Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Czwartek, 21 Września 2017, 11:34

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 183 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Bedoes - TBA (201?) [Zapowiedź] 

Czy Bedoes fajnie rapuje?
tak 58%  58%  [ 65 ]
wstrzymuję się od głosu do czasu, gdy docenię tego artystę żebym się później nie wstydził 17%  17%  [ 19 ]
nie(jestem głupi jak but) 25%  25%  [ 28 ]
Liczba głosów : 112

Bedoes - TBA (201?) [Zapowiedź] 
Autor Wiadomość
moderator

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Bedoes - TBA (201?) [Zapowiedź]
  Wysłano: Czwartek, 3 Sierpnia 2017, 23:00
kurwa ten wywiad jest genialny, typowi zmieniła się całkowicie perspektywa, trzeźwość w jego przypadku ma sens

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Czwartek, 3 Sierpnia 2017, 23:52
Borys wcale Cie nie nienawidzę, po prostu nie podobała mi się Twoja muzyka i zachowania
Ryju no nie gniewaj sie jak to czytasz :cry:

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 4 Sierpnia 2017, 22:26
Propsuje podejście bo np taki ja i pewnie wielu ma podobnie z takim podejściem do imprez i alko, to pewnie jakbym jeździł se po PL, grał po klubach i wiedział że na każdym wydarzeniu zarabiam 1000 i alko mam pewnie za darmo lub pół darmo to bym ostro leciał a tutaj taki Bedoes którego pewnie po http://glamrap.pl/wyw/34693-bedoes-odrz ... je-sentino chyba tym wywiadzie dużo osób miało za półgłówka wychodzi na całkiem ogarniętego i porządnego gościa. Mam nadzieję że się nie rozczaruje gdy za tydzień ktoś wrzuci filmik na którym Borys wciąga ścierwo i zapija wódą

#LFC

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 5 Sierpnia 2017, 09:06
Bardzo dobrze, Bedi, idź po swoje.
Mnie się zawsze jego hity podobały, bo podoba mi się takie melodyjne brzmienie rapu z prostym tekstem, a typ ma talent do pisania i to duży, a na scenie wśród młodych to rzadkość. Nie potrafię słuchać większości młodych graczy, a jego słucha mi się z przyjemnością. No i props za takie ogarnięcie i autorefleksję w kwestii używek w tak młodym wieku. Patrząc na to jak młodzi zatracają się w tym high life'ie, będąc nagle popularnymi muzykami, taka postawa tylko buduje i takie autorytety powinna mieć młodzież, zdecydowanie takie.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 5 Sierpnia 2017, 09:40
Cytuj:
No i props za takie ogarnięcie i autorefleksję w kwestii używek w tak młodym wieku. Patrząc na to jak młodzi zatracają się w tym high life'ie, będąc nagle popularnymi muzykami, taka postawa tylko buduje i takie autorytety powinna mieć młodzież, zdecydowanie takie.

Wszystko fajnie szkoda tylko że to pic na wode, jeżeli 18 letnim gówniarzom ćpunom ma pomóc zmienić życie taki autorytet jak Bedoes to nie mam pytań. Jeżeli uważacie że takie podejście to coś niezwykłego, to macie problem :hardasfuck:
Borys niech robi muzyczke, dorosnie, odetnie się od tej zjebanej otoczki ( w końcu i tak życie zweryfikuje ) i będzie topka

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 8 Sierpnia 2017, 07:11
bedi jesteś szefem, nie słucham polskiego rapu w ogóle od jakiegoś czasu ale posłuchałem ciebie sobie i jaram się naprawdę, zajebiście się tego słucha i w tym kraju nie ma nikogo kto leci tak jak ty. jesteś przekrólem tylko trochę nad warstwą tekstową popracuj bo czasem wstyd, mam 30 lat i puściłbym znajomym takiego biały i młody na melanżu ale jak wjedzie "chcę tylko ruchać się" to się zesram ze wstydu.
piątka

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 8 Sierpnia 2017, 19:03
Lepszy Bedoes niż jakaś Paktofonika, czy Molesta.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 8 Sierpnia 2017, 21:26
jak ja kocham jak jakiś raper powie w wywiadzie, że czyta ślizg, zaraz zaczyna się festiwal lizania go po fiucie xdd "Bedi kozak jesteś"

Obrazek

Powrót do góry
moderator

Post Bedoes - TBA (201?) [Zapowiedź]
  Wysłano: Wtorek, 8 Sierpnia 2017, 22:28
uściślając fakty ale idąc za twoja elokwentna metaforka to festiwal lizania po fiucie zaczął się wcześniej, mniej więcej w chwili zaczecia rozpiedolenia polskiej sceny - czyli po wyjściu nierównego debiutu, ale po gustawie kilka osób uznało ze warto wyjść z nory i napisać publicznie ze słyszeli wizjonerstwo, talent i naturalną predyspozycje do wejścia na szczyt tego zdominowanego przez kupę tworu nazywanego polskim rapem, ekologo

poza tym w przypadku bedoesa ciężko było uwierzyć ze gość może się ogarnąć i odmówić sobie odjebania jakieś kompletnej kompromitacji, wiec zawsze lepiej zostać cicho niż wyjść przed szereg, ale jezeli Gustaw nie rozjebal komuś mózgu to delikatnie mówiąc skłaniałbym się do rzucenia używek i rozpoczęcia odwyku, ewentualnie czegokolwiek w celu polepszenia swojego życia i ujrzenia narodzin (oby) przyszłego króla sceny

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Wtorek, 8 Sierpnia 2017, 22:36
każdy szanujący się raper czyta slg

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 8 Sierpnia 2017, 22:44
Kazdy szanujący się raper czyta slg a jak mówi że nie to kłamie.

Zamiast siedzieć wciąż na dupie marze żeby zostać kimś

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 8 Sierpnia 2017, 23:15
xzychu napisał(a):
uściślając fakty ale idąc za twoja elokwentna metaforka to festiwal lizania po fiucie zaczął się wcześniej, mniej więcej w chwili zaczecia rozpiedolenia polskiej sceny

ale ja w ogóle nie krytykuję Bediego, bo propsowałem od dawna, bardziej zachowanie takie jakie można zaobserwować, że skoro w wywiadzie napisał, że czyta slg, to nagle jest pisanie bezpośrednio do niego:

Cytuj:
Ryju no nie gniewaj sie jak to czytasz

Cytuj:
Bardzo dobrze, Bedi, idź po swoje.

Cytuj:
bedi jesteś szefem, nie słucham polskiego rapu w ogóle od jakiegoś czasu ale posłuchałem ciebie sobie i jaram się naprawdę, zajebiście się tego słucha i w tym kraju nie ma nikogo kto leci tak jak ty. jesteś przekrólem tylko trochę nad warstwą tekstową popracuj bo czasem wstyd, mam 30 lat i puściłbym znajomym takiego biały i młody na melanżu ale jak wjedzie "chcę tylko ruchać się" to się zesram ze wstydu.

napiszcie mu komentarz na facebooku jak chcecie się bezpośrednio zwrócić, a nie pucujecie się chłopaki na forum z nadzieją, że zajrzy. Nie chodzi mi o same propsy, bo przecież wiem, że to dobre, jarałem się zanim to było modne ( :rotfl: )

Obrazek

Powrót do góry

Wysłano: środa, 9 Sierpnia 2017, 07:24
no już ochłoń

Powrót do góry

Wysłano: środa, 9 Sierpnia 2017, 09:07
Moxx napisał(a):
Wszystko fajnie szkoda tylko że to pic na wode, jeżeli 18 letnim gówniarzom ćpunom ma pomóc zmienić życie taki autorytet jak Bedoes to nie mam pytań. Jeżeli uważacie że takie podejście to coś niezwykłego, to macie problem

A kto ma im pomóc (jeżeli w ogóle ktoś) jak nie Bedoes? To gość, który jest pewnie w TOP5 najczęściej słuchanych raperów wśród ludzi w tym przedziale wiekowym, w dodatku jest w ich wieku - nie jest 40-letnim Peją czy 30-letnim KęKę, z którymi średnio nastolatkowie mogą się utożsamiać, tylko jest z ich środowiska, więc na pewno ma większą siłę oddziaływania.

Czy to coś niezwykłego? Trudno powiedzieć. Mnie się w pale nie mieści, że można ćpać, mając 15-16 lat ("Wyszalałem się jak miałem 16 lat", shit, no dla mnie to za mocne), ale widocznie czasy się już mocno zmieniły, a jakiekolwiek ogarnięcie się w tej kwestii warto propsować.

Swoją drogą, co drugi raper z tej fali nastolatków nawija o ćpaniu, życiu na melanżu i jebaniu szkoły - w ciągu 5 lat życie zweryfikuje pewnie z 90% tych raperów, więc ciekawi mnie, co zrobią z żyćkiem po tym, jak skończy się ich 5 minut sławy.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na discogs

Wysłano: Czwartek, 10 Sierpnia 2017, 22:30
nie znałem typa (tzn jako sajko Winiego widziałem wywiad, więc znałem ksywkę, ale w życiu żadnego numeru). Wczoraj sprawdziłem utwór Gustaw i muszę przyznać, że to kozackie jest, wyjebista stylówe na ten typ, flow jak na ten nudny jak pizda kraj też ma wykurwiste

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 11 Sierpnia 2017, 13:25
Jose napisał(a):
Moxx napisał(a):
Wszystko fajnie szkoda tylko że to pic na wode, jeżeli 18 letnim gówniarzom ćpunom ma pomóc zmienić życie taki autorytet jak Bedoes to nie mam pytań. Jeżeli uważacie że takie podejście to coś niezwykłego, to macie problem

A kto ma im pomóc (jeżeli w ogóle ktoś) jak nie Bedoes? To gość, który jest pewnie w TOP5 najczęściej słuchanych raperów wśród ludzi w tym przedziale wiekowym, w dodatku jest w ich wieku - nie jest 40-letnim Peją czy 30-letnim KęKę, z którymi średnio nastolatkowie mogą się utożsamiać, tylko jest z ich środowiska, więc na pewno ma większą siłę oddziaływania.

Czy to coś niezwykłego? Trudno powiedzieć. Mnie się w pale nie mieści, że można ćpać, mając 15-16 lat ("Wyszalałem się jak miałem 16 lat", shit, no dla mnie to za mocne), ale widocznie czasy się już mocno zmieniły, a jakiekolwiek ogarnięcie się w tej kwestii warto propsować.

Swoją drogą, co drugi raper z tej fali nastolatków nawija o ćpaniu, życiu na melanżu i jebaniu szkoły - w ciągu 5 lat życie zweryfikuje pewnie z 90% tych raperów, więc ciekawi mnie, co zrobią z żyćkiem po tym, jak skończy się ich 5 minut sławy.

odwrócą kota ogonem, przeinaczą fakty i dalej będą wciskać kit słuchaczom. To nawet nie jest tak, że robią to celowo - oni sami wierzą w swój mit, co nie jest problemem bo każdy ma prawo żyć tak jak chce i robić co chce. Mnie dziwi, że słuchacze łykają to jak pelikany i biorą ten cały rap zbyt poważnie, zamiast niektóre przypadki ignorować albo brać na miękko. Każde przedstawienie trwa dopóty dopóki ma aktorów.

Jeszcze jedna reklama Marlboro..."

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Czwartek, 17 Sierpnia 2017, 22:21
Posypuje głowę popiołem bo nie raz nie dwa krytykowałem Bedoesa, ale w bangerze roku czyli Gustawie leci jak popierdolony. Oczywiście do ogarnięcia się podchodzę z wielką dozą dystansu bo wiadomo jak to jest ale trzymam kciuki.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 26 Sierpnia 2017, 13:33
https://www.youtube.com/watch?v=wnFKjdwyqeg

nie chcą żebyś pił, chlał, był poetą i walczył

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 7 Września 2017, 19:25
https://www.youtube.com/watch?list=PLc6 ... xGHp9AVwl4
Wywiad na popkillerze

Zamiast siedzieć wciąż na dupie marze żeby zostać kimś

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 7 Września 2017, 19:55
Ja pierdole, ale on schudł, bez kitu

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku WWW
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 183 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona