Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Wtorek, 21 Listopada 2017, 03:42

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
17-19.08.2017, Hradec Kralove (Czechy) - Hip Hop Kemp 2017 @ Festivalpark 
Autor Wiadomość
admin

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: 17-19.08.2017, Hradec Kralove (Czechy) - Hip Hop Kemp 2017 @ Festivalpark
  Wysłano: Wtorek, 22 Sierpnia 2017, 16:28
Też mam wrażenie, że wszyscy narzekają, że KEMP to już nie KEMP bo sobie nie mogą kupić tabletek, etc. Wypierdalać na działkę się narkotyzować zwierzaki jebane. Jak wyeliminuje się element handlujący i spożywający takie używki to sytuacja się uspokoi, psy odpuszczą i wróci tona zielska do wyboru. Moim zdaniem idzie to w dobrym kierunku. To festiwal muzyczny, nie narkotyczny.

PATRONATY SLG:

AprAxjA - Nie Będzie Tego Na Żadnej Płycie

Nawaj/Barto'cut12 - Za Dnia Marnuję Talent

Spinache - REALITY

Powrót do góry

Post Re: 17-19.08.2017, Hradec Kralove (Czechy) - Hip Hop Kemp 2017 @ Festivalpark
  Wysłano: Wtorek, 22 Sierpnia 2017, 17:22
zgadzam się, że to ludzie spierdolili ten festiwal, niestety. do organizatorów w sumie nigdy nie miałem wielkich pretensji, bo przecież kupując bilet za jedyne 150zł(kiedyś)dostawałem 3 dni zajebistego hip-hopowego melanżu z koncertami czarnuchów zza oceanu. i to było naprawdę coś. wiadomo, że większość budżetu pochłaniały im gwiazdy z Nowego Jorku/Kalifornii i człowiek przymykał oko na niedociągnięcia związane z organizacją pola/wejść/sanitariatu. zresztą melanżując w dobrym towarzystwie i w tak zajebistej atmosferze jaka wtedy była, zwyczajnie o takich rzeczach nie myślisz. no ale niestety ceny biletów zaczęły rosnąć.

teraz o samej atmosferze poza terenem koncertowym.
ostatni raz byłem w 2014 i już wtedy coś zaczynało się psuć, mimo że koncertowo był to najlepszy Kemp na jakim byłem(a jeździłem rok w rok od 2008), występował m.in.KRS-One, Action Bronson, Pharcyde, Onyx, Cunninlynguists, Black Moon, czy Ras Kass. niestety zaczęły się większe kradzieże(namioty, fury), zaczęły śmigać po polu ućpane, wykręcone typy żebrające o szlugi/wódę/dragi, zaczął się handel twardymi i przede wszystkim zaczęli zjeżdżać ludzie, którzy mieli wysrane na hip-hop(wręcz pamiętam kilka obozowisk gdzie leciały jakieś techniawy). nie wiem jak było w kolejnych latach, ale z relacji różnych znajomych wynikało, że niestety to wszystko postępuje i festiwal z atmosferą zmienia się w festiwal z ućpanymi dałnami i polakami złodziejami. w odróżnieniu od Kadłuba nie widzę raczej ratunku dla tego stanu rzeczy, gdyż wraz z wkroczeniem antyterrorki w zeszłym roku moim zdaniem zaczęła się powolna śmierć tej imprezy. po tak radykalnych interwencjach policji wkrótce nie będzie handlu niczym(już w tym roku był duży problem, większość potwierdza), bo dilerzy będą się bać zatrzymań, a gdy nie będzie swobodnego dostępu nawet do trawki, to niestety w chuj ludzi z polski przestanie tam jeździć(czemu się nie dziwię, bo jednak co jak co, ale dobre ziółko jest nieodłącznym elementem rapowego klimatu). biorąc pod uwagę, że to głównie polacy robili tam frekwencję, festiwal z roku na rok będzie zarabiał coraz mniej, będą coraz biedniejsze lineup'y aż w końcu zawiną interes. tak to widzę, chociaż oczywiście życzyłbym sobie i wam, żeby było inaczej, bo zawsze sobie myślałem, że wpadnę raz jeszcze po kilku latach prawilnie się pożegnać.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 22 Sierpnia 2017, 20:16
Kadlub, gadalem wlasnie z kumplem, ktory byl w tym roku. Byly akcje ze tajniaki krecily sie po polu. Jakies hasla typu wypierdalaja stad, idz sobie dookola (mieli jakas akcje). Ja nie mowie ze pole to moze byc sodoma. Jednak moim zdaniem powinni sie zajmowac wlasnie kradziezami i twardymi a nie do trawy sie przypierdalac, tym bardziej ze to w koncu czechy. Jak nie ma luzu z jaraniem to ja nie widze sensu jezdzic na ten festiwal, chyba kazdy w europie ma lepszy: lineup, sanitarke, pole - ogolnie wszystko co wplywa na ocene festiwalu. Jakby za pewnymi regulami szedl tez postep w kwestii organizacyjnej to spoko, wychodzimy z lasu. Jednak jak robimy akcje z policja a wbijamy nadal w sanitarke to jebac ten festiwal.

edit;
Na kempie nie byłem od trzech lat (po trzech latach obecności z rzędu), między innymi przez to bydło na polu. Wykręconych ludzi, którzy napierdalali techno. Jednak jak widziałem wjazd policji na pole, to wcale nie wyglądało to dobrze, nie poprawiało to atmosfery ani kurwa w niczym nie pomogło. No bo co z tego, że zawinęli dilerów, jak parę godzin później naćpany typ wbija w naszą bazę namiotową i zaczyna siać rozpierdol. Dodam, że nie zaczął nakurwiać u nas, tylko szedł sobie przez pole i nikt, nic z tym nie zrobił. Ciężko mi w sumie zaproponować jakieś sensowne rozwiązanie tej sytuacji. No może poza tym, żeby wypierdolić jakieś namioty techno z festival parku. Z resztą, po co mam się nad tym zastanawiać jak te czeskie psy mają to w dupie i liczy się dla nich tylko hajs.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 22 Sierpnia 2017, 20:38
Kadłub napisał(a):
Też mam wrażenie, że wszyscy narzekają, że KEMP to już nie KEMP bo sobie nie mogą kupić tabletek, etc. Wypierdalać na działkę się narkotyzować zwierzaki jebane. Jak wyeliminuje się element handlujący i spożywający takie używki to sytuacja się uspokoi, psy odpuszczą i wróci tona zielska do wyboru. Moim zdaniem idzie to w dobrym kierunku. To festiwal muzyczny, nie narkotyczny.

ech, te wstrętne ćpuny... przez nich nie można se w spokoju jarać trawska : (((((

Powrót do góry

Wysłano: środa, 23 Sierpnia 2017, 08:51
Tak sobie czytam te relacje, plus wczoraj dostałem jedną od kumpla co był w tym roku i trochę smutno się robi, wiedząc że już chyba nie ma tam po co jechać. Byłem na kempie 5 razy 2010-2015 i w sumie gdzieś koło 2014 zaczęła się robić lekka chujnia (mimo to i tak było zajebiście zawsze), coraz więcej twardych narkotyków, coraz więcej małolatów co chuja wiedzą o rapie (np. jakieś chłopy jarały się W.E.N.A., ale nie wiedziały co to Wyższe Dobro), a w kwestii warunków sanitarnych zero poprawy. Z organizacyjnej strony też postęp był mały poza jednym rokiem, w którym w końcu otworzyli ekstra bramkę. Lineup też jakby coraz słabszy (a może to kwestia powtarzalności), na tyle, że w tym roku to żałuję tylko przegapienia Oddisee i JMT. Dla mnie festiwal muzyczny powinien obracać się wokół muzyki, a melanż być dodatkiem. Jak ktoś wspomniał to ludzie tworzą to gówno, a jak ludzie jadą tam głównie dlatego, bo można się dobrze naćpać to chyba coś tu nie gra. Doobra, ponarzekałem se, już mi lepiej :) Pozdrawiam kempowiczów!

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: środa, 23 Sierpnia 2017, 10:40
Tegoroczny kemp byl moim pierwszym i w przeciwienstwie co do niektorych, ja sie bawilem doskonale. Koncerty kozak, little Simz co dala ogien to :oops: z jarankiem faktycznie, dostepnosc niska, ale jak ktos byl zdesperowany to znalazl. Z prysznicami i wc nie mialem problemu, ale to na vipie. Niektorzy mam wrazenie pomylili imprezy, jak mozna byc na koncercie Mielzkiego i stac jak posag haha

Podsumowujac, wrazenia na plus. Za rok bede, pare rzeczy mogliby poprawic takze zobaczymy za rok co to bedzie

Powrót do góry

Wysłano: środa, 23 Sierpnia 2017, 11:55
wolnomysle napisał(a):
jak mozna byc na koncercie Mielzkiego

zgadzam sie :you_crazy:

Powrót do góry

Wysłano: środa, 23 Sierpnia 2017, 19:47
W szczególności, że krążą opinie, że zagrał z Małpą najlepszy polski koncert na Kempie. Też byłbym zdziwiony, ale jednak mnie tam nie było, a opinie są niezłe.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku profil na lastfm

Wysłano: środa, 23 Sierpnia 2017, 20:13
Kadłub napisał(a):

czyt. Smallec Ty zwierzaku wypierdalaj na działkę.

Ja też Cie lubię :)

back to the 90s
Obrazek

Powrót do góry
admin

Wysłano: środa, 23 Sierpnia 2017, 21:17
Ty jesteś nieszkodliwy, zostań :D
Mam na myśli raczej taki element jak kokainowy gang nieopodal nas, albo typków na koncercie Sodoma Gomora - żałuj, że nie widziałeś, młody potwierdzi.

PATRONATY SLG:

Spinache - REALITY

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 24 Sierpnia 2017, 12:26
Out4fame (podobny profil do kempa) zmienil date przyszlorocznego festivalu na ostatni tydzien czerwca... czy bedzie tak rowniez w przypadku kempa, czy w tych terminach jest juz za ciasno? Jak pozostana w sierpniu to troche slabo, bo sami beda musieli ogarniac bookingi... i tak zle, i tak niedobrze

Powrót do góry
admin

Wysłano: Czwartek, 24 Sierpnia 2017, 12:36
Niemcy dlaczego zmienili?

PATRONATY SLG:

Spinache - REALITY

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 24 Sierpnia 2017, 13:05
a wytłumaczcie mi tę zależność, bo ciekawy jestem?

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 24 Sierpnia 2017, 16:15
zaleznosc jest bardzo prosta. taniej jest sciagnac kogos z Ameryki na dwa gigi do Europy niz na jeden. A co najwazniejsze: prawdopodobienstwo, ze wykonawca sie pojawi po tej stronie jest duzo wieksze. Duzo mniejsze prawdopodobienstwo, ze nagle "zachoruje".

@Kadlub: ciezko stwierdzic. Out4Fame mial w tym roku beznadziejna pogode i bardzo slabe opinie. Moze licza na lepsze warunki pod koniec czerwca? I wydaje mi sie, ze po prostu koniec czerwca/poczatek lipca w Europie jest napakowany artystami przez co latwiej sie o nich ubiegac.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 12 Września 2017, 18:15
Była w tym roku bitwa freestylowa na Kempie? Czy darowali sobie wiedząc jaki był ostatnio poziom tych bitew?

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Piątek, 15 Września 2017, 09:49
Nie było.

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5