Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Niedziela, 25 Lutego 2018, 05:01

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Siwers - Huśtawki LP (2017) 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Siwers - Huśtawki LP (2017)
  Wysłano: Piątek, 19 Stycznia 2018, 10:13
Bardzo dobra, przede wszystkim równa płyta. Ilość numerów wystarczająca, nie ma zbędnych zapychaczy, zarówno od strony producenckiej jak i lirycznej wszystko się zgadza. Również dobrze się do niej wraca, osobiście poziom wyżej od Bez Ceregieli. Z ciekawostek warto dodać, że wykonawcą okładki albumu jest Młody Dronik.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 19 Stycznia 2018, 11:07
Nadrobiłem dopiero teraz, od paru dni nie schodzi z głośników. Piękna jest ta płyta :bowdown: aż musiałem zrobić przemeblowanie i wrzucić ją do topki na ślizgerach. Zdecydowanie dla mnie jedna z najlepszych płyt tamtego roku. Tak jak powiedział nadol, bardzo równa, bez zapychaczy, wszystko tu współgra, nie ma tu słabego kawałka, a ciężko było by mi wybrać ten najlepszy. Choć postawił bym chyba na Nosferapu. Nawet taki odklejony od reszty Krokodyl jest stylowy i spoko brzmi. Siwers nie dość, że lirycznie wypadł świetnie to od strony producenckiej zrobił również to samo. Te proste, klimatyczne bity, łączące nowe brzmienia ze starymi są naprawdę hipnotyzujące, zwłaszcza polecam to odpalić jadąc samochodem nocą. Kapitalnie się tego słucha. Do tego te śpiewane refreny Solki :bowdown: Jednym słowem dla mnie płyta kompletna. Może jej jedyny minus to jej długość, ale jeżeli miało by to zaburzyć jej równość to obecna ilość tracków jest w zupełności wystarczająca.

Jeżeli chodzi o okładkę to z ciekawostek dodam, że była inspirowana okładkami Cannibal Corpse, którymi to SWRS był fanem zanim zajarał się rapem.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 19 Stycznia 2018, 14:46
No z okładką to prawda, sam. Siwers w wywiadzie u Numera o tym wspominał.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku WWW

Wysłano: Czwartek, 25 Stycznia 2018, 19:06
Siwers - Tylko Ty Wiesz ft. Solka, DJ Phunk'ill (Official Video)
https://www.youtube.com/watch?v=8aSj7t4oRgg

jak ja kocham kobiece wokale :oops:

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku WWW
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5