Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Czwartek, 14 Grudnia 2017, 03:20

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Pono - Pono i Wizjonerzy (2016) 
Autor Wiadomość
moderator

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Pono - Pono i Wizjonerzy (2016)
  Wysłano: Czwartek, 12 Grudnia 2013, 19:43
Cytuj:
Warszawski raper dołączył do wytwórni Dj 600V.

Pono został wcielony do reaktywowanej wytwórni Volta - V6. Warszawski raper w nowym labelu zamierza wydawać swoje kolejne albumy. - Volt reaktywował swoją wytwórnię. Właśnie jestem po wstępnych rozmowach i ustaleniach - powiedział raper w rozmowie z Kostkiem. - V6 daje mi możliwości do tego, żebym mógł robić swoje. Klimat, który tam panuje jest naprawdę fajny, taki hiphopowy, undergroundowy. Jest posmak tego rapu, a nie biznesu - dodał raper współpracujący kiedyś z Prosto.

Pierwszą płytą wydaną pod nową banderą będzie reedycja ostatniego albumu Pona "Wizjonerzy". Album ukaże się na rynku pod nazwą "Pono i Wizjonerzy". Do płyty zostanie dołączony drugi krążek z remixami. Premiera tego wydawnictwa jest planowana na styczeń 2014. W przyszłym roku ukaże się także kolejna solowa płyta Pona, którą również wyda label V6. Premiera tego albumu jest planowana na wrzesień/październik.

Dyskografię Pona zamyka płyta "Wizjoner" wydana własnym sumptem w lutym 2012 roku.

zrodlo: http://glamrap.pl/1/18795-pono-w-wytwor ... szlym-roku

imo pono jest strasznym nudziarzem. nie planuje tego sprawdzic, chyba ze jakis singiel wyjatkowo mnie zainteresuje (w co watpie).

Powrót do góry

Post Re: Pono - TBA (2014) [Zapowiedź]
  Wysłano: Czwartek, 12 Grudnia 2013, 19:46
IMO Pono zaliczył największy regres z całej sceny... Sprawdze, ale cudów nie ma co się spodziewać

Powrót do góry

Post Re: Pono - TBA (2014) [Zapowiedź]
  Wysłano: Czwartek, 12 Grudnia 2013, 19:47
Ostatnia dobra płyta w której uczestniczył i fajnie mi się go słuchało to TPWC2. Później :sleeping: I te żonglowanie wytwórniami, bez sensu. Ale może to i lepiej przynajmniej nie zapycha jak Fu, kolejek wydawniczych Prosto.

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ]