Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest środa, 24 Października 2018, 04:22

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 845 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43  Następna strona
Kaz Bałagane - Narkopop (2017) 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Kaz Bałagane - Narkopop (2017)
  Wysłano: Poniedziałek, 17 Września 2018, 12:24
Cytuj:
on od niechcenia rzucał wersy "ona nie jest stąd, ona jest skądśtam" (tutaj uchwycone jest wszystko, hustlerka, wyjebanie, prostota, odniesienie do wracającego w społeczeństwie carpe diem w postaci yolo).

dla mnie dziwne jest dopatrywanie się przełomu w czymś takim, kurwa wracające w społeczeństwie carpe diem w postaci yolo :bowdown:

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 17 Września 2018, 13:26
Evangelion napisał(a):
Belmondo jest chujowy, jego kawałki są fajne/śmieszne/ciekawe jeśli jesteś w gimnazjum i jara cię to, że ktoś używa słów randomowo. Twoi ludzie kasztany. A ja sobie nawine: "twoi ludzie pinkmaany" i jestem kurwa zajebisty jak belmondziak. Rozumiem że kogoś mogą fascynować takie zabiegi stylistyczne, ale mówienie że belmondo jest lepszym raperem niżkaz to jest jakiś żart. Kaz nagrał 3 płyty, które już są klasykami (lot,radio,narkopop) a belmondziak nie nagrał żadnej płyty. Jak można mówić ze jest lepszym raperem? Kaz współpracuje z ludzmi którzy coś znaczą i są szanowani: Paluch,Peja,Borixon. Belmondziaka się każdy wstydzi. Ludzie jego twórczość odbierają za nieśmieszny żart i bardzo słusznie. Jeśli muzyka młodego g zaspokaja was intelektualnie to świadczy tylko o tym jakimi jesteście ludźmi, pinkmaany

nie od dzisiaj wiadomo ze byś mu obciągnał gdyby tylko nadarzyła się okazja, jaranie się jakimś nacrystycznym typem zgrywającym patusa to coś lepszego? :lol:

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Poniedziałek, 17 Września 2018, 13:32
widzę poziom intelektualny typowego słuchacza rapu, narcystycznymi patusami to oni są kurwa obaj, no chyba, że "zwiedzanie twoich koleżanek gardeł" to nie narcyzm tylko zabieg stylistyczny, wtedy spoko

a zamiast argumentów o faktycznie nagranych płytach lub ich braku wyzwiska o obciąganiu, weź się nie wczuwaj tak w tę muzykę gościu bo to ci szkodzi, to tylko rytmiczne nawijanie do bitu i muzyka rozrywkowa, problem jest wtedy jak zamiast rozrywki dostarcza poczucia żenady jak twój bożek belmondo wyrzeźbiony w przedwiecznym drzewie, co nie jest upośledzony a jedynie przećpany

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 17 Września 2018, 13:49
https://www.youtube.com/watch?v=ArcQlcReIHg i to chyba powinno zamknac dupy
mordo wyżej na razie też sam się wczuwasz i próbujesz udowodnić jaki to jesteś wyższy intelektualnie, bo dopatrujesz się sensu w muzyce rozrywkowej belmondawg, mozesz sobie rece z evangelionem podac

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 17 Września 2018, 14:05
nie ziomek, ja tylko napisałem, że lubię posłuchać kaza dla zabawy i ciekawych historii, a belmondo to ułom rapujący o keszu i jebanku i to w chujowy sposób, za co naskoczyła na mnie banda psychofanów udowadniająca mi, że koleś dokonał przełomu w polskim rapie

i nie interesują mnie wasze sympatie i antypatie i beefy na tym podforum, nie biorę w tym udziału, nie obchodzi mnie kto z kim ma kosę i kto komu może podać rękę, moja opinia jest moją własną, ale jak ktoś pisze, że kaz nagrał parę płyt a belmondo żadnej, na co czytam "ty byś mu obciągnął" to chyba sam przyznasz, że coś tu jest kurwa nie halo

a kawałek jak kawałek, belmondo nie przeszkadza i to tyle, nie wiem co to miało udowodnić, nazwij mnie ignorantem jak chcesz, zwisa mi to jak fiut belmondziaka po mefedronowym ciągu

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 17 Września 2018, 14:13
mi się nie chce tłumaczyć, po prostu Majster słusznie napisał, żeś ulepion z innej gliny, ani nic obraźliwego ani nic, nie twój gust i tyle, a ty lecisz wywód jaki to belmondo jest chujowy i jakieś pierdolenie, jak twoja opinia znana była od pierwszego postu

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 17 Września 2018, 14:15
ok, wracam słuchać narkopopu

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 17 Września 2018, 20:37
pinkmaan24 napisał(a):
Evangelion napisał(a):
Belmondo jest chujowy, jego kawałki są fajne/śmieszne/ciekawe jeśli jesteś w gimnazjum i jara cię to, że ktoś używa słów randomowo. Twoi ludzie kasztany. A ja sobie nawine: "twoi ludzie pinkmaany" i jestem kurwa zajebisty jak belmondziak. Rozumiem że kogoś mogą fascynować takie zabiegi stylistyczne, ale mówienie że belmondo jest lepszym raperem niżkaz to jest jakiś żart. Kaz nagrał 3 płyty, które już są klasykami (lot,radio,narkopop) a belmondziak nie nagrał żadnej płyty. Jak można mówić ze jest lepszym raperem? Kaz współpracuje z ludzmi którzy coś znaczą i są szanowani: Paluch,Peja,Borixon. Belmondziaka się każdy wstydzi. Ludzie jego twórczość odbierają za nieśmieszny żart i bardzo słusznie. Jeśli muzyka młodego g zaspokaja was intelektualnie to świadczy tylko o tym jakimi jesteście ludźmi, pinkmaany

nie od dzisiaj wiadomo ze byś mu obciągnał gdyby tylko nadarzyła się okazja, jaranie się jakimś nacrystycznym typem zgrywającym patusa to coś lepszego? :lol:

Nie od dzisiaj wiadomo że słuchasz chujowej muzyki i nie rozumiesz połowy tego co pisze bo jesteś kretynem no ale "ważne że tobie sie podoba" :wink:

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 18 Września 2018, 17:13
o kurwa chłopie, wybrakowania w psychice sie leczy jak coś
Evangelion napisał(a):
Kaz nagrał 3 płyty, które już są klasykami (lot,radio,narkopop)

chyba u ciebie w gimnazjum, jak czujesz dreszczyk podniecenia razem z maćkami i innymi pawełkami do wersów typu "Małe suty, ciemne, a u twojej pepperoni"

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 18 Września 2018, 17:36
Obrazek

Evangelion napisał(a):
Belmondo jest chujowy, jego kawałki są fajne/śmieszne/ciekawe jeśli jesteś w gimnazjum i jara cię to, że ktoś używa słów randomowo

Tak wyglądają takie dysputy w wykonaniu fanów Bałagane :neutral:

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm WWW

Wysłano: Wtorek, 18 Września 2018, 21:22
jamase787 napisał(a):
o kurwa chłopie, wybrakowania w psychice sie leczy jak coś
Evangelion napisał(a):
Kaz nagrał 3 płyty, które już są klasykami (lot,radio,narkopop)

chyba u ciebie w gimnazjum, jak czujesz dreszczyk podniecenia razem z maćkami i innymi pawełkami do wersów typu "Małe suty, ciemne, a u twojej pepperoni"

U Ciebie na wsi też zaczniecie się jarać za 2 lata, spokojnie

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 18 Września 2018, 21:32
A za ile zaczną robić pałę Kazowi Bałagane i spuszczać się nad każdym jego pierdnięciem?

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 18 Września 2018, 21:58
Już to robią, a tekst o robieniu pały był do wyznawcy chujowizny Evangeliona, rapera Kaz Bałagane i nie chodziło o żadnego Belmondziaka więc czytaj uważnie pacanie. Mówisz że słucham chujowej muzyki a sam wiedziesz jakies chujowe dysputy w dziale polski hip hop nie mając o niczym pojęcia. Wpadłem tutaj raz żeby wyjaśnić co nieco i nie jestem żadnym sajko Belmonda, jest mi obojętny ale czytając o nim jako chujowym raperze nie przeszedłby raczej nikt który już od jakiegos czasu z nim się osłuchał pozdro. Maślak i tak zaraz wleci tutaj ze swoimi wywodami i będzie wkurwiać użytników swoim sraniem wyżej niż dupe ma, jednak do niezobaczenia niebawem, się żegnamy

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 18 Września 2018, 22:47
prawda jest taka, że nawet fristajl wyjebanego w kosmos młodego dzi wzbudza więcej emocji niż cały chleb i miód
co nie zmienia faktu, że radio gruz i narkopop to klasyki w dniu premiery
Spoiler:

dawajcie na rozkminke z nami co

MAMY TO M 0 B B Y N

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 18 Września 2018, 23:55
zgadzam się z tobą, uczucie żenady to też emocja, a chleb i miód parę numerów lubię

Powrót do góry

Wysłano: środa, 19 Września 2018, 00:36
Pinkman nie pogrążaj się chłopcze bo jak ja słuchałem rapu to ty nie odróżniałeś mamy od taty. Myślisz że jesteś elokwentny a tak naprawdę jesteś czereśniakiem, który nie może pojąć tego że jest conajmniej kilka argumentów dowodzących że Kaz jest lepszym raperem niż Belmondo, a nie ma żadnego który dowodzi że belmondo jest lepszy niż Kaz. Ja cały czas dyskutuję bo od tego jest to forum, a ty póki co nie powiedziałeś niczego mądrego, tylko nazwałeś dwóch użytkowników maślakami i rzuciłeś coś tam o robieniu pały. Jak tak lubisz belmondziaka to wypierdalaj do tematu o jego płycie. Ups. Nie ma takiego, bo nie nagrał żadnej bo jest parodią rapera a nie prawdziwym muzykiem. Żałosny pomiocie, pewnie jesteś słoikiem który przyjechał ze wsi 100 mieszkańców do miasteczka 5tysiecy mieszkańców po to żeby mieć internet w domu i nie rozumiesz tego o czym nawija Bedogie, i tylko marzysz żeby znaleźć się w stolicy i poczuć klimat warszawskiego rapu. Ale nie dla psa, dla pana to. Tfu! Znalazł się znawca rapu z dupy wzięty

Powrót do góry

Wysłano: środa, 19 Września 2018, 06:11
Dobra typie uspokój sie i popraw gucci belt, bo już cie wyraźnie tarpie od tych emocji i pewnie się poluzował. Fajnie że się utożsamiasz, ale może weź skończ na założeniu se dresu, slizgowego timexa i robieniu zdjęć w lustrze z hustlerską miną

Tchórz zanim umrze ginie wiele razy

Powrót do góry

Wysłano: środa, 19 Września 2018, 06:43
Obaj są świetni, weźcie skończcie tę dyskusję, na ten moment różnica jest taka, że Bedogie najprawdopodobniej(oby nie, może nas zaskoczy) swoje najlepsze płyty już nagrał, a Młody G ma jeszcze mnóstwo niewykorzystanego potencjału.

#FREE_EZIO

Powrót do góry
moderator

Wysłano: środa, 19 Września 2018, 08:24
Przypominam, że temat dotyczy płyty Narkopop a nie tego, który z raperów jest lepszy. Jeżeli chcecie dyskutować na ten temat to zachęcam do stworzenia nowego tematu. Tymczasem, każdy kolejny post odnoszący się strcite do tego kto jest lepszy (Kaz czy Belmondo) będzie nagradzany warnem

Powrót do góry

Wysłano: środa, 19 Września 2018, 08:33
Do czego to doszło, żeby fani G i Kaza stali po przeciwnych stronach barykady :nonono:

A, no i Narkopop fajna płytka, co nie.

How we both got the same watch, I'm just keepin' y'all on y'all toes

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 845 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43  Następna strona