Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Wtorek, 11 Grudnia 2018, 18:40

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 845 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43  Następna strona
Kaz Bałagane - Narkopop (2017) 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Kaz Bałagane - Narkopop (2017)
  Wysłano: Sobota, 15 Września 2018, 14:59
Co ten Jaca pierdoli to głowa mała :dunno:

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 15 Września 2018, 15:01
Kocham go, ale serio to rokroczne gadanie o wynalezieniu koła i czymś czego jeszcze nie widzieliśmy brzmi już mocno bekowo :) Ilość pozycji w slizgerach uderzyła do głowy.

Tchórz zanim umrze ginie wiele razy

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Sobota, 15 Września 2018, 15:40
Phobos napisał(a):
bolą tylko featy z dałnami jak belmondo, skipować trzeba

akurat scib i tracki z belmondo to jego życiówki w większości

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 15 Września 2018, 15:47
mam inne zdanie

a belmondo widzę jak upośledzonego brata którego trzeba zabrać na wycieczkę, jeszcze oyche doniz do kompletu :lol:

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 15 Września 2018, 18:29
ból, że no dayz off nie wyszło, gdyby ten materiał ujrzał światło dzienne w okresie świetności buchów z dupy to kolejny klasyk od wspaniałego duetu.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 16 Września 2018, 18:07
Phobos napisał(a):
a belmondo widzę jak upośledzonego brata którego trzeba zabrać na wycieczkę, jeszcze oyche doniz do kompletu :lol:

wuf wuf

oczywiście jaca ma częściowo racje - narkopop klasyg w dniu premiery ale tego wpływu na innych to jakoś nie widzę jeszcze, poza tym mógł wpłynąć sam na siebie i nie puszczać nudnego chleba i miodu

dawajcie na rozkminke z nami co

MAMY TO M 0 B B Y N

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 16 Września 2018, 19:50
Phobos bo jak widać, żeś ulepion z innej gliny :dunno: a z tym wpływem to wiadomo, że sam tego nie dokonał, ale był jednym z tych, którzy jako pierwsi szerzej wypłynęli używając oryginalnego słownictwa i składni, dokładnie tak jak to ujął, i zaczyna to robić coraz więcej osób, więc w pewien sposób przyczynił się do przełomu w pl rapie, podobnie sprawa łączenia ciężkiej treści z przyjemnym brzmieniem

#FREE_TYTUS

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 16 Września 2018, 23:09
jedyny pożytek z niego to śmieszne filmiki z cejrondo, co poradzę, że jest chujowy :dunno: on nagrał w ogóle chociaż jeden kawałek z sensem poza robieniem keszu i jebankiem? Używa co najwyżej śmiesznych epitetów jak kasztany czy dzięcioły, ale to dalej jest dość chujowe, a bałagane nagrywa poza czymś takim jeszcze ciekawe kawałki jak talerzowe love, chaczapuri, ściana budynków czy miejsca i role i więcej, z głowy dałem. A przy tej akcji z mobbyn i pożarciem się o jakieś rzekome frajerstwo i prawa do marki to ciężko brać tych kolesi na poważnie. Bałagan pewnie się wstydzi w chuj chociaż nigdy tego nie powie :lol:

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 17 Września 2018, 05:48
Wracaj do tematu Tinder kolego

Ezio_Wroclaw napisał(a):
Oskar to raczej experimental hip-hop w stylu Brockhampton.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 17 Września 2018, 06:08
Znaczy wg mnie belmondziak jest lekko upośledzony, to prawda, ale mówić, że nagrywa chujowy rap........

Spoiler:

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 17 Września 2018, 06:15
Phobos napisał(a):
Bałagan pewnie się wstydzi w chuj chociaż nigdy tego nie powie

W trakcie afery z ogłoszeniem tłoczenia SCiB i urwaniem się kontaktu Belmondziaka z kupującymi Bałagane miał na swoich livestreamach w chuj pytań gdzie co jak kiedy pieniądze. Pamiętam wyraźnie, że jednoznacznie odciął się od całej akcji mówiąc, że jest odpierdalana chałtura i on takich rzeczy nie będzie promował swoją ksywą i nie chce być do tego wciągany. Do tego na ig pojawił się kiedyś post gdzie właśnie ucina wszelkie pytania do swojej osoby, a Belmondo dodał rozżalony komentarz w stylu 'co ty, przecież ostatnio gadaliśmy i mówiłeś co innego', co abstrahując już od tego kto ma racje było trochę znamienne :cry:

Tchórz zanim umrze ginie wiele razy

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 17 Września 2018, 08:33
Jarekk napisał(a):
Znaczy wg mnie belmondziak jest lekko upośledzony, to prawda, ale mówić, że nagrywa chujowy rap........

Nie upośledzony tylko przećpany.

Jak coś znika to nie płaczę, ufam Bogu
Szykuje coś lepszego albo da ku temu powód

Człowieka zdobi prawda a nie prada.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 17 Września 2018, 09:07
Dla mnie kazek na dłuższą metę jest niesluchalny. Lot 022 mnie okropnie męczy jeśli mam przesłuchać więcej niż raz, nie mówiąc już o kolejnych albumach. Nie do końca wiem z czego to wynika, na pewno od samego początku nie trafiały do mnie jego storytellingi, wszystkie chyba pisane w okresie kiedy miał 17-19 lat, trzymał w szufladzie i teraz wypuszcza myśląc, że jest drugim sokolem.

Jednak na przełomie 2014/15 kiedy poznałem Kaza, byłem trochę zajarany. SCiB uważam do dzisiaj za mega klasyk, dla mnie to top5 podziemia i chuj. Luzaki od balagana z tego okresu lubię i dzisiaj. Odnośnie SCiB różnica jest taka, że jak na początku uważałem, że kaz ciągnie materiał, a ten drugi typek to przypalowy kolega, którego ciężko słuchać, tak teraz uważam, że kaz przy Belmondziaku wzbija sie na swoje rapowe wyżyny. Serio, od kiedy ich drogi się rozeszły to kaz nie ma nic ciekawego do zaoferowania, a na zwrotke belmondziaka każda ogarnieta mordeczka czeka z faja w łapie.

Podsumowując, Kazek trochę na siłę przypisuje sobie to, co zrobił Belmondo, to on robił pierwszy w Polsce rap, on był kołem zamachowym, on od niechcenia rzucał wersy "ona nie jest stąd, ona jest skądśtam" (tutaj uchwycone jest wszystko, hustlerka, wyjebanie, prostota, odniesienie do wracającego w społeczeństwie carpe diem w postaci yolo). Do tego dochodzą jakieś wywiady gdzie zaopatrzony w siebie opowiadał, że wie jak się skończy związek kolegi, bo już tyyyyle przeżył. Dla mnie on sprawia wrażenie bananowego dzieciaka, który przez jakiś czas mieszkał w bloku, ale pierwszy miał komputer, konsole i mama kupowała nowa piłkę zaraz po tym jak kolega przebił poprzednia.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 17 Września 2018, 10:36
Phobos napisał(a):
on nagrał w ogóle chociaż jeden kawałek z sensem poza robieniem keszu i jebankiem?

Gościu przede wszystkim oni zaistnieli wtedy w świadomości ślizgerów i nie tylko prostymi, zajebistymi wersami rzucanymi z ogromną charyzmą i przejebaną stylówą. Co ty tam chciałeś więcej? Żeby penks wjechał?

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 17 Września 2018, 10:51
Phobos ale mnie wkurwiłeś maślaku. Podważanie raperskiego talentu Młodego G w 2k18 roku. Naprawdę ludzie dalej to robią? Nikt w PL nie daje takich linijek, bawi się słownictwem oraz uczy, przedstawiając zakorzenione w polskim języku archaizmy, tworząc to w dość zabawny i przystępny sposób. Raz, nie jest upośledzony tylko co najwyzej przećpany i odbija się tzw. bezstresowe wychowanie w bogatym domu. Jeśli tylko się ogarnie to tylko przypieczętuje to, że jest top 1 w Polsce. Kazek wiadomo od Narkopopu skok w dół, nie wiem jak ktoś może jeszcze słuchać tego nieironicznie. Wciąż te same tekściki, lizanie się po własnym chuju w każdym kawałku i zmęczenie materiału

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 17 Września 2018, 11:24
Kaz Bałagane nigdy nie nagra czegoś na poziomie "dzień dobry", a co dopiero rzeczy z czasów peak formy Belmondziaka na scib i współpracy z grupą muzyczną HEWRA.
Co nie zmienia faktu, że Jacek jest dobrym raperem, choć ostatnio leci w dół.

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Poniedziałek, 17 Września 2018, 11:45
jako raper - belmondo > kazek
jako człowiek - belmondo < kazek (chociaż w moim odczuciu oboje to śmiecie straszne)

i nie ma co tutaj rozkminiać więcej, bo nie ma co po prostu

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 17 Września 2018, 12:10
pinkmaan24 napisał(a):
Raz, nie jest upośledzony tylko co najwyzej przećpany i odbija się tzw. bezstresowe wychowanie w bogatym domu.

:lol: mordo jak tam zdrowie, bo psychicznie nie jest z tobą kurwa za dobrze

Blazfm napisał(a):
Wracaj do tematu Tinder kolego

nie używam tinder a temat się skończył, napisz coś to wrócę

a ja nie podważam "talentu raperskiego" czy jakichkolwiek zabiegów składniowo-fleksyjnych o których tu piszą użytkownicy z dwóją z polskiego, tylko stwierdzam, że to co on tam nawija jest chujowe i kłuje w uszy i dla nawet rozrywki ciężko tego słuchać, w przeciwieństwie do kaza. No ale to w końcu upośledzony ćpun z bogatego domu.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 17 Września 2018, 12:18
Ja miałem 5 z polskiego i podbijam opinie innych użytkowników, lepiej odpal jeszcze raz SCiB i skup się na słuchaniu zamiast rzucać na forum jakimiś dziwnymi stwierdzeniami.

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Poniedziałek, 17 Września 2018, 12:23
Belmondo jest chujowy, jego kawałki są fajne/śmieszne/ciekawe jeśli jesteś w gimnazjum i jara cię to, że ktoś używa słów randomowo. Twoi ludzie kasztany. A ja sobie nawine: "twoi ludzie pinkmaany" i jestem kurwa zajebisty jak belmondziak. Rozumiem że kogoś mogą fascynować takie zabiegi stylistyczne, ale mówienie że belmondo jest lepszym raperem niżkaz to jest jakiś żart. Kaz nagrał 3 płyty, które już są klasykami (lot,radio,narkopop) a belmondziak nie nagrał żadnej płyty. Jak można mówić ze jest lepszym raperem? Kaz współpracuje z ludzmi którzy coś znaczą i są szanowani: Paluch,Peja,Borixon. Belmondziaka się każdy wstydzi. Ludzie jego twórczość odbierają za nieśmieszny żart i bardzo słusznie. Jeśli muzyka młodego g zaspokaja was intelektualnie to świadczy tylko o tym jakimi jesteście ludźmi, pinkmaany

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 845 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43  Następna strona