcze, ze wiekszosc z tych postow jest sprzed paru miesiecy, a ze bedo robi postep, to obecnie mam o nim jeszcze lepsze zdanie i jak najbardziej go do czolowki sceny zaliczam

natomiast powiem szczerze, ze mialem cie za powazniejszego kolesia, z twoch postow wnioskowalem, ze czesto nasze gusta sie pokrywaja, ale tekstami o wizjonerskim bedoesie i klasyku 'AŚMZ' stawiasz sie na tej samej polce, co ci uzytkownicy, z ktorych tak cisne beke. dla nich bedoes nie moze byc niezlym raperem, z duzym potencjalem, najlepiej w kraju przetwarzajacym trendy z zagranicy (moja opinia), nie, musi byc wizjonerem, z warsztatem raperskim zawstydzajacym mesa, krotko mowiac bedo krol sceny jak lew krol dzungli. 'ASMZ' nie moze byc bardzo nierowna plytka, na ktorej mieszaja sie zajebiste numery z kawalkami asluchalnymi, z linijkami fajnie przekminionymi oraz wpadajacymi w ucho refrenami, ale i z momentami zenujacymi, ktore wstydzisz sie puscic czy znajomych (moja opinia), nie, musi byc klasykiem, wers 'wciaz mam przy sobie gowno, mama juz nie bedzie plakac' linijka roku, a kto tego nie przyznaje jest zacietrzewionym truskulem z bolem dupy. ludzie - klapki z oczu, plakaty ze scian i mozemy probowac rozmawiac merytorycznie, ale sam juz zauwazyles, jak sie konczy dyskusja z wiekszoscia sluchaczy bediego (no generalizuje, ale sam zdajesz sobie na pewno sprawe, jaki to jest glownie przedzial wiekowy i my jestesmy wyjatkami), ktorzy wyskakuja czasem z tak glupimi i latwymi do obalenia tezami, ze nic dziwnego, ze po pierwszej czy drugiej riposcie szybko zamykaja jape z braku argumentow. zreszta...czego ja wymagam, jak polowa tych gamoni wychowanych na memach i emotach nie bylaby w stanie w kilku zdaniach opisac, co im sie w danej plycie podoba, a co nie

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 545 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28  Następna strona