Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Niedziela, 9 Grudnia 2018, 23:41

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
2.08 - 4.08 Polish Hip-Hop Festival 2018, Płock 
Autor Wiadomość

Ostrzeżenia: 1
Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: 2.08 - 4.08 Polish Hip-Hop Festival 2018, Płock
  Wysłano: Niedziela, 5 Sierpnia 2018, 14:14
PLK kozacki koncert, lekkie rozczarowanie tylko, że po polsku nie nawija

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 6 Sierpnia 2018, 13:31
ale nagłośnienie na mainstage ssało, była jakaś petycja czy co? Na redbullu lipa z akustyką. Koncert festiwalu jak dla mnie JWP razem z Frostim Rege.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 6 Sierpnia 2018, 18:36
Z nagłośnieniem od kilku edycji starsze osoby mieszkające na starówce narzekały i się buntowały, że rok w rok mają problem ze względu na hałas itd. (co tydzień jest Audioriver, Hip-hop, niegdyś Reggaeland, a obecnie jeszcze Disco nad Wisłą i Summer Fall), ale nie pamiętam co z tym wyszło - czy maiło to wpływ na obniżenie nagłośnienia czy coś, bo żądana cisza nocna nie przeszła jak można się domyśleć :D.

Co do samego festiwalu i mając porównanie ze wszystkimi poprzednimi edycjami, bo jestem od pierwszej aż do obecnej szóstej - rekordowa frekwencja, świetna organizacja (kwestia toalet, piw, jedzenia, mało kolejek), trzy sceny, masa pozytywnej energii, sprzyjająca pogoda - wszystko to zgrało się na to, że była to oczywiście największa i najlepsza edycja dotychczas. Fajnie, że udało się poznać kilku raperów i zamienić słowo.

Jeśli chodzi o indywidualne koncerty to największe rozczarowanie to dla mnie Que, bo jest u nas w Płocku już od kilku edycji, a ten koncert był najbardziej miałki ze wszystkich - może przez to że grał sporo z Taconafide + np. takie coś jak Candy. Poza tym najlepiej do gustu przypadły mi koncerty Szpaka z Paluchem oraz Frostiego, który potem się świetnie integrował z publiką i na jego koncercie czułem najlepszą zabawę i atmosferę.

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4