Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Niedziela, 21 Stycznia 2018, 15:47

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 392 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 20  Następna strona
Reno - 50/50 (2017) [Zapowiedź] 
Autor Wiadomość

Ostrzeżenia: 1
Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Reno - 50/50 (2017) [Zapowiedź]
  Wysłano: Sobota, 2 Grudnia 2017, 10:44
ten drugi numer już mi bardziej podchodzi, i czegoś takiego właśnie się spodziewałem. umówmy się, skillsowo to tutaj nie będzie żadnego rozpierdolu, nie sądzę, żeby ktokolwiek świeży nagle sprawdził Reno, ta płyta jest, podejrzewam, oparta na zajawcę i tylko dla zajawkowiczów, którzy katowali wiadomy nielegal. ja katowałem, więc ze zdrowym dystansem, ale czekam na płytkę i będę słuchał

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 2 Grudnia 2017, 10:51
przecież ten kawałek co se Torcik jedzie taki super jest, fakt że dużo nie słucham, ale lepszego nie słyszałem w 2017 :(

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 2 Grudnia 2017, 12:38
jabolsdz napisał(a):
ten drugi numer już mi bardziej podchodzi, i czegoś takiego właśnie się spodziewałem. umówmy się, skillsowo to tutaj nie będzie żadnego rozpierdolu,

O właśnie. To jest piękny moment żeby zacząć dyskusje - co to znaczy skillsowo?

Bo z mojej perspektywy to wygląda tak, że od kiedy zaczęła się moda na "skillsowo" to każdy brzmi tak samo, starając się stosować coraz to bardziej wyszukane (czyli w ich przypadku coraz głupsze) gierki słowne, klasyczne już PANCZE i przezabawne próby zmiany tempa. I najlepsze to, że większość DO DZISIAJ nie skumała, że chodzi przede wszystkim o STYL a nie skille.

Można nawijać skillowo - tyle że takich raperów, jest 10000 i jak ktoś chce posłuchać skillowego rapera to ma 9999 innych do wyboru. A jak chcesz posłuchać takich rzeczy jak w tym temacie, no to sorry, tylko RENO.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 2 Grudnia 2017, 12:50
piękne :bowdown:
pierwszy numer też będzie super w otoczeniu całej płyty, teraz nie ma co słuchać

e: tylko żeby nie było za dużo wspomnień ze słuchania 600v na klatuwie, nie pasuje do niego taki sentyment + brzmi to jak jakas hifi banda

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Lokalizacja: to miasto nie pachnie jak szlugi i kalafiory, raczej jak butle wódy i puste torby
  Wysłano: Sobota, 2 Grudnia 2017, 12:52
the_god19 napisał(a):
Bo z mojej perspektywy to wygląda tak, że od kiedy zaczęła się moda na "skillsowo" to każdy brzmi tak samo, starając się stosować coraz to bardziej wyszukane (czyli w ich przypadku coraz głupsze) gierki słowne, klasyczne już PANCZE i przezabawne próby zmiany tempa.

czy to właśnie teraz jest moda na gierki słowne i pancze? wg mnie imo taka moda skończyła się kilka lat temu, mamy kilku raperów, którzy jeszcze próbują jak np eripe, ale czuć w tym styl poprzedniej epoki i tak się już raczej nie pisze
i to przecież reno był znany z gierek słownych i panczy
the_god19 napisał(a):
większość DO DZISIAJ nie skumała, że chodzi przede wszystkim o STYL a nie skille.

tutaj pełna zgoda, rap to nie matematyka, ale czy jeżeli mówimy o reno, głównej roli nie gra sentyment? ja myślę, że jednak tak, ale spoko jak ktoś się jara, fajnie, że to wychodzi, też sprawdzę płytę i liczę na kilka fajnych luźnych tracków, pzdr

nigga, hustlers don't stop, they keep goin'
you can lose your life but it gon' keep goin'
why not risk life when it's gon' keep goin'?
when you die somebody else was born

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 2 Grudnia 2017, 12:57
Taki Ortegowy klimat ma ten kawałek, podoba mi się. Skuszę się na ten preorder jednak.

Powrót do góry
I Mistrz Quizwania

Wysłano: Sobota, 2 Grudnia 2017, 14:01
Całkiem całkiem ten drugi singiel

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku WWW

Wysłano: Sobota, 2 Grudnia 2017, 14:17
Wiedziałem że Reno rozpierdoli, ale nie spodziewałem się takiego klimatu, mistrzostwo świata, jak wracać to tylko w takim stylu. Ciekawe czy materiał trafi do szerszej publiczności, mam nadzieję że tak, to jest kurwa piękne.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 2 Grudnia 2017, 14:24
Ronaldo napisał(a):
Ciekawe czy materiał trafi do szerszej publiczności, mam nadzieję że tak, to jest kurwa piękne.

po co? reno bodajże celuje w ludzi, którzy go już znali/słuchali, nie zamierza tą płytą zdobywać olisu, więc całkiem dobrze, że "do kogo ma trafić, do tego trafi", a nie kurwa jakieś typiary od roku na rapie i licbusy będą tym spamować. niech se zostaną przy young multi i żabson

KTO
kto jest na osiedlu?
tyy stary kto wraca kto wraca
MAŁOLAT
taaa

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 2 Grudnia 2017, 14:30
Johnny napisał(a):
K_ napisał(a):
Johnny napisał(a):
Wybaczcie, ale to nie jest 2003, wokal brzmi jak nagrywany jakimś mikrofonem do skype'a i flow też jak z tamtych lat.

>2017
>dalej myśl, że efekt nałożony na wokal to nie zamysł przy mixie/masteringu, a słaba jakość, bo przecież typ nawija w szafie i ma majka z tesco

Ja pierdole, czasem nie wierzę w to co tu czytam.

Tak, efekt dziada, na pewno :lol:

Nie no jasne, nie sprawdził numeru po masteringu, albo lepiej - to w ogóle nie jest zmasterowane i nagrywane mikrofonem za 5 zł, tak. Słucham tego numeru i wiem, że taki był zamysł, kto tego nie słyszy ma poważny problem, ale nie pomogę.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 2 Grudnia 2017, 14:35
No to troche jak z tym klasykiem o numerze Laika w stylu

Przesłuchałem raz i nie siada, ale przesłucham jeszcze 1000 razy i na pewno mi się spodoba

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 2 Grudnia 2017, 14:37
Hehe, dokładnie.

Żeby była jasność - nie podejrzewam że nagrywał to w szafie, ale trochę tak to brzmi i jeśli jest to zabieg celowy, to jeszcze głupiej niż gdyby faktycznie nagrywał w szafie.

Nie wiem czemu tak się niektórzy rzucają, jakbym moją opinią im co najmniej krzywdził matkę. Następny Level czasem sobie wrzucam na odtwarzacz, ma to swój urok, nie jestem jakimś wielkim fanem, ale ucieszyłbym się na coś w tym stylu ale jednak brzmiącym bardziej aktualnie.

Swoją drogą, jak tak piszecie że chce on trafić tylko do starych fanów itp pierdoły, to wygląda to na jawne odcinanie kuponów od starego fejmu - no chyba troche jednak słabo, że nie chce się zrobić tego lepiej.

Powrót do góry

Lokalizacja: to miasto nie pachnie jak szlugi i kalafiory, raczej jak butle wódy i puste torby
  Wysłano: Sobota, 2 Grudnia 2017, 15:10
też pamiętajmy, że reno to typ, który w 2004 pierdolnął nielegał, na którym mówi, że rucha szmaty i chce tylko hajsu, bezczelny skurwysyn na majku do skajpa, reno był bardzo świeży jak na tamte czasy i w piździe miał oczekiwania upośledzonej społeczności, dlatego przykro się patrzy na to, że teraz głównymi argumentami jego fanów jest bliżej nieokreślony klimat i nigdy niezdefiniowany styl, ale czy można się dziwić kiedy nie rapujesz kilka lat? reno też się zestarzał, nie ma co się łudzić, nikt oprócz starych fanów nie będzie tego słuchał, ale czy to źle? z drugiej strony, czy to dobrze, że legenda wraca w taki sposób? że no niby ok nawet tam dosyć fajnie leci, na pewno lepsze to niż żenujący powrót eisa, ale i tak zastanawiam się po co to

nigga, hustlers don't stop, they keep goin'
you can lose your life but it gon' keep goin'
why not risk life when it's gon' keep goin'?
when you die somebody else was born

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 2 Grudnia 2017, 16:11
Przecież koleś nagrał płytę, bo znalazł na to czas, ma zajawkę, bo może. Nie sądzę, że jest to walka ani o starego
sluchacza, ani o tym bardziej o te pojebane dzieci, których nawet Solar się wstydzi jako swoich fanów (swoją drogą
props za szczerość w tym wywiadzie z Natalim). Oczywiście, jak każdy twórca chce, żeby to co stworzył znalazło
odbiorcę, ale nie jest to priorytet. Tym pierwszym singlem pokazał, że może sobie nagrać melorecytowany kawałek
na minimalistycznym bicie, z klipem, w którym producent jedzie sobie wózkiem po mieście bo nie ma spiny w wyścigu
na skilsy, pancze i rząd gimbodusz. A i tak zasiał klimatyczny rozpierdol. I siedzę sobie w robocie, rysuję liski do książeczki
dla dzieci i sączy mi się ten klimat do ucha i robi mi dobrze. Bardzo dobra końcówka roku - Pjus i Reno dostarczyli mi to co lubię.

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Sobota, 2 Grudnia 2017, 16:32
jakbym był rene to by mi sie chcialo nagrywac po przeczytaniu ostatnich stron tego tematu xD
idzcie se lepiej pograć w piłkę albo nie wiem poruchajcie sie

Powrót do góry
Zobacz profil profil na discogs

Wysłano: Sobota, 2 Grudnia 2017, 21:29
Bardzo spoko "Musimy to uczcić", ale te bezsilne, przematowione werble bardzo odstają od pozostałych elementów utworu.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na myspace profil na lastfm

Wysłano: Sobota, 2 Grudnia 2017, 23:21
Dla mnie już tylko spoko ten numer, bez szału wręcz. Ale nie wiem czy jakikolwiek dorówna Delfonics.

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Niedziela, 3 Grudnia 2017, 14:24
te numery brzmią jak jakieś zagubione wydawnictwo z 2007 i szczerze mówiąc bardzo mi się to podoba, tak dawno nie wracałem do ulubionych płytek truskulowych, że coś nowego w takim klimacie dobrze mi zrobi w główkę, a niedoskonałość i niechlujność tego wszystkiego tylko dodaje uroku
oczywiście można by to było zrobić dobrze, ale boję się że wyszedłby z tego wena jakiś, wolę błyskotliwą nieporadność niż żenujące rzemieślnictwo

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 3 Grudnia 2017, 21:55
Dobry numer, nic agresywnego raczej z tego projektu nie wyjdzie, to będzie taki chillout na poziomie kilka razy lepszym niż Kuba Knap.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 3 Grudnia 2017, 23:16
Delfonics to najładniejsze pierdolenie obok muzyczki od dawna, duża robota Torta

Kadłub napisał(a):
Dlatego to forum zmierzam ku końcowi.

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 392 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 20  Następna strona