Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Sobota, 18 Listopada 2017, 15:12

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
17-19.08.2017, Hradec Kralove (Czechy) - Hip Hop Kemp 2017 @ Festivalpark 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: 17-19.08.2017, Hradec Kralove (Czechy) - Hip Hop Kemp 2017 @ Festivalpark
  Wysłano: Niedziela, 20 Sierpnia 2017, 08:05
Hip-hop umar.

http://www.facebook.com/kosciey < marniak

06/10/2014:
Spoiler:

Powrót do góry

Post Re: 17-19.08.2017, Hradec Kralove (Czechy) - Hip Hop Kemp 2017 @ Festivalpark
  Wysłano: Niedziela, 20 Sierpnia 2017, 14:37
Ja pierdolę, od dwóch miesięcy każdy banner w Internecie zaprasza mnie do Czech na koncert Quebonafide i Pro8l3m, a, że taka znakomita raperka jak Little Simz gra to nie raczyli mnie poinformować. Co za śmiecie.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na facebooku profil na lastfm WWW
moderator

Wysłano: Niedziela, 20 Sierpnia 2017, 18:17
Byłem w piątek na 1 dzień, i również słyszałem o braku narkotyków (ale jakoś mnie to nie boli, może skończą się białe proszki moim zdaniem zabijające festiwal)
Poza tym w porównaniu do tego co pamietam z 2013 to zdaje mi się że frekwencja była strasznie niska.

Btw Koncerty JMT, Oddisee na propsie, DITC ok.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 20 Sierpnia 2017, 18:25
Byłem na Any Means Necessary, Rejie Snow, i chyba na Masego(nie pamieam w sumie), i muszę sprawdzić te rapsy
Piątkowe koncerty to był prawdziwy ogień. Oddisee z Good Company piękny pokaz skilli.
Nie jaram, ale dostęp do zioła był naprawdę marny w porównaniu z tym co było dwa lata temu, gdzie na każdym kroku bez kitrania ludzie sprzedawali. Co chwilę nas pytali albo proponowali o piguły, więc lipton bym rzekł.

Powrót do góry
admin

Wysłano: Niedziela, 20 Sierpnia 2017, 18:39
Mniejsza dostępność narkotyków bardzo na propsie bo to zawsze mniej ćpunów na widoku. Aczkolwiek jak ktoś bardzo chciał to znalazł sobie wszystko. Pod względem koncertów świetnie, piątek to był ogień.

PATRONATY SLG:

AprAxjA - Nie Będzie Tego Na Żadnej Płycie

Nawaj/Barto'cut12 - Za Dnia Marnuję Talent

Spinache - REALITY

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 20 Sierpnia 2017, 19:19
Ten koncert Mos Defa :wtf: już lepiej jakby Kontrafakt grał jako "headliner"

Ezio_Wrocław napisał(a):
Ty masz nawet gorzej niz ja, bo ja 5 lat nie ruchałem, a Ciebie panny w przeciągu roku 2 razy zrobiły w dupę :/

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 20 Sierpnia 2017, 21:08
Zaczynamy od minusów, a było ich dużo:
- hangary, których miało nie być, a były... Temat przewija się od lat i wciąż organizatorzy serwują zarówno widzom jak i artystom ten fragment mordoru, aby zarówno pierwszych jak i drugich zniechęcić do HHK na stałe. Gdyby tylko temperatura oscylująca w granicach 50 stopni celcjusza była jedynym problemem ... większym problemem jest nagłośnienie - dźwięk rozchodzi się w tak chujowy sposób że czasami nie sposób odróżnić poszczególnych dźwięków. Odrobinę pomagają mi w tym stopery akustyczne, ale chyba nie na tym ma to polegać
- koncert Main Source w hangarze, to niewątpliwie kolejny przebłysk geniuszu organizatorów... czym zniechęcili chyba Extra P na zawsze do przyjazdów na ten festiwal. Facet 3 razy zbiegał ze sceny i sprintem biegał zaczerpnąć powietrza, faktem tym był niesamowicie poirytowany. Ja mu się nie dziwię. Warto wspomnieć, że na głównej scenie w tym czasie nikt nie grał od 1,5h .
- sprowadzenie sztuki djingu do poziomu wiejskiego wodzireja z imprezy w remizie. Puszczasz bity z płyty ? A po co ? Lepiej podpiąć laptopa pod mixer i masz wszystko czego Tobie potrzeba... Żenada... Na plus tylko Boogie Blind, który przyjechał z DITC, 7L, dj który przybył z Propem Dylanem (chyba DJ Robert Smith, ale nie jestem pewny na 100%) i Figub. K-Cut ? Dno i metr mułu, widać było, że Large Pro był poziomem swojego DJ równie mocno poirytowany co klimatem podzwrotnikowym panującym w środku
- beznadziejna dostępnośc zioła. Moim zdaniem powinni się zabrać tylko za twarde narkotyki
- wprowadzenie kolejnej opaski, teraz są dwie kategorie wstępów prasowych, choć jestem w stanie to zrozumieć, że nie każdy artysta ma ochotę na podpisywanie 20 okładek płyt pod rząd dla jednego typa i rozumiem ich irytacje, ale wystarczyło uszczelnić system i wstępy prasowe udostępnić dla zweryfikowanych wcześniej osobników.
- żenujący koncert Gramatika, Mos Defa. Bardzo słaby Kool G Rap, który po 4 trackach musiał zejśc ze sceny odpocząć na 5 minut w trakcie koncertu. Generalnie wiele wsystępów słabo przygotowana, pełna amatorka.
- frekwencja na koncertach. Jeśli prawdą jest, że organizatorzy sprzedali minimalnie trochę więcej wejściówek niż w zeszłym roku, tzn. że sporo ludzi przyjachała na najebkę i dupy poza pole namiotowe nie ruszyli. NA koncertach było duuużo mniej ludzi niż w zeszłym roku.

Jutro będą plusy.
Peace

back to the 90s
Obrazek

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 20 Sierpnia 2017, 21:17
https://www.facebook.com/awwnatalie/pos ... nref=story

na taki post natrafiłem dzisiaj

Gdy za dużo zobowiązań dźwiga moja głowa, to słucham sobie UNDY, bo taka nasza rola

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 21 Sierpnia 2017, 06:26
grubo. chyba do tej pory się nie znalazła.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 21 Sierpnia 2017, 07:20
dajcie wiecej relacji z pola namiotowego i jak to zabrali sie za narkusow. to co sie dzialo ostatnimi kempami to ja nie wiem. gorzej niz na manieczkach takze raczej na plus akcja.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 21 Sierpnia 2017, 17:27
Byłem w tym roku. Głupie ogarnięcie trawy graniczyło z cudem, wejście na pole namiotowe w przeciwieństwie do poprzednich lat było dobrze pilnowane i bez opaski którą odbijało się na bramkach nie szło nic zrobić. W porównaniu do mefedron kempa z lat 14-15 na pewno niebo a ziemia. Psiarni kręciło się sporo, pare trzepań aut widziałem i ogólnie świat stanał na chuj jeśli przypomni się zeszłe lata a tegoroczny kemp gdzie chodzili z tabliczkami "need weed" :lol:

Po tegorocznym pilnowaniu nie wróże w przyszłym roku wysokiej frekwencji, w końcu masa ćpunów zjeżdzała tam tylko po to by przyjebać do pieca.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 21 Sierpnia 2017, 17:54
ziomek, który był mówi to samo.

cóż, trzeba się przyzwyczajać powoli do tego, że ten festiwal umiera i może ostatecznie zdechnąć już za rok/dwa.

piona dla wszystkich, którzy byli w latach 2008-2012. piękne czasy to były, a nazwa Festiwal z Atmosferą była jak najbardziej adekwatna. dla fanów hh i smażenia zioła to wręcz namiastka raju była. to se nevrati. :cry:

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 21 Sierpnia 2017, 19:22
W sumie za to jak wygladala sanitarka to dobrze ze zdech.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 21 Sierpnia 2017, 21:47
clockers napisał(a):

piona dla wszystkich, którzy byli w latach 2008-2012. piękne czasy to były, a nazwa Festiwal z Atmosferą była jak najbardziej adekwatna. dla fanów hh i smażenia zioła to wręcz namiastka raju była. to se nevrati. :cry:

oj tak, niestety też wiek idzie w górę i ekipy się sypią, a to też robi robotę. Pamiętam jakiś nasz wyjazd tym legendarnym jeszcze pociągiem Białystok - Kudowa to z samej W-wy nasza drużyna liczyła chyba ok. 100 osób.
Niedawno z chłopakami przy jakimś grillu przybijaliśmy że za rok się zbierzemy w ilu damy radę i pojedziemy ostatni raz pożegnać Kempiczek, ale jak tak czytam te relacje to trochę smuteczek :cry:

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 21 Sierpnia 2017, 23:40
Byłem pierwszy raz i mam mocno mieszane uczucia, laski notorycznie pytały o pixy, z ziółkiem lipa, chociaz i tak miałem szczęście bo na parkingu natrafiłem na typa, który potrzebował pomocy przy wyciągnieciu tematu z opony. Na polu namiotowym to mam wrażenie że były osoby, które nawet na festivalpark nie poszły, generalnie spodziewałem się czegoś lepszego. Pod względem sanitarki też lipa, wrzucałeś jakiś zjebany żeton za 20 koron żeby przez 30s woda Ci leciała, ba, a czasami nawet nie poleciała w ogóle...

ps; strasznie wkurwia że połowa osób co tam była to nawet nie wie co to hip hop jest, smuteczek

Powrót do góry
admin

Wysłano: Wtorek, 22 Sierpnia 2017, 08:55
To jak to w końcu było? Bo najpierw mówicie, że złe milicjanty odstraszyły ćpunków a za chwilę, że były tam osoby, które nawet nie wiedziały co to hip hop i nie ruszyły się z pola bo nafukane non stop. Zdecydujcie się. Ja osobiście jestem zadowolony z takiego obrotu sprawy. Mniej ćpania = mniej wykręconych i przypadkowych ludzi na festiwalu = łatwiejszy dostęp do punktów gastronomi i całej reszty = być może powrót do starej atmosfery jak się już kompletnie wykruszą. Najwyżej nie będzie headlinera w kolejnych latach, co też mi nie przeszkadza bo nie jeździ się tam na jeden koncert. A trzepanie aut? Przecież to kurwa było zawsze, na każdej edycji. I to w tych samych miejscach.

PATRONATY SLG:

Spinache - REALITY

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 22 Sierpnia 2017, 09:08
No ja powyższe opinie odbieram tak, że złe milicjanty odstraszyły handlarzy i ciężko było coś kupić na miejscu, ale mimo wszystko na polu namiotowym były ćpunki które zaopatrzyły się wcześniej na polskiej ziemi.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 22 Sierpnia 2017, 15:51
Byłem pierwszy raz. Dostęp do weedu rzeczywiście słaby, lecz miałem co przypalić jak się dobrze zakręciłem, choć raczej brało się co jest, a nie, że był wybór. Z mdma itp problemu nie było żadnego. Kilku ziomków przeszukała policja jeszcze przed wejściem na festiwal/zaraz po wyjściu z autobusu. Ogólnie ludzie mówili, że w porównaniu do poprzednich lat jest duuużo słabiej i kemp przestaje być kempem, nie wiem, nie znam się. Sporo wykręconych mord, ale raczej nie szkodliwych, żadnej spiny z nikim nie uświadczyłem. Wbiłem sam, poznałem kilka osób, dobrze się bawiłem. Z koncertów na + to Jedi Mind Trick (ale zalatuje psycho Vinniego to sie nie liczy), DICT, ALLTA(co za bity w ogóle, nie znałem ich wcześniej, ale propsuje max) Quebo mega, Problem też spoko bardzo. Na reszcie byłem przelotem, albo byłem pochłonięty rozmową z nowo poznanymi osobami na tematy okołorapowe. Bywało, że kolejki do wejść na koncerty były dłuuugie i trzeba było sporo czekać. Dostęp do gastro/alko bardzo spoko, wydawane praktycznie na bieżąco. Tzn gastro może ze 2 razy kupiłem bo wbiliśmy furą do lidla czy tam innego kałfa i tam kupiliśmy rzeczy na grilla i browar. Sanitarka chujnia max. Zarówno tojki jak i prysznice z 20 sekundową wodą to żart. Ogólnie ludzie bardzo spoko, gastronomia również, sanitariat do mocnej poprawy, lajnap nie był najlepszy, ale Ci których oczekiwałem nie zawiedli. Trochę grammatikiem sie rozczarowałem, ale chyba oczekiwania miałem zbyt duże no i materiał jednak mało festiwalowy. Pojade za rok i zdecyduje co bd dalej. Ogólnie nie żałuję, że pojechałem, ale jeśli pojawi się jakaś alternatywa u nas bądź w najbliższym otoczeniu to poważnie się zastanowie.

Powrót do góry
admin

Wysłano: Wtorek, 22 Sierpnia 2017, 16:12
NazaR napisał(a):
Ogólnie ludzie mówili, że w porównaniu do poprzednich lat jest duuużo słabiej i kemp przestaje być kempem, nie wiem, nie znam się.
Słabiej bo dostęp do używek trudniejszy? Czy co?

PATRONATY SLG:

Spinache - REALITY

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 22 Sierpnia 2017, 16:17
Kadłub napisał(a):
NazaR napisał(a):
Ogólnie ludzie mówili, że w porównaniu do poprzednich lat jest duuużo słabiej i kemp przestaje być kempem, nie wiem, nie znam się.
Słabiej bo dostęp do używek trudniejszy? Czy co?

Chyba o to im chodziło. Dla niektórych widocznie wyprawa na kempa to narkotrip. Wspominali coś, że ludzi jakby mniej, miejsca między namiotami więcej. Ja byłem pierwszy raz i jak dla mnie to było wuhta wiary tej. A i jak chciało się polatać to nie było z tym aż tak tragicznie jak to niektórzy opisują.

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona