Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Poniedziałek, 17 Grudnia 2018, 10:59

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4330 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 212, 213, 214, 215, 216, 217  Następna strona
Tede - Elliminati [2CD] (2013) 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Tede - Elliminati [2CD] (2013)
  Wysłano: Sobota, 27 Grudnia 2014, 16:05
Jimmy Kiss napisał(a):
szuler napisał(a):
Jimmy Kiss napisał(a):
Ciekawe jak koledzy z branży zachowaliby się gdyby inny raper nazwał kawałek "Lecę jak Orzeu" i wrzucił dzień przed rocznicą śmierci...

Hmm, tylko Orzeu nie popełnił samobójstwa skacząc z 9. piętra, a Magik owszem, zatem wydaje mi się, że krytykowanie Magika (jak choćby Eripe wcześniej) jest bardziej zasadne niż dopierdalanie się do Orua.

Chodzi o nawiązanie Orzeu=latanie, nie zrozumiałeś. Przecież w tekście jak sami znawcy mówią Tede nie atakuje Magika. Chodzi o sam fakt, że jest to niesmaczne, prostackie zachowanie wrzucać kawałek o takim tytule dzień przed rocznicą śmierci. Tyle.

No tak, faktycznie nie spojrzałem na te latanie pod tym względem.

terra napisał(a):
szuler napisał(a):
Jimmy Kiss napisał(a):
Ciekawe jak koledzy z branży zachowaliby się gdyby inny raper nazwał kawałek "Lecę jak Orzeu" i wrzucił dzień przed rocznicą śmierci...

Hmm, tylko Orzeu nie popełnił samobójstwa skacząc z 9. piętra, a Magik owszem, zatem wydaje mi się, że krytykowanie Magika (jak choćby Eripe wcześniej) jest bardziej zasadne niż dopierdalanie się do Orua.

Aha, czyli wg Ciebie np. strzelenie sobie w łeb albo powieszenie się jest bardziej honorowe niż skok z 9. piętra? Nie wierzę w to co czytam.

Orzeu nie popełnił samobójstwa tylko miał wylew :damn:

Powrót do góry
złodziej Fen

Wysłano: Sobota, 27 Grudnia 2014, 16:08
ciekawe co by było jakby ktoś nawinął wers np. nie jestem kurwą jak tede i potem się tłumaczył, że to follow up do DTKJ Rycha. ciekawe czy jacek miałby taki dystans

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 27 Grudnia 2014, 16:51
Pinky F. napisał(a):
ciekawe co by było jakby ktoś nawinął wers np. nie jestem kurwą jak tede i potem się tłumaczył, że to follow up do DTKJ Rycha. ciekawe czy jacek miałby taki dystans

Podbijam.
Z perspektywy czasu widać że Peja miał rację tłumacząc DTKJ. Nigdy nie jarałem się PFK, oraz uważam że to co zrobił Magik było złe, ale bez jaj by na czyjejś śmierci się promować co czyni Jacek. Ludziom poważnym(dorosłym) nie wypada robić pewnych rzeczy, takich jak kpienie sobie ze zmarłych. Kim trzeba być by propsować takie akcje? 14 latkiem któremu nikt za jego życia nie zmarł z rodziny czy przyjaciół?

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 27 Grudnia 2014, 18:22
Pinky F. napisał(a):

Tede wrzucilby ten kawalek/post na fejsa z milioinem placzacych ze smiechu emotikonek a jego armia gimbofanow zrobilaby wjazd na fp tego, ktory nawinal i by mu zyc nie dali, przeciez standard przy kazdej aferze ktora tedzika dotyczy :dunno:

Ostatnio edytowano Sobota, 27 Grudnia 2014, 18:49 przez NoName, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 27 Grudnia 2014, 18:46
Ale tak trzeźwo na to popatrzeć, to nie jest tak? że jak Tede w jakimś kawałku/wywiadzie o kimś wspomni to jest wszytko ok, Tede się nie boi i strzela krzywkami, ma do tego prawo i to jest jego odwaga, ale jak już ktoś coś powie na Tedego, to od razu gówno burza "tak wszyscy siedzą na tym biednym Jacku, on przecież ma taki dystans do świata".

I tak wszedłem na FB Tede i patrze na komentarze, no kurwa beka :lol: Oczywiście Tytuł nic nie znaczy, ale co drugi komentarz to żarciki o Magiku, i to jak się przyjrzeć to fani WJ, ale jak już ktoś tam napisze ze Tede to kurwa bo dał taki tytuł to już się przypierdalają "nie przesłuchałeś kawałka a się wypowiadasz, brak ci dystansu" itp..

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 27 Grudnia 2014, 19:37
No to chyba oczywiste, że tytuł nic nie znaczy?

Geniusz wykrywania hipokryzji, nie ma to jak odzwierciedlać cały fanbase jako jedną osobę :lol: Przecież Ci co odpisują na komentarze to zupełnie inni ludzie niż Ci, którzy napisali prześmiewczy komentarz o magiku.

Powrót do góry
złodziej Fen

Wysłano: Sobota, 27 Grudnia 2014, 20:16
haha tede napisał, że reklama media expert jest chujowa
a w komentarzach młodzi geniusze dają coś takiego

Spoiler:

albo

Spoiler:

gagatki

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 27 Grudnia 2014, 20:18
http://www.popkiller.pl/2014-12-27,kajm ... l-problemu

W końcu jakiś inny komentarz.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 27 Grudnia 2014, 20:31
Kontrowersyjne czy skandalizujące byłoby zarapowanie tekstów nastoletniej poetki z Białej Podlaskiej która zabiła rodziców narzeczonego albo zdissowanie Religi... demotywatory i animowane GIF-y z Magikiem latają po necie od 1410.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 27 Grudnia 2014, 21:02
Cytuj:
@Kajman Ma rację jak Magik nawijał "Jestem Bogiem" mógł urazić czyjeś uczucia religijne? Mógł/. Tede nikogo nie obraził w tym kawałku. Niektórzy odbierają jego słowa nawet jako props dla Magika ale cała masa ocenia kawałek po tytule nie potrzebnie się spinając. Była afera, że Quebo robi metroseksualny rap ale wy takiego ugrzecznionego rapu chyba oczekujecie. Nikt tu zmarłego nie obraził afera jakby Magik został zdissowany.Sam byłem zszokowany jak zobaczyłem tytuł ale przesłuchałem i nie widzę nic złego w tym kawałku. Mógł Tede wybrać inny termin wypuszczenia tego numeru poza tym

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 27 Grudnia 2014, 21:49
trzeba przyznać, że bardzo subtelnie to Tedzik rozegrał: jego przeciwnicy będą czepiać się insynuacji, zwolennicy bronić teorii dwuznaczności, każdy ma coś dla siebie, a Tede ma dokładnie to, o co mu chodziło, czyli rozgłos. można sobie teraz do upojenia dyskutować czy to jest moralne czy nie, ale nie zmienia to faktu że on tu jest wygrywem tej sytuacji, skoro tych paru nieporadnych "krytykantów" uciszają nawet ich właśni fani :lol: :lol:

żeby nie było, nie popieram takich akcji, takie prowa na poziomie 4chana są raczej mało zabawne w wykonaniu dorosłych ludzi, ale beka z tego jak połowa środowiska łatwo i chętnie połknęła ten haczyk.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 27 Grudnia 2014, 22:32
nie spodziewałem się że aż tylu użytkowników tego forum wie kto to był Magik :D
brawo młoda gwardio hehe

elotrzydwazero napisał(a):
weź wypierdalaj dzieciak
albo wbij do lublina jutro
albo daj namiary na ciebie
nara

PROBLEM napisał(a):
akurat po gościu, który w ten sposób nagrał najlepsze kawałki w karierze można było się spodziewać czegoś więcej, co
moim zdaniem imo
to żadne usprawiedliwienie

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 27 Grudnia 2014, 23:10
"Tego forum"? Tego hip-hopowego forum? Magik jest jakąś nową postacią czy tak tylko pierdolisz ćwierćmózgu? :D hehe

Co do numeru - ani w utworze, ani w samym tytule nie ma absolutnie nic obrażającego Magika. W głębi serduszka wierzę, że większość z tych w różnej mierze oburzonych sieje najczęściej na wpół świadome prowo.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 27 Grudnia 2014, 23:25
Àve napisał(a):
"Tego forum"? Tego hip-hopowego forum? Magik jest jakąś nową postacią czy tak tylko pierdolisz ćwierćmózgu?

:D

Coraz ciekawiej się robi w tym temacie. Jeszcze kilka odrzutów i rozciągniemy dyskusję na 300+ stron

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 28 Grudnia 2014, 09:11
Àve napisał(a):
W głębi serduszka wierzę, że większość z tych w różnej mierze oburzonych sieje najczęściej na wpół świadome prowo.

a gówno, witam w polskim hib hobie :D :D

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 28 Grudnia 2014, 12:01
Àve napisał(a):
W głębi serduszka wierzę, że większość z tych w różnej mierze oburzonych sieje najczęściej na wpół świadome prowo.

Wymaganie od faceta który prawie mógł by już być dziadkiem odrobiny taktu to prowo? Jacek jak to człowiek po dziennikarstwie doskonale wie jak oddziaływać na publikę by było o nim głośno, ale teraz przesadził. Ciekawe co będzie następne, pewnie wypuści jakieś sex-taśmy przed premierą kolejnej płyty, coby się hajs zgadzał. :D

Powrót do góry
moderator

Wysłano: Niedziela, 28 Grudnia 2014, 12:17
twoja_stara napisał(a):
nie spodziewałem się że aż tylu użytkowników tego forum wie kto to był Magik :D
brawo młoda gwardio hehe

Sie było w kinie to sie wie, c'nie

Ludzie, za dużo wczuty.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 28 Grudnia 2014, 12:47
Jak Tede nawinął "Żaden bit Sir Micha za jeden wers Magika (...) nikt tu jeszcze nie ocipiał" to jakoś nikt się nie burzył ;)
Albo jak Eripe gardził samobójcami...

Cytuj:
trzeba przyznać, że bardzo subtelnie to Tedzik rozegrał

Rozegrał? Ot, nawinął sobie kawałek z lekką beką z Magika bo czytając komentarze na glamrapie był pewien że nikt już nie traktuje tej postaci z powagą.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 28 Grudnia 2014, 12:58
Luxair napisał(a):
Jak Tede nawinął "Żaden bit Sir Micha za jeden wers Magika (...) nikt tu jeszcze nie ocipiał" to jakoś nikt się nie burzył ;)

Ten Wers Tedego to bardziej zaczepka w stronę Ostrego, jak słuchałem tego kawałka to nawet mi przez myśl nie przeszło że pocisnął Magika. Za ''Gardzę samobójcami'' Rip łapie propsy i nawet wersy ''jeden już nazwał się Bogiem, a nie pofrunął z ptakami'', na tle kawałka nie wypada już tak kontrowersyjnie jak nazywanie kawałka lece jak magik w przeddzień rocznicy.

Powrót do góry
moderator

Wysłano: Niedziela, 28 Grudnia 2014, 13:03
Luxair napisał(a):

Cytuj:
trzeba przyznać, że bardzo subtelnie to Tedzik rozegrał

Rozegrał? Ot, nawinął sobie kawałek z lekką beką z Magika bo czytając komentarze na glamrapie był pewien że nikt już nie traktuje tej postaci z powagą.

No i jeszcze "bo jak nie Justyn to kult samobójcy" w tytułowym tracku.

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 4330 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 212, 213, 214, 215, 216, 217  Następna strona