Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Sobota, 15 Grudnia 2018, 07:56

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 166 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Magazyn Hip Hop (R.I.P.) 
Autor Wiadomość

Banned
Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Magazyn Hip Hop
  Wysłano: Wtorek, 27 Października 2009, 19:01
pawelini napisał(a):
Kupiłem ostatni numer(z 3w)

I się rozczarowałem... przewracasz strony a tam wywiad/reklama/wywiad/reklama, i tak w koło Macieju... żeby jeszcze było coś interesującego w tych wywiadach, jednak na dzisiejszej sytuacji Internet daje dużo większe źródło informacji.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 27 Października 2009, 19:03
Słyszałem że pismo jeszcze nie upadło tylko dla tego że koleś który to założył jest zajawkowiczem w tym temacie i ma hajsy z innych rzeczy, a to robi tak na boku.
No w każdym razie nie lubie mhh czytac bo same suche fakty są, nic co może zainteresować, wszystko na necie można przeczytać.Ślizg chciało się czytać bo kolesie kozacko pisali, z humorem itd.

Powrót do góry

Banned
  Wysłano: Wtorek, 27 Października 2009, 19:06
Piokerser napisał(a):
koleś który to założył

I teraz pytanie, czy to Filip Rauczyński, i kimże on jest, że np.: siedział sobie w jury Wojny o Wawel no.1 niektórych eliminacji?

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 27 Października 2009, 19:54
Jim Levenstein napisał(a):
pawelini napisał:
Kupiłem ostatni numer(z 3w)

I się rozczarowałem... przewracasz strony a tam wywiad/reklama/wywiad/reklama, i tak w koło Macieju... żeby jeszcze było coś interesującego w tych wywiadach, jednak na dzisiejszej sytuacji Internet daje dużo większe źródło informacji.

Bez przesady. Reklamy są i zawsze będą, a cena 10 zł raz na pare tygodni to nie wiele. Poza tym czasem wole dać odpocząc oczom od monitora i przeczytać coś na papierze :)

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 27 Października 2009, 20:00
pawelini napisał(a):
przeczytać coś na papierze

kurde zapomniałem już jak to się czyta wywiady z raperami na papierze
slizgu powróć :cry:

Powrót do góry
moderator

Wysłano: Wtorek, 27 Października 2009, 20:02
a to wychodzi co ile?

prawde mowiac, ostatni numer jaki widzialem w sklepie to ten z 3w. przestalem to kupowac w zeszlym roku, bo nie bylo nic ciekawego do czytania, a teraz jak tak sobie mysle, to w tym roku z 4 numery widzialem (a w empiku i tym sklepie na "r", ktory jest na dworcach zawsze byl).

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 27 Października 2009, 20:04
takie pierdolenie, ślizgu wróć, powstało by czasopismo na wysokim poziomie, robione przez ogarniętych zajawkowiczów, to byłby szał przez pierwsze 2 miesiące a później wydawca by sobie tym mógł ściany tapetować. takich mamy hip-hopowców, że wolą piwo kupić niż wesprzeć jakąkolwiek inicjatywę związaną z kulturą.

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Wtorek, 27 Października 2009, 20:16
ja mówię za siebię że jakby była reeaktywacja slizgu z tą samą zajawką to ja to bym kupował na 100%
no ale jak z ogółem jest to wiadomo

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 27 Października 2009, 20:24
Jim Levenstein napisał(a):
Piokerser napisał(a):
koleś który to założył

I teraz pytanie, czy to Filip Rauczyński, i kimże on jest, że np.: siedział sobie w jury Wojny o Wawel no.1 niektórych eliminacji?

Filip Rauczyński jest tylko redaktorem naczelnym, nie założył mhh

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 27 Października 2009, 20:32
tak jak zawsze mówię, że coś kupię i nigdy nie kupuję potem, to ślizg bym kupował, ale co z tego, skoro w sumie nie ma kto już tego robić.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 30 Listopada 2009, 23:01
Joł mam 62 odcinek magazynu, na tą chwilę zdążyłem ogarnąć tylko tyle, że zrobiło się od zajebania reklam, średnio co dwie strony jakaś jest. Jakość papieru również uległa zmianie, moim zdaniem na gorsze, tak samo jak zapach ; p Zawartość całkiem niezła "jak na sezon ogórkowy":
Warszafwski Deszcz, Góral, Matheo, Mrozu ; p, Roy Ayers, Marika, Sekaku liveband nawet recenzje tegorocznych albumów ! Damn ; p Ogółem dyszkę można oddać, ale z tymi reklamami macie mnie wkurwionego.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na lastfm

Wysłano: Wtorek, 1 Grudnia 2009, 11:00
magazyn hip hop to polski source

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 1 Grudnia 2009, 12:18
esdeka napisał(a):
takie pierdolenie, ślizgu wróć, powstało by czasopismo na wysokim poziomie, robione przez ogarniętych zajawkowiczów, to byłby szał przez pierwsze 2 miesiące a później wydawca by sobie tym mógł ściany tapetować. takich mamy hip-hopowców, że wolą piwo kupić niż wesprzeć jakąkolwiek inicjatywę związaną z kulturą.

100% racji

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg WWW

Wysłano: Wtorek, 1 Grudnia 2009, 13:45
też bym kupował ślizg bo był fajnie napisany pamiętam czasy jak w lokalnych radiach(u mnie to bon ton) leciały audycje hh a ja jeszcze gówniarz siedziałem do późna kryjąc się przed starymi by posłuchać ale to upadło bo w tv nie ma boomu tak samo z gazetami jest internet teraz ale fakt faktem wolałbym poczytać na papierze ładnie opakowany artykuł niż suche fakty jakie często w necie się pojawiają w dość obskórnej formie z tymże marketingowcy nie zauważają że nadal jest ten zajebisty boom na rap ale w undergroundzie nie tyle niszowo co właśnie poza standardowymi mediami nadal wiele ludzi słucha chce słuchać rapu nadal jest równowaga rapu z innymi gatunkami muzycznymi no oprócz tam technopopu i przyswajalnych polskich smętów nadal jest boom zapotrzebowanie bo sporo osób tego słucha różnica jest tylko w tym że za pośrednictwem innej technologii kiedyś to były kasety dziś mp3 z drugiej zaś strony uważam że media przestały czuć zapotrzebowanie na rap bo stał się nudny wtórny i bez polotu... w pl nigdy nie powstał tak banger na miare ante up(że jak lecą pierwsze takty to cały klub szaleje nieraz byłem tego świadkiem) nie było rapera z taką energią i jajami jak notorious z takim flow jak monch eminem czy rakim była i jest ogromna przepaść przez co polski rap jest cholernie nudny smętny i wtórny a z tego co dzisiaj wychodzi naprawde niewiele rzeczy usłyszałem które mogły by mnie oświecić w kwestii prostych prawd życiowych owszem od lat 90tych w pl zrobił się ogromny postęp pod względem technicznym lepsze beaty lepsze punche ale nadal nie płynie to tak jak powinno nadal nie ma to jaj i polotu większość to po prostu wannabe którzy pierdolą klasyke i jarają się beatami matheo i rapem gurala(owszem oboje są zajebiści ale trzeba znać podstawy) jedynym raperem w tv który naprawde robi rap jest mes(bo sory w ostatnim czasie oprócz mesa meza i tpwc nie słyszałem na vivie czy mtv żadnego rapującego gościa) ale między jego twórczością a innych jest ogromna przepaść... ja też myślałem kiedyś że polski rap jest najlepszy na świecie ale w rzeczywistości nie dorasta do pięt temu co w czechach niemczech francji uk a już napewno usa wszystko jest w huj mdławe tetris ma technike ale jest grzeczniutki i nie ma jaj... zeus ma siłę głosu i energie ale nie ma techniki... gural ostry mają technike i flow ale nie mają treści każdemu coś brakuje właśnie w tym problem i to wszystko podupadło uff...

Powrót do góry
FEJM

Wysłano: Wtorek, 1 Grudnia 2009, 13:54
gural ma technike? od kiedy nawijanie najbanalniejszych rymów i skladanie czasowników to technika?

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Wtorek, 1 Grudnia 2009, 14:20
a od kiedy nie masz życia towarzyskiego by przypierdalać się o każdy szczegół?

Kiedys sluchalem HH teraz to poza K44 raczej nic mnie nie przekonuje choć nestor niedawno pokazał mi donata - równość i to mi sie spodobało ja ogólnie też duzo muzyki słucham oprócz techno dance disco polo (chodź o tym ciezko powiedzieć muzyka) popu raczej też nie bardzo zalezy co pod pop podciagać. Lubie połączenie takie jak niedawno zrobił korn ze skrilexem

Powrót do góry
FEJM

Wysłano: Wtorek, 1 Grudnia 2009, 15:25
od nigdy, brak techniki u typa którego podałeś jako wzór techniki to jest szczegół?

e: od kiedy w szkole nie uczą stawiania znaków przestankowych?

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Wtorek, 1 Grudnia 2009, 16:05
od kiedy studiuje informatykę;)

na swój zwariowany sposób ma technikę a bardziej mi chodziło o sumę techniki i flow a tej sumy mu nie odmówisz nie lubię gurala ale prawda jest taka że jego wersy w połączeniu z flow najbardziej w pl tuż po mesie zbliżają się do amerykańskiego poziomu;) o to mi chodziło, więc jak nie masz co robić to kładź się spać to nie forum językoznawstwa i polonistyki...

wracając do tematu: texty na spinnerze są całkiem spoko takie hm... na luzie momentami z lekkim jajem mniej tam suchych informacji więcej skrytych demagogii działających na emocje ale są pisane w większości przez bardzo niekompetentnych ludzi którym czasami brak ikry i może intelektu by od czasu do czasu dojebać jakimś inteligentnym cynicznym/ironicznym textem jak to np. bywa w cdaction(chyba tak to się czasopismo o grach nazywało)

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 1 Grudnia 2009, 16:24
ja bym kupował Ślizg jakby istniał, była w ogóle jakaś inicjatywa, żeby reanimować? pamiętaj że gdzieś koło 2004 albo '05 roku chciałem kupić Ślizg, ale z tego co pamiętam to nigdzie nie było, więc z nim było tak jak teraz z MHH? bo ja ten magazyn to ostatni raz widziałem z 3Wywiarem na okładce chyba, no i ostatnio ten nowy z Royem Ayersem w środku.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm
FEJM

Wysłano: Wtorek, 1 Grudnia 2009, 17:59
Nestorcwr napisał(a):
więc jak nie masz co robić to kładź się spać to nie forum językoznawstwa i polonistyki...

a ty zamiast siedzieć przed kompem to idź sie troche języka polskiego pouczyć, bo to, że nie jest to forum językoznastwa nie zwalnia cię z pisania zrozumiałych wypowiedzi, emanko

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 166 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona