Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Poniedziałek, 23 Października 2017, 10:36

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona
Kartky - Shadowplay (2015) 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Kartky - Shadowplay (2015)
  Wysłano: Piątek, 2 Października 2015, 19:19
wyraże niepopularną opinie ale nie kumam propsów które lecą w strone tego projektu, duża część to jakieś nudne teksty dla studenciaków (My najgorszy syf, śpiew Igrekzeta... wszędzie same propsy :wtf: ja rozumiem kontrola głosu itd niby technicznie fajnie ale uszy bolą jak się słucha tej barwy)
rozumiem też argument z wywiadu że ludzie chcą dysponować artystami i że go to wkurwia... ale ta płyta jest za długa, po prostu jest sporo kawałków które ni chuja nie pasują niczym nie trzymają poziomu i brzmią jak zapychacze i nie powinny się ukazać i nie chodzi tu o długość albumu a o monotonie i rozstrzał w poziomie na poszczególnych numerach (na tym samym ucierpiał odbiór płyty Yelawolfa pośród ludzi którzy nie są jego psychofanami)

jak puszczam sobie Black Magic w całości na raz a potem po jakimś czasie tak samo Shadowplay to ta 1 opcja mi siada dużo lepiej.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Piątek, 2 Października 2015, 20:07
Kriz napisał(a):
Tak o nią.

Mógłbyś rozwinąć?

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 2 Października 2015, 22:01
caron_butler napisał(a):
ógłbyś rozwinąć?

Przecież wyraźnie w wywiadzie mówi, że chodzi o nią i obiecał jej iż nic nie ujawni w tej sprawie.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 2 Października 2015, 23:55
Kartki i Emily, kto by się spodziewał. Ale już po jego wcześniejszych postach na fb coś podejrzewałem.

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Sobota, 3 Października 2015, 00:09
Bardzo przyjemny wywiad, Kartky spoko gościu, ogarnięty i dobre rzeczy mówi, z kolei Kuba znowu udowadnia, że daje najlepsze wywiady, dobre pytania, przygotowany, nie to co ten żałosny pajac Rawicz.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 3 Października 2015, 00:38
onlyINSTINCT napisał(a):
wyraże niepopularną opinie ale nie kumam propsów które lecą w strone tego projektu, duża część to jakieś nudne teksty dla studenciaków (My najgorszy syf, śpiew Igrekzeta... wszędzie same propsy :wtf: ja rozumiem kontrola głosu itd niby technicznie fajnie ale uszy bolą jak się słucha tej barwy)
rozumiem też argument z wywiadu że ludzie chcą dysponować artystami i że go to wkurwia... ale ta płyta jest za długa, po prostu jest sporo kawałków które ni chuja nie pasują niczym nie trzymają poziomu i brzmią jak zapychacze i nie powinny się ukazać i nie chodzi tu o długość albumu a o monotonie i rozstrzał w poziomie na poszczególnych numerach (na tym samym ucierpiał odbiór płyty Yelawolfa pośród ludzi którzy nie są jego psychofanami)

jak puszczam sobie Black Magic w całości na raz a potem po jakimś czasie tak samo Shadowplay to ta 1 opcja mi siada dużo lepiej.

#teamonlyINSTINCT plus gość, który stwierdził, że spoko się słucha, ale o czym to jest do kurwy nędzy.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 3 Października 2015, 09:07
rafabenitez napisał(a):
ale o czym to jest do kurwy nędzy.

Proponuję wyciągnąć chuja z uszu albo odpalić rapgeniusa.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 3 Października 2015, 09:34
Kriz napisał(a):
rafabenitez napisał(a):
ale o czym to jest do kurwy nędzy.

Proponuję wyciągnąć chuja z uszu albo odpalić rapgeniusa.

Gościu, to że pojedyncze wersy mają SUPER ROZKMINKI HEHE i FAJNE NAWIĄZANKA FOLLOWUPKI, ale jednocześnie nie mają między sobą jakichkolwiek powiązań i równie dobrze każdy wers Kartky'ego z każdego kawałka mógłby być w każdym innym kawałku i nie byłoby żadnej różnicy oznacza właśnie to, że płyta jest o niczym. Nie mówiąc już, że Kartky często pierdolnie coś w stylu "ciągle się staram i lece nieźle po bicie, moje wersy jak wilkołak wyją o świcie" czy inne tego typu wynalazki.

Czasami się zdarzy, że 4 wersy pod rząd są jakoś związane i to już sukces. I to nie dokońca jest bolączka wszystkich nowych raperów, bo większość ma chociaż w kawałkach jakiś motyw przewodni, czasem kawałki mimo, że są o niczym, to każdy z nich wyróżnia się czymś, jakieś mocno charakterystyczne bity, różnorodne flow, czy chociażby właśnie ten motyw przewodni, a u Kartky'ego bity mimo, że dobre to spora część jest w takim samym klimacie (niektóre nie są i wtedy już trochę lepiej się słucha) do tego jego flow mimo, że poprawne to praktycznie zawsze jest takie samo i po czasie staje się dość męczące (czasami trochę coś zmieni jak np. w Weatherpeople i wtedy też już lepiej się słucha) no i ciężko, żeby Kartky miał motywy przewodnie, skoro już w tytułach jego kawałki zwiastują, że będą niewiadomo o czym. Damnation, Pagan, Mountains, Sunny Haze, Cloudy Day, Gusła i tak dalej. Zresztą Kartek sam wszystko podsumował:

Cytuj:
Znowu zaczynam historię o niczym i powiesz tak, wiem

@down: żeby kolejnego posta nie robić, to naprostować chcę trochę, bo ogólnie to mnie to w sumie pierdoli czy nagrywa super kawałki z sensem czy takie pierdololo, ale w przypadku Kartka strasznie denerwuje mnie jego ego, bo na fejsiku to nie raz można zauważyć za jakiego to wykurwistego rapera się nie uważa, do tego jakby robił dobre bangery, albo jakieś kawałki do bujania czy cokolwiek (no wiecie o co cho) ale on robi kawałki właśnie takie typowo wręcz "liryczne", nastawione na warstwę tekstową, a w takich kawałkach to ten tekst powinien jednak no mieć jakąkolwiek spójność. Dalej idąc, każdy może tam nagrać jakiś kawałek o niczym, ale tutaj po prostu to jest wszędzie i jak już pisałem, że wystarczyłaby jakaś zabawa flow, różnorodność większa w bitach, jakiś motyw przewodni w kawałku z chociaż częściowo spójnymi do niego wersami i tekst niby o niczym, ale jednak da radę to posklejać, no a tutaj to po prostu wszystko jest byle jak wpierdolone. Lubię parę kawałków posłuchać osobno, można powiedzieć że niektóre nawet zajebiste, ale z tą płytą roku to dajta spokój...

Ostatnio edytowano Sobota, 3 Października 2015, 12:56 przez Rhubarb, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Sobota, 3 Października 2015, 12:01
Kawałki o niczym, jebać go w ogóle, po co takie rzeczy nagrywać, gdzie przekaz

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 3 Października 2015, 13:10
Rhubarb napisał(a):
I to nie do końca jest bolączka wszystkich nowych raperów, bo większość ma chociaż w kawałkach jakiś motyw przewodni, czasem kawałki mimo, że są o niczym, to każdy z nich wyróżnia się czymś, jakieś mocno charakterystyczne bity, różnorodne flow, czy chociażby właśnie ten motyw przewodni
O czym Ty gościu bo ja nawet nie.

http://www.facebook.com/kosciey < marniak

06/10/2014:
Spoiler:

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 3 Października 2015, 13:37
miciun napisał(a):
Kartki i Emily, kto by się spodziewał. Ale już po jego wcześniejszych postach na fb coś podejrzewałem.

ty tak na poważnie? :lol:

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 3 Października 2015, 16:19
Kartky na fb napisał(a):
Przed chwilą dostałem taką wiadomość.
MOJA MATKA TO FANATYCZKA KARTKIEGO. CAŁY POKÓJ ZAJEBANY PLAKATAMI, PAPIEREM, VLEPKAMI I I FILTERKAMI DO JOINTÓW . ŚREDNIO RAZ W MIESIĄCU KTOŚ NIE ŚPI BO NIE CHCE I TRZEBA JECHAĆ DO KLINIKI ŻEBY NIE MIAŁ DRESZCZY. W SWOIM ŻYCIU JUŻ 10 RAZY BYŁEM NA TAKIM ZABIEGU, OSTATNIO JAK POJECHAŁEM DO LEKARZA Z POWODU ZAKAŻENIA TO KAZAŁA MNIE PRZYWIĄZAĆ DO ŁOŻKA, BO MYŚLAŁA, ŻE ZNOWU MNĄ TELEPIE XD.
OCZYWIŚCIE JAK PISZE DO MNIE SMSY TO WSZĘDZIE WSTAWIA K W KÓŁECZKU. PORZYGAĆ SIĘ JUŻ MOŻNA, JAK RANO JEDZIEMY SAMOCHODEM I W RADIU LECI ROBB STARK TO NA CAŁY GŁOS ROZKRĘCA GŁOŚNIKI. KRĘCIĆ JOINTY POZWALA MI TYLKO Z JEGO FILTERKÓW, ZAMIAST DZIEŃ DOBRY MÓWI VALAR MORGHULIS, A I POZWALA MI SŁUCHAĆ TYLKO JEGO(JAK ZOBACZYŁA W HISTORII ŻE MIAŁEM CHADE TO GONGA WYŁAPAŁEM) NO MASAKRA, NA ŚLIZGU W TEMACIE O KARTKIM NAJEBAŁA JUŻ 100000 POSTÓW I UZYSKAŁA DZIĘKI TEMU RANGĘ ''ZŁODZIEJ DUSZ”
JAK JEST CIEPŁO TO JEŹDZI NA KONCERTY, WYCHODZI Z DOMU JUŻ O 5 RANO I PRZY OKAZJI BUDZI MNIE ''ZAKŁADAM KAPTUR I RUSZAM W ŚWIAT, BO ZNÓW POPŁYNĘ
ZROBIĘ JAK TRZEBA NIM POWIESZ MI SIEMA I WRZUCISZ W SZUFLADĘ BEZ DNA”

@fizyk, link do posta plox

Ostatnio edytowano Sobota, 3 Października 2015, 16:35 przez DeDoK, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 3 Października 2015, 16:20
Na początku myślałem, że Kartky z Emily to prowo ale to serio :shock: Nawet na fb sprawdziłem i post był u Kartkiego, że już słuchała Shadowplay. W szoku jestem bo przecież Ratajkowski to fejm w chuj.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 3 Października 2015, 16:42
Ale co on z nią? Nie śledze, chcę wiedzieć, to ważne, elo.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na facebooku profil na lastfm WWW

Wysłano: Sobota, 3 Października 2015, 16:45
DeDoK napisał(a):
@fizyk, link do posta plox

https://pl-pl.facebook.com/Kartky/posts/794154263965678

Też jestem w szoku ;o

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 3 Października 2015, 16:49
DeDoK napisał(a):
ŚREDNIO RAZ W MIESIĄCU KTOŚ NIE ŚPI BO NIE CHCE I TRZEBA JECHAĆ DO KLINIKI ŻEBY NIE MIAŁ DRESZCZY

:lol:

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 3 Października 2015, 17:11
fizyk123 napisał(a):
https://pl-pl.facebook.com/Kartky/posts/794154263965678

Też jestem w szoku ;o

sorry ale co widzisz niezwykłego w udostępnieniu zdjęcia dupeczki z profilu i dodaniu podpisu że jesteś w szoku? :lol:

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Sobota, 3 Października 2015, 17:37
Oczywiście nic, ale w wywiadzie u Kuby Stemplowskiego powiedział, że Ratajkowski prosiła Kartkiego żeby nie ujawniał żadnych szczegółów ich znajomości. Z resztą reakcja Kuby bardzo normalna więc na pewno jakieś powiązania ze sobą mają i sam fakt już jest szokujący dla mnie.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 4 Października 2015, 00:49
Tak, z Jimsonem też już prawie nagrał kawałek, teraz powiązania trzecioligowego polskiego rapera z gwiazdeczką zza oceanu. Czekam na kawałek "Mamy czterdzieści pięć lat jesteśmy złamani w pół" z Eminemem i Kid Rockiem.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 4 Października 2015, 00:59
Drugoligowego jak już bo w tym sezonie wygrał baraże z Dioxem. A po drugie nie ironizuj z tym Eminemem bo jak widać jest coś na rzeczy jeśli chodzi o znajomość Emily z Kartkim.

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona