Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Poniedziałek, 20 Sierpnia 2018, 08:13

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1389 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 66, 67, 68, 69, 70
King TomB - Wystudzony Temperament 3 (20??) 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: King TomB - Wystudzony Temperament 3 (20??)
  Wysłano: Sobota, 9 Czerwca 2018, 12:59
BXRLI napisał(a):
oldschool napisał(a):
BXRLI napisał(a):
karkovsky napisał(a):
zgłosiłbym to na psy czy cokolwiek

prawilnie widze

Rozpierdala mnie taka prawilność xD To nie jest akcja, że przystawiałeś się do dupy kolesia, on ci wypłacił sztukę a ty idziesz na psy o pobicie. W twojej hip hopowej moralności to za te akcje najlepiej Tomba w bagażniku do lasu wywieźć?

Potencjalny frajer. Pluje takim w ryj.

https://www.youtube.com/watch?v=KpxH6s_fHEY

powazny jestes chcac dac sie ruchac w dupe ? :bag:

Powrót do góry
Zobacz profil profil na discogs profil na lastfm WWW

Wysłano: Sobota, 9 Czerwca 2018, 13:07
Mówią jebać policję, nie gadaj...naprawdę? Mówiłem tak jak miałem lat piętnaście
Wymelduj się z domu, przeprowadź na ławkę i żyj,
ja będę sobą wbrew schematom
Ty przyjdziesz na komendę, gdy powiem aport, tyle.

Jest różnica między zgłoszeniem kradzieży, kiedy ktoś nie wysyła ci towaru, za który zapłaciłeś swoimi zarobionymi pieniędzmi a np pójściem na komende, bo słyszeliście, że ktoś tam na osiedlu rzuca tematem a go nie lubicie. No kurwa ludzie, mam wrażenie, że dla niektórych istnieje w wielu tematach tylko jedna możliwość i koniec, po co pomyśleć i otworzyć umysł.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 9 Czerwca 2018, 16:45
BXRLI napisał(a):
oldschool napisał(a):
BXRLI napisał(a):
karkovsky napisał(a):
zgłosiłbym to na psy czy cokolwiek

prawilnie widze

Rozpierdala mnie taka prawilność xD To nie jest akcja, że przystawiałeś się do dupy kolesia, on ci wypłacił sztukę a ty idziesz na psy o pobicie. W twojej hip hopowej moralności to za te akcje najlepiej Tomba w bagażniku do lasu wywieźć?

Potencjalny frajer. Pluje takim w ryj.

jesteś jakimś trollem czy po prostu idiotą?
jeszcze dałeś mój cytat w podpis, dzięki za wyróżnienie :bowdown:

Powrót do góry

Lokalizacja: Bitch, I walk around North Lauderdale, like Fuck err'body!
Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Sobota, 9 Czerwca 2018, 17:36
kubs1948 napisał(a):
Mówią jebać policję, nie gadaj...naprawdę? Mówiłem tak jak miałem lat piętnaście
Wymelduj się z domu, przeprowadź na ławkę i żyj,
ja będę sobą wbrew schematom
Ty przyjdziesz na komendę, gdy powiem aport, tyle.

Jest różnica między zgłoszeniem kradzieży, kiedy ktoś nie wysyła ci towaru, za który zapłaciłeś swoimi zarobionymi pieniędzmi a np pójściem na komende, bo słyszeliście, że ktoś tam na osiedlu rzuca tematem a go nie lubicie. No kurwa ludzie, mam wrażenie, że dla niektórych istnieje w wielu tematach tylko jedna możliwość i koniec, po co pomyśleć i otworzyć umysł.

a czy to nie zalatuje troche hipokryzją? skoro się pierdoli policje to moim zdaniem już po całośći, wiem, że to nie jest zdrowe podejście i istnieje wiele sytuacji, w ktorych zgłoszenie jakiejś sprawy na policję byłoby wskazane, ale ja np. jako, że przez całą swoją młodosć byłem przez te kurwy szykanowany nie mam ochoty wchodzić z nimi w żadną interakcję i nawet w sytuacji kiedy dostawałem wpierdol za darmo, ktoś mnie potrącił na przejściu jak przejeżdzałem rowerem, czy ktoś mi zapierdolił rower nie zgłaszałem tego na policję, bo nie chce mieć nic wspólnego z tą instytucją [głownie dlatego, że żadna moja interakcja z nimi nie była udana, nawet jak byłem młodszy i nie miałem takiego podejścia, to jak poszedłem zgłosić zajebanie portfela to mnie olali] mam ogromną nadzieję, że życie pozwoli mi na to, żeby nigdy nie być skazanym na proszenie o pomoc tych kurew

jedyna sytuacja, w której wyobrażam sobie proszenie policji o pomoc to taka, w które ucierpiec może ktoś inny, a ja jestem jedyną osobą mogącom temu zapomóc, btw. miałem taką akcje gdzie zamówiłem ubera, wsiadłem do fury napierdolony, typ wysiadł, wyciągnął mnie z fury i zaczął kopać na ziemi [wiem, ze cięzko uwierzyć, że bez powodu, ale była ze mną moja dziewczyna, która była trzeźwa i mówi, że w momencie, w którym ja wsiadłem ten typ już wysiadał, 30 sek później leżałem na ziemi i byłem kopany], tuż po zdarzeniu zadzwoniłem na psy, powiedzieć, że jeździ se ubere mega agresywny typ, w huj pobudzony i przed sekundą napierdolił mnie i poszarpał moją dziewczynę, po prostu bałem się, że jeszcze kogoś może to spotkać, oczywiście zostałem olany xd

człowiek rozgarnięty nie zamówił by płyty tomba po tylu krzywych akcjach, a tu ktoś sugeruje, żeby zgłaszać to na policję, ze tomb wyjebał tyle osób, on wyjebał te osoby bo były głupie i powinny ponieść konsekwencje swojej głupoty a nie składać pozwy

:( sorry za o/t czekam na warn jc

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 9 Czerwca 2018, 17:38
Cytuj:
człowiek rozgarnięty nie zamówił by płyty tomba po tylu krzywych akcjach, a tu ktoś sugeruje, żeby zgłaszać to na policję, ze tomb wyjebał tyle osób, on wyjebał te osoby bo były głupie i powinny ponieść konsekwencje swojej głupoty a nie składać pozwy

Czyli jeśli ktoś oszukał 1 raz i ludzie się nabrali to można go ukarać, ale jak oszukał 2 raz i ludzie też się nabrali to już propsy dla tego typa i kara ma go ominąć, a ludzie oszukani sami są sobie winni (wiadomo, że ktoś kto został oszukany 3 razy inteligencją nie grzeszy, ale takiemu śmieciowi jak Tomb kara się należy, a tutaj niektórzy by z nim piątki zbili za dobry sposób na hajs)?

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 9 Czerwca 2018, 17:53
sama myśl o kupieniu płyty tomba to zbrodnia
więc jak nazwać kupienie płyty tomba po przypałowej akcji z poprzednią płytą?

https://www.youtube.com/watch?v=JfvP9HyjhyY kikster- okupacja

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Sobota, 9 Czerwca 2018, 18:26
Nijak, nie o to się tutaj rozchodzi, a niektórzy z was zdają się umiejętnie omijać temat. Proste pytanie:

Czy raper Tomb powinien ponieść karę za 3 krotne oszustwo, jakim była sprzedaż płyt na które zebrał pieniądze, a nigdy ich nie wysłał?

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 10 Czerwca 2018, 02:27
Powinien zostać rozliczony przez ulice

Powrót do góry

Lokalizacja: Bitch, I walk around North Lauderdale, like Fuck err'body!
Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Poniedziałek, 11 Czerwca 2018, 14:02
oldschool napisał(a):
Cytuj:

Czyli jeśli ktoś oszukał 1 raz i ludzie się nabrali to można go ukarać, ale jak oszukał 2 raz i ludzie też się nabrali to już propsy dla tego typa i kara ma go ominąć, a ludzie oszukani sami są sobie winni (wiadomo, że ktoś kto został oszukany 3 razy inteligencją nie grzeszy, ale takiemu śmieciowi jak Tomb kara się należy, a tutaj niektórzy by z nim piątki zbili za dobry sposób na hajs)?

brak prposów dla typa niezależnie od tego ile razy to zrobi, ale robiąć interesy ze złodziejem musisz zastanowić się nad konsekwnecjami, po prostu

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1389 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 66, 67, 68, 69, 70